Nuotraukos
Pirma dalis
Antra dalis
Raseiniuose po ilgos pertraukos vėl vyko MMA ir K-1 kovos.
Šių metų gegužės 13 d. Raseinių kūno kultūros ir sporto centro salėje vyko Atviras Raseinių MMA čempionatas, kurį organizavo LMMAF ir sporto klubas „Pantera“.
Varžybose iš viso dalyvavo 122 kovotojai iš 14 sporto klubų. Sportininkų kovos vyko dviejuose MMA ringuose. Pirmoje dalyje kovos vyko pagal MMA taisykles, po apdovanojimų vyko kovos pagal K-1 taisykles. Abiejų disciplinų dalyviai – suaugusieji, vaikai ir jaunimas demonstravo išmoktą techniką ir džiugino gražiomis kovomis bei ryžtu siekiant pergalės. Tai buvo puiki proga kovotojams įvertinti savo jėgas ir įgūdžius bei įgauti naujos patirties prieš artėjantį Jaunimo MMA pasaulio čempionatą, kuris rugpjūčio 2 – 5 dienomis vyks Abu Dabyje (JAE).
Susumavus visas prizines vietas komandinėje įskaitoje 1 vieta atiteko Sporto klubui „Pantera“, 2 vieta – Sporto klubui ,,Faiteris“, 3 vieta – sporto klubui „Fighter House“.
Sporto klubą Pantera atstovavo 30 dalyvių – dauguma kovojo ir pagal MMA ir pagal K-1 taisykles ir pelnė prizines vietas. Pavelas Majauskas laimėjo visas kovas abiejose (MMA ir K-1) disciplinose ir tapo čempionu. Rugilė Damašauskaitė pagal K-1 iškovojo 1 vietą, o pagal MMA – 2 vietą.
Sveikiname visus čempionate dalyvavusius kovotojus ir juos parengusius trenerius, dėkojame varžybų teisėjams, Raseinių kūno kultūros ir sporto centrui bei visiems atėjusiems palaikyti sportininkų. Norime pakviesti vaikus ir jaunimą prisijungti į MMA treniruotes, kuriose išmoks imtynių ir smūginės technikos (vaikai į veidą nesmūgiuoja), gerins savo fizinę būklę bei ugdys charakterį.
Protokolas
ATVIRAS RASEINIŲ MMA ČEMPIONATAS 2023
Open Raseinių mma championship 2023
Renginio organizatoriai:
Lietuvos mišrių kovos menų Federacija ir Sporto klubas „Pantera“
Varžybų sekretorė: Deimantė Smirnovaitė
Varžybų vyriausiasis teisėjas: Tadas Rimkevičius;
Teisėjai: Simas Garbenis, Gytis Petkevičius, Renatas Buškus, Edvinas Šimonutis, Gabija Rimkevičiūtė, Lukas Zuzevičius, Rytis Kveselys, Rolandas Mikalauskas
MMA disciplina
MERGINOS
Svorio kategorija iki 67 kg Amžiaus grupė iki 18 m.
Eil. Nr. | Vardas, pavardė | Amžius | Svoris | Miestas, klubas | Vieta |
1. | Svitlana Bondarenko | 14 | 67 | Faiteris | 1 |
2. | Rugilė Damašauskaitė | 16 | 64 | Raseiniai Pantera | 2 |
U – 12 / Youth C (smūgiai i veidą draudžiami, smūgiai partery draudžiami, be šalmų) iki 11 m. 1×2 min.
Svorio kategorija iki 24 kg Amžiaus grupė iki 12 m.
Eil. Nr. | Vardas, pavardė | Amžius | Svoris | Miestas, klubas | Vieta |
1. | Kajus Vieta | 6 | 23 | Kaunas Fightersland | 3 |
2. | Matas Myniotas | 7 | 19 | Kaunas Fightersland | |
3. | Eljotas Zaremba | 6 | 22 | Šilutė ELIS | 1 |
4. | Matėjas Pakalniškis | 6 | 23 | Šilutė ELIS | 2 |
5. | Dovydas Lukšys | 6 | 24 | Kaunas Fightersland |
Svorio kategorija iki 30 kg Amžiaus grupė iki 12 m.
