REZULTATAI Open Lithuanian MMA Cup 2023

 

„Open Lithuanian MMA Cup 2023“ varžybose stipriausia komanda tapo sporto klubas „Pantera“

Sausio 29 d. Jurbarke įvyko „Open Lithuanian MMA Cup 2023“ varžybos, kurias organizavo sporto klubas „Pantera“ ir Lietuvos MMA federacija. Dalyvavo 151 sportininkas iš 21 sporto klubo. Galime pasidžiaugti, kad į Jurbarką atvyko ne tik skirtingų Lietuvos miestų, bet ir užsienio komandos. Šių varžybų svečiai buvo „VVK RAMM“, „Invicta“ iš Estijos bei „MMA Bauska“,  „Bauskas cīņu sporta“, „Golden Glory“ iš Latvijos. Šie sporto klubai aktyviai dalyvauja Europos ir pasaulio IMMAF  čempionatuose, todėl turėti aukšto meistriškumo priešininkus buvo nemenkas iššūkis Lietuvos sportininkams. Džiaugiamės, kad lietuviai nenusileido ir stebino gražiomis kovomis, taip įgydami tarptautinių kovų patirties. Šiose varžybose iškovoti čempiono vardą galėjo tik patys geriausi, konkurencija buvo labai didelė ne vien dėl gausaus dalyvių skaičiaus, bet ir dėl stiprių priešininkų.

Susumavus visus rezultatus pagrindinė „Čempionų taurė“ atiteko sporto klubui „Pantera“, antroji vieta – sporto klubui „Warriors Team“, trečioji vieta – sporto kubui “Faiteris”. Organizatoriai dėkoja visiems sportininkams ir treneriams už kantrybę ir MMA sporto lygio kėlimą, Jurbarko A. Giedraičio-Giedriaus gimnazijai už salę. Didelis ačiū varžybų teisėjams už sąžiningą darbą vertinant kovas ir skaičiuojant dalyvių taškus, norą bei pastangas saugoti sportininkų sveikatą.

Lietuvos mišrių kovos menų federacija ir sporto klubas „Pantera“ varžybas organizuoja siekdami Lietuvos MMA rinktinei suteikti galimybę įgyti kuo didesnės tarptautinės patirties, kuri bus ypatingai reikalinga artėjančiuose Europos ir pasaulio čempionatuose. Artimiausios tarptautinės varžybos vyks 8 d. Jonavoje.

Open Lithuanian MMA Cup 2023
2023 sausio 29 d.
Jurbarkas

REZULTATAI

Open Lithuanian MMA Cup 2023

2023 m.  Sausio 29 d., Jurbarkas

Protokolas

IŠ VISO  DALYVIŲ: 151

MMA – 100, K-1 – 51

MERGAITĖS MMA
Svorio kategorija  iki 52 kg                                            Amžiaus grupė  iki 16 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Milda Bertašiūtė 14 52 Pantera Jurbarkas 1
2. Karolina Mankutė 15 50 Pantera Jurbarkas 2

U – 12 (smūgiai i veidą draudžiami) be šalmų iki 11 m.
Svorio kategorija  iki 28 kg                                               Amžiaus grupė iki 12 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Hubertas Ūsas 9 27 Pantera Raseiniai 1
2. Erikas Pupkevičius 10 21 Pantera Šimkaičiai 2

 Svorio kategorija  iki 34 kg                                               Amžiaus grupė iki 12 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Kevin Učkuronis 10 30 Grecicho fight team, Vilnius 1
2. Talechas  Agajevas 9 28,9 Pantera Šimkaičiai 2
3. Stefans Belejs 8 31,5 Bauskas Cīņu sporta klubs, Latvija 3
4. Alisters Jurgevičs 7 32 Bauskas Cīņu sporta klubs, Latvija 3

 Svorio kategorija  iki 37 kg                                               Amžiaus grupė iki 12 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Titas Ilgas 11 36 LUTADOR KLAIPĖDA 1
2. Rokas Kirkutis 11 34,6  „Liūto narvas“ Švenčionys 2
3. Danielius Golenko 9 36 Sporto klubas “Faiteris” 3

 Svorio kategorija  iki 48 kg                                               Amžiaus grupė iki 12 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Arnis Železniakas 10 47 Sporto klubas “Faiteris” 1
2. Rėjus Feleckevičius 9 48 Pantera Jurbarkas 2
3. Erikas Stančaitis 11 46 Warriors Team, Vilnius 3
4. Danielius Osockis 11 42 Pantera Šimkaičiai  

