Rezultatai/Open Baltic MMA Championship April 23, 2022 Jonava


Atviras Baltijos šalių čempionatas 2022.
2022 m. balandžio 23 d. 13:00 val. Jonavos sporto arena, Žeimių g. 17, Jonava 55141.
2022 m. balandžio 23 d.
Jonava

Renginys ČIA
Nuotraukos
Pirma dalis 
Antra dalis
Apdovanojimai

SPAUDOJE
lrytas.lt
Sportas.lt
tv3.lt

Atviras Baltijos MMA čempionatas
2022 m. balandžio 23 d., Jonava

Jonavoje vykusiame Baltijos šalių MMA čempionate puikiai pasirodė Lietuvos ir užsienio šalių komandas!

Balandžio 23 d. Jonavos sporto Arenoje įvyko Baltijos šalių MMA čempionatas, kurio organizatorius – sporto klubas „Faiteris“ ir LMMAF. Varžybose dalyvavo 197 dalyviai iš 31 sporto klubo. Galime pasidžiaugti, kad į čempionatą atvyksta vis daugiau dalyvių iš įvairių Lietuvos miestų: Vilniaus, Kauno, Jonavos, Klaipėdos, Šiaulių, Tauragės, Raseinių, Jurbarko, Prienų, Panevėžio, Šilutės ir kt. Tai rodo, kad MMA sportas tampa vis populiaresnis. Čempionate dalyvavo  Estijos komanda (5 sporto klubai), Latvijos komanda (5 sporto klubai) ir Suomijos komanda (1 sporto klubas), kurių atstovai parodė gražią techniką, dauguma iš jų tapo čempionais.

Vaikai iki 14 m. kovojo ant tatamio. Jaunimas ir suaugę kovojo dviejuose MMA narvuose. Be pagrindinių suaugusių MMA kovų vyko vaikų ir jaunimo MMA kovos. Dalyvavo nemažai  šio amžiaus atstovų, kurie parodė gražias ir įsimintinas kovas. Norisi paminėti, kad iki 16 m. MMA sporte yra draudžiami smūgiai į veidą, taip MMA sportą padaro daug saugesnį šiose amžiaus grupėje, todėl rekomenduojame tėvelius nebijoti leisti į MMA užsiėmimus, kuris yra disciplinuotas ir ugdo tiek imtynių tiek smūginę techniką.

Varžybos buvo puikus pasiruošimas artėjantiems Pasaulio jaunimo ir Europos suaugusiųjų MMA čempionatams, kurie vyks jau š. m. liepos – rugsėjo mėnesiais. Susumavus visus rezultatus pagrindinė čempiono taurė pagal šalis atiteko Lietuvos komandai, 2-vietą iškovojo Estijos komanda, trečią – Latvijos ir Suomijos komandos.

Dauguma finalinių kovų Lietuvos sportininkams vyko su užsienio sportininkais, kurios sukėlė labai daug emocijų ir sportininkų ryžto nugalėti. Galime pasidžiaugti, kad finalinėse kovose dažniausiai pergales pasiekė Lietuvos atstovai. Daug susidomėjimo sulaukė merginų kovos. Finale iki 56,7 kg kovojo lietuvė Aleksandra Tuzova prieš latvę Samantą Dorči. Pergalę techniniu nokautu šventė Aleksandra Tuzova.

Geriausia ir gražiausia čempionato kova vyko tarp sunkiasvorių +93 kg. Latvijos atstovo Martins Bozevnieks ir lietuvio Artūro Kudrešovo.  Po įtemtos kovos smaugimo veiksmu pergalę prieš gerokai sunkesnį latvį iškovojo Artūras.

Pagal klubus pagrindinė taurė atiteko sporto klubui „Pankratos“, antroji vieta – Vilnius ,,ValeTudo MMA Akademija“, trečioji vieta – Estijos sporto klubui „Tokon“.

Organizatoriai dėkoja visiems sportininkams ir treneriams už kantrybę ir MMA sporto populiarinimą. Taip pat dėkojame organizatoriams, kurie prisidėjo savo darbu ruošiantis varžyboms ir joms pasibaigus. Dėkojame už paramą Jonavos rajono savivaldybei, Jonavos sporto centrui. Taip pat didelė padėka varžybų teisėjams sąžiningai vertinant kovas, norą bei pastangas saugant sportininkų sveikatą.

