REZULTATAI Atviras Baltijos MMA čempionatas 2021-05-22 Jonava

Daugiau NUOTRAUKŲ ČIA

Atviras Baltijos MMA čempionatas
2021 m. gegužės 22 d., Jonava

Jonavoje vykusiame Baltijos šalių MMA čempionate puikiai pasirodė Estijos komanda!
Gegužės 22 d. Jonavos sporto Arenoje įvyko Baltijos šalių MMA čempionatas, kurio organizatorius – sporto klubas „Faiteris“ ir LMMAF. Varžybose dalyvavo 176 dalyviai iš 32 sporto klubų. Galime pasidžiaugti, kad į čempionatą atvyksta vis daugiau dalyvių iš įvairių Lietuvos miestų: Vilniaus, Kauno, Jonavos, Klaipėdos, Šiaulių, Tauragės, Raseinių, Jurbarko, Marijampolės, Prienų, Druskininkų ir kt. Tai rodo, kad MMA sportas tampa vis populiaresnis. Čempionate dalyvavo gausi Estijos komanda, kurios atstovai parodė gražią techniką, dauguma iš jų tapo čempionais.
Vaikai iki 14 m. kovojo ant tatamio. Jaunimas ir suaugę kovojo dviejuose MMA narvuose. Be pagrindinių MMA kovų vyko ir kovos pagal kikbokso taisykles. Dalyvavo nemažai šios disciplinos atstovų, kurie parodė gražias ir įsimintinas kovas.
Varžybos buvo puikus pasiruošimas artėjantiems Pasaulio jaunimo ir Europos suaugusiųjų MMA čempionatams, kurie vyks jau š. m. liepos ir rugpjūčio mėnesiais. Susumavus visus rezultatus pagrindinė čempiono taurė atiteko sporto klubui „Pankratos“, antroji vieta – Estijos sporto klubui „Tokon“, trečioji vieta – sporto klubui „Faiteris”. Organizatoriai dėkoja visiems sportininkams ir treneriams už kantrybę ir MMA sporto populiarinimą. Taip pat dėkojame organizatoriams, kurie prisidėjo savo darbu ruošiantis varžyboms ir joms pasibaigus. Dėkojame už paramą Jonavos rajono savivaldybei, Jonavos sporto centrui. Taip pat didelė padėka varžybų teisėjams sąžiningai vertinant kovas, norą bei pastangas saugant sportininkų sveikatą.

Protokolas/ Rezultatai
Organizatorius LMMAF ir Sporto klubas ‘Faiteris”
Vedėjas –Evaldas Bunevičius
Vyr. teisėjas – Tadas Rimkevičius
Teisėjai –  Raimondas Zeniauskas, Simas Garbenis, Martynas Girskis, Darius Karanauskas, Matas Vaicekauskas, Vadim Zelev, Tadas Bybartas,  Rasa Baltienė, Augustas Šalkauskas, Renatas Buškus, Gabija Rimkevičiūtė.

MERGAITĖS MMA

Svorio kategorija  iki 37 kg                                                               Amžiaus grupė  iki 18 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Samanta Petrovskaja 12 32 Faiteris 1
2. Taisija Gerasimovič 9 30 Vilnius, Pankratos 2

Svorio kategorija  iki 57 kg                                                               Amžiaus grupė  iki 18 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Jesenia Steklova 12 44 Estonia, Tokon 1
2. Jurita Janušytė 12 52 Šakiai, Ošimas 2

Svorio kategorija  iki 57 kg                                                               Amžiaus grupė  iki 18 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Jurita Janušytė 12 52 Šakiai, Ošimas 1
2. Lijana Kuncevič 13 56 Vilnius, Pankratos 2

Svorio kategorija  iki 66 kg                                                               Amžiaus grupė  iki 18 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Adriana Judelo 14 66 Vilnius, Pankratos 1
2. Karina Gaidamovič 13 63 Vilnius, Pankratos 2

MERGINOS (+18 m.)

Svorio kategorija  iki 56 kg                                                               Amžiaus grupė  +18 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Luiza Ucaeva 13 60 Vilnius, Pankratos 1
2. Samanta Drilingaitė 18 55 Fighter House 2

Svorio kategorija  iki 61 kg                                                               Amžiaus grupė  +18 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Alisa Bostan 20 61 Estonia, Tokon 1
2. Kamila Pavlova 18 61 Klaipėda Titanic 2
3. Lijana Lipinskaitė 18 61 Jurbarkas, Pantera 3
4. Anzelika Babicheva 25 60 Estonia, Tokon

Svorio kategorija  iki 70 kg                                                               Amžiaus grupė  +18 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Liza Ucaeva 13 73 Vilnius, Pankratos 1
2. Viltė Savodnikaitė 22 66 Fighter House 2

U – 12 (smūgiai i veidą draudžiami) be šalmų iki 11 m.