 U – 14 (12 ir 13 m. jaunučiai) (smūgiai i veidą draudžiami)
Svorio kategorija iki 40 kg                                               Amžiaus grupė iki 14 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Vilius Kairys 13 35,7 Team Lion MMA Klaipėda 1
2. Armandas Glinskas 12 40 Sporto klubas “Faiteris” 2

 Svorio kategorija iki 44 kg                                           Amžiaus grupė iki 14 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Airidas Bakutis 13 42 Pantera Raseiniai 1
2. Tadas Pavlovas 12 42 Sporto klubas “Faiteris” 2
3. Gedas Agajevas 12 41 Pantera Šimkaičiai 3

 Svorio kategorija iki 48 kg                                                            Amžiaus grupė iki 14 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Edvards Bonāts 12 46,7 Bauskas Cīņu sporta klubs, Latvija 1
2. Mantas Rupšlaukis 13 47,5 LUTADOR KLAIPĖDA 2
3. Kajus Melderis 13 47 Pantera Raseiniai 3

 Svorio kategorija iki 52 kg                                           Amžiaus grupė iki 14 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Emilis Valinčius 13 52 Pantera Raseiniai 1
2. Gediminas Strumickas 12 49 Sporto klubas “Faiteris” 2
3. Aušrys Peckus 13 51 Pantera Raseiniai 3

 Svorio kategorija iki 57 kg                                            Amžiaus grupė iki 14 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Dominykas Maluška 13 55,6 MMA Valetudo, Vilnius 1
2. Rokas Gužauskas 12 55 Pantera Raseiniai 2
3. Kajus Stuokus 13 55 Pantera Jurbarkas 3
4. Dominykas Adomkevičius 13 54 Suncity MMA, Šiauliai  
5. Mindaugas Kazragis Jonauskas 12 57 LUTADOR KLAIPĖDA  

 Svorio kategorija iki 62 kg                                           Amžiaus grupė iki 14 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Martynas Basys 13 58 Švenčionys „Liūto narvas“ 1
2. Danila Stankevič

 

13 60 Warriors Team, Vilnius 2
3. Aironas Šimaitis 13 62 Pantera Jurbarkas 3
4. Aurimas Valionis 13 60 Pantera Raseiniai  

Svorio kategorija +62 kg                                               Amžiaus grupė iki 14 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Adrijus Kirilovas 13 73 „Liūto narvas“ Švenčionys 1
2. Gabrielius Juodelis 12 74 Naglisgym, Kaunas 2
3. Aronas Bessarabas 13 74 Pantera Jurbarkas 3

 U – 16 (14 ir 15 m. jaunimas) (be smūgių į veidą, kovoja be šalmų)
Svorio kategorija iki 52  kg                                               Amžiaus grupė  iki 16 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Mustafa Erdem Dogan 14 52 LUTADOR KLAIPĖDA 1
2. Geraldas Ališauskas 14 52 Suncity MMA, Šiauliai 2
3. Eimantas Šilaikis 14 45 Sporto klubas “Faiteris” 3
4. Rojus Pranckus 15 52 Pantera Raseiniai  
5. Edvin Aleksandrovič 15 52 KMC „Smauglys“ Vilnius  
6. Yura Mihaylov 15 50,7 Warriors Team, Vilnius  

 Svorio kategorija iki 57  kg                                               Amžiaus grupė  iki 16 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Adol Kosporovič 14 56 Warriors Team Vilnius 1
2. Kazys Kazakevičius 14 55 Sporto klubas “Faiteris” 2
3. Ugnius Atkočaitis 14 55 Panera Jurbarkas 3

 Svorio kategorija iki 62  kg                                               Amžiaus grupė  iki 16 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Audrius Pocius 15 62,4 Naglisgym, Kaunas 1
2. Kajus Pažereckas 14 61 LUTADOR KLAIPĖDA 2
3. Toms Ūselis 14 62,5 Judo SALDUS, Latvija 3
4. Liutauras Kuosa 15 62 MMA Valetudo, Vilnius
5. Ignas Savolskis 14 60,7 MMA Valetudo, Vilnius
6. Modestas Vansevičius 15 58 Warriors Team Vilnius