Eil. Nr. | Vardas, pavardė | Amžius | Svoris | Miestas, klubas | Vieta |
1. | Deimantas Pranckus | 8 | 28 | Raseiniai Pantera | 3 |
2. | Hubertas Ūsas | 10 | 28 | Raseiniai Pantera | |
3. | Justas Viršila | 8 | 29 | Šimkaičiai Pantera | 2 |
4. | Talechas Agajevas | 10 | 29 | Šimkaičiai Pantera | |
5. | Erik Stefanovič | 8 | 29 | Vilnius Pankratos | |
6. | Kevinas Učkuronis | 10 | 29 | Vilnius Grecicho fight team | 1 |
Svorio kategorija iki 34 kg Amžiaus grupė iki 12 m.
Eil. Nr. | Vardas, pavardė | Amžius | Svoris | Miestas, klubas | Vieta |
1. | Arminas Kaušaitis | 10 | 32 | Šiauliai Suncity MMA | 3 |
2. | Lukas Širvinskas | 7 | 34 | Šiauliai Suncity MMA | 2 |
3. | Martynas Švelnys | 11 | 33 | Šimkaičiai Pantera | 1 |
4. | Erikas Lukšys | 10 | 31 | Kaunas Fightersland |
Svorio kategorija iki 44 kg Amžiaus grupė iki 12 m.
Eil. Nr. | Vardas, pavardė | Amžius | Svoris | Miestas, klubas | Vieta |
1. | Jonas Matuzevičius | 10 | 37 | Šiauliai Suncity MMA | 2 |
2. | Gedas Agajevas | 11 | 42 | Šimkaičiai Pantera | 1 |
Svorio kategorija iki 48 kg Amžiaus grupė iki 12 m.
Eil. Nr. | Vardas, pavardė | Amžius | Svoris | Miestas, klubas | Vieta |
1. | Arnis Železniakas | 11 | 47 | Faiteris | 1 |
2. | Rėjus Feleckevičius | 10 | 48 | Jurbarkas Pantera | 2 |
3. | Danielius Osockis | 11 | 45 | Raseiniai Pantera | 3 |
Svorio kategorija +48 kg Amžiaus grupė iki 12 m.
Eil. Nr. | Vardas, pavardė | Amžius | Svoris | Miestas, klubas | Vieta |
1. | Deividas Slavinskas | 11 | 59 | Faiteris | 1 |
2. | Aleksandr Lazko | 11 | 59 | Vilnius ValeTudo | 3 |
3. | Einoras Ragauskas | 11 | 60 | Raseiniai Pantera | |
4. | Ignas Germanavičius | 11 | 58 | Šiauliai Suncity MMA | 2 |
U – 14 / Youth C (12 ir 13 m. jaunučiai) (smūgiai i veidą draudžiami, smūgiai partery draudžiami, be šalmų) 1×3 min.
Svorio kategorija iki 37 kg Amžiaus grupė iki 14 m.
Eil. Nr. | Vardas, pavardė | Amžius | Svoris | Miestas, klubas | Vieta |
1. | Kajus Bučinskas | 13 | 36 | Raseiniai Pantera | 3 |
2. | Titas Ilgas | 12 | 36 | LUTADOR KLAIPĖDA | 2 |
3. | Oleksii Zvozdkin | 12 | 37 | Vilnius Pankratos | 1 |
Svorio kategorija iki 52 kg Amžiaus grupė iki 14 m.
Eil. Nr. | Vardas, pavardė | Amžius | Svoris | Miestas, klubas | Vieta |
1. | Emilis Valinčius | 13 | 52 | Raseiniai Pantera | 1 |
2. | Karolis Utara | 12 | 52 | Šimkaičiai Pantera | 2 |
Svorio kategorija iki 57 kg Amžiaus grupė iki 14 m.
Eil. Nr. | Vardas, pavardė | Amžius | Svoris | Miestas, klubas | Vieta |
1. | Matas Navakauskas | 12 | 57 | Raseiniai Pantera | 2 |
2. | Mantas Puškorius | 12 | 53 | Šiauliai Suncity MMA | 3 |
3. | Aušrys Peckus | 13 | 56 | Raseiniai Pantera | 1 |
Svorio kategorija iki 62 kg Amžiaus grupė iki 14 m.
Eil. Nr. | Vardas, pavardė | Amžius | Svoris | Miestas, klubas | Vieta |
1. | Martynas Šuopys | 13 | 62 | Jurbarkas Pantera | 3 |
2. | Rokas Gužauskas | 13 | 60 | Raseiniai Pantera | 2 |
3. | Arminas Tėvainis | 13 | 61 | Jurbarkas Pantera | 1 |
U – 16 / Youth B (14 ir 15 m. jaunimas) (be smūgių į veidą, kovoja be šalmų) 1×4 min.
Svorio kategorija iki 48 kg Amžiaus grupė iki 16 m.
