REZULTATAI /Atviras Lietuvos MMA čempionatas 2022.11.26 Šiauliai

Nuotraukos

Atvirame Lietuvos čempionate dalyvavo gausis būrys užsienio MMA komandų.

Lapkričio 26 d. Šiauliuose įvyko Atviras Lietuvos MMA čempionatas 2022, kurį organizavo Šiaulių sporto klubas „SunCity MMA“ ir Lietuvos MMA federacija. Varžybose dalyvavo 170 dalyviai iš 30 sporto klubų. Galime pasidžiaugti, kad į Šiaulius atvyko ne tik skirtingų Lietuvos miestų sporto klubai, bet ir  komandų iš užsienio. Šio čempionato svečiai buvo Suomijos klubas „Sisu Gym Järvenpää“, trys klubai iš Estijos „Tokon“, „VVK RAMM“ ir „Englas“ bei klubai iš Latvijos „MMA Bauska“,  „Bauskas cīņu sporta“. Šie sporto klubai aktyviai dalyvauja Europos ir pasaulio IMMAF  čempionatuose, todėl turėti aukšto meistriškumo priešininkus buvo nemenkas iššūkis Lietuvos sportininkams. Džiaugiamės, kad lietuviai nenusileido ir stebino gražiomis kovomis, taip įgydami tarptautinių kovų patirties. Šiose varžybose iškovoti čempiono vardą galėjo tik patys geriausi, konkurencija buvo labai didelė ne vien dėl gausaus dalyvių skaičiaus, bet ir dėl stiprių priešininkų. Lietuvos ir užsienio kovotojai atvyko tikrai gerai pasiruošę.

Didžiausią įspūdį žiūrovams paliko suaugusių vyrų kovos, kurios buvo ypatingai atkaklios. Kai kuriose svorio kategorijose buvo net iki 10 dalyvių, todėl norint tapti čempionu reikėjo itin daug ištvermės – nugalėti 3-jose kovose, kurių trukmė 3 raundai po 3 minutes. Nepaisant didelio krūvio sportininkai demonstravo gražias ir labai techniškas kovas. Suaugusiųjų kovos vyko pagal pradedančiųjų MMA light taisykles, o jau patyrusių kovotojų pagal IMMAF taisykles.

Lietuvos mišrių kovos menų federacija ir Šiaulių sporto klubas „SunCity MMA“ organizuoja „Atvirą Lietuvos čempionatą“ bei kitas varžybas, siekdami Lietuvos MMA rinktinei suteikti galimybę įgyti kuo didesnės tarptautinės patirties, kuri bus ypatingai reikalinga Europos ir pasaulio čempionatuose.

Suaugusiųjų grupės čempionai, kovoję pagal IMMAF taisykles:

Iki 65,8 kg – Egert Ervin Messek (Pärnu, Estonia)

Iki 70,3 kg – Sergei Cheles (Tokon team, Estonia)

Iki 77,1 kg –  Yvanas Kasongo (MMA/Sisu Gym, Finland)

Virš 93 kg – Eligijus Balinskas (Vėjas, Prienai)

Suaugusiųjų grupės čempionai, kovoję pagal MMA light  taisykles:

Iki 70,3 kg –  Severyn Rynkevič   (Vilnius ValeTudo)

Iki 77,1 kg –  Vladas Radvinskas  (Team Lion MMA, Klaipėda)

Iki 83,9 kg – Antoni  Rafal Lamauskas  (Vilnius, Pankratos)

Virš 93 kg  –     Arnas Rudys (Fighter House, Kaunas)

Susumavus visus rezultatus pagrindinė „Čempionų taurė“ atiteko sporto klubui iš Vilniaus „Pankratos“, antroji vieta –  sporto klubui „Pantera“, trečioji vieta – Sporto kubas “Faiteris”. Organizatoriai dėkoja visiems sportininkams ir treneriams už kantrybę ir MMA sporto lygio kėlimą. Taip pat  dėkojame už paramą Šiaulių rajono savivaldybei. Didelis ačiū varžybų teisėjams už sąžiningą darbą vertinant kovas ir skaičiuojant dalyvių taškus, norą bei pastangas saugoti sportininkų sveikatą.