 Svorio kategorija iki 67  kg                                               Amžiaus grupė  iki 16 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Daigar Kosporovič 14 65 Warriors Team Vilnius 1
2. Romet  Steinfeldt 15 66 Vabavõitlusklubi RAMM/Tallinn 2
3. Domantas Rapalis 15 65,5 LUTADOR KLAIPĖDA 3
4. Milan Bogdanovič 14 64 Warriors Team Vilnius  
5. German Kosporovicč 15 64 Warriors Team Vilnius  
6. Karolis Petrauskas 15 66 Pantera Šimkaičiai  
7. Arijus Tichovas 14 66,7 LUTADOR KLAIPĖDA  
8. Arminas Tamošaitis 14 66 Suncity MMA, Šiauliai  
9. Orestas Norvaišas 15 64 LUTADOR KLAIPĖDA  

 Svorio kategorija iki 72  kg                                               Amžiaus grupė  iki 16 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Emilis Stankevičius 15 72 Sporto klubas “Faiteris” 1
2. Sevastian Sotnykov 15 72 LUTADOR KLAIPĖDA 2
3. Eimantas Špatkauskas 15 70 Pantera Jurbarkas 3

 Svorio kategorija +72  kg                                               Amžiaus grupė  iki 16 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Edvards Novikovs 14 74 Bauskas Cīņu sporta klubs 1
2. Jokūbas Garbačauskas 15 77 MMA Valetudo, Vilnius 2
3. Deividas Jonaitis 14 77 Pantera Raseiniai 3

Svorio kategorija  iki 65,8 kg MMA light                       MERGINOS                         Amžiaus grupė  +18 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Viktorija Kozlova +18 61,2 Bauskas Cīņu sporta klubs 1
2. Liene Zvirbule +18 65,8 Judo SALDUS, Latvija 2

U-18 naudojami šalmai! Smūgiai į veidą stovėsenoje leidžiam
Svorio kategorija iki 56,7kg                                                               Amžiaus grupe iki 18m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Silver Tagu 17 56 Invicta, ESTONIA 1
2. Orestas Ziminas u-18 53 Team Lion MMA Klaipėda 2
3. Maxim Mihailov 16 56 Warriors Team Vilnius 3
4. Lovaris Bagdonavičius 16 53 Warriors Team Vilnius  

 Svorio kategorija iki 61,2kg                                                               Amžiaus grupe iki 18m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Deimantas Vabalas 16 61,2 Pantera Raseiniai 1
2. Pavelas Majauskas 16 60 Pantera Jurbarkas 2
3. Aleksej Golovkins 16 62 “Golden Glory Latvia” 3
4. Ovidijus Petrauskas 16 60 Pantera Šimkaičiai  
5. Roberts Eniņš 16 61,2 MMA BAUSKA” Latvija  

 Svorio kategorija iki 65,8 kg                                                              Amžiaus grupe iki 18m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Artem Turchiniak 17 65.8 MMA BAUSKA” Latvija 1
2. Erikas Dvoreckij, 16 65,8 Valetudo MMA Vilnius 2
3. Titas Beržinskas 16 65,8 Pantera Raseiniai 3
4. Audrius Klapatauskas 17 63 Pantera Raseiniai  

 Svorio kategorija iki 70,3 kg                                                              Amziaus grupe iki 18m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Justas Rimkus U-18 70 Team Lion MMA Klaipeda 1
2. Mantas Kreimeris 16 69 Pantera Raseiniai 2

Svorio kategorija iki 83,9 kg                                                              Amžiaus grupe iki 18m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Brian Blumfeldt 17 83 INVICTA, ESTONIA 1
2. Neo Baltrušaitis 16 83,9 MMA BAUSKA Latvija 2

 Suaugusieji + 18/ MMA LIGHT/IMMAF

Svorio kategorija 65,8 kg    IMMAF                                                     Amžiaus grupe +18m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Marius Šeputis +18 65.8kg Team Lion MMA Klaipeda 1
2. Elij Budrevič 19 64 Valetudo mma 2

 Svorio kategorija iki 70,3 kg     MMA Light                                                             Amžiaus grupe +18m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Emilis Panceris +18 70 MMA Valetudo, Vilnius 1
2. Martynas Pupelis 19 70 MMA Valetudo, Vilnius 2
3. Nedas Gintautas 18 70 Suncity MMA, Šiauliai 3
4. Christian Potzkai 27 70 Suncity MMA, Šiauliai  

