REZULTATAI “Open Jurbarkas MMA/K-1 Championship /2022 m. Vasario 5 d. Jurbarkas

“Open Jurbarkas MMA/K-1 Championship
2022 m. Vasario 5 d.
Jurbarkas

DAUGIAU info ČIA

Foto Apdovanojimai

Foto Kovų akimirkos

“Open Jurbarkas MMA/K-1 Championship 2022”

Vasario 5 d. Jurbarke vyko Atviras Jurbarko MMA/K-1 čempionatas 2022, kurį organizavo sporto klubas „Pantera“ ir Lietuvos MMA federacija. Varžybose dalyvavo 125 dalyviai iš 24 sporto klubų. Galime pasidžiaugti, kad į Jurbarką atvyksta ne tik skirtingų Lietuvos miestų atstovai, bet kaskart vis daugiau populiarių užsienio komandų. Šio čempionato svečiai buvo klubas „Gracie Barra Brasa“ iš Latvijos ir  du klubai iš Estijos – „Englas“ ir „Invicta“. Šie sporto klubai aktyviai dalyvauja Europos ir pasaulio IMMAF  čempionatuose. Turėti aukšto sportinio meistriškumo priešininkus buvo nemenkas iššūkis Lietuvos atstovams. Džiaugiamės, kad lietuviai nenusileido ir stebino gražiomis kovomis, taip įgydami tarptautinių kovų patirties.

Ypatingo susidomėjimo ir žiūrovų palaikymo sulaukė jauniausių varžybų dalyvių kova, vykusi pagal K-1 taisykles. Pirmą kartą LMMAF organizuotame turnyre dalyvavo ketverių metų Eljotas Zaremba (Šilutė „Elis“), kurio priešininkas buvo šešiametis Denis Zelev („Vilkas“). Sportininkai ryžtingai kovojo ir aktyviai demonstravo išmoktą techniką. Abu kovotojai buvo apdovanoti pirmosios vietos medaliais. Linkime jiems didžiausios sėkmės einant kovos menų keliu, tobulėti, neprarasti drąsos ir tikimės dar ne kartą juos išvysti ringe.

Šios varžybos buvo puikus pasiruošimas ir galimybė kovotojams išbandyti savo jėgas prieš artėjantį tarptautinį  Atvirą Baltijos šalių čempionatą 2022, kuris vyks jau balandžio 23 d. Jonavos sporto arenoje.

Susumavus visus rezultatus pagrindinė komandinė „Čempionų taurė“ atiteko Jurbarko/Raseinių sporto klubui „Pantera“, antrąją vieta pelnė Vilniaus „Warriors Team“, o trečioji vieta atiteko Kauno „IronSky Gym“.

Organizatoriai dėkoja visiems sportininkams ir treneriams už pastangas, kantrybę ir mišrių kovos menų lygio kėlimą. Sporto klubas „Pantera“ dėkoja savo auklėtiniams, kurie padėjo ruošiantis varžyboms ir joms pasibaigus. Už paramą dėkojame Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijai. Ačiū čempionato teisėjams už sąžiningą darbą vertinant kovas ir skaičiuojant dalyvių taškus, norą bei pastangas saugoti sportininkų sveikatą.

REZULTATAI/Protokolas

Organizatorius: Lietuvos mišrių kovos menų federacija.

Teisėjai: vyriausiasis teisėjas Tadas Rimkevičius.

Teisėjai: Simas Garbenis, Paulius Smirnovas, Gabija Rimkevičiūtė, Saulius Bučius, Matas Vaicekauskas, Renatas Buškus, Ernestas Varankevičius.

Merginos U – 16
Svorio kategorija  iki 70 kg                                               Amžiaus grupė iki 16 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Rugilė Damašauskaitė 15 70 Raseiniai „Pantera“ 1

U – 12 / Youth D (smūgiai i veidą draudžiami, smūgiai partery draudžiami, be šalmų) iki 11 m.    1×2 min.
Svorio kategorija  iki 44 kg                                               Amžiaus grupė iki 12 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Arnis Železniakas 9 42 SK Faiteris 1
2. Pijus Urbonavičius 11 44 Raseiniai „Pantera“ 2
3. Erikas Stančaitis 10 41 Vilnius „Warriors Team“ 3

U – 14 / Youth C (12 ir 13 m. jaunučiai) (smūgiai i veidą draudžiami, smūgiai partery draudžiami, be šalmų)  1×3 min.
Svorio kategorija iki 37 kg                                               Amžiaus grupė iki 14 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Justas Kavaliauskas 12 35 Raseiniai „Pantera“ 1
2. Titas Ilgas 32 Lutador Klaipėda 2

