REZULTATAI Atviras ringas Pantera “Žalgirio Taurė” 2021-10-23 Jurbarkas

Atviras ringas Pantera “Žalgirio Taurė”
2021-10-23 Jurbarkas

Daugiau FOTO ČIA
Atidarymas
K-1 Foto
MMA Foto
Apdovanojimai
Turnyro Video ČIA

Spaudoje apie “Žalgirio taurė”
www.lrt.lt/naujienos/sportas
kauno.diena.lt/naujienos/sportas
www.sportas.lt/naujiena

Spalio 23 d. Jurbarke įvyko MMA varžybos, kurių organizatorius – sporto klubas „Pantera“, partneriai Jurbarko savivaldybė, Lietuvos sporto draugija Žalgiris ir LMMAF.  Varžybose dalyvavo 116 dalyvių iš 22 Lietuvos sporto klubų. Galime pasidžiaugti, kad į Jurbarką dalyviai atvyksta kaskart vis iš daugiau miestų: Vilniaus, Kauno, Jonavos, Klaipėdos, Šiaulių, Tauragės, Mažeikių Raseinių ir t.t. MMA sportas tampa vis populiaresnis, tai rodo didėjantis dalyvių skaičius. Galima drąsiai teigti, kad MMA kovos menas yra įdomus ne tik sportininkams. Gražios ir techniškos dvikovos pritraukia vis daugiau kovos menais besidominčių žiūrovų. Renginys dėl Covid pandemijos vyko be žiūrovų, todėl kovos buvo transliuojamos tiesiogiai per LMMAF puslapį.

Varžybos buvo puikus pasiruošimas artėjančioms varžyboms – Lietuvos MMA čempionatui, kuris vyks jau š. m. lapkričio 27 d. ir tarptautiniam IMMAF turnyrui Atėnuose, Graikijoje lapkričio 21 d., į kurį vyks du Lietuvos MMA federacijos sportininkai.

Atvirame ringe Pantera “Žalgirio Taurė“ kovos vyko pagal MMA ir K-1 disciplinas. Vaikai, jaunimas ir suaugę kovojo dviejuose MMA narvuose.  Daugiausiai emocijų sukėlė  mergaičių kovos, kurios buvo labai aktyvios ir permainingos. Puikiai pasiruošę buvo ir gražią techniką parodė jauniausieji MMA sportininkai, atkakliai siekė pergalės nenusileisdami suaugusių sportininkų kovoms. Vyko ir sunkiasvorių kovos + 100 kg, kurios visada palieka gražų įspūdį. Sveikiname visus sportininkus ir linkime gero pasiruošimo svarbiausioms metų varžyboms – Lietuvos MMA čempionatui.

Susumavus visus rezultatus pagrindinė „Žalgirio taurė“ atiteko šeimininkams – sporto klubui „Pantera“, antroji vieta –  sporto klubui „Faiteris“, trečioji vieta – Vilniaus sporto klubui „ValeTudo MMA Akademija”. Organizatoriai dėkoja visiems sportininkams ir treneriams už kantrybę ir MMA sporto lygio kėlimą. Taip pat Jurbarko sporto klubas „Pantera“ dėkoja auklėtiniams, kurie prisidėjo savo darbu ruošiantis varžyboms ir joms pasibaigus. Dėkojame už paramą Jurbarko rajono savivaldybei, Lietuvos sporto draugijai Žalgiris.  Taip pat didelė padėka varžybų teisėjams už darbą skaičiuojant dalyvių taškus ir norą bei pastangas saugoti sportininkų sveikatą.

REZULTATAI

MERGAITĖS
Svorio kategorija  iki 57 kg                                   MMA                            Amžiaus grupė  iki 18 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Jurita Janušytė 13 56 Šakiai, Ošimas 1
2. Samanta Drilingaitė 18 53 Kaunas, Fighter House 2

Svorio kategorija  iki 70 kg               MMA                                                Amžiaus grupė  iki 18 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Laimutė Audickaitė 16 63 Kaunas, Fighter House 1
2. Rugilė Damašauskaitė 15 70 Raseiniai, Pantera 2

MERGINOS (+18 m.)
Svorio kategorija  iki 66 kg                  MMA                                             Amžiaus grupė  +18 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Lijana Lipinskaitė 18 61 Jurbarkas, Pantera 1
2. Viltė Savodnikaitė 18+ 65 Kaunas, Fighter House 2

