REZULTATAI / Open Lithuanian MMA Championship 2021

Atvirame Lietuvos čempionate dalyvavo gausis būrys užsienio MMA komandų.

NUOTRAUKOS
Pirma dalis

Antra dalis
Apdovanojimai
Video

Lapkričio 27 d. Jurbarke įvyko Atviras Lietuvos MMA čempionatas 2021, kurį organizavo yra sporto klubas „Pantera“ ir Lietuvos MMA federacija. Varžybose dalyvavo 145 dalyviai iš 24 sporto klubų. Galime pasidžiaugti, kad į Jurbarką atvyksta ne tik skirtingų Lietuvos miestų sporto klubai, bet kaskart vis daugiau populiarių užsienio komandų. Šio čempionato svečiai buvo Suomijos klubas „Sisu Gym Järvenpää“, trys klubai iš Estijos: „Tokon“, „VVK RAMM“ ir „Englas“ bei klubas iš Latvijos „MMA Jurmala“. Šie sporto klubai aktyviai dalyvauja Europos ir pasaulio IMMAF  čempionatuose, turėti aukšto meistriškumo priešininkus buvo nemenkas iššūkis Lietuvos atstovams. Džiaugiamės, kad lietuviai nenusileido ir stebino gražiomis kovomis, taip įgydami tarptautinių kovų patirties. Šiose varžybose iškovoti čempiono vardą galėjo tik patys geriausi, konkurencija buvo labai didelė ne vien dėl gausaus dalyvių skaičiaus, bet ir dėl stiprių priešininkų. Lietuvos ir užsienio kovotojai atvyko stipriai pasiruošę.

Svarbu paminėti, kad didelio susidomėjimo sulaukė merginų kovos. Amžiaus grupėje iki 18 metų svorio kategorijoje iki 61,2 kg Lijana Lipinskaitė (Sporto klubas „Pantera“) įveikė visas varžoves ir tapo 2021 metų  čempione. Suaugusiųjų moterų finalinėse kovose susitiko lietuvaitės su užsienietėmis, nors šį kartą pirmosios vietos iškeliavo svetur, tačiau Lietuvos atstovės kovojo atkakliai ir įgijo neįkainojamos patirties.

Didžiausią įspūdį žiūrovams paliko suaugusių vyrų kovos, kurios buvo ypatingai atkaklios. Kai kuriose svorio kategorijose buvo net iki 10 dalyvių, todėl norint tapti čempionu reikėjo itin daug ištvermės – nugalėti 3 kovose, kurių trukmė 3 raundai po 3 minutes. Nepaisant didelio krūvio sportininkai demonstravo gražias ir labai techniškas kovas. Suaugusiųjų kovos vyko pagal pradedančiųjų MMA light laisykles, o jau patyrusių kovotojų pagal IMMAF taisykles.

LMMAF kartu su sporto klubu „Pantera“ organizuoja „Atvirą Lietuvos čempionatą“ bei kitas varžybas, siekdami Lietuvos MMA rinktinei suteikti galimybę įgyti kuo didesnės tarptautinės patirties, kuri bus ypatingai reikalinga Europos ir pasaulio čempionatuose. Jau sausio 24 d. Lietuvos MMA rinktinė išvyksta į pasaulio čempionatą vyksiantį Abu Dabyje. Rinktinė bus sudaroma atsižvelgiant į visas LMMAF organizuotas varžybas ir sportininkų pasiektus rezultatus jose.