 Svorio kategorija iki 77,1 kg    MMA Light                                                              Amžiaus grupe +18m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Severyn Rynkevič 18 77 MMA Valetudo, Vilnius 1
2. Adomas Razma 17 77 MMA Valetudo, Vilnius 2
3. Vladas Radvinskas +18 77 Team Lion MMA Klaipėda 3
4. Justs Grīslītis +18 77,1 Judo SALDUS, Latvija  

 Svorio kategorija +93,0 kg   MMA light                                            Amžiaus grupe +18m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Eligijus Balinskas +18 107 Vėjas Prienai 1
2. Tomas Malimenkovas +18 94 MMA Valetudo 2
3. Juozas Kondratavičius 19 95,5 Warriors Team Vilnius 3

MERGAITĖS K-1

Svorio kategorija  iki 56,7 kg                                                               Amžiaus grupė  iki 18 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Livija Vaitukaitytė 16 54,6 “GYM37“ Kaunas 1
2. Auksė Aleksejeva 17 54,5 “Otso Gym” Kaunas 2

Svorio kategorija  iki 65,8 kg                                                               Amžiaus grupė  iki 18 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Karolina Martusevičiūtė 15 57,6 “Otso Gym” Kaunas 1
2. Rugilė Damašauskaitė 16 65,8 Pantera Raseiniai 2

U – 12 K-1 (su specialiomis liemenėmis, be šalmų iki 11 m.) i veidą draudžiama smūgiuoti.

 Svorio kategorija  iki 48 kg                                               Amžiaus grupė iki 12 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Arnis Železniakas 10 47 Sporto klubas “Faiteris” 1
2. Erikas Stančaitis 11 46 Warriors Team Vilnius 2

 U – 14 K-1 (12 ir 13 m. jaunučiai)
Svorio kategorija iki 52 kg                                                               Amžiaus grupė iki 14 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Gediminas Strumickas 12 49 Sporto klubas “Faiteris” 1
2. Kajus Melderis 13 47 Pantera Raseiniai 2

 Svorio kategorija iki 62 kg                                                               Amžiaus grupė iki 14 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Aurimas Valionis 13 60 Pantera Raseiniai 1
2. Danila Stankevič

 

13 60,6 Warriors Team Vilnius 2

U – 16 K-1 (14 ir 15 m. jaunimas)
Svorio kategorija iki 52  kg                                               Amžiaus grupė  iki 16 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Yura Mihaylov 15 50,7 Warriors Team, Vilnius 1
2. Rojus Pranckus 15 52 Pantera Raseiniai 2
3. Eimantas Šilaikis 14 45 Sporto klubas “Faiteris” 3

 Svorio kategorija iki 57  kg                                               Amžiaus grupė  iki 16 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Adol Kosporovič 14 56 Warriors Team Vilnius 1
2. Dovydas Pranskaitis 14 54 Suncity MMA, Šiauliai 2

 Svorio kategorija iki 62  kg                                               Amžiaus grupė  iki 16 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Gvidas Kasauskis 13 63,7 “Okamis” Mažeikiai 1
2. Jonas Juška 14 61 Suncity MMA, Šiauliai 2
3. Modestas Vansevičius 15 58 Warriors Team Vilnius 3

 Svorio kategorija iki   kg                                               Amžiaus grupė  iki 16 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Modestas Klimas 15 Pantera Jurbarkas 1
2. Grantas Girnevičius 14 Pantera Jurbarkas 2

 Svorio kategorija iki 67  kg                                               Amžiaus grupė  iki 16 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Daigar Kasparovič 14 65 Warriors Team Vilnius 1
2. Lukas  Molevičius 14 63 Warriors Team Vilnius 2
3. German Kosporovič 15 64 Warriors Team Vilnius 3
4. Milan Bogdanovič 14 64 Warriors Team Vilnius
5. Karolis Petrauskas 15 66 Pantera Šimkaičiai
6. Benas Lapšys 15 66 “Okamis” Mažeikiai

 Svorio kategorija iki 72  kg                                               Amžiaus grupė  iki 16 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Emilis Stankevičius 15 72 Sporto klubas “Faiteris” 1
2. Eimantas Špatkauskas 15 70 Pantera Jurbarkas 2