Svorio kategorija  iki 31 kg                                               Amžiaus grupė iki 12 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Leonid Steklov 9 31 Estonia, Tokon 1
2. Vilius Kairys 11 31 LUTADOR KLAIPĖDA 2
3. Airidas Bakutis 10 30 Raseiniai, Pantera 3
4. Nikita Pukianec 8 29 Vilnius, Pankratos
5. Mark Levtsenko 9 29 Estonia, Tokon

Svorio kategorija  iki 34 kg                                               Amžiaus grupė iki 12 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Vladislav Kuldsaar 10 34 Estonia, Tokon 1
2. Erikas Šimkus 10 32 Vilnius Pankratos 2

Svorio kategorija  iki 37 kg                                               Amžiaus grupė iki 12 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Nikita Tunkevič 10 36 Vilnius, Atėnų tigrai 1
2. Pehhov Kristjan 9 37 Estonia, Tokon 2

Svorio kategorija  iki 40 kg                                               Amžiaus grupė iki 12 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Arnis Železniakas 9 38 Faiteris 1
2. Gediminas Strumickas 11 40 Faiteris 2

Svorio kategorija  iki 44 kg                                               Amžiaus grupė iki 12 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Erikas Kačinskas 10 41 Faiteris 1
2. Jonas Ivanauskas 11 43 Vilnius, Amonas 2
3. Kiril Gerasimovič 10 43 Vilnius, Panratos 3
4. Kamil Jančenko 8 42 Vilnius, Pankratos

U – 14 (12 ir 13 m. jaunučiai) (smūgiai i veidą draudžiami)

Svorio kategorija iki 44 kg                                               Amžiaus grupė iki 14 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Michail Jakšys 13 42 Vilnius, Pankratos 1
2. Rapolas Putinauskas 12 44 Ukmergė, Dziudo 2
3. Taironas Bukauskas 12 41 Prienai, KKSC 3
4. Artiom Zenkevič 12 39 Vilnius, Pankratos

Svorio kategorija iki 48 kg                                               Amžiaus grupė iki 14 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Kajus Pažereckas 13 48 Jurbarkas, Pantera 1
2. Kazys Kazakevičius 12 46 Faiteris 2
3. Anvar Stefanovič 12 48 Vilnius, Pankratos 3

Svorio kategorija iki 52 kg                                               Amžiaus grupė iki 14 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Patrik Kumpickij 12 49 Vilnius, Pankratos 1
2. David Magor 11 49 Vilnius Pankratos 2

Svorio kategorija iki 57 kg                                               Amžiaus grupė iki 14 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Adrijanas Narkun 13 56 Jurbarkas Pantera 1
2. Daniel Vasilionok 13 54 Vilnius, Pankratos 2

Svorio kategorija +57 kg                                               Amžiaus grupė iki 14 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Karolis Augulis 13 74 Šiauliai, Suncity MMA 1
2. Joris Kuncaitis 13 60 Jurbarkas, Pantera 2
3. Lukas Arbačiauskas 13 68 Raseiniai, Pantera 3
4. Gabriel Kadevič 13 76 Vilnius, Pankratos
5. Gustas Simanauskas 13 65 Raseiniai, Pantera

U – 16 (14 ir 15 m. jaunimas) (be smūgių į veidą, kovoja be šalmų)

Svorio kategorija iki 44  kg                                               Amžiaus grupė   iki 16 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Oleg Baldovskij 14 43 Vilnius, Pankratos 1
2. Daniel Mascian 14 42 Vilnius, Pankratos 2

Svorio kategorija iki 52  kg                                               Amžiaus grupė   iki 16 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Ilja Panov 14 50 Vilnius, Pankratos 1
2. Aleksandr Šemis 14 48 Vilnius, Pankratos 2

Svorio kategorija iki 57  kg                                               Amžiaus grupė   iki 16 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Erikas Pruckus 15 56 Vilnius ValeTudo 1
2. Tauras Šakys 14 57 Kaunas, Cunamis 2
3. Ernestas Šeputis 15 57 Tauragė „Taurris“ 3
4. Aironas Frolovas 14 57 Prienai KKSC

Svorio kategorija iki 62  kg                                               Amžiaus grupė   iki 16 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Matas Barkauskas 15 60 Tauragė „Taurris“ 1
2. Vladislav Makovskij 14 62 Vilnius, Pankratos 2
3. Nojus Rimdeika 15 61 Faiteris 3
4. Jokūbas Kazarezas 14 62 LUTADOR KLAIPĖDA