Suaugusiųjų grupės čempionai, kovoję pagal IMMAF taisykles:

Iki 52,2 kg – Aidas Patėjūnas (Vilnius „Arėjas“)
Iki 61,2 kg – Aleksandras Juzik (Klaipėda „Team Lion MMA“)
Iki 56,8 kg – Nauris Bartoška (Kaunas „Fightersland“)
Iki 70,3 kg – Marko Sarasjärvi (Suomija „Sisu Gym Järvenpää“)
Iki 77,1 kg – Sergei Strinža (Estija „Tokon“)
Iki 83,9 kg – Arnas Šaduika  (Vilnius „Pankratos“)
Virš 93 kg – Danielius Grėbliūnas (Vilnius „Pankratos“)

Renginys buvo transliuojamos tiesiogiai LMMAF facebook paskyroje, siekiant išvengti didelio žiūrovų kiekio varžybų salėje dėl COVID-19 pandemijos. Norintys renginį stebėti gyvai įeiti galėjo tik su galimybių pasu.

Susumavus visus rezultatus pagrindinė „Čempionų taurė“ atiteko sporto klubui iš Vilniaus „Pankratos“, antroji vieta –  sporto klubui „Pantera“, trečioji vieta – svečiams iš Estijos klubo „TOKON“.  Organizatoriai dėkoja visiems sportininkams ir treneriams už kantrybę ir MMA sporto lygio kėlimą. Taip pat Jurbarko sporto klubas „Pantera“ dėkoja auklėtiniams, kurie prisidėjo savo darbu ruošiantis varžyboms ir joms pasibaigus. Dėkojame už paramą Jurbarko rajono savivaldybei, Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijai.  Taip pat ačiū varžybų teisėjams už sąžiningą darbą vertinant kovas ir skaičiuojant dalyvių taškus, norą bei pastangas saugoti sportininkų sveikatą.

***

Atviras Lietuvos MMA čempionatas 2021
2021 m. lapkričio 27 d., Jurbarkas
Protokolas
Organizatorius: Lietuvos mišrių kovos menų federacija.
Teisėjai: vyriausiasis teisėjas Tadas Rimkevičius.
Teisėjai: Raimondas Zeniauskas, Simas Garbenis, Paulius Smirnovas, Gabija Rimkevičiūtė, Saulius Bučius, Matas Vaicekauskas, Gytis Petkevičius.

MERGAITĖS iki 18 m.
Svorio kategorija iki 47,7 kg                                                                   Amžiaus grupė iki 14m.

Eil.

Nr.

Vardas, pavardė Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Emily Biedermann 13 47 Estonia ,,Englas“ 3
2. Lijana Kuncevič 12 46,8 Vilnius „Pankratos“ 2
3. Jesenia Steklova 13 47 Estonia „Tokon“ 1

Svorio kategorija  iki 61,2 kg                                                                Amžiaus grupė  iki 18 m.

Eil.

Nr.

Vardas, pavardė Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Karina Gaidomavič 61,8 Vilnius ,,Pankratos“ 3
2. Lijana Lipinskaitė 61 Jurbarkas ,,Pantera“ 1
3. Luiza Ucaeva 61,2 Vilnius ,,Pankratos“ 2
4. Dovilė Gunevičiūtė 16 61 Raseiniai “Pantera”
5. Viktorija Šimkutė 17 52 Vilnius ,,Pankratos“
6. Rugilė Damašauskaitė 15 61 Raseiniai  “Pantera”
7. Miglė Sereičikaitė 16 58 Jurbarkas “Pantera”

Svorio kategorija  iki 70,3 kg                                                                Amžiaus grupė  iki 18 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Liza  Ucaeva 14 62,2 Vilnius ,,Panktratos“ 2
2. Viltė Savidninkaitė 18+ 70 Kaunas „Fighter House“ 1

MERGINOS (+18 m.) – MMA Light
Svorio kategorija iki 53    kg                                                                Amžiaus grupė +18m.

Eil.

Nr.

Vardas, pavardė Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Samanta Drilingaitė 18 53 Kaunas „Fighter House“ 2
2. Jenna Horto 18+ 51 Finland „Sisu Gym Jarvenpaa“ 1

Svorio kategorija   iki 56 kg                                                                 Amžiaus grupė +18m.

Eil.

Nr.