 Svorio kategorija +72  kg                                               Amžiaus grupė  iki 16 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Kevin Alessio Alvares 15 77 Sporto klubas “Faiteris” 1
2. Edvards Novikovs 14 74 Bauskas Cīņu sporta klubs 2

U-18 K-1 (Jaunimas)
Svorio kategorija iki 56,7kg                                                               Amžiaus grupe iki 18m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Lovaris Bagdonavičius 16 52 Warriors Team Vilnius 1
2. Maxim Mihailov 16 56 Warriors Team Vilnius 2

 Svorio kategorija iki 61,2kg                                                               Amžiaus grupe iki 18m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Aleksandr Zeleznjakovs 16 58 “Golden Glory Latvia” 1
2. Aleksejs Golovkins 16 59 “Golden Glory Latvia” 2
3. Pavelas Majauskas 16 60 Pantera Jurbarkas 3
4. Gabijus Jastromskis 17 58 Suncity MMA, Šiauliai

 Svorio kategorija iki 65,8 kg                                                              Amžiaus grupe iki 18m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Matas Gižys 16 68 Sporto klubas “Faiteris” 1
2. Laurynas Šereiva 17 63 Suncity MMA, Šiauliai 2
3. Vilius Nacas 17 66 Suncity MMA, Šiauliai 3
4. Audrius Klapatauskas 17 63 Pantera Raseiniai

 Svorio kategorija iki 83,9 kg                                                               Amžiaus grupe iki 18m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Danielius Paleičikas 17 79 “Okamis” Mažeikiai 1
2. Algirdas Medišauskas U-18 83,9 “Otso Gym” Kaunas 2

Suaugusieji + 18/ K-1
Svorio kategorija iki 70,3 kg                                                               Amžiaus grupe +18m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Dovydas Levickis 22 68 Fighting and fitness center / Šiaulių bokso akademija 1
2. Justas Simanaitis 19 70 “GYM37“ Kaunas 2
3. Justas Sarakauskas 18 67 “Okamis” Mažeikiai 3

 Svorio kategorija iki 77,1 kg.                                                             Amžiaus grupe +18m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Evaldas Balsys 22 75 Sporto klubas “Faiteris” 1
2. Vigidijus Mikulionis 21 77 “GYM37“ Kaunas 2
3. Raimondas Anosovas +18 77,1 “Otso Gym” Kaunas 3

 Svorio kategorija iki 83,9 kg                                                              Amžiaus grupe +18m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Eivydas Strolis 23 82 Warriors Team Vilnius 1
2. Raimondas Anosovas +18 77,1 “Otso Gym” Kaunas

 Svorio kategorija iki 93,0 kg.                                                             Amžiaus grupe +18m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Juozas Kondratavičius 19 95,5 Warriors Team Vilnius 1

KOMANDINIAI TAŠKAI

SPORTO KLUBAS, MIESTAS

 

TAŠKAI Vieta
,,Pantera“ Jurbarkas / Raseiniai 82 I
Warriors Team, Vilnius 62 II
,,Faiteris“ 55 III
Valetudo MMA Akademija, Vilnius 33
,,LUTADOR Klaipėda“ 20
Bauskas Cinu sporta klubs, Latvija 20
Team Lion MMA, Klaipėda 19
Suncity MMA, Šiauliai 14
Liūto narvas, Švenčionys 13
,,Otso GYM“ Kaunas 12
GYM37, Kaunas 11
Okamis, Mažeikiai 11
Invicta, Estonia 10
Golden Glory, Latvija 9
,,MMA Bauska“, Latvija 8
Naglis gym, Kaunas 8
Grecicho fight team, Vilnius 5
Fighting and fitness center/Šiaulių bokso akademija 5
Prienai Vėjas 5
Saldus Judo 4
Vabavõitlusklubi RAMM/Tallinn 3

Nuostatai
Open Lithuanian MMA Cup 2023
2023 sausio 29 d.
Jurbarkas

Daugiau informacijos ČIA

TIKSLAI IR UŽDAVINIAI
Populiarinti MMA  mėgėjų sporto šakas.
Išsiaiškinti pajėgiausia komanda.