U – 12 MMA  (smūgiai i veidą draudžiami) be šalmų iki 11 m.
Svorio kategorija  iki 31 kg                                               Amžiaus grupė iki 12 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Vilius Kairys 31 Lutador Klaipėda 1
2. Eimantas Rukšnaitis 11 28 Jurbarkas Pantera 2

Svorio kategorija  iki 44 kg                                               Amžiaus grupė iki 12 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Gediminas Strumickas 11 43 Faiteris 1
2. Arnis Železniakas 9 39 Faiteris 2
3. Domas Grigas 11 42 Raseiniai Pantera 3
4. Pijus Urbanavičius 11 42 Raseiniai Pantera

U – 14 (12 ir 13 m. jaunučiai) (smūgiai i veidą draudžiami)
Svorio kategorija iki 37 kg                                               Amžiaus grupė iki 14 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Eimantas Šilaikis 13 33 Faiteris 1
2. Justas Kavaliauskas 12 36 Raseiniai, Pantera 2
3. Vilius Kairys 12 31 Lutador Klaipėda 3

Svorio kategorija iki 44 kg                                               Amžiaus grupė iki 14 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Kajus Balijonas 13 44 Jurbarkas, Pantera 1
2. Mantas Rupšlaukis 12 44 Lutador Klaipėda 2

Svorio kategorija iki 48 kg                                               Amžiaus grupė iki 14 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Edvin Aleksandrovič 13 46 Vilnius, KMC Smauglys 1
2. Mustafa Erdem Dogan 12 47 Lutador Klaipėda 2

Svorio kategorija iki 52 kg                                               Amžiaus grupė iki 14 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Kajus Pažereckas 13 52 Lutador/Pantera 1
2. Aironas Šimaitis 11 52 Jurbarkas, Pantera 2
3. Kazys Kazakevičius 12 49 Faiteris 3
4. Rokas Gužauskas 12 50 Raseiniai Pantera

Svorio kategorija iki 57 kg                                               Amžiaus grupė iki 14 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Gustas Simanauskas 13 57 Raseiniai Pantera 1
2. Justas Maslauskas 12 57 Raseiniai Pantera 2

Svorio kategorija +57 kg                                               Amžiaus grupė iki 14 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Danielius Čiuladis 13 67 Faiteris 1
2. Karolis Augulis 13 75 Šiauliai Suncity MMA 2

U – 16 MMA (14 ir 15 m. jaunimas) (be smūgių į veidą, kovoja be šalmų)
Svorio kategorija iki 62  kg                                               Amžiaus grupė   iki 16 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Matas Barkauskas 15 62 Tauragė Taurris 1
2. Benas Linauskas 14 62 Jonava Sparta 2

Svorio kategorija iki 67  kg                                               Amžiaus grupė  iki 16 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Ernest Ivanov 15 67 Vilnius Valetudo 1
2. Eimantas Špatkauskas 14 67 Jurbarkas Pantera 2
3. Jokūbas Kazarezas 14 65 Lutador Klaipėda 3

Svorio kategorija iki 72  kg                                               Amžiaus grupė  iki 16 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Adomas Razma 15 71 Vilnius Valetudo 1
2. Emilis Stankevičius 14 69 Faiteris 2
3. Vladimir Koviazo 14 72 Faiteris 3

U – 18 MMA (16 ir 17 m. jaunimas ) (Naudojami atviri šalmai, smūgiai į veidą stovėsenoje leidžiami)
Svorio kategorija iki 61  kg                                               Amžiaus grupė   iki 18 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Kasparas Tumas 17 60 Savigynos Menų Centras 1
2. Pavelas Majauskas 16 56 Jurbarkas Pantera 2
3. Erikas Pruckus 16 60 Vilnius Valetudo 3
4. David Mickevičius 17 61 Vilnius Valetudo

Svorio kategorija iki 66  kg                                               Amžiaus grupė  iki 18 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Emilis Panceris 17 66 Vilnius Valetudo 1
2. Einaras Aleksandravičius 17 66 Faiteris 2

Svorio kategorija iki 70 kg                                               Amžiaus grupė iki 18 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Severyn Rynkevič 17 69 Vilnius Valetudo 1
2. Dominykas Juškas 16 69 Lutador Klaipėda 2
3. Justas Rimkus 16 68 Klaipėda Team Lion MMA 3