Eil. Nr. | Vardas, pavardė | Amžius | Svoris | Miestas, klubas | Vieta |
1. | Erik Kuraev | 14 | 47 | Vilnius Pankratos | 1 |
2. | Vilmantas Dapkus | 14 | 42 | Jurbarkas Pantera | 2 |
3. | Airidas Bakutis | 13 | 44 | Raseiniai Pantera | 3 |
Svorio kategorija iki 52 kg Amžiaus grupė iki 16 m.
Eil. Nr. | Vardas, pavardė | Amžius | Svoris | Miestas, klubas | Vieta |
1. | Rojus Pranckus | 15 | 52 | Raseiniai Pantera | 3 |
2. | Kajus Stuokus | 14 | 52 | Jurbarkas Pantera | |
3. | Mustafa Erdem Dogan | 14 | 52 | LUTADOR KLAIPĖDA | 1 |
4. | Taironas Bukauskas | 14 | 52 | Prienai Vėjas | 2 |
Svorio kategorija iki 57 kg Amžiaus grupė iki 16 m.
Eil. Nr. | Vardas, pavardė | Amžius | Svoris | Miestas, klubas | Vieta |
1. | Eimantas Zarečnyj | 15 | 57 | Vilnius ValeTudo | |
2. | Dominykas Maluška | 14 | 57 | Vilnius ValeTudo | 1 |
3. | Ugnius Atkočaitis | 14 | 56 | Jurbarkas Pantera | 2 |
4. | Kazys Kazakevičius | 14 | 56 | Faiteris | 3 |
5. | Mantas Rupšlaukis | 14 | 54 | LUTADOR KLAIPĖDA |
Svorio kategorija iki 67 kg Amžiaus grupė iki 16 m.
Eil. Nr. | Vardas, pavardė | Amžius | Svoris | Miestas, klubas | Vieta |
1. | Kristupas Grikštas | 14 | 66 | Šiauliai Suncity MMA | |
2. | Arminas Tamošaitis | 14 | 67 | Šiauliai Suncity MMA | 3 |
3. | Dovydas Burneika | 14 | 67 | Raseiniai Pantera | |
4. | Arijus Tichovas | 14 | 66 | LUTADOR KLAIPĖDA | 1 |
5. | Dovydas Dubas | 15 | 62 | Vilnius ValeTudo | 2 |
Svorio kategorija iki 72 kg Amžiaus grupė iki 16 m.
Eil. Nr. | Vardas, pavardė | Amžius | Svoris | Miestas, klubas | Vieta |
1. | Adamas Miltenis | 14 | 70 | LUTADOR KLAIPĖDA | 2 |
2. | Titas Vasiliauskas | 15 | 72 | Jurbarkas Pantera | 1 |
3. | Renaldas Raguckas | 12 | 105 | Kaunas Naglis Gym | 3 |
4. | Gabrielius Juodelis | 13 | 78 | Kaunas Naglis Gym | 3 |
Svorio kategorija +72 kg Amžiaus grupė iki 16 m.
Eil. Nr. | Vardas, pavardė | Amžius | Svoris | Miestas, klubas | Vieta |
1. | Vladimir Koviazo | 15 | 76 | Faiteris | 1 |
2. | Jokūbas Garbačauskas | 15 | 77 | Vilnius ValeTudo | 2 |
U – 18 (16 ir 17 m. jaunimas ) (atviri šalmai, Smūgiai į veidą stovėsenoje leidžiami) 3×2 min.
Svorio kategorija iki 56,7 kg Amžiaus grupė iki 18 m.
Eil. Nr. | Vardas, pavardė | Amžius | Svoris | Miestas, klubas | Vieta |
1. | Justinas Kišonas | 17 | 56 | Raseiniai Pantera | 2 |
2. | Judrius Navickas | 16 | 57 | Vilnius ValeTudo | 1 |
Svorio kategorija iki 61,2 kg Amžiaus grupė iki 18 m.
Eil. Nr. | Vardas, pavardė | Amžius | Svoris | Miestas, klubas | Vieta |
1. | Audrius Klapatauskas | 16 | 61 | Raseiniai Pantera | 2 |
2. | Pavelas Majauskas | 17 | 61 | Jurbarkas Pantera | 1 |
3. | Ovidijus Petrauskas | 16 | 61 | Šimkaičiai Pantera | 3 |
4. | Benediktas Paraščiakas | 17 | 61 | Šiauliai Suncity MMA | |
5. | Simas Litvaitis | 18 | 59 | Kaunas Fighter House |
Svorio kategorija iki 65,8 kg Amžiaus grupė iki 18 m.
