REZULTATAI/Open Jurbarkas MMA championship 2023
2023 m. Kovo 25 d.
Jurbarkas
Tai buvo puikios varžybos kuriose kovotojai pasitikrino savo jėgas bei įgavo naujos patirties, kuri pravers Atvirame Baltijos šalių MMA čempionate, kuris vyks Jonavos sporto arenoje jau Balandžio 8 d.
Jurbarko MMA čempionate dalyvavo 147 kovotojai iš 14 sporto klubų. Kovos vyko pagal MMA ir K-1 taisykles. Komandinėje įskaitoje 1 vieta atiteko Sporto klubui „Pantera“, 2 vieta – Sporto klubui ,,Faiteris“, 3 vieta – sporto klubui „ Warriors Team“. Varžybose puikiai pasirodė svečiai iš Latvijos sporto klubo „Golden Glory“, k-1 disciplinoje iškovojo net 5 aukso medalius. Taip pat varžybose dalyvavo ir nauji klubai, kurie prisijungia į populiarėjantį MMA sportą.
Sveikiname visus dalyvavusius, dėkojame teisėjams ir kviečiame dalyvauti Atvirame Baltijos šalių čempionate, kuriame dalyvaus gausus būrys ir užsienio sportininkų (Latvijos , Estijos , Lenkijos).
Protokolas MMA
MERGAITĖS MMA
Svorio kategorija iki 67 kg Amžiaus grupė iki 16 m.
Eil. Nr. | Vardas, pavardė | Amžius | Svoris | Miestas, klubas | Vieta |
1. | Gerda Brazaitė | 15 | 67 | Tauragė TAURRIS | 1 |
2. | Jurita Janušytė | 14 | 67 | Šakiai OŠIMAS | 2 |
U – 12 (smūgiai i veidą draudžiami) iki 11 m.
Svorio kategorija iki 24 kg Amžiaus grupė iki 12 m.
Eil. Nr. | Vardas, pavardė | Amžius | Svoris | Miestas, klubas | Vieta |
1. | Justas Viršila | 8 | 28 | Šimkaičiai PANTERA | 1 |
2. | Erikas Pupkevičius | 10 | 23 | Jurbarkas PANTERA | 2 |
Svorio kategorija iki 30 kg Amžiaus grupė iki 12 m.
Eil. Nr. | Vardas, pavardė | Amžius | Svoris | Miestas, klubas | Vieta |
1. | Hubertas Ūsas | 9 | 28 | Raseiniai PANTERA | 1 |
2. | Talechas Agajevas | 10 | 29 | Šimkaičiai PANTERA | 2 |
3. | Kevinas Učkuronis | 11 | 29 | Vilnius GRECICHO FIGHT TEAM | 3 |
4. | Lukas Širvinskas | 6 | 30 | Šiauliai SUNCITY MMA | |
5. | Arminas Kaušaitis | 10 | 30 | Šiauliai SUNCITY MMA |
Svorio kategorija iki 44 kg Amžiaus grupė iki 12 m.
Eil. Nr. | Vardas, pavardė | Amžius | Svoris | Miestas, klubas | Vieta |
1. | Titas Ilgas | 11 | 36 | LUTADOR KLAIPĖDA | 1 |
2. | Danielius Osockis | 11 | 42 | Šimkaičiai PANTERA | 2 |
Svorio kategorija iki 48 kg Amžiaus grupė iki 12 m.
Eil. Nr. | Vardas, pavardė | Amžius | Svoris | Miestas, klubas | Vieta |
1. | Arnis Železniakas | 10 | 47 | Faiteris | 1 |
2. | Rėjus Feleckevičius | 10 | 48 | Jurbarkas PANTERA | 2 |
Svorio kategorija + 48 kg Amžiaus grupė iki 12 m.
Eil. Nr. | Vardas, pavardė | Amžius | Svoris | Miestas, klubas | Vieta |
1. | Aleksandr Lazko | 11 | 60 | Vilnius VALETUDO | 1 |
2. | Deividas Slavinskas | 11 | 58 | Faiteris | 2 |
3. | Aleksandr Bogdanov | 10 | 62 | Vilnius WARRIORS TEAM | 3 |
4. | Einoras Ragauskas | 11 | 62 | Raseiniai PANTERA | |
5. | Rokas Bivainius | 11 | 79 | Raseiniai PANTERA | |
6. | Ignas Germanavičius | 11 | 57 | Šiauliai SUNCITY MMA |
U – 14 (12 ir 13 m. jaunučiai) (smūgiai i veidą draudžiami)
Svorio kategorija iki 37 kg Amžiaus grupė iki 14 m.