Atviras Lietuvos MMA čempionatas
2022 m. Lapkričio 26 d.
Šiauliai

Rezultatai/ Protokolas

MERGAITES MMA
Svorio kategorija  iki 34 kg                                                                Amžiaus grupė u-12 m

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
 1 Sofija Mokšina 12 33 Vilnius Pankratos 1
 2 Liza Panova 9 m 27 Vilnius Pankratos 2

Svorio kategorija  iki 48 kg                                                                Amžiaus grupė u-14 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Amelija Bronizaitė 14 53,7 Simmas Klubas Panevėžys 1
2. Emily Biedermann 11 60 Sports club Englas/Estija 2

Svorio kategorija  iki 65,8 kg                                                             Amžiaus grupė u-16 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Vitol Anaa 16 55 Tokon 1
2. Rugilė Damašauskaitė U-16 65,8 Raseiniai Pantera 3
3 Gerda Brazaite U-16 65 Taurage Tauris 2
 4 Marta Švenčianaitė U-18 60 Simmas Panevėžys

Svorio kategorija  iki 65,8 kg                                                             Amžiaus grupė  +18 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Oona Valkeinen U-18 61.2 MMA/Sisu Gym Finland 1
2. Viktorija Kozlova +18 64 Bauskas Latvija 2

Svorio kategorija  iki 61,2 kg                                                             Amžiaus grupė  +18 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
 1 Pia Marja Huhtamaki U-18 56.5 MMA/Sisu Gym Finland 1
 2 Lijana Lipinskaitė 19 61 Jurbarkas Pantera 2

Svorio kategorija  iki  kg                                                Amžiaus grupė  u- 18 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Liris Nihti 69,7 MMA/Sisu Gym Finland
 2 Toma Kraujelė U-18 65,6 Simmas Klubas Panevėžys

U – 12 (smūgiai i veidą draudžiami) be šalmų iki 11 m.
Svorio kategorija  iki 24 kg                                               Amžiaus grupė iki 12 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Artiom Blažonis 6 22 Vilnius Pankratos 3
2. Jonas Grinčinaitis 2017 kg 5 24 Šilute Elis 2
3. Eljotas Zaremba 5 21 Šilute Elis 1

 Svorio kategorija  iki 27 kg                                               Amžiaus grupė iki 12 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Emilij Zubanov 8 31 Vilnius Pankratos 1
2. Domilis Radavičius 8 27 Suncity MMA 3
3. Lukas Širvinskas 6 27 Suncity MMA 2

 Svorio kategorija  iki 30 kg                                               Amžiaus grupė iki 12 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Kevin Učkuronis 10 29 Grecicho fight team 1
2. Erik Stefanovič 8 29 Vilnius Pankratos 2
3. Hubertas Ūsas 9 29 Raseiniai Pantera 3

 Svorio kategorija  iki 34 kg                                               Amžiaus grupė iki 12 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Titas Ilgas 11 34 „LUTADOR KLAIPĖDA“ 1
2. Aleksej Zvozdkin 11 34 Vilnius Pankratos
3. Nikita Pukianec 9 31 Vilnius Pankratos 3
4 Timofej Adamov 9 33 Vilnius Pankratos
5 Alan Tarasevič 9 31 Vilnius Pankratos 2

Svorio kategorija  iki 40 kg                                               Amžiaus grupė iki 12 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Trevor Kaasen U-12 38 Sports club Englas/Estija 1
2. Elias Kooser U-12 39 Sports club Englas/Estija 2

Svorio kategorija  44 kg                                              Amžiaus grupė iki 12 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1.+ Erminas Atraškevičius 11 43 Vilnius Pankratos 2
  Arnis Železniakas 10 43.5 Faiteris 1

 Svorio kategorija  iki 48 kg                                               Amžiaus grupė iki 12 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1.+ Artur Kõuts U-12 48 Sports club Englas/Estija 2
2. Gediminas Strumickas 11 48 Faiteris 1
3. Rėjus Feleckevičius 9 47 Jurbarkas Pantera 3