Rezultatai/Protokolas

Varžybas vykdo: sporto klubas „Faiteris“.
Varžybų partneris: Lietuvos MMA federacija, Jonavos kūnų kultūros ir sporto centras.

Vyr. teisėjas – Tadas Rimkevičius
Teisėjai: Raimondas Zeniauskas, Simas Garbenis, Martynas Girskis, Darius Karanauskas,   Augustas Salkauskas, Ovidijus Brazas, Saulius Bucius, Jonas Budrikas, Gabija Rimkevičiūtė, Ernestas Varankevičius.

Vedėjas: Rolandas Lukoševičius
Sekretorė: Deimantė Smirnovaitė

IŠ VISO  DALYVIŲ 197
MERGAITĖS iki 18 m. (smūgiai į veidą draudžiami)

Svorio kategorija  iki 31 kg                                                               Amžiaus grupė  iki 12 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Adriana Nemunaitytė 8 31 Faiteris 3
2. Sofija Mokšina 11 31 Vilnius, Pankratos 2
3. Taisija Gerasimovič 10 31 Vilnius, Pankratos 1

Svorio kategorija  iki 52,2 kg                                                            Amžiaus grupė  iki 16 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Lijana Kuncevič 14 52 Vilnius, Pankratos 2
2. Jesenia Steklova 13 48 Estonia TOKON 1
3. Emily Biedermann 11 57 Sports club Englas 3

Svorio kategorija  iki 61,2 kg                                                      Amžiaus grupė  iki 18 m. taisyklės U-16

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Karina Gaidamovič 14 61,2 Vilnius, Pankratos 2
2. Laimutė Audickaitė 17 60 Fighter House , Kaunas 1

Svorio kategorija  iki 70,3 kg                                                            Amžiaus grupė  iki 16 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Rugilė Damašauskaitė 15 70 Raseiniai, Pantera 2
2. Luiza Ucaeva 14 64 Vilnius, Pankratos 1

MERGINOS (+18 m.) – smūgiai į veidą leidžiami TIK stovėsenoje

Svorio kategorija  iki 56,7 kg                                                           Amžiaus grupė  +18 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Aleksandra Tuzova 19 56 Vilnius, ValeTudo Mma Akademija 1
2. Samanta Dorči 18 51 Klub MMA Bauska, Latvia 2

Svorio kategorija  iki 65,8 kg                                                            Amžiaus grupė  +18 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Viltė Savodnikaitė 22 65 Fighter House , Kaunas 3
2. Lijana Lipinskaitė 18 65,8 Jurbarkas, Pantera 2
3. Alisa Bostan 21 63 Estonia TOKON 1

Svorio kategorija  +70,3 kg                                                               Amžiaus grupė  +18 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Linda Sakne 19 81 Klub MMA Bauska, Latvia 2
2. Iiris Nihti (suderinta) ? 72 Finland 1

U – 12 / Youth D (smūgiai i veidą draudžiami, smūgiai partery draudžiami, be šalmų) iki 11 m.    1×2 min.

Svorio kategorija  iki 20 kg                                                               Amžiaus grupė  iki 12 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Eljotas Zaremba 4 19 Šilutė Elis 1
2. Ąžuolas Laukevičius 5 20 Šilutė Elis 2

Svorio kategorija  iki 31 kg                                                               Amžiaus grupė  iki 12 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Alan Tarasevič 9 29 Vilnius, Pankratos 1
2. Nikita Pukianec 9 31 Vilnius, Pankratos 3
3. Timofei Adamov 8 30 Vilnius, Pankratos
4. Erik Stefanovič 7 28 Vilnius, Pankratos
5. Danielius Golenko 8 31 Faiteris
6. Majus Naruševičius 9 31 Faiteris
7. Igor Biriukov 9 28 LUTADOR KLAIPĖDA
8. Eimantas Rukšnaitis 28 Jurbarkas, Pantera
9. Martynas Švelnys 28 Raseiniai, Pantera
10. Jokūbas Margenis 10 30 Vilnius, warriors team 2

Svorio kategorija  iki 34 kg                                               Amžiaus grupė iki 12 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Titas Ilgas 10 33 LUTADOR KLAIPĖDA 3
2. Aleksei Zviozdkin 11 32 Vilnius, Pankratos 2
3. Timofei Kultašev 10 33 Vilnius, Pankratos
4. Darren Gribovski 10 32 Estonia, TOKON
5. Leonid Steklov 10 33 Estonia TOKON 1
6. Dominykas Dobilas 9 34 Faiteris