Eil. Nr. | Vardas, pavardė | Amžius | Svoris | Miestas, klubas | Vieta |
1. | Erikas Dvoreckij | 16 | 64,9 | Vilnius ValeTudo | |
2. | Pavel Bamiakevič | 16 | 63 | Vilnius ValeTudo | 3 |
3. | Mykhailo Prokhorenko | 17 | 64 | Šiauliai Suncity MMA | 2 |
4. | Titas Beržinskas | 17 | 65 | Raseiniai Pantera | |
5. | Daniil Yaskovets | 16 | 63 | LUTADOR KLAIPĖDA | |
6. | Alexey Golovkin | 17 | 63 | Latvia Golden Glory | 1 |
Svorio kategorija iki 70,3 kg Amžiaus grupė iki 18 m.
Eil. Nr. | Vardas, pavardė | Amžius | Svoris | Miestas, klubas | Vieta |
1. | Aironas Frolovas | 16 | 66,5 | Prienai Vėjas | 2 |
2. | Mantas Kreimeris | 17 | 68 | Raseiniai Pantera | 3 |
3. | Vyacheslav Borshchevsky | 16 | 68 | Latvia Golden Glory | 1 |
4. |
Svorio kategorija iki 77,1 kg Amžiaus grupė iki 18 m.
Eil. Nr. | Vardas, pavardė | Amžius | Svoris | Miestas, klubas | Vieta |
1. | Robert Kviatkovskij | 16 | 76 | Vilnius ValeTudo | |
2. | Adomas Razma | 17 | 76 | Vilnius ValeTudo | 1 |
3. | Juras Misikas | 17 | 76 | Vilnius ValeTudo | 2 |
4. | Emilis Stankevičius | 16 | 71 | Faiteris | 3 |
5. | Mykolas Pratašius | 16 | 74 | Šakiai Ošimas |
Suaugusieji – MMA light (pradedantieji, be smūgių į veidą parteryje) 3×3 min.
Svorio kategorija iki 77,1 kg Amžiaus grupė +18 m. MMA light
Eil. Nr. | Vardas, pavardė | Amžius | Svoris | Miestas, klubas | Vieta |
1. | Simonas Belinis | 24 | 76,6 | Kaunas Fighter House | 2 |
2. | Severyn Rynkevič | 19 | 75 | Vilnius ValeTudo | 3 |
3. | Tomas Navickas | 26 | 77 | Kaunas Fighter House | 1 |
4. |
Svorio kategorija iki 83,9 kg Amžiaus grupė +18 m. MMA light
Eil. Nr. | Vardas, pavardė | Amžius | Svoris | Miestas, klubas | Vieta |
1. | Klaudijus Pivorius | 22 | 83 | LUTADOR KLAIPĖDA | 1 |
2. | Augustas Gudas | 18 | 80 | Kaunas Fighter House | 2 |
3. | Arnas Rudys | 20 | 91 | Kaunas Fighterhouse | 3 |
K-1 disciplina
MERGINOS
Svorio kategorija iki 67 kg Amžiaus grupė iki 16 m.
Eil. Nr. | Vardas, pavardė | Amžius | Svoris | Miestas, klubas | Vieta |
1. | Svitlana Bondarenko | 14 | 67 | Faiteris | 2 |
2. | Rugilė Damašauskaitė | 16 | 64 | Raseiniai Pantera | 1 |
U – 12 / Youth C
Svorio kategorija iki 30 kg Amžiaus grupė iki 12 m.
Eil. Nr. | Vardas, pavardė | Amžius | Svoris | Miestas, klubas | Vieta |
1. | Justas Viršila | 8 | 29 | Šimkaičiai Pantera | |
2. | Talechas Agajevas | 10 | 29 | Šimkaičiai Pantera | |
3. | Hubertas Ūsas | 10 | 28 | Raseiniai Pantera | 2 |
4. | Kevinas Učkuronis | 10 | 29 | Vilnius Grecicho fight team | 3 |
5. | Daniil Kuznetsov | 8 | 30 | Latvia Golden Glory | 1 |
Svorio kategorija iki 34 kg Amžiaus grupė iki 12 m.
Eil. Nr. | Vardas, pavardė | Amžius | Svoris | Miestas, klubas | Vieta |
1. | Rain Kryzhanovsky | 10 | 32 | Latvia Golden Glory | 2 |
2. | Armandas Jancius | 12 | 33 | Kaunas Fightersland | 1 |
Svorio kategorija iki 48 kg Amžiaus grupė iki 12 m.