 Svorio kategorija  +48 kg                                               Amžiaus grupė iki 12 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Vitol aleksandr 12 72 1
2. Eduard Adamov 11 57 Vilnius Pankratos 2
3. Neidas Kniukšta 10 54 Faiteris 3
4. Adomas Janušauskas 10 51 Suncity MMA
5. Danielius Filinas 11 61 Suncity MMA
6. Renaldas Raguckas U-12 100 Naglisgym Kaunas
7. Ignas Germanavičius 11 54 Suncity MMA

U – 14 (12 ir 13 m. jaunučiai) (smūgiai i veidą draudžiami)

Svorio kategorija iki 40 kg                                               Amžiaus grupė iki 14 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Eimantas Šilaikis 14 41 Faiteris 1
2. Airidas Bakutis 13 40 Raseiniai Pantera 2
3. Kajus Bielskis 12 40 Suncity MMA
4. Vilius Kairys U-14 35 Team Lion MMA Klaipeda 3

 Svorio kategorija iki 44 kg                                                               Amžiaus grupė iki 14 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Raul Soosaar U-14 40 Sports club Englas/Estija 3
2. Henri Mathias Lepik U-14 43 Sports club Englas/Estija 2
3. Erik Kuraev 13 44 Vilnius Pankratos 1
4. Alanas Margelis 13 44 Jurbarkas Pantera
5. Kajus Melderis 13 44 Raseiniai Pantera

Svorio kategorija iki 48 kg                                                               Amžiaus grupė iki 14 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Mantas Rupšlaukis 13 47 „LUTADOR KLAIPĖDA“ 2
2. Tomas Misevič 12 47 Vilnius Pankratos 1
3. Rojus Graželiūnas 12 48 Suncity MMA 3

Svorio kategorija iki 52 kg                                                               Amžiaus grupė iki 14 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Rokas Gužauskas U-14 52 Raseiniai Pantera 3
2. Aušrys Peckus 13 52 Raseiniai Pantera 2
3. Rapolas Putinauskas 13 50 Ukmergė UDK klubas 1

Svorio kategorija iki 57 kg                                                               Amžiaus grupė iki 14 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1.+ Kazys Kazakevičius 13 56 Faiteris 1
2. Dominykas Adomkevičius 13 55 Suncity MMA 3
3. Ignas Savolskis 13 59 Vilnius ValeTudo 2

Svorio kategorija +62 kg                                               Amžiaus grupė iki 14 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1.+ Gabrielius Juodelis U-14 75 Naglisgym Kaunas 2
2. Patrik Kumpickij 13 62 Vilnius Pankratos 1

 U – 16 (14 ir 15 m. jaunimas) (be smūgių į veidą, kovoja be šalmų)

Svorio kategorija iki 52  kg                                               Amžiaus grupė  iki 16 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1.+ Mustafa Erden Dogan, 14 50,5 LUTADOR KLAIPĖDA“ 1
2. Aleksas Juknius 15 51 Jurbarkas Pantera 2
3. Rojus Pranckus 15 50 Raseiniai Pantera 3

 Svorio kategorija iki 57  kg                                               Amžiaus grupė  iki 16 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Taisto Teivil Kängsepp U-16 57 Sports club Englas/Estija 2
2. Daniel Vasilionok 14 56 Vilnius Pankratos
3. Michail Jakšys 15 54 Vilnius Pankratos 3
4. Aleksandr Šemis 15 53 Vilnius Pankratos 1
5. Dominykas Niparavičius 14 56 Suncity MMA

 Svorio kategorija iki 62  kg                                               Amžiaus grupė  iki 16 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Audrius Pocius U-16 61,5 Naglisgym Kaunas 1
2. Orestas Norvaišas 15 62 „LUTADOR KLAIPĖDA“
3. Kajus Pažereckas 14 61,8 „LUTADOR KLAIPĖDA“ 2
4. Itanas Germanavičius 15 61 Suncity mma
5. Ilja Panov 15 58,5 Vilnius Pankratos 3
6. Jan Dundor 15 65,5 Vilnius Pankratos
7. Ernestas Antanaitis U-16 59 Taurris Tauragė