Eil. Nr. | Vardas, pavardė | Amžius | Svoris | Miestas, klubas | Vieta |
1. | Danielius Osockis | 11 | 42 | Šimkaičiai PANTERA | 1 |
2. | Nojus Kalėda | 11 | 35 | Šimkaičiai PANTERA | 2 |
Svorio kategorija iki 44 kg Amžiaus grupė iki 14 m.
Eil. Nr. | Vardas, pavardė | Amžius | Svoris | Miestas, klubas | Vieta |
1. | Airidas Bakutis | 13 | 42 | Raseiniai PANTERA | 1 |
2. | Vilmantas Dapkus | 13 | 42 | Jurbarkas PANTERA | 2 |
3. | Armandas Glinskas | 12 | 41 | Faiteris | 3 |
4. | Gedas Agajevas | 12 | 41 | Šimkaičiai PANTERA |
Svorio kategorija iki 52 kg Amžiaus grupė iki 14 m.
Eil. Nr. | Vardas, pavardė | Amžius | Svoris | Miestas, klubas | Vieta |
1. | Aušrys Peckus | 13 | 52 | Raseiniai PANTERA | 1 |
2. | Šarūnas Bernotas | 12 | 48 | Šiauliai SUNCITY MMA | 2 |
3. | Emilis Valinčius | 13 | 51 | Raseiniai PANTERA | 3 |
4. | Kajus Bielskis | 13 | 46 | Šiauliai SUNCITY MMA |
Svorio kategorija iki 57 kg Amžiaus grupė iki 14 m.
Eil. Nr. | Vardas, pavardė | Amžius | Svoris | Miestas, klubas | Vieta |
1. | Gediminas Strumickas | 13 | 53 | Faiteris | 1 |
2. | Neidas Gaurys | 13 | 53 | Vilnius VALETUDO | 2 |
Svorio kategorija iki 62 kg Amžiaus grupė iki 14 m.
Eil. Nr. | Vardas, pavardė | Amžius | Svoris | Miestas, klubas | Vieta |
1. | Aurimas Velionis | 13 | 60 | Raseiniai PANTERA | 1 |
2. | Daniel Stankevič | 13 | 62 | Vilnius WARRIORS TEAM | 2 |
U – 16 (14 ir 15 m. jaunimas) (smūgiai i veidą draudžiami)
Svorio kategorija iki 52 kg Amžiaus grupė iki 16 m.
Eil. Nr. | Vardas, pavardė | Amžius | Svoris | Miestas, klubas | Vieta |
1. | Mustafa Erdem Dogan | 14 | 52 | LUTADOR KLAIPĖDA | 1 |
2. | Dominykas Adomkevičius | 14 | 51 | Šiauliai SUNCITY MMA | 2 |
3. | Justas Virganavičius | 15 | 51 | Vilnius WARRIORS TEAM | 3 |
4. | Jura Michailov | 15 | 51 | Vilnius WARRIORS TEAM | |
5. | Geraldas Ališauskas | 14 | 52 | Šiauliai SUNCITY MMA |
Svorio kategorija iki 57 kg Amžiaus grupė iki 16 m.
Eil. Nr. | Vardas, pavardė | Amžius | Svoris | Miestas, klubas | Vieta |
1. | Adol Kosporovič | 14 | 57 | Vilnius WARRIORS TEAM | 1 |
2. | Dominykas Maluška | 14 | 56 | Vilnius VALETUDO | 2 |
3. | Edvin Aleksandrovič | 15 | 55 | Vilnius KMC Smauglys | 3 |
4. | Ugnius Atkočaitis | 14 | 55 | Jurbarkas PANTERA |
Svorio kategorija iki 62 kg Amžiaus grupė iki 16 m.