Svorio kategorija iki 67  kg                                               Amžiaus grupė  iki 16 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Tadd Ilgas 15 67 LUTADOR KLAIPĖDA 1
2. Daniel Afanasjev 15 65 Vilnius, Pankratos 2
3. Benas Linauskas 14 66 Jonava, Sparta 3
4. Orestas Bukauskas 14 64 Prienai KKSC

Svorio kategorija iki 72  kg                                               Amžiaus grupė  iki 16 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Danila Zacharov 15 72 Vilnius, Pankratos 1
2. Mindaugas Motiekaitis 15 71 Faiteris 2
3. Daniel Pestov 14 68 Vilnius, Pankratos 3
4. Emilis Stankevičius 14 71 Faiteris
5. Robert Kviatkovskij 14 70 Vilnius, ValeTudo MMA Akademija

Svorio kategorija +72 kg                                               Amžiaus grupė iki 16 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Edvinas Galdikas 15 77 LUTADOR KLAIPĖDA 1
2. Konstantinas Maciulevičius 14 77 Jonava, Sparta 2

U – 18 (16 ir 17 m. jaunimas ) (Naudojami atviri šalmai, Smūgiai į veidą stovėsenoje leidžiami)

Svorio kategorija iki 61  kg                                               Amžiaus grupė   iki 18 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Vilius Lukošiūnas 17 61 LUTADOR KLAIPĖDA 1
2. Robertas Keršys 17 56 Faiteris 2
3. David Mickevičius 16 61 Vilnius, ValeTudo MMA Akademija 3
4. Deividas Kondrackis 17 59 Vilnius, ValeTudo MMA Akademija

Svorio kategorija iki 66  kg                                               Amžiaus grupė  iki 18 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Elij Budrėvič 17 65 Vilnius, ValeTudo MMA Akademija 1
2. Emilis Panceris 17 66 Vilnius, ValeTudo MMA Akademija 2
3. Emilis Bendoraitis 16 66 Jurbarkas, Pantera 3
4. Nikita Korčagin 16 63 Vilnius, ValeTudo MMA Akademija
5. Vytas Kairiūnas 65 Tauragė „Taurris“
6. Piotr Frelik 17 66 Vilnius, Pankratos

Svorio kategorija iki 70 kg                                               Amžiaus grupė iki 18 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Einaras Aleksandravičius 17 69 Faiteris 1
2. Dominykas Juška 16 70 LUTADOR KLAIPĖDA 2

Svorio kategorija iki 77 kg                                               Amžiaus grupė iki 18 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Bernardas Dadyčin 17 77 Klaipėda, Team Lion MMA 1
2. Emilis Putinauskas 17 76 Ukmergės Dziudo 2
3. Alexander Rodionov   77 Estonnia, Tokon 3
4. Konstantin Grušin 16 73 Vilnius, Arėjas
5. Modestas Vasiliauskas 17 76 Šakiai, Ošimas
6. Danielius Repenko 17 77 Klaipėda, Team Lion MMA
7. Antoni Lamauskas 17 77 Vilnius, Pankratos
8. Kornelijus Bruno 16 77 Jurbarkas, Pantera
9. Dovydas Žilinskas 17 75 Šiauliai, Suncity MMA
10. Titas Kisieliauskas 16 75 Šiauliai, Suncity MMA
11. Lukas Mačiūnas 16 74 Šiauliai, Suncity MMA
12. Rimas Kemeža 16 77 Jurbarkas, Pantera

 Suaugusieji – MMA light (pradedantieji, be smūgių į veidą parteryje)

Svorio kategorija iki 66  kg                MMA LIGHT                               Amžiaus grupė  +18 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Madis Mäeste   66 Estonia, Invicta 1
2. Marius Šeputis 20 66 Klaipėda, Team Lion MMA 2
3. Anatalii Chornobai 66 Estonia, Tokon 3
4. Povilas Matulaitis 24 66 Kaunas fighter house  

Svorio kategorija iki 70 kg                 MMA LIGHT                              Amžiaus grupė +18 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Alexander Ganin   70 Estonia, Tokon 1
2. Norbertas Buinauskas 20 70 Kaunas, Cunamis 2
3. Tautvydas Vaičikas 21 68 Šiauliai, Suncity MMA 3

Svorio kategorija iki 77 kg                    MMA LIGHT                           Amžiaus grupė +18 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Sergei Strinža   77 Estonia, Tokon 1
2. Tautvydas Tamošaitis +18 77 Tauragė „Taurris“ 2
3. Augustas Hammoud 20 72 Faiteris 3