Svorio kategorija iki 44 kg                                               Amžiaus grupė iki 14 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Airidas Bakutis 12 41 Raseiniai „Pantera“ 1
2. Eimantas Šilaikis 34 SK Faiteris 2
3. Kajus Melderis 12 42 Raseiniai „Pantera“ 3

Svorio kategorija iki 52 kg                                               Amžiaus grupė iki 14 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Adol Kosporovič 13 51 Vilnius „Warriors Team“ 1
2. Mustafa Erden Dogan 13 49 Lutador Klaipėda 2
3. Edvin Aleksandrovič 47 Vilnius „KMC Smauglys“ 3
4. Kazys Kazakevičius 12 50 SK Faiteris
5. Mantas Rupšlaukis 12 47 Lutador Klaipėda

Svorio kategorija iki 57 kg                                               Amžiaus grupė iki 14 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Kajus Latakas 12 55 Lutador Klaipėda 1
2. Tadas Beliauskas 12 57 Vilnius „Valetudo“ 2

Svorio kategorija +57 kg                                               Amžiaus grupė iki 14 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Daivar Kosporovič 13 62 Vilnius „Warriors Team“ 1
2. Gustas Simanauskas 13 64 Raseiniai „Pantera“ 2
3. Justas Maslauskas 12 60 Raseiniai „Pantera“ 3

U – 16 / Youth B (14 ir 15 m. jaunimas) (be smūgių į veidą, kovoja be šalmų) 1×4 min.
Svorio kategorija iki 57  kg                                               Amžiaus grupė   iki 16 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Svajūnas Kondratavičius 15 55 Jurbarkas „Pantera“ 1
2. Kajus Pažereckas 14 56 Lutador Klaipėda 2
3. Saulius Limontas 15 55 Lutador Klaipėda 3
4. Maksim Mikhaylov 52 Vilnius „Warriors Team“

Svorio kategorija iki 62  kg                                               Amžiaus grupė   iki 16 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Deimantas Vabalas 15 61 Raseiniai „Pantera“ 1
2. Edgars Vekmans 15 61 Latvia „Gracie Barra Brasa“ 2

Svorio kategorija iki 67  kg                                               Amžiaus grupė  iki 16 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Gintaras Bobrinec 14 64 Lutador Klaipėda 1
2. German Kosporovič 14 64 Vilnius „Warriors Team“ 2

Svorio kategorija iki 72  kg                                               Amžiaus grupė  iki 16 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Ron-Andro Selter 15 72 Estonia „Englas“ 1
2. Emilis Stankevičius 14 71 SK Faiteris 2
3. Carl-Marten Leis 15 72 Estonia „Englas“ 3

Svorio kategorija +72 kg                                               Amžiaus grupė iki 16 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Oskar Volčak 15 77 Vilnius ,,Valetudo“ 1
2. Emilis Stankevičius 14 71 SK Faiteris 2
3. Vladimir Koviazo 14 75 SK Faiteris 3
4. Karolis Augulis 14 73 Šiauliai „Sun City MMA“
5. Danielius Čiuladis 14 73 SK Faiteris

U – 18 (16 ir 17 m. jaunimas ) (atviri šalmai, Smūgiai į veidą stovėsenoje leidžiami)  3×2 min.
Svorio kategorija iki 61,2  kg                                               Amžiaus grupė   iki 18 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Laurynas Šereiva 16 61 Šiauliai „Sun City MMA“ 1
2. Pavelas Majauskas 16 60 Jurbarkas „Pantera“ 2

Svorio kategorija iki 70,3 kg                                               Amžiaus grupė iki 18 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Matas Barkauskas 16 65 Tauragė „Taurris” 1
2. Lukas Mačiūnas 16 70 Šiauliai „Sun City MMA“ 2
3. Rene Lai 16 69 Estonia „Englas“ 3
4. Dominykas Juška 17 70 Klaipėda „Team Lion MMA”

Svorio kategorija iki 77,1 kg                                               Amžiaus grupė iki 18 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Titas Kisieliauskas 17 75 Šiauliai „Sun City MMA“ 1
2. Daniels Freibergs 16 74 Latvia „Gracie Barra Brasa“ 2
3. Kajus Žemaitis 16 74 Šakiai „Ošimas“ 3
4. Adomas Razma 16 74 Vilnius „Valetudo“
5. Alanas Paulauskas 17 74 Raseiniai „Pantera“
6. Laurynas Giedra 16 75 Tauragė „Taurris

Svorio kategorija + 93 kg                                               Amžiaus grupė iki 18 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Brian Blumfeldt 16 82 Estonia „Invicta“ 1
2. Matas Sipavičius 16 98 Šiauliai „Sun City MMA“ 2