Eil. Nr. | Vardas, pavardė | Amžius | Svoris | Miestas, klubas | Vieta |
1. | Ervinas Pačkovskij | 14 | 61 | Vilnius VALETUDO | 1 |
2. | Lukas Molevičius | 14 | 62 | Vilnius WARRIORS TEAM | 2 |
3. | Dovydas Dubas | 15 | 61 | Vilnius VALETUDO | 3 |
4. | Liutauras Kuosa | 15 | 61 | Vilnius VALETUDO | |
5. | German Kosporovič | 15 | 62 | Vilnius WARRIORS TEAM |
Svorio kategorija iki 67 kg Amžiaus grupė iki 16 m.
Eil. Nr. | Vardas, pavardė | Amžius | Svoris | Miestas, klubas | Vieta |
1. | Daigar Kosporovič | 15 | 67 | Vilnius WARRIORS TEAM | 1 |
2. | Karolis Petrauskas | 15 | 66 | Šimkaičiai PANTERA | 2 |
3. | Arijus Tichovas | 14 | 66 | LUTADOR KLAIPĖDA | 3 |
4. | Haris Gustaitis | 14 | 64 | Šakiai OŠIMAS |
Svorio kategorija iki 72 kg Amžiaus grupė iki 16 m.
Eil. Nr. | Vardas, pavardė | Amžius | Svoris | Miestas, klubas | Vieta |
1. | Emilis Stankevičius | 15 | 71 | Faiteris | 1 |
2. | Titas Vasiliauskas | 15 | 72 | Jurbarkas PANTERA | 2 |
Svorio kategorija +72 kg Amžiaus grupė iki 16 m.
Eil. Nr. | Vardas, pavardė | Amžius | Svoris | Miestas, klubas | Vieta |
1. | Sevastian Sotnikov | 15 | 76 | LUTADOR KLAIPĖDA | 1 |
2. | Emilis Janušauskas | 14 | 100 | Šiauliai SUNCITY | 2 |
3. | Robert Kviatkovskij | 15 | 76 | Vilnius VALETUDO | 3 |
4. | Jokūbas Garbačauskas | 15 | 78 | Vilnius VALETUDO | |
5. | Vladimir Koviazo | 15 | 77 | Faiteris | |
6. | Aronas Bessarabas | 14 | 78 | Jurbarkas PANTERA | |
7. | Eimantas Špatkauskas | 15 | 75 | Jurbarkas PANTERA | |
8. | Saidas Bagdonavičius | 15 | 84 | Tauragė TAURRIS |
U-18 NAUDOJAMI ŠALMAI! SMŪGIAI Į VEIDĄ STOVĖSENOJE LEIDŽIAM.
Svorio kategorija iki 61,2 kg Amžiaus grupė iki 18 m.
Eil. Nr. | Vardas, pavardė | Amžius | Svoris | Miestas, klubas | Vieta |
1. | Pavelas Majauskas | 17 | 61 | Jurbarkas PANTERA | 1 |
2. | Erikas Pruckus | 17 | 60 | Vilnius VALETUDO | 2 |
3. | Audrius Klapatauskas | 17 | 61 | Raseiniai PANTERA | 3 |
4. | Irmantas Geštautas | 17 | 53 | Tauragė TAURRIS | |
5. | Ovidijus Petrauskas | 16 | 61 | Šimkaičiai PANTERA | |
6. | Justinas Kišonas | 17 | 59 | Raseiniai PANTERA |
Svorio kategorija iki 65,8 kg Amžiaus grupė iki 18 m.
Eil. Nr. | Vardas, pavardė | Amžius | Svoris | Miestas, klubas | Vieta |
1. | Matas Barkauskas | 17 | 64 | Tauragė TAURRIS | 1 |
2. | Erikas Dvoreckij | 16 | 64 | Vilnius VALETUDO | 2 |
3. | Titas Beržinskas | 17 | 65 | Raseiniai PANTERA | 3 |
Svorio kategorija iki 77,1 kg Amžiaus grupė iki 18 m.
Eil. Nr. | Vardas, pavardė | Amžius | Svoris | Miestas, klubas | Vieta |
1. | Mantas Kreimeris | 17 | 67 | Raseiniai PANTERA | 1 |
2. | Nedas Gintautas | 18 | 68 | Šiauliai SUNCITY MMA | 2 |
Suaugusieji + 18/ MMA LIGHT
Svorio kategorija iki 77,1 kg MMA light Amžiaus grupė +18 m.