Eil. Nr. | Vardas, pavardė | Amžius | Svoris | Miestas, klubas | Vieta |
1. | Arnis Železniakas | 11 | 47 | Faiteris | 2 |
2. | Rėjus Feleckevičius | 10 | 48 | Jurbarkas Pantera | 1 |
U – 14 / Youth C (12 ir 13 m. jaunučiai)
Svorio kategorija iki 44 kg Amžiaus grupė iki 14 m.
Eil. Nr. | Vardas, pavardė | Amžius | Svoris | Miestas, klubas | Vieta |
1. | Oleksii Zvozdkin | 12 | 40 | Vilnius Pankratos | 2 |
2. | Airidas Bakutis | 13 | 44 | Raseiniai Pantera | 1 |
Svorio kategorija iki 52+ kg Amžiaus grupė iki 14 m.
Eil. Nr. | Vardas, pavardė | Amžius | Svoris | Miestas, klubas | Vieta |
1. | Darian Dmitriev | 13 | 51 | Latvia Golden Glory | 2 |
2. | Vytautas Jankevičius | 13 | 65 | Šakiai „Audra | 1 |
U – 16 / Youth B (14 ir 15 m. jaunimas)
Svorio kategorija iki 48 kg Amžiaus grupė iki 16 m.
Eil. Nr. | Vardas, pavardė | Amžius | Svoris | Miestas, klubas | Vieta |
1. | Erik Kuraev | 14 | 47 | Vilnius Pankratos | 1 |
2. | Justas Kondratavičius | 15 | 40 | Faiteris | 2 |
Svorio kategorija iki 52 kg Amžiaus grupė iki 16 m.
Eil. Nr. | Vardas, pavardė | Amžius | Svoris | Miestas, klubas | Vieta |
1. | Rojus Pranckus | 15 | 52 | Raseiniai Pantera | 3 |
2. | Dominykas Adomkevičius | 14 | 52 | Šiauliai Suncity MMA | 2 |
3. | Maksim Bykanov – Papov | 14 | 52 | Kaunas Fighter House | 1 |
4. | Taironas Bukauskas | 14 | 52 | Prienai Vėjas |
Svorio kategorija iki 62 kg Amžiaus grupė iki 16 m.
Eil. Nr. | Vardas, pavardė | Amžius | Svoris | Miestas, klubas | Vieta |
1. | Eimantas Zarečnyj | 15 | 57 | Vilnius ValeTudo | 1 |
2. | Linard Glushchak | 14 | 58 | Latvia Golden Glory | 3 |
3. | Airidas Semėnas | 15 | 62 | Faiteris | 2 |
Svorio kategorija iki 67 kg Amžiaus grupė iki 16 m.
Eil. Nr. | Vardas, pavardė | Amžius | Svoris | Miestas, klubas | Vieta |
1. | Jonas Juška | 14 | 66 | Šiauliai Suncity MMA | 1 |
2. | Benas Aviltis | 15 | 64 | Faiteris | 3 |
3. | Audrijus Jakaitis | 15 | 63 | Faiteris | 2 |
Svorio kategorija +72 kg Amžiaus grupė iki 16 m.
Eil. Nr. | Vardas, pavardė | Amžius | Svoris | Miestas, klubas | Vieta |
1. | Vladimir Koviazo | 15 | 76 | Faiteris | 1 |
2. | Dominykas Pivoriūnas | 14 | 79 | Šiauliai Suncity MMA | 2 |
U – 18 (16 ir 17 m. jaunimas )
Svorio kategorija iki 61,2 kg Amžiaus grupė iki 18 m.
Eil. Nr. | Vardas, pavardė | Amžius | Svoris | Miestas, klubas | Vieta |
1. | Justinas Kišonas | 17 | 56 | Raseiniai Pantera | 3 |
2. | Pavelas Majauskas | 17 | 61 | Jurbarkas Pantera | 1 |
3. | Kazimieras Rokas Bartulis | 17 | 58 | Jurbarkas Pantera | 2 |
Svorio kategorija iki 65,8 kg Amžiaus grupė iki 18 m.
Eil. Nr. | Vardas, pavardė | Amžius | Svoris | Miestas, klubas | Vieta |
1. | Lukas Kriaučiūnas | 16 | 65 | Šiauliai Suncity MMA | 3 |
2. | Vilius Nacas | 17 | 65 | Šiauliai Suncity MMA | 2 |
3. | Alexey Golovkin | 17 | 63 | Latvia Golden Glory | 1 |
4. | Daumantas Žemaitis | 17 | 66 | Šakiai Audra |
Svorio kategorija iki 70,3 kg Amžiaus grupė iki 18 m.