 Suaugusieji – MMA light (pradedantieji, be smūgių į veidą parteryje)  3×3 min.
Svorio kategorija iki 65,8  kg                                               Amžiaus grupė  +18 m. MMA light

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Justinas Bartušis 18 64 Tauragė „Taurris” 1
2. Edvinas Januševičius 18+ 61 Raseiniai  „Pantera“ 2

Svorio kategorija iki 93 kg                                               Amžiaus grupė +18 m.  MMA light

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Mantvydas Bunkys 23 83 Šiauliai „Sun City MMA“ 1
2. Liudvikas Zimblys 18+ 93 Tauragė „Taurris” 2
3. Ralfs Silins 21 89 Latvia „Gracie Barra Brasa“ 3

Suaugusieji +18 (IMMAF taisyklės, su smūgiais parteryje į veidą) 3×3 min.
Svorio kategorija iki 70,3 kg                                               Amžiaus grupė +18 m. IMMAF

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Anatolij Kuliapin 22 70 Vilnius „Warriors Team” 1
2. Justinas Gedminas 21 70,3 Šiauliai „Sun City MMA“ 2

Svorio kategorija iki 77,1 kg                                               Amžiaus grupė +18 m. IMMAF

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Samandar Akhmadjonov 21 76 Latvia „Gracie Barra Brasa“ 1
2. Sten-Eric Laadre 19 75 Estonia „Invicta“ 2
3. Mindaugas Kairys 21 76 Šiauliai „Sun City MMA“ 3
4. Tautvydas Šarkauskas 24 77 Vilnius „Valetudo“

K-1 DALYVIŲ – 65, MMA DALYVIŲ – 60, IŠ VISO DALYVIŲ – 125
KOMANDINIAI TAŠKAI:

Sporto klubas Taškai Vieta
Pantera 43 1
Vilnius Warriors Team 36 2
Kaunas IronSky Gym 36 3
Šiauliai Sun City MMA 31
SK Faiteris 30
Lutador Klaipėda 20
Vilkas 23
Estonia Invicta 19
Tauragė Taurris 16
Vilnius „Sparta Fight Gym“ 13
Latvia Gracie Barra Brasa 12
Jonava Sporto Legionas 11
Vilnius Valetudo 8
Estonia Englas 7
Šilutė „Elis“ 5
Ukmergė Amber Fight 5
LT PRO TEAM 3
Genshi 3
Klaipėdos kovos menų centras 5
Vilnius KMC Smauglys 1
Šakiai Ošimas 1
Šiauliai „Libonas Team“ 1
Number one fight club 1
Klaipėda, K-1 akademija

 KIkbokso (K-1) Rezultatai
U – 12
Svorio kategorija  iki 20 kg                                               Amžiaus grupė iki 12 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Eljotas Zaremba 4 19 Šilutė „Elis“ 1
2. Denis Zelev 6 20 Vilkas 1

Svorio kategorija  iki 34 kg                                               Amžiaus grupė iki 12 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Osvaldas Jukna 11 34 Kaunas „IronSky Gym“ 1
2. Eivinas Meiliauskas 10 32 Kaunas „IronSky Gym“ 2
3. Justas Kavaliauskas 34 Raseiniai „Pantera“ 3

Svorio kategorija  iki 44 kg                                               Amžiaus grupė iki 12 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Arnis Železniakas 9 42 SK Faiteris 1
2. Erikas Stančaitis 10 41 Vilnius Warriors Team 2

U – 14 (12 ir 13 m. jaunučiai)
Svorio kategorija iki 44 kg                                               Amžiaus grupė iki 14 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Aironas Banikonis 12 43 Kaunas „IronSky Gym“ 1
2. Donatas Terekas 13 44 LT PRO TEAM 2
3. Eimantas Šilaikis 34 SK Faiteris 3
4. Airidas Bakutis 12 41 Raseiniai „Pantera“

Svorio kategorija iki 57 kg                                               Amžiaus grupė iki 14 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Adol Kosporovič 13 51 Vilnius „Warriors Team“ 1
2. Marcel Nerus 12 54 Kaunas „IronSky Gym“ 2

Svorio kategorija +57 kg                                               Amžiaus grupė iki 14 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Robin Raud 13 58 Estonia „Invicta“ 1
2. Daivar Kosporovič 13 62 Vilnius „Warriors Team“ 2
3. Gustas Simanauskas 13 64 Raseiniai „Pantera“ 3
4. Tadas Beliauskas 12 59 Vilnius „Valetudo MMA Akademija“

U – 16 (14 ir 15 m. jaunimas)
Svorio kategorija iki 57  kg                                               Amžiaus grupė   iki 16 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Simas Pocinkus 15 56 Kaunas „IronSky Gym“ 1
2. Nojus Simėnas 14 53 Jonava, Sporto Legionas 2

