ATVIRAS LIETUVOS MMA MĖGĖJŲ ČEMPIONATAS 2016

ATVIRAS LIETUVOS MMA MĖGĖJŲ ČEMPIONATAS 2016

dsc_0820

Daugiau foto

ATVIRAS LIETUVOS MMA MĖGĖJŲ ČEMPIONATAS

2016 m. gruodžio 10 d.

Gruodžio 10 d.  Jurbarko Gimnazijos sporto salėje įvyko jau penktasis Lietuvos MMA mėgėjų čempionatas. Į čempionatą susirinko 87 sportininkai iš 17 sporto klubų – Vilnius „Valetudo MMA Akademija“, Vilnius “Arėjas”, Kaunas „Fighter House“, Prienai ”Vėjas“, Vilnius „Warrios Team“, Šakiai „Ošimas“, Kaunas „Otso Gym“, Šiauliai „Fighting and Fitness Center“, Ukmergė „Dziudo“, Klaipėda “Kovos menų namai“, Vilnius „Pankratos“, Jurbarkas/Raseiniai „Pantera“, Jonava „Faiteris“, „JU-KA-DO“ Klaipėda/ATM, „LUTADOR KLAIPĖDA“, Klaipėda „Titanic“ ir svečiai iš Kaliningrado „Neuderzimij”. Čempionato atidarymo metu sveikinimo žodžius sakė Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijos direktorius Alvydas Januškevičius, Jurbarko rajono savivaldybės meras Skirmantas Mockevičius ir Jurbarko rajono kūno kultūros ir sporto centro direktorius Karolis Bauža.

Kovos vyko vaikams iki 14 metų ant tatamio, o jaunimas ir suaugusieji kovėsi MMA narve. Varžybose buvo daug gražių kovų. Viena daugiausiai emocijų sukėlusi tarptautinė suaugusių sunkiasvorių kova (+93 kg svorio kategorija) tarp svečio iš Kaliningrado Anatolijaus Šingarenko ir vilniškio Saimono Marcinkevičiaus iš klubo „Valetudo MMA Akademija“. Kovą laimėjo lietuvis gražiu nokautu.

Komandų įskaitoje suskaičiavus visus rezultatus geriausiai sekėsi Vilniaus klubui „Pankratos“ – I vieta, II vieta atiteko Jurbarko klubui  „Pantera“,  III vietą iškovojo svečiai iš Kaliningrado “Neuderzimij”. Organizatorius Lietuvos MMA federacijos vadovas Mindaugas Smirnovas patenkintas rezultatais. Su kiekvienais metais dalyvių skaičius didėja, auga varžybų teisėjavimo lygis. Klaidų sunku išvengti, bet ateinančiuose čempionatuose turėtų būti kuo mažiau.  Organizatoriai dėkoja visų pirma teisėjams už jų sunkų ir atsakingą darbą, visiems parėmusiems čempionatą – Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijai, Jurbarko rajono savivaldybei ir Jurbarko rajono kūno kultūros ir sporto centrui.

Sporto klubo „Pantera“ rezultatai:
I vieta – Edas Strakšys, Deivydas Zambacevičius, Mantas Icikevičius.
II vieta – Nojus Bendžius, Nedas Kurelaitis, Matas Poškus, Domas Budraitis, Paulius Karpavičius, Mantas Vičas, Neilas Strakšys.
III vieta – Vytenis Jonaitis, Vytautas Ambrutis, Milanas Majauskas.