Svorio kategorija iki 77 kg                                               Amžiaus grupė iki 18 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Tumas Statulevičius 16 76 Vilnius Valetudo 1
2. Kornelijus Bruno 16 77 Jurbarkas Pantera 2

Suaugusieji – MMA Light (pradedantieji, smūgiai į veidą parteryje draudžiami)
Svorio kategorija iki 61  kg                                               Amžiaus grupė   +18 m. MMA light

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Aleksandr Juzik 19 61 Klaipėda Team Lion MMA 1
2. Martynas Petrauskas 18 61 Tauragė Taurris 2
3. Vilius Lukošiūnas 18 61 Lutador Klaipėda 3

Svorio kategorija iki 70 kg                                               Amžiaus grupė +18 m.  MMA light

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Renatas Buškus 18+ 70 Kaunas,  Otso Gym 1
2. Tomaš Godlijevski 26 69 Savigynos Menų Centras 2
3. Martynas Pupelis 19 70 Vilnius Valetudo 3
4. Modestas Merkevičius 20 68 Grechico fight team

Svorio kategorija iki 77 kg                                               Amžiaus grupė +18 m.  MMA light

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Aidas Veryga 18 74 Raseiniai, Pantera 1
2. Robert Boreiko 21 77 Vilnius, Atėnų tigrai 2

Svorio kategorija iki 84 kg                                               Amžiaus grupė +18 m.  MMA light

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Mindaugas Bartkus 24 84 Lutador Klaipėda 1
2. Deividas Bertašius 23 82 Vilnius Valetudo 2
3. Mantvydas Bunkys 23 83 Šiauliai, Suncity MMA 3
4. Tautvydas Šarkauskas 24 84 Vilnius Valetudo

Svorio kategorija +93 kg                                               Amžiaus grupė +18 m.  MMA light

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Eligijus Balinskas 26 100 Prienai, Vėjas 1
2. Modestas Juodpusis 27 99 Mažeikiai, Okamis 2

Suaugusieji – IMMAF taisyklės (smūgiai į veidą parteryje leidžiami)
Svorio kategorija iki 77 kg                                               Amžiaus grupė +18 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Gytis Petkevičius 18+ 75 Kaunas Otso Gym 1
2. Klaidas Lukoševičius 18+ 77 Kaunas, Fighter House 2
3. Bernard Dadyčin 18 77 Klaipėda Team Lion MMA 3

K-1 kovos

U – 12 (smūgiai i veidą draudžiami) be šalmų iki 11 m.
Svorio kategorija  iki 40 kg                                               Amžiaus grupė iki 12 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Gediminas Strumickas 11 40 Faiteris 1
2. Mindaugas Rutkauskas 11 38 Kaunas IronSky Gym 2

U – 14 (12 ir 13 m. jaunučiai) (smūgiai i veidą draudžiami)
Svorio kategorija iki 44 kg                                               Amžiaus grupė iki 14 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Eimantas Šilaikis 13 33 Faiteris 1
2. Donatas Terekas 12 41 LT PRO TEAM 2
3. Aironas Banikonis 12 44 Kaunas IronSky Gym 3

Svorio kategorija iki 52 kg                                               Amžiaus grupė iki 14 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Marcel Nerus 12 52 Kaunas IronSky Gym 1
2. Deividas Greiciūnas 13 51 Vilkas 2

U – 16 (14 ir 15 m. jaunimas) (be smūgių į veidą, kovoja be šalmų)

Svorio kategorija iki 62  kg                                               Amžiaus grupė   iki 16 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Lukas Miškinis 15 62 LT PRO TEAM 1
2. Karolis Žemaitis 14 56 Vilkas 2

Svorio kategorija iki 67  kg                                               Amžiaus grupė  iki 16 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Nojus Juška 15 66 Mažeikiai Okamis 1
2. Danielius Čiuladis 13 67 Faiteris 2

Svorio kategorija iki 72  kg                                               Amžiaus grupė  iki 16 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Emilis Stankevičius 14 69 Faiteris 1
2. Adomas Razma 15 71 Vilnius Valetudo 2
3. Aironas Serych 15 68 Vilkas 3

U – 18 (16 ir 17 m. jaunimas )

Svorio kategorija iki 56  kg                                               Amžiaus grupė   iki 18 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Benas Račkus 16 56 LT PRO TEAM 1
2. Pavelas Majauskas 16 56 Jurbarkas Pantera 2