Eil. Nr. | Vardas, pavardė | Amžius | Svoris | Miestas, klubas | Vieta |
1. | Lukas Radauskas | 16 | 67 | Faiteris | 3 |
2. | Matas Gižys | 17 | 69 | Faiteris | 1 |
3. | Atilas Griškevičius | 17 | 69 | Kaunas Fightersland | 2 |
4. | Adas Kazlauskas | 17 | 70 | Šakiai Audra | |
5. | Vyacheslav Borshchevsky | 16 | 68 | Latvia Golden Glory | |
6. | Mantas Kreimeris | 17 | 68 | Raseiniai Pantera | |
7. | Viktoras Ambrazaitis | 17 | 69 | LUTADOR KLAIPĖDA |
Svorio kategorija iki 77,1 kg Amžiaus grupė iki 18 m.
Eil. Nr. | Vardas, pavardė | Amžius | Svoris | Miestas, klubas | Vieta |
1. | Emilis Stankevičius | 16 | 71 | Faiteris | |
2. | Kevin Alesio Alvarez | 16 | 77 | Faiteris | 2 |
3. | Robert Kviatkovskij | 16 | 76 | Vilnius ValeTudo | |
4. | Adomas Razma | 17 | 76 | Vilnius ValeTudo | |
5. | Deividas Valenta | 17 | 77 | Kaunas Fighter House | 1 |
6. | Kajus Žemaitis | 17 | 76 | Šakiai Audra | 3 |
Svorio kategorija iki +83,9 kg Amžiaus grupė iki 18 m.
Eil. Nr. | Vardas, pavardė | Amžius | Svoris | Miestas, klubas | Vieta |
1. | Skomantas Požaitis | 16 | 87 | Šakiai Audra | 3 |
2. | Tomas Šukaitis | 16 | 81 | Šakiai Audra | 2 |
3. | Andrzej Kochovich | 17 | 110 | Latvia Golden Glory | 1 |
Suaugusieji – K-1
Svorio kategorija iki 65,8 kg Amžiaus grupė +18 m. K-1
Eil. Nr. | Vardas, pavardė | Amžius | Svoris | Miestas, klubas | Vieta |
1. | Deividas Baltusevičius | 29 | 64 | Šakiai Ošimas | 1 |
2. | Simas Litvaitis | 18 | 61 | Kaunas Fighter House | 2 |
Svorio kategorija iki 77,1 kg Amžiaus grupė +18 m. K-1
Eil. Nr. | Vardas, pavardė | Amžius | Svoris | Miestas, klubas | Vieta |
1. | Simonas Belinis | 24 | 76,6 | Kaunas Fighter House | 1 |
2. | Kornelijus Bruno | 18 | 77 | Jurbarkas Pantera | 3 |
3. | Danas Zavieža | 18+ | 71 | Kaunas Fighter House | 2 |
Svorio kategorija iki 83,9 kg Amžiaus grupė +18 m. K-1
Eil. Nr. | Vardas, pavardė | Amžius | Svoris | Miestas, klubas | Vieta |
1. | Matas Karosas | 20 | 82,7 | Kaunas Fighter House | 1 |
2. | Rytis Pranckevičius | 20 | 84 | Kaunas Fighter House | 3 |
3. | Mantrimas Songaila | 25 | 82,8 | Kaunas Fighter House | 2 |
4. | Lukas Aleksa | 24 | 82 | Šakiai Audra | |
5. | Augustas Gudas | 18 | 80 | Kaunas Fighter House | |
6. |
Svorio kategorija +93 kg Amžiaus grupė +18 m. K-1
Eil. Nr. | Vardas, pavardė | Amžius | Svoris | Miestas, klubas | Vieta |
1. | Anton Nazarenko | 31 | 106 | Šakiai Ošimas | + |
2. |
Svorio kategorija iki 83,9 kg Amžiaus grupė +18 m. BOKSAS
Eil. Nr. | Vardas, pavardė | Amžius | Svoris | Miestas, klubas | Vieta |
1. | Lukas Špokauskas | 17 | 83 | Šiauliai Suncity MMA | 2 |
2. | Rytis Pranckevičius | 20 | 84 | Kaunas Fighter House | 1 |
KOMANDŲ Rezultatai
Vilnius Pankratos | 13 |
Pantera | 102 1 – vieta |
Faiteris | 49 2- vieta |
Grecicho fight team | 6 |
Vilnius ValeTudo MMA Akademija | 32 |
LUTADOR KLAIPĖDA | 21 |
Šiauliai Suncity MMA | 33 |
Prienai Vėjas | 6 |
Kaunas Fightersland | 9 |
Šakiai Ošimas | |
Šilutė ELIS | 8 |
Kaunas Fighter House | 42 3 – vieta |
Kaunas Naglis Gym | 2 |
Latvia Golden Glory | 32 |
Šakiai AUDRA | 15 |
***
NUOSTATAI/ Reikalavimai
Open Raseiniai mma championship 2023
2023 m. Gegužės 13 d.