REZULTATAI

U-11
Svorio kategorija
  iki 28  kg            

Vardas, pavardė Miestas, klubas Vieta
Oleg Baldovskij Vilnius „Pankratos“ 1
Nojus Bendžius Jurbarkas „Pantera“ 2

Svorio kategorija  iki 32  kg                                                       

Vardas, pavardė Miestas, klubas Vieta
Robertas Juckevič Vilnius „Pankratos“ 1
Daniel Burbo Vilnius „Pankratos“ 2
Nojus Rimdeika Jonava „Faiteris“ 3

Svorio kategorija  iki 36 kg                                              

Vardas, pavardė Miestas, klubas Vieta
Vladislav Makovskis Vilnius „Pankratos“ 1
Nedas Kurelaitis Jurbarkas „Pantera“ 2
Vytenis Jonaitis Jurbarkas „Pantera“ 3
Kuncaitis  Joris Jurbarkas „Pantera“

Svorio kategorija  iki 40 kg                                              

Vardas, pavardė Miestas, klubas Vieta
Daniel Afanasjev Vilnius „Pankratos“ 1
Matas Poškus Jurbarkas „Pantera“ 2
Vytautas Ambrutis Jurbarkas „Pantera“ 3

 U-14
Svorio kategorija
  iki 35 kg                                           

Vardas, pavardė Miestas, klubas Vieta
Edas Strakšys Raseiniai „Pantera“ 1
Egdar Miliaškevič Vilnius „Pankratos“ 2

Svorio kategorija  iki 40 kg                                              

Vardas, pavardė Miestas, klubas Vieta
Marius Juckevič Vilnius „Pankratos“ 1
Domas Budraitis Raseiniai „Pantera“ 2

Svorio kategorija  iki 45 kg                                              

Vardas, pavardė Miestas, klubas Vieta
Deivydas Zambacevičius Jurbarkas „Pantera“ 1
Robertas Keršys Jonava „Faiteris“ 2
Tomas Mulvinskas Šakiai „Ošimas“ 3
Viktor Minavarov Vilnius „Pankratos“

Svorio kategorija  iki 50  kg                                                   

Vardas, pavardė Miestas, klubas Vieta
Emilis Putinauskas Ukmergės „Dziudo“ 1
Arnoldas Žukovskis Vilnius „Pankratos“ 2

Svorio kategorija  iki 55  kg                                                   

Vardas, pavardė Miestas, klubas Vieta
Vilius Naujokas Šakiai „Ošimas“ 1
Marius Smagur Vilnius „Pankratos“ 2

Svorio kategorija iki 60  kg                                              

Vardas, pavardė Miestas, klubas Vieta
Arnas Eidukaitis Šakiai „Ošimas“ 1
Paulius Karpavičius Jurbarkas „Pantera“ 2

Svorio kategorija iki 65  kg                                              

Vardas, pavardė Miestas, klubas Vieta
Natas Burokas Švenčionys „Liūto narvas“ 1
Aidas Bagdonavičius Klaipėda K.M.N. 2

 

Svorio kategorija  + 65  kg                                              

Vardas, pavardė Miestas, klubas Pastabos
Mantas Icikevičius Jurbarkas „Pantera“ 1
Mantas Vičas Raseiniai „Pantera“ 2
Альберт шинкарев/Albert Šinkariov Kaliningradas “Neuderzimij” 3
Remigijus Chatkevič Vilnius „Atėnų Tigrai“

JAUNIAI U-17
Svorio kategorija
  iki 56 kg                                               

Vardas, pavardė Miestas, klubas Vieta
Artemij Aksiutovas Vilnius „Warrios Team“ 1
Edgaras Mlečka Kaunas „Fighter House“ 2
Milanas Majauskas Jurbarkas „Pantera“ 3

 Svorio kategorija  iki 61 kg                                               

Vardas, pavardė Miestas, klubas Vieta
Laurynas Makaveckas Jonava „Faiteris“ 1
Neilas Strakšys Raseiniai „Pantera“ 2
Timūr Kalimulin Kaliningradas „Neuderzimij 3

Svorio kategorija  iki 66 kg                                              

Vardas, pavardė Miestas, klubas Vieta
Лунев Александр/Lūniev Aleksandr Kaliningradas „Neuderzimij” 1
Anatolij Kuliapin Vilnius „Warrios Team“ 2
Arvydas Čereska Vilnius „Valetudo MMA Akademija“ 3
Styvenas Stonys Raseiniai „Pantera“
Dovydas Kardauskas Šakiai „Ošimas“
Justas Karabinas Kaunas „Otso Gym“
Paulius Malinauskas Raseiniai „Pantera“
Deivydas Pratašius Raseiniai „Pantera“