Svorio kategorija  iki 37 kg                                               Amžiaus grupė iki 12 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Erikas Šimkus 11 35 Pankratos
2. Vladislav Kuldsaar 11 36 Estonia, TOKON 1
3. Trevor Kaasen 10 35 Sports club Englas 3
4. Mark Levtšenko 32 Estonia TOKON 2

Svorio kategorija  iki 40 kg                                               Amžiaus grupė iki 12 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Erminas Atraškevičius 10 39 Vilnius, Pankratos 2
2. Raul Soosaar 11 37 Sports club Englas 3
3. Nikita Tunkevič 11 39 Vilniaus Pankrationo sporto klubas “Atėnų tigrai 1
4. Erikas Stančaitis 11 40 Vilnius Warriors Team

Svorio kategorija  iki 44 kg                                               Amžiaus grupė iki 12 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Domas Grigas 11 42 Raseiniai, Pantera 2
2. Arnis Železniakas 11 44 Faiteris
3. Kristjan Pehhov 10 43 Estonia TOKON 1
4. Artur Kõuts 10 43 Sports club Englas 3
5. Pijus Urbanavičius 11 42 Raseiniai, Pantera
6. Gediminas Karazinas 10 42 Raseiniai, Pantera
7. Rėjus Felecikevičius 9 42 Jurbarkas Pantera
8. Žygimantas Chabrikovas 9 44 Faiteris

Svorio kategorija iki 48 kg                                               Amžiaus grupė iki 12 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Danielius Kozlovas 10 46 Vilnius, Pankratos 1
2. Neidas Kniukšta 10 47 Faiteris 2

Svorio kategorija  iki 52 kg                                               Amžiaus grupė iki 12 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Eduard Adamov 10 52 Vilnius, Pankratos 2
2. Vytenis Ambrutaitis 11 52 Jurbarkas, Pantera 3
3. Lukas Bobrinec 52 LUTADOR KLAIPĖDA 1

Svorio kategorija  52+ kg                                               Amžiaus grupė iki 12 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Aleksandr Bogdonovič 9 52 Vilnius Warriors Team 2
2. Kirill Baikovski 11 79 Estonia TOKON 1

U – 14 / Youth C (12 ir 13 m. jaunučiai) (smūgiai i veidą draudžiami, smūgiai partery draudžiami, be šalmų)  1×3 min.
Svorio kategorija iki 44 kg                                               Amžiaus grupė iki 14 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Kajus Bielskis 12 41 Šiauliai Suncity MMA 3
2. Tomaš Misevič 12 44 Vilnius, Pankratos 2
3. Airidas Bakutis 13 42 Raseiniai, Pantera 1

Svorio kategorija iki 48 kg                                               Amžiaus grupė iki 14 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Emilis Valinčius 13 48 Raseiniai, Pantera 3
2. Rokas Gužauskas 12 48 Raseiniai, Pantera
3. Taironas Bukauskas 13 48 Prienai Vėjas 2
4. Mantas Rupšlaukis 13 45 LUTADOR KLAIPĖDA
5. Mustafa Erden Dogan 13 47 LUTADOR KLAIPĖDA 1

Svorio kategorija iki 52 kg                                               Amžiaus grupė iki 14 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Valters Stepiņš 12 51 Judo SALDUS, Latvia 1
2. Adol Kosporovič 13 51 Vilnius Warriors Team 2

Svorio kategorija iki 57 kg                                               Amžiaus grupė iki 14 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Vlad Sobolevski 13 54 Vilnius, Pankratos 2
2. Patrik Kumpickij 13 54 Vilnius, Pankratos 1
3. Modest Vansevičius 13 55 Vilnius Warriors Team 3

U – 16 / Youth B (14 ir 15 m. jaunimas) (be smūgių į veidą, kovoja be šalmų) 1×4 min.
Svorio kategorija iki 48  kg                                               Amžiaus grupė   iki 16 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Michail Jakšys 14 48 Vilnius, Pankratos 1
2. Edvin Aleksandrovič 14 48 Vilnius, KMC Smauglys 3
3. Jānis Rieksts 14 47 Judo Saldus, Latvia 2

Svorio kategorija iki 52  kg                                               Amžiaus grupė   iki 16 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Adrijanas Narkun 14 52 Jurbarkas, Pantera 1
2. Oleg Baldovskij 15 49 Vilnius, Pankratos 2
3. Gytis Žemaitis 16 48 Tauragė Taurris
4. Irmantas Geštautas 16 50 Tauragė Taurris 3