Svorio kategorija iki 61  kg                                               Amžiaus grupė   iki 18 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Artūras Brižinskas 17 61 Klaipėda, K-1 Akademija 1
2. Vaidas Jagelavičius 16 61 Dainralfas 2
3. Milanas Majauskas 58 Jurbarkas, Pantera 3

Svorio kategorija iki 66  kg                                               Amžiaus grupė  iki 18 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Justas Sarakauskas 17 66 Mažeikiai Okamis 1
2. Einaras Aleksandravičius 17 66 Faiteris 2
3. Nedas Sadauskas 16 63 Mažeikiai Okamis 3

Svorio kategorija iki 70 kg                                               Amžiaus grupė iki 18 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Benas Šorochovas 17 69 Dainralfas 1
2. Osvaldas Kusas 17 70 Number 1 fight club 2

Svorio kategorija iki 77 kg                                               Amžiaus grupė iki 18 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Artemij Ageičenkov 16 74 Klaipėda, K-1 Akademija 1
2. Kajus Žemaitis 16 71 Šakiai, Ošimas 2
3. Denisas Vaičkus 16 77 Klaipėda, K-1 Akademija 3
4. Modestas Vasiliauskas 17 77 Šakiai, Ošimas
5. Edmundas Bičkus 16 75 Kaunas, IronSky Gym
6. Manvidas Cikas 17 72 Kaunas IronSky Gym
7. Gabrielius Skersys 15 75 Klaipėda, K-1 Akademija

SUAUGUSIEJI
Svorio kategorija iki 66  kg                                               Amžiaus grupė  +18 m. K-1

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Andrius Tebėra 18+ 66 FFC Sun warriors Team Mitkus 1
2. Danielius Polismakas 19 66 Dainralfas 2
3. Edgaras Šemetas 31 66 Kaunas Fighter House 3
4. Tomas Tverijonas 18 66 Mažeikiai Okamis
5. Linas Grigaravičius 23 65 Kaunas IronSky Gym

Svorio kategorija iki 70 kg                                               Amžiaus grupė +18 m.  K-1

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Samuelis Šorochovas 19 70 Dainralfas 1
2. Mantas Riepšas 18 69 Number 1 fight club 2
3. Artiom Lučunas 22 70 Savigynos Menų Centras 3
4. Kęstutis Skredėnas 23 69 Kaunas FFC
5. Romualdas Rentauskas 18 70 Number 1 fight club

Svorio kategorija iki 84 kg                                               Amžiaus grupė +18 m.  K-1

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Tauras Molotkovas 22 82 FFC Sun warriors Team Mitkus 1
2. Danila Matiukov 19 78 Klaipėda, K-1 Akademija 2

Svorio kategorija iki 93 kg                                               Amžiaus grupė +18 m. K-1

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Tomas Piragov 18 89 Kaunas IronSky Gym 1
2. Gustas Šadauskas 18 88 Mažeikiai Okamis 2

Svorio kategorija +93 kg                                               Amžiaus grupė +18 m. K-1

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Modestas Juodpusis 27 99 Mažeikiai, Okamis 1
2. Lukas Jarutis 19 96 Mažeikiai, Okamis 2
3. Eligijus Balinskas 26 100 Prienai, Vėjas 3
4. Domantas Tirva 24 97 FFC Sun warriors Team Mitkus

 IŠ VISO  DALYVIŲ: 116 (MMA – 64 , K-1 – 50)
KOMANDINIAI TAŠKAI:

SPORTO KLUBAS TAŠKAI VIETA
Pantera 54 I
Faiteris 47 II
Vilnius ValeTudo MMA Akademija 33 III
LUTADOR KLAIPĖDA 27
Mažeikiai Okamis 25
Kaunas, Dainralfas 16
Kaunas Fighter House 15
Kaunas Ironsky Gym 14
Klaipėda K-1 Akademija 14
LT PRO TEAM 13
Klaipėda Team Lion MMA 7
Vilnius Atėnų tigrai 3
SK Vilkas 7
Šakiai Ošimas 8
Tauragė Taurris 8
Vilnius KMC Smauglys 5
Šiauliai Suncity MMA 4
Jonava Sparta 3
Savigynos Menų Centras 9
Kaunas, Otso gym 10
Prienai, Vėjas 6
FFC Sun warriors Team Mitkus 10
Number 1 fight club 6