 Svorio kategorija  iki 72 kg                                              

Vardas, pavardė Miestas, klubas Vieta
Пакасов Сергей/Pakasov Sergeij Kaliningradas „Neuderzimij” 1
Deividas Gubinskis Vilnius „Warrios Team“ 2
Arnas Ilgūnaitis Šakiai „Ošimas“ 3
Anužis Erikas Klaipėda „Titanic“
Titas Makarevičius Kaunas „Otso Gym“  
Tadas Montvilas Kaunas „Otso Gym“

Svorio kategorija  iki 78 kg                                              

Vardas, pavardė Miestas, klubas Vieta
Naglis Kanišauskas „JU-KA-DO“ Klaipėda/ATM 1
Giedrius Dumbauskas Šakiai „Ošimas“ 2
Greichas Aleksandr Kaliningradas “Neuderzimij” 3
Ervin Grigorjev Vilnius „Pankratos“
Lukas Mazaliauskas Vilnius „Valetudo MMA Akademija“
Renatas Skukauskas Kaunas“ Otso Gym“

SUAUGĘ

Svorio kategorija  iki 61 kg                                              

Vardas, pavardė Miestas, klubas Vieta
 Viktor Zaburdiajev Vilnius „Valetudo MMA Akademija“ 1

Svorio kategorija  iki 66 kg                                              

Vardas, pavardė Miestas, klubas Vieta
Mažvydas Balčius Kaunas „Fighter House“ 1
Artūras Lenkšas Klaipėda K.M.N. 2
Renatas Buškus Kaunas „Otso Gym“ 3
Irmantas Zubrickis, „LUTADOR KLAIPEDA“
Tomas Jozič Vilnius „Pankratos“

Svorio kategorija  iki 72 kg                                              

Vardas, pavardė Miestas, klubas Vieta
Ионечев Иван/Ionevič Ivan Kaliningradas „Neuderzimij” 1
Arnoldas Mikulėnas Vilnius „Arėjas” 2
Vytautas Gaurilčikas Šiauliai „Fighting and Fitness Center“ 3
Breston Oliveris Vilnius „Valetudo MMA Akademija“
Gytis Petravičius Klaipėda K.M.N.
Žygimantas Ramaška             Ukmergė „Dziudo“
Rytis Kveselys Raseiniai „Pantera“
Daumantas Šarka Vilnius „Valetudo MMA Akademija“
Lukas Plečkaitis Šiauliai „Fighting and Fitness Center“

Svorio kategorija iki 78  kg                                              

Vardas, pavardė Miestas, klubas Vieta
Ovidijus Petrauskas Kaunas „Otso Gym“ 1
Nerijus Senavaitis Prienai „Vėjas“ 2
Arūnas Minkevičius Kaunas „Fighter House“ 3

Svorio kategorija iki 84  kg                                              

Vardas, pavardė Miestas, klubas Vieta
Martynas Girskis Kaunas „Otso Gym“ 1
Vladislav Kaliničev Vilnius „Arėjas” 2
Marius Bagdonas Šakiai „Ošimas“ 3
Robert Zagurskij Vilnius „Warrios Team“  
Gerdas Palčiukas Vilnius “Arėjas”

Svorio kategorija iki 93 kg                                                    

Vardas, pavardė Miestas, klubas Vieta
Rimantas Žvaliauskas Prienai „Vėjas“ 1
Andrius Cvirka Kaunas „Fighter House“ 2
Aleksandras Juodakis Vilnius „Valetudo MMA Akademija“ 3
Bartosh Bronickij Vilnius „Arėjas”

Svorio kategorija +93  kg                                              

Vardas, pavardė Miestas, klubas Vieta
Saimonas Marcinkevičius Vilnius „Valetudo MMA Akademija“ 1
Анатолий ШингаренкоAnatolijus Šingarenko Kaliningradas „Neuderzimij” 2