Svorio kategorija iki 62  kg                                               Amžiaus grupė   iki 16 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Karolis Žemaitis 14 61 Vilkas 1
2. Deimantas Vabalas 15 61 Raseiniai „Pantera“ 2
3. Ernis Žemaitis 15 62 Kaunas „IronSky Gym“ 3
4. Naglis Taraškevičius 14 60 Jonava, Sporto Legionas

Svorio kategorija iki 67  kg                                               Amžiaus grupė  iki 16 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Modestas Bespalovas 14 67 Jonava, Sporto Legionas 1
2. Karolis Ptašinskas 15 66 Kaunas „IronSky Gym“ 2
3. German Kosporovič 14 64 Vilnius „Warriors Team“ 3
4. Donatas Bulašas 15 63 Kaunas „IronSky Gym“

Svorio kategorija iki 72  kg                                               Amžiaus grupė  iki 16 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Aironas Seryh 15 71 Vilkas 1
2. Kevin Alessio Alvarez 14 70 Jonava, Sporto Legionas 2
3. Emilis Stankevičius 14 71 SK Faiteris 3

Svorio kategorija +72 kg                                               Amžiaus grupė iki 16 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Danielius Čiuladis 14 73 SK Faiteris 1
2. Vladimir Koviazo 14 75 SK Faiteris 2
3. Aivaras Kuncius 15 82 Kaunas „IronSky Gym“ 3

U – 18 (16 ir 17 m. jaunimas )
Svorio kategorija iki 56,7  kg                                               Amžiaus grupė   iki 18 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Artur Tomson 17 56 Estonia „Invicta“ 1
2. Deividas Noreika 16 55 Kaunas „IronSky Gym“ 2
3. Lukas Noreika 17 56 Kaunas „IronSky Gym“ 3
4. Maksim Mikhaylov 16 52 Vilnius „Warriors Team“

Svorio kategorija iki 65,8 kg                                               Amžiaus grupė iki 18 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Lukas Miškinis 16 65 Vilkas 1
2. Pijus Lieščinskas 16 65 Vilnius „Sparta Fight Gym“ 2
3. Tautvydas Lebeckas 16 62 Jurbarkas ,,Pantera“ 3
4. Jüri Jefimov 16 60 Estonia „Invicta“

Svorio kategorija iki 77,1 kg                                               Amžiaus grupė iki 18 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Nikita Savin 17 74 Klaipėdos kovos menų centras 1
2. Nojus Miškinis 17 75 Vilkas 2
3. Osvaldas Kusas 17 74 Number one fight club 3
4. Kajus Žemaitis 16 74 Šakiai „Ošimas“
5. Gabrielius Skersys 16 74 Klaipėda, K-1 akademija
6. Nedas Karžinauskas 17 77 Klaipėda, K-1 akademija
7. Manvidas Cikas 17 76 Kaunas „IronSky Gym“
8. Edmundas Bičkus 16 77 Kaunas „IronSky Gym“

Suaugusieji
Svorio kategorija iki 65,8  kg                                               Amžiaus grupė  +18 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Dovydas Levickis 21 65 Šiauliai „Sun City MMA“ 1
2. Mindaugas Osanovas 18 63 Kaunas „IronSky Gym“ 2

Svorio kategorija iki 70,3 kg                                               Amžiaus grupė +18 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Anatolij Kuliapin 22 70 Vilnius „Warriors Team“ 1
2. Eidvinas  Vaitkus 19 67 Jurbarkas „Pantera“ 2
3. Olavi-Tanel Kask 18 67 Estonia „Invicta“ 3
4. Mantas Riepšas 18 69 Number one fight club
5. Rokas Jonaitis 19 69 Šiauliai „Sun City MMA“

Svorio kategorija iki 77,1 kg                                               Amžiaus grupė +18 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Vaidotas Riškus 22 75 Vilnius „Sparta Fight Gym“ 1
2. Lukas Bartušis 26 76 Genshi 2
3. Artūras Buba 18+ 74 Šiauliai „Sun City MMA“ 3
4. Deividas Flederžinskas 18+ 76 Tauragė „Taurris“

Svorio kategorija iki 83,9 kg                                               Amžiaus grupė +18 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Vilius Trijonis 22 83 Vilnius „Sparta Fight Gym“ 1
2. Kristupas Ivanauskas 18+ 81 Tauragė „Taurris“ 2
3. Laisvydas Pališkevičius 17 82 Šiauliai „Libonas Team“ 3

Svorio kategorija iki 93 kg                                               Amžiaus grupė +18 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Eivinas Pivoras 20 87 Ukmergė „Amber Fight“ 1
2. Tomas Pirogov 18 90 Kaunas „IronSky Gym“ 2