Eil. Nr. | Vardas, pavardė | Amžius | Svoris | Miestas, klubas | Vieta |
1. | Ričardas Padimanskas | 23 | 77 | Vilnius VALETUDO | 1 |
2. | Aidas Veryga | 20 | 77 | Raseiniai PANTERA | 2 |
Svorio kategorija iki 83,9 kg MMA light Amžiaus grupė +18 m.
Eil. Nr. | Vardas, pavardė | Amžius | Svoris | Miestas, klubas | Vieta |
1. | Edvinas Šimonutis | 18+ | 82 | Kaunas OTSO GYM | 1 |
2. | Klaudijus Pivorius | 22 | 83 | Vilnius VALETUDO | 2 |
Svorio kategorija iki 93,0 kg MMA light Amžiaus grupė +18 m.
Eil. Nr. | Vardas, pavardė | Amžius | Svoris | Miestas, klubas | Vieta |
1. | Tomas Kutniauskas | 18+ | 92 | Kaunas OTSO GYM | 1 |
2. | Liudvikas Zimblys | 25 | 97 | Tauragė TAURRIS | 2 |
***
Protokolas K-1
MERGINOS K-1
Svorio kategorija iki 65,8 kg Amžiaus grupė iki 18 m.
Eil. Nr. | Vardas, pavardė | Amžius | Svoris | Miestas, klubas | Vieta |
1. | Rugilė Damašauskaitė | 16 | Raseiniai PANTERA | 1 | |
2. | Augustė Juozelytė | 16 | 58 | Vilkaviškis, Spartan Fight Gym | 2 |
U – 12 (smūgiai i veidą draudžiami) iki 11 m.
Svorio kategorija iki 34 kg Amžiaus grupė U-12 m.
Eil. Nr. | Vardas, pavardė | Amžius | Svoris | Miestas, klubas | Vieta |
1. | Raiens Krizanovskis | 10 | 32 | Latvija GOLDEN GLORY | 1 |
2. | Hubertas Ūsas | 9 | 28 | Raseiniai PANTERA | 2 |
3. | Kevinas Učkuronis | 11 | 29 | Vilnius GRECICHO FIGHT TEAM | 3 |
4. | Martynas Švelnys | 11 | 30 | Raseiniai PANTERA |
Svorio kategorija iki 44 kg Amžiaus grupė iki 12 m.
Eil. Nr. | Vardas, pavardė | Amžius | Svoris | Miestas, klubas | Vieta |
1. | Arnis Železniakas | 10 | 47 | Faiteris | 1 |
2. | Airidas Bakutis | 42 | Raseiniai PANTERA | 2 |
Svorio kategorija + 48 kg Amžiaus grupė U-12 m.
Eil. Nr. | Vardas, pavardė | Amžius | Svoris | Miestas, klubas | Vieta |
1. | Aleksandr Bogdanov | 10 | 62 | Vilnius WARRIORS TEAM | 1 |
2. | Rokas Bivainius | 11 | 79 | Raseiniai PANTERA | 2 |
U – 14 (12 ir 13 m. jaunučiai)
Svorio kategorija iki 52 kg Amžiaus grupė iki 14 m.
Eil. Nr. | Vardas, pavardė | Amžius | Svoris | Miestas, klubas | Vieta |
1. | Darian Dmitriev | 12 | 52 | Latvija GOLDEN GLORY | 1 |
2. | Gediminas Strumickas | 13 | 52 | Faiteris | 2 |
Svorio kategorija iki 57 kg Amžiaus grupė iki 14 m.
Eil. Nr. | Vardas, pavardė | Amžius | Svoris | Miestas, klubas | Vieta |
1. | Linards Gluscaks | 13 | 57 | Latvija GOLDEN GLORY | 1 |
2. | Joris Virbickas | 13 | 57 | Vilkaviškis, Spartan Fight Gym | 2 |
Svorio kategorija iki 62 kg Amžiaus grupė iki 14 m.
Eil. Nr. | Vardas, pavardė | Amžius | Svoris | Miestas, klubas | Vieta |
1. | Aleksejs Šmuljavcevs | 13 | 58 | Latvija GOLDEN GLORY | 1 |
2. | Daniel Stankevič | 13 | 62 | Vilnius WARRIORS TEAM | 2 |
Svorio kategorija +62 kg Amžiaus grupė iki 14 m.