Raseiniai
TIKSLAI IR UŽDAVINIAI
Populiarinti MMA mėgėjų sporto šakas.
Išsiaiškinti stipriausius sportininkus.
VARŽYBŲ VYKDYMO VIETA IR LAIKAS
2023 m. Gegužės 13 d. Vilniaus g. 11, 60180 Raseiniai (Raseinių kūno kultūros ir sporto centro – salėje)/ Atvykstančios komandos turi iki 2023 m. Gegužės 11d. informuoti Lietuvos MMA Federaciją apie komandų sudėtį lithuanianmmafederation@gmail.com / tel. +370 698 32406. Nurodyti sportininko vardą, pavardę, gimimo datą ir amžių, tikslų svorį.
09.00-10.30.00 val. – sportininkų svėrimas, medicininė apžiūra;
12.00-12.30 val. – trenerių, teisėjų pasitarimas;
12.30 val. – varžybų pradžia.
REIKALAVIMAI VARŽYBŲ DALYVIAMS
- Varžybose gali dalyvauti visi norintys (mergaitės ir berniukai) Lietuvos bei užsienio šalių sportininkai, kurie susimokėjo paramos mokestį (varžybų dieną svėrimo metu) – 25 Eur.
- Susipažino ir sutinka su varžybų taisyklėmis.
- Turi sveikatos pažymą (pageidaujama ir sveikatos draudimą).
- Visi dalyviai turi turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.
- Nepilnamečiai sportininkai privalo turėti tėvų sutikimą.
- Nevartoja jokių draudžiamų medikamentų ar Anti-dopingo organizacijos uždraustų medžiagų.
MMA AMŽIAUS, SVORIO KATEGORIJOS IR PAGRINDINĖS TAISYKLĖS
Pilnos MMA Taisyklės – https://mmafederation.lt/mma-taisykles/
Visi dalyviai iki 18 privalo būti sveriami oficialiomis varžybų svarstyklėmis apsirengę šortus ir aptemtus imtynių marškinėlius. Visiems dalyviams iki 18 m. oficialiuose svėrimuose suteikiama teisė sverti papildomai 1 svarą (454 g) viršijančius jų nustatytą svorio kategoriją. Suaugusieji ( +18) oficialiuose svėrimuose viršsvoris jų nustatytą svorio kategorijose draudžiamas!
Jei svorio kategorijoje yra tik vienas dalyvis, jis yra perkeliamas į sunkesnio svorio kategoriją!
Mergaitės ir Berniukai iki 18 m.
C/ U–12 (iki 11 m. Jaunučiai) iki 24 kg. iki 27 kg.; iki 30; iki 34 kg.; iki 37 kg.; iki 40 kg.; iki 44 kg.; iki 48 kg.; +48 kg.
C/ U–14 (12-13 m. Jaunučiai) 34kg; iki 37 kg.; iki 40 kg.; iki 44 kg.; iki 48 kg.; iki 52 kg.; iki 57 kg.; iki 62 kg.; +62 kg.;
B/ U–16 (14- 15 m. Jaunimas) iki 44 kg.; iki 48 kg.; iki 52 kg; iki 57 kg.; iki 62 kg.; iki 67 kg.; iki 72 kg.; + 72 kg.;
A/ U-18(16-17 m. Jaunimas) naudojami šalmai! Smūgiai į veidą stovėsenoje leidžiami!
(Pastaba-Mergaitėms U-18 smūgiai i veidą draudžiami)
iki 52,2; iki 56,7 kg.; iki 61,2 kg.; iki 65,8 kg.; iki 70,3 kg.; iki 77,1 kg.; iki 83,9 kg.; iki 93,0 kg.; +93 kg.
Vyrai +18/ MMA light (pradedantieji) – stovėsenoje smūgiai į veidą leidžiami, parteryje smūgiai į veidą draudžiami. iki 52,2; iki 56,7 kg.; iki 61,2 kg.; iki 65,8 kg.; iki 70,3 kg.; iki 77,1 kg.; iki 83,9 kg.; iki 93,0 kg.; +93 kg.