VARŽYBŲ VYKDYMO VIETA IR LAIKAS
2023 m. Sausio 29 d.  Jurbarko Antano Giedraičio – Giedriaus gimnazijos sporto salė, Vydūno g. 15, Jurbarkas / Atvykstančios  komandos turi iki 2023 m. Sausio 27 d. informuoti Lietuvos MMA Federaciją apie komandų sudėtį lithuanianmmafederation@gmail.com / tel.  +370 698 32406. Nurodyti sportininko vardą, pavardę, gimimo metus ir amžių, tikslų svorį.

09.00-10.30.00 val. – sportininkų svėrimas, medicininė apžiūra;
12.00-12.30 val. – trenerių, teisėjų pasitarimas;
12.30 val. –  varžybų pradžia.

 III.        REIKALAVIMAI VARŽYBŲ DALYVIAMS

  • Varžybose gali dalyvauti visi norintys (mergaitės ir berniukai) Lietuvos bei užsienio šalių sportininkai, kurie susimokėjo paramos mokestį (varžybų dieną svėrimo metu) – LMMAF nariai 25 Eur., svečiai 30 Eur.
  • Susipažino ir sutinka su varžybų taisyklėmis.
  • Turi sveikatos pažymą (pageidaujama ir sveikatos draudimą).
  • Visi dalyviai turi turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.
  • Nepilnamečiai sportininkai privalo turėti tėvų sutikimą.
  • Turi privalomą aprangą (aptemtus imtynių marškinėlius ir MMA šortus) bei apsaugos atributus (kojų apsaugas, MMA pirštines, kapą, bandažą).
  • Nevartoja jokių draudžiamų medikamentų ar Anti-dopingo organizacijos uždraustų  medžiagų.

 AMŽIAUS, SVORIO KATEGORIJOS IR PAGRINDINĖS TAISYKLĖS
                                                 Pilnos MMA Taisyklės Čia 

Visi dalyviai iki 18 privalo būti sveriami oficialiomis varžybų svarstyklėmis apsirengę šortus ir aptemtus imtynių marškinėlius. Visiems dalyviams iki 18 m. oficialiuose svėrimuose suteikiama teisė sverti papildomai 1 svarą (454 g) viršijančius jų nustatytą svorio kategoriją.  Suaugusieji ( +18) oficialiuose svėrimuose viršsvoris jų nustatytą svorio kategorijose draudžiamas!

Jei svorio kategorijoje yra tik vienas dalyvis, jis yra perkeliamas į sunkesnio svorio kategoriją!

Mergaitės ir Berniukai iki 18 m.
C/ U–12 (iki 11 m. Jaunučiai)  iki 25 kg. iki 28 kg.; iki 31; iki 34 kg.; iki 37 kg.; iki 40 kg.; iki 44 kg.; iki 48 kg.; +48 kg.
C/ U–14 (12-13 m. Jaunučiai) iki 34 kg; iki 37 kg.; iki 40 kg.; iki 44 kg.; iki 48 kg.; iki 52 kg.; iki 57 kg.; iki 62 kg.; +62 kg.;
B/ U–16 (14- 15 m. Jaunimas) iki 44 kg.; iki 48 kg.; iki 52 kg;  iki 57 kg.; iki 62 kg.; iki 67 kg.; iki 72 kg.;  + 72 kg.;

A/ U-18(16-17 m. Jaunimas) naudojami šalmai! Smūgiai į veidą stovėsenoje leidžiami!
(Pastaba-Mergaitėms U-18 smūgiai i veidą draudžiami)
iki 52,2; iki 56,7 kg.; iki 61,2 kg.; iki 65,8 kg.; iki 70,3 kg.; iki 77,1 kg.; iki 83,9 kg.; iki 93,0 kg.; +93,0 kg.

Vyrai +18/MMA light (pradedantieji) stovėsenoje smūgiai į veidą leidžiami, parteryje smūgiai į veidą draudžiami.
iki 52,2; iki 56,7 kg.; iki 61,2 kg.; iki 65,8 kg.; iki 70,3 kg.; iki 77,1 kg.; iki 83,9 kg.; iki 93,0 kg.; +93,0 kg.

Vyrai +18/IMMAF taisyklės  iki 52,2; iki 56,7 kg.; iki 61,2 kg.; iki 65,8 kg.; iki 70,3 kg.; iki 77,1 kg.; iki 83,9 kg.; iki 93,0 kg.; +93 kg.