Eil. Nr. | Vardas, pavardė | Amžius | Svoris | Miestas, klubas | Vieta |
1. | Emilis Janušauskas | 13 | 100 | Šiauliai SUNCITY | 1 |
2. | Dovydas Murauskas | 12 | 94 | Vilkaviškis, Spartan Fight Gym | 2 |
U – 16 (14 ir 15 m. jaunimas)
Svorio kategorija iki 52 kg Amžiaus grupė iki 16 m.
Eil. Nr. | Vardas, pavardė | Amžius | Svoris | Miestas, klubas | Vieta |
1. | Jura Michailov | 15 | 51 | Vilnius WARRIORS TEAM | 1 |
2. | Geraldas Ališauskas | 14 | 52 | Šiauliai SUNCITY MMA | 2 |
3. | Justas Virganavičius | 15 | 51 | Vilnius WARRIORS TEAM | 3 |
Svorio kategorija iki 57 kg Amžiaus grupė iki 16 m.
Eil. Nr. | Vardas, pavardė | Amžius | Svoris | Miestas, klubas | Vieta |
1. | Adol Kosporovič | 14 | 57 | Vilnius WARRIORS TEAM | 1 |
2. | Liudas Breivė | 14 | 56 | Kaunas OTSO GYM | 2 |
3. | Aleksandras Siniakovas | 15 | 54 | Šakiai OŠIMAS | 3 |
4. | Dovydas Pranskaitis | 14 | 57 | Šiauliai SUNCITY MMA |
Svorio kategorija iki 62 kg Amžiaus grupė iki 16 m.
Eil. Nr. | Vardas, pavardė | Amžius | Svoris | Miestas, klubas | Vieta |
1. | Kajus Pažereckas | 15 | 60 | LUTADOR KLAIPĖDA | 1 |
2. | Danielius Zapkus | 15 | 62 | Faiteris | 2 |
3. | Lukas Molevičius | 14 | 62 | Vilnius WARRIORS TEAM | 3 |
4. | Liutauras Kuosa | 15 | 61 | Vilnius VALETUDO | |
5. | German Kosporovič | 15 | 62 | Vilnius WARRIORS TEAM | |
6. | Aurimas Velionis | 14 | 60 | Raseiniai PANTERA |
Svorio kategorija iki 67 kg Amžiaus grupė iki 16 m.
Eil. Nr. | Vardas, pavardė | Amžius | Svoris | Miestas, klubas | Vieta |
1. | Pijus Stabinskas | 14 | 64 | Faiteris | 1 |
2. | Emilijus Kuraitis | 14 | 65 | Šakiai OŠIMAS | 2 |
3. | Modestas Klimas | 15 | 63 | Jurbarkas PANTERA | 3 |
Svorio kategorija iki 72 kg Amžiaus grupė iki 16 m.
Eil. Nr. | Vardas, pavardė | Amžius | Svoris | Miestas, klubas | Vieta |
1. | Emilis Stankevičius | 15 | 70 | Faiteris | 1 |
2. | Daigar Kosporovič | 15 | 67 | Vilnius WARRIORS TEAM | 2 |
Svorio kategorija +72 kg Amžiaus grupė iki 16 m.
Eil. Nr. | Vardas, pavardė | Amžius | Svoris | Miestas, klubas | Vieta |
1. | Kevin Alessio Alvarez | 15 | 76 | Faiteris | 1 |
2. | Vladimir Koviazo | 15 | 77 | Faiteris | 2 |
3. | Eimantas Špatkauskas | 15 | 75 | Jurbarkas PANTERA | 3 |
4. | Jokūbas Garbačauskas | 15 | 78 | Vilnius VALETUDO |
U-18 (16 ir 17 m. jaunimas)
Svorio kategorija iki 61,2kg Amžiaus grupė iki 18 m.
Eil. Nr. | Vardas, pavardė | Amžius | Svoris | Miestas, klubas | Vieta |
1. | Aleksandrs Zeleznjakovs | 17 | 60 | Latvija GOLDEN GLORY | 1 |
2. | Audrius Klapatauskas | 17 | 61 | Raseiniai PANTERA | 2 |
3. | Pavelas Majauskas | 17 | 61 | Jurbarkas PANTERA | 3 |
4. | Justinas Kišonas | 17 | 59 | Raseiniai PANTERA |
Svorio kategorija iki 65,8 kg Amžiaus grupė iki 18m.