Svorio kategorija iki 67  kg                                               Amžiaus grupė  iki 16 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Lukas Jankovskij 15 63,5 Vilnius Pankratos 1
2. Jaras Liesys 14 67 Suncity MMA 3
3. Arminas Tamošaitis 14 67 Suncity MMA 2
4. Joris Gailius 15 67 Jurbarkas Pantera

Svorio kategorija iki 72  kg                                               Amžiaus grupė  iki 16 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Arijus Tichovas, 14 69 „LUTADOR KLAIPĖDA“
2. Adamas Miltenis 14 71,5 „LUTADOR KLAIPĖDA“
3. Benas Linauskas 15 71 Sparta-Jonava 3
4. Daniel Pestov 15 69 Vilnius Pankratos 1
5. Eimantas Špatkauskas 72 Jurbarkas Pantera 2
6. Vladimir Koviazo 15 72 Faiteris
7. Karolis Augulis 14 72 Suncity MMA

 Svorio kategorija +72  kg                                               Amžiaus grupė  iki 16 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Titas Kazakevičius U-16 79 Naglisgym Kaunas 2
2. Edvards Novikovs U-16 78 Bauskas Latvija
3. Kostas Šeškauskas U-16 75 Simmas Klubas Panevėžys
4. Oskar Volčak 15 83 Vilnius ValeTudo 1
5. Gabriel Kadevič 15 77 Vilnius Pankratos
6. Emilis Janušauskas ,, 14 +72 Suncity MMA 3
7. Matas Liaudeneckas 14 +72 Suncity MMA

U-18 naudojami šalmai! Smūgiai į veidą stovėsenoje leidžiam

Svorio kategorija iki 56,7kg                                                               Amžiaus grupe iki 18m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Silver Tagu U-18 55,3 Pärnu, Estonia 1
2. Lukas Balandis 17 56,7 Suncity MMA 3
3. Irmantas Geštautas 16 52 Tauris taurage 2

 Svorio kategorija iki 61,2kg                                                               Amžiaus grupe iki 18m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Erikas Pruckus 17 60 Vilnius ValeTudo 3
2. Karol Januškevič U-18 60 Grecicho fight team
3. Deimantas Vabalas 16 61 Raseiniai Pantera 2
4. Matas Barkauskas U-18 62,5 Taurris Tauragė 1

Svorio kategorija iki 65,8 kg                                                              Amžiaus grupe iki 18m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1.  Maksim Želtov U-18 65,8 TOKON TEAM ESTONIA
2. Kristjan Leesalu U-18 64,3 TOKON TEAM ESTONIA 3
3. Pavel Voinickij 17 65. Arėjas gym Vilnius 2
4. Vladislav Makovskij 16 65 Vilnius Pankratos 1

 Svorio kategorija iki 70,3 kg                                                              Amziaus grupe iki 18m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Rene Vainiomaki  16 m 67,3 kg MMA/Sisu Gym Finland
2. Erikas Dvoreckij 16 64 Vilnius ValeTudo
3. Tomaš Danilo 16 69 Vilnius ValeTudo
4. Juras Misikas 17 70 Vilnius ValeTudo
5. Emilijus Kaganovičius U-18 70. Grecicho fight team 1
6. Edvinas Arveligis 17 70.3 Klubas Vikingas Kelmė
7. Francis Kego 17 70.3 Jurmala Fight Club
8. Artem Turchiniak 17 69,2 MMA Bauskas Latvija 3
9. Lukas Kriaučiūnas 16 70.3 Suncity MMA
10. Daniel Afanasjev 16 67,8 Vilnius Pankratos 2

Svorio kategorija iki 77,1kg                                                               Amziaus grupe iki 18m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Adomas Razma 17 76,3 Vilnius ValeTudo 1
2. Karolis Diugevič 16 75,9 Vilnius ValeTudo 2
3.  Maksim Turii U-18 65,8 TOKON TEAM ESTONIA 3
4. Vitalij Grrasimovič 17 76 Vilnius Pankratos

 Svorio kategorija iki 83,9 kg                                                              Amžiaus grupe iki 18m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Pavel Evplov 17 83.9 Vilnius Pankratos 2
2. Dalius Kutka 17 80 Vilnius Atėnų tigrai 1