Svorio kategorija iki 57  kg                                               Amžiaus grupė   iki 16 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Ilja Panov 15 55 Vilnius, Pankratos 2
2. Daniel Vasilionok 14 56 Vilnius, Pankratos
3. Aleksandr Šemis 15 53 Vilnius, Pankratos 1
4. Kajus Pažereckas 14 56 LUTADOR KLAIPĖDA
5. Taisto Teivil Kängsepp 14 57 Sports club Englas 3
6. Oskars Homanis 15 57 Judo Saldus, Latvia
7. Bruno Jēkabsons 14 57 Judo Saldus, Latvia
8. Romet Steinfeldt 14 56 VVK RAMM, Estonia
9. Lovaris Bagdonavičius 15 57 Vilnius Warriors Team
10. Edvinas Butkus 15 54 Tauragė Taurris
11. Saulius Limontas 15 57 Lutador Klaipėda

Svorio kategorija iki 62  kg                                               Amžiaus grupė   iki 16 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Marius Špakovskij 14 60 Vilnius, Pankratos 2
2. Adrijus Frolovas 15 62 Prienai, Vėjas 3
3. Daigar Kosporovič 14 62 Vilnius Warriors Team 1
4. Aironas Frolovas 15 62 Prienai Vėjas

Svorio kategorija iki 67  kg                                               Amžiaus grupė  iki 16 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Vladislav Makovskij 15 64 Vilnius, Pankratos 1
2. Normunds Gavrilovs 15 64 MMA Jūrmala  
3. Kristjan Leesalu 15 65 Estonia TOKON  
4. Milano Bogdonovič 14 67 Vilnius Warriors Team  
5. Ričards Zolmanis 14 65 Judo Saldus, Latvia 2
6. Karolis Augulis 14 67 Šiauliai Suncity MMA 3

Svorio kategorija iki 72  kg                                               Amžiaus grupė  iki 16 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Eimantas Špatkauskas 14 70 Jurbarkas Pantera
2. Daniel Pestov 15 68 Vilnius, Pankratos 3
3. Kristupas Jančiauskas 14 70 Cunamis
4. Kevinas Alesio Alvarez 15 72 Faiteris
5. Emilis Stankevičius 15 68 Faiteris 2
6. Vladimir Koviazo 14 71,5 Faiteris
7. Ron-Andro Selter 15 72 Sports club Englas 1

Svorio kategorija +72 kg                                               Amžiaus grupė iki 16 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Danielius Čiuladis 14 73 Faiteris
2. German Gildemann 14 73 Estonia TOKON 2
3. Gabriel Kadevič 14 73 Vilnius, Pankratos 3
4. Karolis Diugevič 15 76 Vilnius, ValeTudo Mma Akademija 1

U – 18 (16 ir 17 m. jaunimas ) (atviri šalmai, Smūgiai į veidą stovėsenoje leidžiami)  3×2 min.
Svorio kategorija iki 56,7  kg                                               Amžiaus grupė   iki 18 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Pavelas Majauskas 16 56 Jurbarkas, Pantera 2
2. Gabrield Dzenītis 17 56 MMA Jūrmala 3
3. SIlver Tagu 17 54 Sports Club Invicta Estonia 1
4. Slavomir Saročinskas 16 56 Vilnius Warriors Team
5.

Svorio kategorija iki 61,2  kg                                               Amžiaus grupė   iki 18 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Danielius Kovalenko 16 59,6 Vilnius, Pankratos 2
2. David Mickevičius 17 61 Vilnius, ValeTudo Mma Akademija 1
3. Marek Stefanovskij 17 57 Vilnius Warriors Team 3

Svorio kategorija iki 65,8  kg                                               Amžiaus grupė  iki 18 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Pavel Voinickij 17 65 Vilnius, Sporto klubas Arėjas 2
2. Natas Stupak 16 64 Cunamis 3
3. Matas Barkauskas 16 64 Tauragė Taurris 1
4. Roberts Meija 16 64 Judo Saldus, Latvia  