Eil. Nr. | Vardas, pavardė | Amžius | Svoris | Miestas, klubas | Vieta |
1. | Laurynas Šereiva | 17 | 63 | Šiauliai SUNCITY MMA | 1 |
2. | Viktoras Ambrazaitis | 17 | 65 | LUTADOR KLAIPĖDA | 2 |
3. | Titas Beržinskas | 17 | 65 | Raseiniai PANTERA | 3 |
4. | Valdemaras Panavas | 16 | 62 | Vilnius VALETUDO |
Svorio kategorija iki 70,3 kg Amžiaus grupė iki 18m.
Eil. Nr. | Vardas, pavardė | Amžius | Svoris | Miestas, klubas | Vieta |
1. | Matas Gižys | 16 | 69 | Faiteris | 1 |
2. | Lukas Radauskas | 16 | 66 | Faiteris | 2 |
3. | Mantas Kreimeris | 17 | 68 | Raseiniai PANTERA | 3 |
4. | Justas Ašutaitis | 17 | 70 | Vilkaviškis, Spartan Fight Gym |
Svorio kategorija iki 83,9 kg Amžiaus grupė iki 18m.
Eil. Nr. | Vardas, pavardė | Amžius | Svoris | Miestas, klubas | Vieta |
1. | Gelmis Sakalauskas | 17 | 82 | Vilkaviškis, Spartan Fight Gym | 1 |
2. | Mantas Norvilis | 17 | 74 | Vilnius VALETUDO | 2 |
Svorio kategorija + 93,0 kg Amžiaus grupė iki 18m.
Eil. Nr. | Vardas, pavardė | Amžius | Svoris | Miestas, klubas | Vieta |
1. | Deividas Matulas | 17 | 100 | Šiauliai SUNCITY MMA | 1 |
2. | Andzei Kohovic | 16 | 110 | Latvija GOLDEN GLORY | – |
Suaugusieji + 18/ K-1
Svorio kategorija iki 70,3 kg Amžiaus grupė +18 m.
Eil. Nr. | Vardas, pavardė | Amžius | Svoris | Miestas, klubas | Vieta |
1. | Ovidijus Pocius | 27 | 70 | Šiauliai SUNCITY MMA | 1 |
2. | Vygantas Šmatauskas | 28 | 68 | Jurbarkas PANTERA | 2 |
Svorio kategorija iki 77,1 kg Amžiaus grupė +18 m.
Eil. Nr. | Vardas, pavardė | Amžius | Svoris | Miestas, klubas | Vieta |
1. | Aidas Veryga | 20 | 77 | Raseiniai PANTERA | 1 |
2. | Augustas Samaitis | 22 | 75 | Vilnius VALETUDO | 2 |
3. | Eduard Vinogrodskij | 34 | 75 | Vilnius VALETUDO | 3 |
Svorio kategorija iki 83,9 kg Amžiaus grupė +18 m.
Eil. Nr. | Vardas, pavardė | Amžius | Svoris | Miestas, klubas | Vieta |
1. | Jonas Montvidas | 25 | 83 | Energy Gym | 1 |
2. | Rokas Žilinskas | 23 | 80 | Vilkaviškis, Spartan Fight Gym | 2 |
3. | Eivydas Strolis | 23 | 83 | Vilnius WARRIORS TEAM | 3 |
4. | Klaudijus Pivorius | 22 | 84 | Vilnius VALETUDO |
IŠ VISO DALYVIŲ: 147
MMA – 80, K-1 – 67
KOMANDINIAI TAŠKAI
SPORTO KLUBAS, MIESTAS
|
TAŠKAI
K-1 |
Taškai MMA | Iš viso taškų“ |
,,Pantera“ | 30 | 70 | 100 |
,,Faiteris“ | 37 | 19 | 56 |
Warriors Team, Vilnius | 24 | 18 | 42 |
Valetudo MMA Akademija, Vilnius | 7 | 32 | 39 |
Suncity MMA, Šiauliai | 23 | 12 | 35 |
Latvija Golden Glory | 25 | 25 | |
,,LUTADOR Klaipėda“ | 8 | 16 | 24 |
Vilkaviškis Spartan Fight Gym | 17 | 17 | |
,,Otso GYM“ Kaunas | 3 | 10 | 13 |
Tauragė Taurris | 13 | 13 | |
Ošimas, Šakiai | 4 | 3 | 7 |
Energy gym | 5 | 5 | |
Grecicho fight team, Vilnius | 1 | 1 | 2 |
Smauglys | 1 | 1 |
***
TIKSLAI IR UŽDAVINIAI
Populiarinti MMA mėgėjų sporto šakas.