 Suaugusieji + 18/ MMA LIGHT/IMMAF

Svorio kategorija 65,8 kg                        IMMAF          Amžiaus grupe +18m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Anatolii Chornobai +18 65,2 TOKON TEAM ESTONIA 3
2. sandras Juzik +18 65, Team Lion MMA Klaipeda
3. Marius Šeputis +18 65,5 Team Lion MMA Klaipeda
4. Egert Ervin Messek +18 65,5 Pärnu, Estonia  1
Deividas Baltusevičius 28 64 Šakiai Ošimas
Konstantin Mokšin 65,8 Vilnius Pankratos
Sami Himanen +18 60,8 MMA/Sisu Gym Finland  2

 Svorio kategorija iki 70,3 kg                   IMMAF                               Amžiaus grupe +18m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Sergei Cheles +18 70, TOKON TEAM ESTONIA 1
2. Mykolas Korsakovas +18 69,5 Fighter House Kaunas 2

 Svorio kategorija iki 70,3 kg                   Mma light                              Amžiaus grupe +18m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
2. David Mickevičius 18 66 Vilnius ValeTudo
3. Severyn Rynkevič 18 69,6 Vilnius ValeTudo 1
4. Dans Bukovskis 19 70.3 MMA Jurmala Fight Club
Nikita Zolotariov 19 70 Vilnius Pankratos 3
Karolis Kinderis 19 70.3 Suncity MMA 2

 Svorio kategorija iki iki 77,1 kg.              IMMAF                   Amžiaus grupe +18m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1 Sten – Eric Laadre 21 76,2 Pärnu, Estonia 3
2 Justinas Gedminas Suncity MMA 2
3 Yvanas Kasongo U-18 76,8 MMA/Sisu Gym Finland 1

 Svorio kategorija iki iki 77,1 kg.              Mma light                        Amžiaus grupe +18m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Vladas Radvinskas +18 75,8 Team Lion MMA Klaipeda 1
2. Donatas Pokamoris +18 75,6 Team Lion MMA Klaipeda 2
3 Augustinas Mickevičius. 18 77 Simmas Klubas Panevėžys
Aidas Veryga 20 77 Raseiniai Pantera 3

 Svorio kategorija iki 83,9 kg                   MMA light                          Amžiaus grupe +18m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Deividas Bakšys 21 83,9 „LUTADOR KLAIPĖDA
2. Laimonas Valančius 34 83,9 „LUTADOR KLAIPĖDA
3. Edvinas Šimonutis +18 83 „Otso Gym“ Kaunas
4. Matas karosas +18 83 Fighter house 3
5. Tautvydas Šarkauskas 25 84 Vilnius ValeTudo
Erik Raskov 18 84 Vilnius ValeTudo
Antoni  Rafal Lamauskas 19 83 Vilnius Pankratos 1
Emilis Putinauskas 19 82 Ukmergė UDK klubas 2

 Svorio kategorija +93,0 kg.                     IMMAF                               Amžiaus grupe +18m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Tomas Kutniauskas +18 109 “Otso Gym” Kaunas 2
2. Eligijus Balinskas 106 Vėjas Prienai 1

 Svorio kategorija +93,0 kg.                     Mma light                           Amžiaus grupe +18m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1 Edvard Petrovič 25 +93 Vilnius Pankratos
2 Arnas Rudys +18 93 Fighter House Kaunas  1

MERGAITES K-1

Svorio kategorija  iki 66 kg                  K-1                          Amžiaus grupė  iki 18 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Auksė Aleksejeva U-18 56,7 Otso Gym” Kaunas
2. Rugilė Damašauskaitė U-16 66 Raseiniai Pantera

Svorio kategorija  iki kg                        K-1                        Amžiaus grupė  +18 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Evelina Puidaitė +18 56,7 Otso Gym” Kaunas
2. Vitol Anaa 16 55 Tokon

U – 12 (K-1 smūgiai i veidą draudžiami) be šalmų iki 11 m.(su specialiomis liemenėmis)