Svorio kategorija iki 70,3 kg                                               Amžiaus grupė iki 18 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Daniel Afanasjev 16 68 Vilnius, Pankratos 1
2. Justas Rimkus 17 70 Klaipėda, Team Lion MMA
3. Kregor Paimets 16 70 VVK RAMM, Estonia
4. Henri Must 17 70 VVK RAMM, Estonia
5. Joosep Siigla 17 70 Sports Club Invicta Estonia 2
6. Rene Lai 16 70 Sports club Englas
7. Martiņš Toms Jakabsons 16 69 Judo Saldus, Latvia
8. Artem Turchiniak 16 68 Klub MMA Bauska, Latvia 3
9. Viacheslav Kirpenko 17 69 Estonia, TOKON

Svorio kategorija iki 77,1 kg                                               Amžiaus grupė iki 18 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Daniels Freibergs 17 77 Team Gracie Barra Brasa Latvia
2. Mario-Maxim Rand 16 77 Sports Club Invicta Estonia
3. Aleksandrs Andrejevs 17 77 Berserk MMA Team Latvia
4. Tadd Ilgas 16 77 Mascarenhas team, Klaipėda
5. Patriks Roķis 17 77 MMA Jūrmala
6. Adomas Razma 16 76 Vilnius, ValeTudo Mma Akademija 1
7. Augustinas Mickevičius 17 77 Simmas team klubas ( Panevėžys) 3
8. Deividas Žaglynskas 16 75 Simmas team klubas ( Panevėžys)
9. Kornelijus Bruno 16 77 Jurbarkas, Pantera
10. Titas Kisieliauskas 17 75 Šiauliai Suncity MMA 2
11. Lukas Mačiūnas 17 74 Šiauliai Suncity MMA

Svorio kategorija iki 83,9 kg                                               Amžiaus grupė iki 18 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Daniel Pašin 17 82 Warriors Team
2. Kristofer Tammeväli 17 81 VVK RAMM, Estonia
3. Brian Blumfeldt 16 82 Sports Club Invicta Estonia 2
4. Erik Raskov 17 83 Vilnius, ValeTudo Mma Akademija 1
5. Kristians Zvirbulis 17 82 Latvia, Bauska 3

Svorio kategorija +93  kg                                               Amžiaus grupė   iki 18 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Daniil Marcinkievič 100 Vilnius, Pankratos 2
2. Juozas Kondratavičius 17 100 Vilnius Warrior Team 1

Suaugusieji – MMA light (pradedantieji, be smūgių į veidą parteryje)  3×3 min.

Svorio kategorija iki 65,8  kg                                               Amžiaus grupė  +18 m. MMA light

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Darius Kevšinas 20 64 Vilnius, Pankratos 3
2. Lukas Postonogovas 18 60 „FIGHTERSLAND“ Kaunas 2
3. Emilis Panceris 18 65 Vilnius, ValeTudo Mma Akademija 1
4. Justinas Bartušis 19 65 Tauragė Taurris  

Svorio kategorija iki 77,1 kg                                               Amžiaus grupė +18 m.  MMA light

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Severyn Rynkevič 18 69 Vilnius, ValeTudo Mma Akademija 2
2. Arminas Padvariškis 22 72 Simmas team klubas ( Panevėžys) 3
3. Aidas Veryga 75 Raseiniai, Pantera 1

Svorio kategorija iki 83,9 kg                                               Amžiaus grupė +18 m.  MMA light

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Daniil Orlov 19 83 Sparta Fight Gym 3
2. Antoni Rafal Lamauskas 18 83 Vilnius, Pankratos 1
3. Laimonas Valančius 33 83 LUTADOR KLAIPĖDA 2
4. Tautvydas Šarkauskas 83 Vilnius, ValeTudo Mma Akademija

Svorio kategorija +93 kg                                               Amžiaus grupė +18 m.  MMA light

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Edvard Petrovič 100 Vilnius, Pankratos 1
2. Daniil Marcinkievič 100 Vilnius, Pankratos 2

Suaugusieji +18 (IMMAF taisyklės, su smūgiais parteryje į veidą) 3×3 min.