Išsiaiškinti stipriausius sportininkus.
VARŽYBŲ VYKDYMO VIETA IR LAIKAS
2023 m. kovo 25 d. Jurbarko Antano Giedraičio – Giedriaus gimnazijos sporto salė, Vydūno g. 15, Jurbarkas/ Atvykstančios komandos turi iki 2023 m. kovo 23 d. informuoti Lietuvos MMA Federaciją apie komandų sudėtį lithuanianmmafederation@gmail.com / tel. +370 698 32406. Nurodyti sportininko vardą, pavardę, gimimo datą ir amžių, tikslų svorį.
09.00-10.30.00 val. – sportininkų svėrimas, medicininė apžiūra;
12.00-12.30 val. – trenerių, teisėjų pasitarimas;
12.30 val. – varžybų pradžia.
REIKALAVIMAI VARŽYBŲ DALYVIAMS
- Varžybose gali dalyvauti visi norintys (mergaitės ir berniukai) Lietuvos bei užsienio šalių sportininkai, kurie susimokėjo paramos mokestį (varžybų dieną svėrimo metu) – 25 Eur.
- Susipažino ir sutinka su varžybų taisyklėmis.
- Turi sveikatos pažymą (pageidaujama ir sveikatos draudimą).
- Visi dalyviai turi turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.
- Nepilnamečiai sportininkai privalo turėti tėvų sutikimą.
- Nevartoja jokių draudžiamų medikamentų ar Anti-dopingo organizacijos uždraustų medžiagų.
MMA AMŽIAUS, SVORIO KATEGORIJOS IR PAGRINDINĖS TAISYKLĖS
Pilnos MMA Taisyklės – https://mmafederation.lt/mma-taisykles/
Visi dalyviai iki 18 privalo būti sveriami oficialiomis varžybų svarstyklėmis apsirengę šortus ir aptemtus imtynių marškinėlius. Visiems dalyviams iki 18 m. oficialiuose svėrimuose suteikiama teisė sverti papildomai 1 svarą (454 g) viršijančius jų nustatytą svorio kategoriją. Suaugusieji ( +18) oficialiuose svėrimuose viršsvoris jų nustatytą svorio kategorijose draudžiamas!
Jei svorio kategorijoje yra tik vienas dalyvis, jis yra perkeliamas į sunkesnio svorio kategoriją!
Mergaitės ir Berniukai iki 18 m.
C/ U–12 (iki 11 m. Jaunučiai) iki 24 kg. iki 27 kg.; iki 30; iki 34 kg.; iki 37 kg.; iki 40 kg.; iki 44 kg.; iki 48 kg.; +48 kg.
C/ U–14 (12-13 m. Jaunučiai) 34kg; iki 37 kg.; iki 40 kg.; iki 44 kg.; iki 48 kg.; iki 52 kg.; iki 57 kg.; iki 62 kg.; +62 kg.;
B/ U–16 (14- 15 m. Jaunimas) iki 44 kg.; iki 48 kg.; iki 52 kg; iki 57 kg.; iki 62 kg.; iki 67 kg.; iki 72 kg.; + 72 kg.;
A/ U-18(16-17 m. Jaunimas) naudojami šalmai! Smūgiai į veidą stovėsenoje leidžiami!
(Pastaba-Mergaitėms U-18 smūgiai i veidą draudžiami)
iki 52,2; iki 56,7 kg.; iki 61,2 kg.; iki 65,8 kg.; iki 70,3 kg.; iki 77,1 kg.; iki 83,9 kg.; iki 93,0 kg.; +93 kg.
Vyrai +18/ MMA light (pradedantieji) – stovėsenoje smūgiai į veidą leidžiami, parteryje smūgiai į veidą draudžiami. iki 52,2; iki 56,7 kg.; iki 61,2 kg.; iki 65,8 kg.; iki 70,3 kg.; iki 77,1 kg.; iki 83,9 kg.; iki 93,0 kg.; +93 kg.
Vyrai +18/ IMMAF taisyklės, iki 52,2; iki 56,7 kg.; iki 61,2 kg.; iki 65,8 kg.; iki 70,3 kg.; iki 77,1 kg.; iki 83,9 kg.; iki 93,0 kg.; +93 kg.