Vyrai +18/ IMMAF taisyklės, iki 52,2; iki 56,7 kg.; iki 61,2 kg.; iki 65,8 kg.; iki 70,3 kg.; iki 77,1 kg.; iki 83,9 kg.; iki 93,0 kg.; +93 kg.
Merginos +18 / (MMA light) iki 47,7 kg.; iki 52,2 kg.; iki 56,7 kg.; iki 61,2 kg.; iki 65,8 kg.; iki 70,3 kg.; +70,3 kg.
KOVOS TRUKMĖ – RAUNDAI
C / U-12 (iki 11 m. Jaunučiai) (1×2)/ pratęsimas (1×1)
C / U-14 (12-13 m. Jaunučiai) (1×3)/pratęsimas (1×1)
B / U-16 (14- 15 m. Jaunimas) (1×4)/pratęsimas (1×2)
A / U-18 (16 – 17 m. Jaunimas) (3×2)/pratęsimas (1×2)
+18 suaugusieji MMA (3×3)/ pratęsimas (1×3)
VARŽYBŲ VADOVAVIMAS
Varžybas vykdo: Sporto klubas ‚Pantera“, LMMAF
Varžybų vedėjas – Marius Pavalkis
Varžybų vyr. teisėjas – Tadas Rimkevičius
Vyr. sekretorė – Deimantė Smirnovaitė.
APDOVANOJIMAI
Varžybų nugalėtojai ir prizininkai bus apdovanojami medaliais ir rėmėjų prizais.
Geriausiai pasirodę klubai bus apdovanoti taurėmis.
VARŽYBŲ FINANSAVIMAS
Atvykstančių komandų ar pavienių sportininkų maitinimo ir kelionės išlaidas dengia komandiruojanti organizacija ar patys sportininkai. Čempionato organizavimo išlaidas dengia Sporto klubas Pantera
TAISYKLĖS
Varžybos vyks pagal LMMAF/IMMAF taisykles, dviejuose MMA Narvuose.
K-1 TAISYKLES.
K-1 AMŽIAUS, SVORIO KATEGORIJOS tokios pačios, kaip MMA kovose!
Kovos trukmė:
U-12 (2 x 1 min.)
U-14 (3 x 1 min.), Mergaitės (2 x 1 min.)
U -16 (3 x 1,5 min.), Mergaitės (2 x 1,5 min.)
U-18 ir suaugusieji (3×2 min.) Merginos (2 x 2 min.)
VEIKSMŲ VERTINIMAS
Pergalė:
- Nokautas
- 3 nokdaunai per kovą/ per raundą 2 nokdaunai.
- Teisėjų sprendimu (surinkus daugiau taškų).
Teisėjai kiekvieną raundą vertiną atskirai nuo 10 ik 8 balų.
Įvertinimais teisėjai žymisi smūgių tikslumą ir efektyvumą, kovos dominavimą ir aktyvumą.
DRAUDŽIAMI VEIKSMAI:
Smūgiai į galvą su keliu vaikams/jaunimui iki 18 m.
Smūgiai su galva, alkūne.
Smūgiai į sąnarius, smūgiai žemiau juostos.
Draudžiami visi imtynių veiksmai!
Galima kojos gaudymas, bet smūgio metu koja reikia paleisti!
Kikbokso taisyklėmis vaikai iki 12 m ir mergaitės iki 16 m. – kovoje privalo dėvėti apsauginę kovos liemenę.
K-1 taisyklėmis (berniukai ir mergaitės) iki 12 m, neleidžiami smūgiai į veidą nei rankomis nei kojomis!
APRANGA / APSAUGOS (MMA ir K-1 kovose)
MMA arba kikbokso sportiniai šortai ir aptemti imtynių marškinėliai.
bandažas (tarpkojo apsauga);
kapa (dantų apsauga);
kojų apsaugos (minkštos);
klasikinės 10 ozu. kikbokso pirštinės
Klasikinės MMA mėgėjų pirštinėlės nuo 6 iki 8 ozu
Pastaba: dalyvių komandos turi savo kojų apsaugas, MMA/K-1 pirštines, kurios patvirtintos LMMAF. Atitinkamas MMA pirštinėles ir kojų apsaugas komandos galės įsigyti už papildomą mokestį prieš čempionatą atvykus į svėrimus.
SUTIKIMAS
Sportininkai, treneriai bei komandų vadovai SAVO DALYVAVIMU varžybose PRIPAŽĮSTA, kad yra susipažinę ir sutinka su visais aukščiau išvardintais nuostatais bei keliamais reikalavimais.