Svorio kategorija iki 61,2  kg                                               Amžiaus grupė   +18 m. IMMAF

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Mantas Rimša 25 60 „FIGHTERSLAND“ Kaunas
2. Deividas Žamba 19 61 „FIGHTERSLAND“ Kaunas 2
3. Aleksandras Juzik 19 61 Klaipėda, Team Lion MMA 3
4. Erik Salu 19 56 Estonia TOKON
5. Sukhanvar Dustov 60 Vilnius, Pankratos 1

Svorio kategorija iki 65,8  kg                                               Amžiaus grupė  +18 m. IMMAF

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Tadas Sinkevičius 21 65 „FIGHTERSLAND“ Kaunas  
2. Marius Šeputis 21 65,8 Klaipėda, Team Lion MMA  
3. Anatolii Chornobai 65,8 Estonia TOKON 1
4. Edvinas Černecovas 20 65,4 Vilnius, Sporto klubas Arėjas  
5. Kaspars Rutiņš 65 Team Gracie Barra Brasa Latvia  
6. Konstantin Mokšin 65,8 Vilnius, Pankratos 3
7. Aksel Arna 20 65,8 Sports club Englas 2
8. Justinas Gedminas 21 65 Suncity MMA  

Svorio kategorija iki 77,1 kg                                               Amžiaus grupė +18 m. IMMAF

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Marius Kutauskas 22 77 Vilnius, Sporto klubas Arėjas 3
2. Bernard Dadyčin 18 77 Klaipėda, Team Lion MMA
3. Vadims Skrebelis 18 77 Team Gracie Barra Brasa Latvia
4. Mihails Osinovecs 20 77 Team Gracie Barra Brasa Latvia
5. Sten-Eric Laadre 19 76 Sports Club Invicta Estonia 2
6. Simon Sülla 22 77 Sports Club Invicta Estonia
7. Tomas Markus 77 Vilnius, ValeTudo Mma Akademija 1

Svorio kategorija iki 83,9 kg                                               Amžiaus grupė +18 m. IMMAF

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Ričards Ozols 83,9 MMA Jūrmala 2
2. Adrians Gravels 18 83 Team Gracie Barra Brasa Latvia 3
3. Deividas Daividavičius 20 84 Mascarenhas team, Klaipėda 1

Svorio kategorija iki 93 kg                                                 Amžiaus grupė +18 m. IMMAF

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Edgaras Gorlakovskij 93 Kaunas, Otso Gym
2. Mindaugas Bartkus 90 Mascarenhas team, Klaipėda
3. Robertas Gunia 92 Vilnius, ValeTudo Mma Akademija 2
4. Eligijus Balinskas 91 Prienai Vėjas 3
5. Artiom Ponomariov 93 Team Lion MMA 1
6. Michail Žovnir 93 Vilnius, ValeTudo Mma Akademija

Svorio kategorija +93 kg                                                  Amžiaus grupė +18 m. IMMAF

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Artūras Kudrešovas 103 FFC Team Mitkus/valetudo 1
2. Martins Bozevnieks 25 150 Berserk MMA Team Latvia 2
3. Rimantas Žvaliauskas 105 Prienai Vėjas 3

Rezultatai pagal šalis

Lietuva 209       1 vieta
Latvija 30          3 vieta
Estija 68          2 vieta
Suomija 5             3 vieta

KOMANDINIAI TAŠKAI

1 Vilnius ,,Pankratos“ 107  ( 1 -vieta)
2 ,,Pantera“ 21
3 ,,Faiteris“ 7
4 Šilutė ,, Elis“ 16
5 Vilnius ,,ValeTudo MMA Akademija“ 44      (2-vieta)
6 Klaipėda ,,Team Lion MMA“ 6
7 LUTADOR KLAIPĖDA 14
8 ,,Mascarenhas team‘‘, Klaipėda 5
9 Vilnius ,,Atėnų tigrai“ 5
10 Kaunas ,,Fighter House“ 6
11 Vilnius, ,,KMC Smauglys“ 2
12 Vilnius ,,Warriors Team“ 23
13 ,,Simmas team“ klubas ( Panevėžys) 2
14 Tauragė ,,Taurris‘‘ 6
15 Prienai ,,Vėjas“ 6
16 Šiauliai ,,Suncity MMA“ 7
17 Vilnius,, Arėjas“ 4
18 ,,Berserk MMA Team“ Latvia 3
19 ,,Klub MMA Bauska“, Latvia 8
20 ,,Judo SALDUS“, Latvia 14
21 MMA Jūrmala 4
22 ,,Team Gracie Barra“ Brasa Latvia 1
23 Estija ,,TOKON“ 43   (3 -vieta)
24 Sports club ,,Englas“ 11
25 ,,VVK RAMM“, Estonia
26 ,,Sports Club Invicta“ Estonia 14
27 „FIGHTERSLAND“ Kaunas 6
28 Finland 5
29 ,,Sparta Fight Gym“ 1
30 Kaunas, ,,Otso Gym“
31 Cunamis 1