Merginos +18 / (MMA light) iki 47,7 kg.; iki 52,2 kg.; iki 56,7 kg.; iki 61,2 kg.; iki 65,8 kg.; iki 70,3 kg.; +70,3 kg.
KOVOS TRUKMĖ – RAUNDAI
C / U-12 (iki 11 m. Jaunučiai) (1×2)/ pratęsimas (1×1)
C / U-14 (12-13 m. Jaunučiai) (1×3)/pratęsimas (1×1)
B / U-16 (14- 15 m. Jaunimas) (1×4)/pratęsimas (1×2)
A / U-18 (16 – 17 m. Jaunimas) (3×2)/pratęsimas (1×2)
+18 suaugusieji MMA (3×3)/ pratęsimas (1×3)
VARŽYBŲ VADOVAVIMAS
Varžybas vykdo: Sporto klubas ‚Pantera“, LMMAF
Varžybų vedėjas – Marius Pavalkis
Varžybų vyr. teisėjas – Tadas Rimkevičius
Vyr. sekretorė – Aušra Smirnovienė.
APDOVANOJIMAI
Varžybų nugalėtojai ir prizininkai bus apdovanojami medaliais ir rėmėjų prizais.
VARŽYBŲ FINANSAVIMAS
Atvykstančių komandų ar pavienių sportininkų maitinimo ir kelionės išlaidas dengia komandiruojanti organizacija ar patys sportininkai. Čempionato organizavimo išlaidas dengia Sporto klubas Pantera
TAISYKLĖS
Varžybos vyks pagal LMMAF/IMMAF taisykles, dviejuose MMA Narvuose.
K-1 TAISYKLES.
K-1 AMŽIAUS, SVORIO KATEGORIJOS tokios pačios, kaip MMA kovose!
Kovos trukmė:
U-12 (2 x 1 min.)
U-14 (3 x 1 min.), Mergaitės (2 x 1 min.)
U -16 (3 x 1,5 min.), Mergaitės (2 x 1,5 min.)
U-18 ir suaugusieji (3×2 min.) Merginos (2 x 2 min.)
VEIKSMŲ VERTINIMAS
Pergalė:
- Nokautas
- 3 nokdaunai per kovą/ per raundą 2 nokdaunai.
- Teisėjų sprendimu (surinkus daugiau taškų).
Teisėjai kiekvieną raundą vertiną atskirai nuo 10 ik 8 balų.
Įvertinimais teisėjai žymisi smūgių tikslumą ir efektyvumą, kovos dominavimą ir aktyvumą.
DRAUDŽIAMI VEIKSMAI:
Smūgiai į galvą su keliu vaikams/jaunimui iki 18 m.
Smūgiai su galva, alkūne.
Smūgiai į sąnarius, smūgiai žemiau juostos.
Draudžiami visi imtynių veiksmai!
Galima kojos gaudymas, bet smūgio metu koja reikia paleisti!
Kikbokso taisyklėmis vaikai iki 12 m ir mergaitės iki 16 m. – kovoje privalo dėvėti apsauginę kovos liemenę.
K-1 taisyklėmis (berniukai ir mergaitės) iki 12 m, neleidžiami smūgiai į veidą nei rankomis nei kojomis!
APRANGA / APSAUGOS (MMA ir K-1 kovose)
MMA arba kikbokso sportiniai šortai ir aptemti imtynių marškinėliai.
bandažas (tarpkojo apsauga);
kapa (dantų apsauga);kojų apsaugos (minkštos);
klasikinės 10 ozu. kikbokso pirštinės
Klasikinės MMA mėgėjų pirštinėlės nuo 6 iki 8 ozu
Pastaba: dalyvių komandos turi savo kojų apsaugas, MMA/K-1 pirštines, kurios patvirtintos LMMAF. Atitinkamas MMA pirštinėles ir kojų apsaugas komandos galės įsigyti už papildomą mokestį prieš čempionatą atvykus į svėrimus.
SUTIKIMAS
Sportininkai, treneriai bei komandų vadovai SAVO DALYVAVIMU varžybose PRIPAŽĮSTA, kad yra susipažinę ir sutinka su visais aukščiau išvardintais nuostatais bei keliamais reikalavimais.