Merginos +18/(MMA light) iki 47,7 kg.; iki 52,2 kg.; iki 56,7 kg.;  iki 61,2 kg.; iki 65,8 kg.; iki 70,3 kg.; +70,3 kg.

KOVOS TRUKMĖ – RAUNDAI
C / U-12 (iki 11 m. Jaunučiai)                          (1×2)/ pratęsimas  (1×1)
C / U-14 (12-13 m. Jaunučiai)                          (1×3)/pratęsimas   (1×1)
B / U-16 (14- 15 m. Jaunimas)                         (1×4)/pratęsimas   (1×2)
A / U-18 (16 – 17 m. Jaunimas)                       (3×2)/pratęsimas   (1×2)
+18 suaugusieji  MMA light (pradedantieji) (3×2)/pratęsimas   (1×2)
+18 suaugusieji IMMAF                                    (3×3)/ pratęsimas  (1×3)

VARŽYBŲ VADOVAVIMAS
Varžybas vykdo: Sporto klubas ‚Pantera“, LMMAF
Varžybų vedėjas – Marius Pavalkis
Varžybų vyr. teisėjas – Mindaugas Smirnovas
Vyr. sekretorė – Aušra Smirnovienė

 APDOVANOJIMAI
Varžybų nugalėtojai ir prizininkai bus apdovanojami medaliais ir rėmėjų prizais.
Geriausiai pasirodę klubai bus apdovanoti taurėmis.

VARŽYBŲ FINANSAVIMAS
Atvykstančių komandų ar pavienių sportininkų maitinimo ir kelionės išlaidas dengia komandiruojanti organizacija ar patys sportininkai. Čempionato organizavimo išlaidas dengia  Sporto klubas Pantera

TAISYKLĖS
Varžybos vyks pagal  LMMAF/IMMAF taisykles, dviejuose MMA Narvuose.
***
K-1  TAISYKLES
K-1 AMŽIAUS, SVORIO KATEGORIJOS tokios pačios, kaip MMA kovose!
Kovos trukmė:
U-12 (2 x 1 min.)
U-14 U -16 (3 x 1 min.), Mergaitės (2 x 1 min.)
U -16 (3 x 1,5 min.), Mergaitės (2 x 1,5 min.)
U-18 ir suaugusieji (3×2 min.) Merginos (2 x 2 min.)

 VEIKSMŲ VERTINIMAS
Pergalė:
1. Nokautas
2. 3 nokdaunai per kovą/ per raundą 2 nokdaunai.
3. Teisėjų sprendimu (surinkus daugiau taškų).

Teisėjai  kiekvieną raundą vertiną atskirai nuo 10 ik 8 balų.
Įvertinimais teisėjai žymisi smūgių tikslumą ir efektyvumą, kovos dominavimą ir aktyvumą.

 DRAUDŽIAMI  VEIKSMAI:
Smūgiai į galvą su keliu vaikams/jaunimui iki 18 m.
Smūgiai su galva, alkūne.
Smūgiai į sąnarius, smūgiai žemiau juostos.
Draudžiami visi imtynių veiksmai!
Galima kojos gaudymas, bet smūgio metu koja reikia paleisti!
K-1 taisyklėmis vaikai iki 12 m ir mergaitės iki 16 m.  – kovoje privalo dėvėti apsauginę kovos liemenę.
K-1 taisyklėmis (berniukai ir mergaitės) iki 12 m, neleidžiami smūgiai į veidą nei rankomis nei kojomis!

APRANGA / APSAUGOS
MMA arba k-1 sportiniai šortai ir aptemti marškinėliai.
bandažas (tarpkojo apsauga);
kapa (dantų apsauga);
kojų apsaugos (minkštos);
klasikinės  10 ozu. K-1 pirštinės
Klasikinės MMA mėgėjų pirštinėlės nuo 6 iki 8 ozu

Pastaba: dalyvių komandos turi savo kojų apsaugas, MMA/K-1 pirštines, kurios patvirtintos LMMAF. Atitinkamas MMA pirštinėles ir kojų apsaugas komandos galės įsigyti už papildomą mokestį prieš čempionatą atvykus į svėrimus.

SUTIKIMAS
Sportininkai, treneriai bei komandų vadovai SAVO DALYVAVIMU varžybose PRIPAŽĮSTA, kad yra susipažinę ir sutinka su visais aukščiau išvardintais nuostatais bei keliamais reikalavimais.