Vardas, pavardė Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Aleksandra Tuzova 18 56 „Valetudo“ 2
2. Mea Kuukka 18+ 53 Finland „Sisu Gym Jarvenpaa“ 1

U – 12 / Youth D (smūgiai i veidą draudžiami, be šalmų) iki 11 m.    1×2 min.
Svorio kategorija  iki 28 kg                                               Amžiaus grupė iki 12 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Alan Tarasevič 8 28 Vilnius „Pankratos“ 1
2. Emil Zubanov 7 26 Vilnius „Pankratos“
3. Eimantas Rukšnaitis 11 27 Jurbarkas „Pantare“ 3
4. Martynas Švelnys 11 28 Raseiniai „Pantera“ 2

Svorio kategorija iki 32 kg                                      ,,Mišri kova“       U-12

Eil.

Nr.

Vardas, pavarde Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Taisija Gerasimovič 10 31 Vilnius „Panktratas“ 1
2. Emil Zubanov 7 26 Vilnius „Pankratas“ 2

Svorio kategorija  iki 34 kg                                               Amžiaus grupė iki 12 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Erikas Sosnovkij 11 33,3 Vilnius „Pankratos“ 2
2. Timofei Adamov 8 30 Vilnius „Pankratos“
3. Nikita Pukianec 8 30 Vilnius „Pankratos“
4. Deividas Andrijauskas 10 29,4 Vilnius „Pankratos“
5. Erikas Šimkus 11 33 Vilnius „Pankratos“
6. Titas Ilgas 10 33 „LUTADOR KLAIPĖDA“
7. Trevor Kaasen 10 34 Estonia „Englas“ 3
8. Leonid Steklov 10 34 Estonia „Tokon“ 1

Svorio kategorija iki 35 kg

Eil.

Nr.

Vardas, pavarde Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Timofei Adamov 8 30 Vilnius „Pankratas“ 1
2. Nikita Pukiancc 8 30 Vilnius „Pankratas“ 2

Svorio kategorija  iki 37 kg                                               Amžiaus grupė iki 12 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Vladislav Kuldsaar 11 36 Estonia „Tokon“ 1
2. Nikita Tunkevič 10 36 Vilnius „Atėnų tigrai“ 3
3. Justas Kavaliauskas 11 36 Raseiniai „Pantera“ 2

Svorio kategorija  iki 40 kg                                               Amžiaus grupė iki 12 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Tomas Misevič 11 39 Vilnius „Pankratos“ 3
2. Arnis Železniakas 9 39 Faiteris 1
3. Artur Kõuts 10 38 Estonia „Englas“ 2

Svorio kategorija  iki 44 kg                                               Amžiaus grupė iki 12 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Domas Grigas 11 44 Raseiniai „Pantera“ 2
2. Kamil Jančenko 9 43 Vilnius „Pankratos“
3. Gediminas Strumickas 11 43 Faiteris 1
4. Pijus Urbonavičius 11 43 Raseiniai „Pantera“
5. Ignas Kveselys 11 42 Raseiniai „Pantera“
6. Erminas Atraškevičius 10 41 Vilnius „Pankratos“ 3

Svorio kategorija  +44 kg                                               Amžiaus grupė iki 12 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Eduard Adamov 10 50,5 Vilnius „Pankratos“ 1
2. Tadas Beliauskas 11 58 Valetudo 2
3. Daniil Grabinskis 9 47 Pankratos 3

U – 14 / Youth C (12 ir 13 m. jaunučiai) (smūgiai i veidą draudžiami)  1×3 min.
Svorio kategorija iki 48 kg                                               Amžiaus grupė iki 14 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Edvin Aleksandrovič 13 46 KMC „Smauglys“ 2
2. Mantas Rupšlaukis 12 45,5 „LUTADOR KLAIPĖDA“
3. Mustafa Erden Dogan 13 47 „LUTADOR KLAIPĖDA“ 3
4. Michail Jakšys 14 46 Vilnius „Pankratos“ 1