Svorio kategorija  iki 34 kg                                               Amžiaus grupė iki 12 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Artiom Bazarov 10 34 Karate klubas kovotojas Visaginas 1
2. Aleksej Zvozdkin 11 34 Vilnius Pankratos 3
3. Hubertas Ūsas 9 29 Raseiniai Pantera 2

 Svorio kategorija  iki 48 kg                                               Amžiaus grupė iki 12 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Gediminas Strumickas 11 47 Faiteris 1
2. Arnis Železniakas 10 44 Faiteris 2

 U – 14 (12 ir 13 m. jaunučiai) K-1.(su specialiomis liemenėmis)

Svorio kategorija iki 44 kg                                                               Amžiaus grupė iki 14 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Alanas Margeis 13 Jurbarkas Pantera 1
2. Airidas Bakutis 13 43 Raseiniai Pantera 2
3.

U – 16 (14 ir 15 m. jaunimas) K-1

Svorio kategorija iki 52  kg                                               Amžiaus grupė  iki 16 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Dovydas Pranskaitis 14 52 Suncity MMA 3
2. Maksym Bykanov 13 48 Fighter house 2
3. Matas Žemaitis 13 52 Fighter House Kaunas 1

 Svorio kategorija iki 62  kg                                               Amžiaus grupė  iki 16 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Nikita Skuridinof 14 59 FFC Šiauliai 1
2.+ Jonas Juška 14 62 Suncity MMA 2

 Svorio kategorija iki 70  kg                                               Amžiaus grupė  iki 16 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Kajus Boguckas 15 66 Sporto Legionas Jonava 2
 2 Matas Gižys 16 68 Faiteris 1

 Svorio kategorija iki 75 kg                                               Amžiaus grupė  iki 16 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta  
1. Kevinas Alessio Alvarez 15 72 Faiteris 1
2. Modestas Bespalovas 15 69 Sporto legionas Jonava 2

 U-18/ K-1

Svorio kategorija iki 65,8 kg                                                              Amžiaus grupe iki 18m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Tautvydas Lebeckas 17 65 Jurbarkas Pantera 2
2. Laurynas Šereiva 17 61.2 Suncity MMA 1
3. Gabijus Jastromskis 17 59.4 Suncity MMA 3
4. Eligijus Tamošauskas 17 65 Fighting end Fitness centres

Svorio kategorija iki 77,1kg                                                               Amziaus grupe iki 18m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1.+ Kornelijus Bruno 17 77 Jurbarkas Pantera 1
2. Matas Meliešius 16 74 Fighting end Fitness centres 3
3. Vakaris Savickas 16 73 Faiteris 2

Svorio kategorija iki 83,9 kg                                                              Amžiaus grupe iki 18m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1.+ Algirdas Medišauskas 17 83 “Otso Gym” Kaunas 1
2. Dalius Kutka 17 83 Vilnius Atėnų tigrai 2

 Suaugusieji +18 / K-1

Svorio kategorija 65 kg                                                Amžiaus grupe + 18m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Dovydas Leveckis 22 65,8 Suncity MMA
2. Gytis Lenzbergas 18 58 Fighting end Fitness centres

 Svorio kategorija +93,0 kg.                                                                Amžiaus grupe +18m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Adas Ribakovas +18 84 Fighter House Kaunas 1
2 Vilius Trijonis 23 88,5 Sparta Fight Gym 2

IŠ VISO  DALYVIŲ

KOMANDINIAI TAŠKAI
1 vieta  – 5 taškai
2 vieta – 3 taškai
3 vieta – 1 taškas

Pankratos Vilnius 1 vieta
Pantera Jurbarkas/Raseiniai 2 vieta
Sporto klubas “Faiteris” Vilnius/ Jonava 3 vieta
SunCity MMA Šiauliai
Sparta-Jonava
Šakiai Ošimas
MMA/Sisu Gym Finland
TOKON TEAM ESTONIA
Pärnu, Estonia
Fighter House Kaunas
,,Otso GYM“
Fighters factory
Vilnius Atėnų tigrai
Arėjas gym Vilnius
Pärnu, Estonia
Team Lion MMA Klaipeda
Vėjas Prienai
Šilute Elis
Sports club Englas/Estija

vieta