Svorio kategorija iki 52 kg                                               Amžiaus grupė iki 14 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Patrik Kumpickij 12 51 Vilnius „Pankratos“ 2
2. Anvaras Stefanovič 12 48,8 Vilnius „Pankratos“ 3
3. Eimantas Gaudiešius 13 52 “LUTADOR KLAIPĖDA”
4. Kajus Pažereckas 13 51 „LUTADOR KLAIPĖDA“ 1

Svorio kategorija iki 57 kg                                               Amžiaus grupė iki 14 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Adrijanas Narkun 13 57 Jurbarkas „Pantera“
2. Daniel Vasilionok 13 53,4 Vilnius „Pankratos“
3. Kajus Latakas 12 54 „LUTADOR KLAIPĖDA“ 2
4. Audrius Pocius 13 57 Kaunas „Naglis Gym“ 3
5. Taisto Teivil Kängsepp 13 56 Estonia „Englas“ 1

Svorio kategorija +57 kg                                               Amžiaus grupė iki 14 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Justas Maslauskas 12 60 Raseiniai „Pantera“
2. Gustas Simanauskas 13 64 Raseiniai „Pantera“ 3
3. Danielius Čiuladis 13 70 „Faiteris“
4. Domantas Rapalis 13 68 „LUTADOR KLAIPĖDA“ 2
5. Karolis Augulis 13 74 Sun city 1

U – 16 / Youth B (14 ir 15 m. jaunimas) (be smūgių į veidą, kovoja be šalmų) 1×4 min.
Svorio kategorija iki 57  kg                                               Amžiaus grupė   iki 16 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Ilja Panov 14 53 Vilnius „Pankratos“ 2
2. Aleksandr Šemis 14 48,3 Vilnius „Pankratos“ 1
3. Saulius Limontas 15 54 „LUTADOR KLAIPĖDA“
4. Romet Steinfeldt 14 55 Estonia „VVK RAMM“ 3

Svorio kategorija iki 62  kg                                               Amžiaus grupė   iki 16 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Rene Vainiomäki 15 59,7 Finland „Sisu Gym Järvenpää“ 2
2. Deimantas Vabalas 15 61 Raseiniai „Pantera“ 1
3. Ernestas Urbaitis 14 62 „LUTADOR KLAIPĖDA“ 3
4. Gintaras Bobrinec 14 62 „LUTADOR KLAIPĖDA“

Svorio kategorija iki 67  kg                                               Amžiaus grupė  iki 16 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Vladislav Makovskis 15 65,5 Vilnius „Pankratos“ 2
2. Daniel Pestov 14 66 Vilnius „Pankratos“ 1

Svorio kategorija iki 72  kg                                               Amžiaus grupė  iki 16 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Veeti Kurhela 15 71,5 Finland, „Sisu Gym Järvenpää“ 1
2. Eimantas Špatkauskas 14 70.8 Jurbarkas „Pantera“
3. Adomas Razma 15 72 Vilnius „Valetudo“
4. Emilis Stankevičius 14 69 Faiteris 2
5. Ron-Andro Selter 15 70,40 Estonia „Englas“ 3

Svorio kategorija +72 kg                                               Amžiaus grupė iki 16 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Oskar Volčak 14 81 Vilnius „Valetudo“ 2
2. Evaldas Mačionis 15 72,5 Vilnius „Valetudo“
3. Daniel Babič 15 73,6 Vilnius „Valetudo“
4. Gabriel Kadevič 14 74 Vilnius „Pankratos“
5. Danila Zacharov 15 75 Vilnius „Pankratos“ 1
6. Vladimir Koviazo 14 75 Faiteris 3

U – 18 (16 ir 17 m. jaunimas ) (atviri šalmai, Smūgiai į veidą stovėsenoje leidžiami)  3×2 min.
Svorio kategorija iki 61,2  kg                                               Amžiaus grupė   iki 18 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Pavelas Majauskas 16 55 Jurbarkas „Pantera“ 2
2. David Mickevičius 17 60 Vilnius „Valetudo“
3. Matas Barkauskas 16 61 Tauragė „Taurris“ 1
4. Kasparas Tumas 17 60 Savigynos menų centras 3
5. Tautvydas Lebeckas 16 61 Jurbarkas “Pantera”
6. Lukas Miškinis 61 LT PRO TEAM
7. Nojus Juška 16 61 Mažeikiai Okamis

Svorio kategorija iki 65,8  kg                                               Amžiaus grupė  iki 18 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Pavel Voinickij 16 65,5 Vilnius „Arėjas“ 1
2. Lukas Karūnas 17 65,8 Valetudo 2

Svorio kategorija iki 70,3 kg                                               Amžiaus grupė iki 18 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Severyn Rynkevič 17 70 Vilnius „Valetudo“ 2
2. Arnestas Naujokas 17 70 „Žvėris“
3. Arminas Abromaitis 16 69 „Žvėris“
4. Dominykas Juška 17 70 Klaipėda „Team Lion MMA“
5. Arnas Bartušis 17 70 Kaunas „Fightersland“
6. Kregor Paimets 16 70 Estonia „VVK RAMM“
7. Henri Must 17 70 Estonia „VVK RAMM“
8. Tadd Ilgas 16 70 Klaipėda „Mascarenhas team“ 1
9. Danil Andreev 16 67,5 „Titanic“
10. Titas Kisieliauskas 16 70 Sun City MMA 3

Svorio kategorija iki 77,1 kg                                               Amžiaus grupė iki 18 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Markus Kanter 16 75 Estonia „VVK RAMM“ 3
2. Vakaris Viršilas 16 75 „Žvėris“
3. Dalius Kutka 16 76 Vilnius „Pankratos“ 1
4. Konstantin Grušin 16 76 Vilnius „Arėjas“
5. Lukas Mačiūnas 16 74 Sun City MMA 2

Svorio kategorija iki 83,9 kg                                               Amžiaus grupė iki 18 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Erik Raskov 17 84 Vilnius „Valetudo“ 1
2. Deimantas Grigonis 16 84 Jurbarkas „Pantera“ 2
3. Kornelijus Bruno 16 78 Jurbarkas „Pantera“ 3
4. Tumas Statulevičius 16 78 Vilnius “Valetudo”
5. Paulius Šivicskas 17 Šiauliai
6. Ernestas Mažintas 83 Raseiniai “Pantera”
7. Armandas Jagminas 17 78 Raseiniai “Pantera”

Suaugusieji – MMA light (pradedantieji, be smūgių į veidą parteryje)  3×3 min.

Svorio kategorija iki 65,8  kg                                               Amžiaus grupė  +18 m. MMA light

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Vytas Kairiūnas +18 64 Tauragė „Taurris“ 3
2. Tomas Rumiancevas +18 65,5 Vilnius „Pankratos“
3. Konstantin Mokšin +18 65 Vilnius „Pankratos“ 1
4. Martynas Petrauskas +18 61 Tauragė „Taurris“ 2

Svorio kategorija iki 70,3 kg                                               Amžiaus grupė +18 m.  MMA light

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Vaidas Buzas +18 69,6 Kaunas „Otso Gym“ 3
2. Justinas Gedminas +18 70 Sun City MMA 1
3. Aidas Veryga +18 70 Raseiniai „Pantera“ 2

Svorio kategorija iki 77,1 kg                                               Amžiaus grupė +18 m.  MMA light

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Danielius Repenko +18 76 Klaipėda „Team Lion MMA“ 2
2. Laimonas Valančius +18 77 „LUTADOR KLAIPĖDA“
3. Ignas Kunčinskas +18 77 Sun City MMA 3
4. Tadas Dirvanauskas +18 75 Kaunas „Fighter House“ 1

Suaugusieji +18 (IMMAF taisyklės, su smūgiais parteryje į veidą) 3×3 min.

Svorio kategorija iki 56,7  kg                                               Amžiaus grupė   +18 m. IMMAF

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Danila Gorbunov +18 56 Estonia „VVK RAMM“ 2
2. Aidas Patėjūnas +18 56 Vilnius „Arėjas“ 1

Svorio kategorija iki 61,2  kg                                               Amžiaus grupė   +18 m. IMMAF

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Edvinas Januševičius +18 61 Raseiniai „Pantera“
2. Aleksandras Juzik +18 61 Klaipėda „Team Lion MMA“ 1
3. Mantas Rimša +18 60,2 Kaunas „Fightersland“ 3
4. Deivis Žamba +18 61 Kaunas „Fightersland“ 2

Svorio kategorija iki 65,8  kg                                               Amžiaus grupė  +18 m. IMMAF

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Anatolii Chornobai +18 65 Estonia „Tokon“ 2
2. Nojus Ringys +18 65 Kaunas „Fighter House“ 3
3. Nauris Bartoška +18 65,8 Kaunas „Fightersland“ 1

Svorio kategorija iki 70,3 kg                                               Amžiaus grupė +18 m. IMMAF

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Marko Sarasjärvi +18 70 Finland, „Sisu Gym Järvenpää“ 1
2. Mykolas Korsakovas +18 70 Kaunas „Fighter House“
3. Edvinas Černecovas +18 69 Vilnius „Arėjas“
4. Dans Bukovskis +18 70,3 Latvia MMA Jurmala
5. Vjacheslav Akchurin +18 70 Estonia „Tokon“ 3
6. Justinas Gedminas +18 70 Sun City MMA 2

Svorio kategorija iki 77,1 kg                                               Amžiaus grupė +18 m. IMMAF

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Marius Kutauskas +18 76,6 Vilnius „Arėjas“ 3
2. Sergei Strinža +18 77 Estonia „Tokon“ 1
3. Tadas Veverskis +18 77 Raseiniai „Pantera“ 2

Svorio kategorija iki 83,9 kg                                               Amžiaus grupė +18 m. IMMAF

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Roope Koskinen +18 84 Finland, „Sisu Gym Järvenpää“ 3
2. Kristjan Tõniste +18 82 Estonia „VVK RAAM“ 2
3. Raigo Kutsar +18 83 Estonia „Tokon“
4. Arnas Šaduika +18 84 Vilnius „Pankratos“ 1
5. Evaldas Bartoševič +18 84 Vilnius „Arėjas“
6. Liutauras Maciulevičius +18 83,5 Vilnius „Arėjas“

Svorio kategorija +93 kg                                                  Amžiaus grupė +18 m. IMMAF

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Mantas Kondratavičius +18 95 Kaunas „Fighter House“ 3
2. Andrei Baturlakin +18 106 Estonia „Tokon“ 2
3. Danielius Grėbliūnas +18 93 Vilnius „Pankratos“ 1

IŠ VISO  DALYVIŲ – 145

KOMANDINIAI TAŠKAI

I vieta – Vilnius, Pankratos  (92 t.)

II vieta – Jurbarkas, Raseiniai, Pantare (37 t.)

III vieta – Estija TOKON (25 t.)

KOMANDA TAŠKAI (I vieta – 5, II vieta – 3, III vieta – 1)
Vilnius, Pankratos 92
Vilnius, ValeTudo MMA Akademija 17
Vilnius Atėnų tigrai 1
Vilnius Arėjas 6
Vilnius Smauglys 3
Klaipėda, Team Lion MMA 8
LUTADOR KLAIPĖDA 10
Titanic (Klaipėda)
Mascarenhas team (Klaipėda) 5
Kaunas Otso Gym 1
Kaunas Fighter House 10
Kaunas Naglis gym 1
Kaunas Fightersland 9
Estija TOKON 25
Estija VVK RAMM 8
Estija Englas 11
Suomija Sisu Gym Järvenpää 16
Pantera 37
Faiteris 14
Žvėris
Savigynos menų centras 1
Tauragė Taurris 9
Sun City MMA 17
Latvija „Jurmala MMA“