Svorio kategorija iki 84 kg                  MMA LIGHT                             Amžiaus grupė +18 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Raigo Kutsar   84 Estonia, Tokon 1
2. Mantvydas Bunkys 22 83 Šiauliai, Suncity MMA 2
3. Artur Dviliov +18 84 Vilnius, Pankratos 3
4. Vidas Cirtautas 26 82 Klaipėda Genshi
5. Erikas Raskov 16 83 Vilnius, ValeTudo MMA Akademija
6. Deividas Bertašius 24 81 Vilnius ValeTudo MMA Akademija
7. Laimonas Valančius 84 Lutador KLAIPĖDA

Svorio kategorija iki 93 kg             MMA LIGHT                                  Amžiaus grupė +18 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Michail Žovnir +18 93 Vilnius, ValeTudo MMA Akademija 1
2. Deividas Paulauskis +18 92 Lutador Klaipėda 2

Svorio kategorija +93 kg                      MMA LIGHT                         Amžiaus grupė +18 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Edvard Petrovič +18 103 Vilnius, Pankratos 1
2. Viktoras Seniutis +18 105 Vilnius, Pankratos 2

Suaugusieji +18 (IMMAF taisyklės, su smūgiais parteryje į veidą)

Svorio kategorija iki 61  kg                                               Amžiaus grupė   +18 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Aidas Abrutis +18 61 Klaipėda, Team Lion MMA 1
2. Mantas Rimša 61 Kaunas CUNAMIS 2
3. Aleksandras Juzik +18 60 Klaipėda, Team Lion MMA 3

Svorio kategorija iki 66  kg                                               Amžiaus grupė  +18 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Madis Mäeste 66 Estonia, Invicta 1
2. Konstantin Mokšin +18 66 Vilnius, Pankratos 2

Svorio kategorija iki 70 kg                                               Amžiaus grupė +18 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Mykolas Korsakovas +18 70 Kaunas Fighter house 1
2. Renatas Buškus +18 70 Kaunas, Otso Gym 2
3. Bohdan Oliinyk +18 70 Estonia, Tokon 3
4. Igor Poljakov +18 70 Estonia, Tokon
5. Norbertas Buinauskas +18 70 KAUNAS CUNAMIS

Svorio kategorija iki 84 kg                                               Amžiaus grupė +18 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Ernestas Varankevičius +18 84 Kaunas, Otso Gym 1
2. Ilja Minin +18 84 Estonia, Tokon 2

Svorio kategorija iki 93 kg                                               Amžiaus grupė +18 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Mantas Kondratavičius +18 92 Kaunas FIGHTER HOUSE 1
2. Mindaugas Bartkus +18 93 Lutador KLAIPĖDA 2
3. Liudvikas Zimblys +18 93 Tauragė „Tauris“ 3
4. Vidmantas Hermanas +18 89 Kaunas, IronSky Gym
5. Rustam Kerimhanov +18 93 Estonia, Tokon

Svorio kategorija +93 kg                                               Amžiaus grupė +18 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Artūras Kudrešovas +18 106 Kaunas CUNAMIS 1
2. Pavel Jatskevitš +18 104 Estonia, TOKON 2
3. Markas Sahharnõi +18 99 Estonia, Garant 3

MMA  -IŠ VISO  DALYVIŲ 136

Protokolas Kikbokso kovos
MERGAITĖS K-1

Svorio kategorija  iki 57 kg                                                               Amžiaus grupė  iki 18 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Neringa Marija Banišauskaitė 16 54 Marijampolė Gladiator Gym 1
2. Gabija Stankevičiūtė 15 54 UHB Kickboxing, Širvintai 2

Svorio kategorija  iki 61 kg                                                               Amžiaus grupė  iki 18 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Viktorija Maksinaitė 16 58 Fighters Gym 1
2. Vitalija Jankūnaitė 16 56 Vilkas 2

Svorio kategorija  iki 61 kg                                                               Amžiaus grupė  +18 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Aleksandra Tuzova 18 60 Vilnius, ValeTudo 1
 

U – 12 (K-1)

Svorio kategorija  iki 28 kg                                               Amžiaus grupė iki 12 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Nikita Tunkevič 10 36 Vilnius, Atėnų tigrai 1
2. Nikita Blaževič 11 44 Fighters gym 2

U – 14 (12 ir 13 m. jaunučiai)

kategorija iki 57 kg                                               Amžiaus grupė iki 14 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Lukas Mingaila 13 52 Vilkas 1
2. Vadim Ivanov 12 54 Vilnius, Real Fight 2

U – 16 (14 ir 15 m. jaunimas) K-1

Svorio kategorija iki 57  kg                                               Amžiaus grupė   iki 16 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Benas Račkus 16 56 LT PRO TEAM 1
2. Artūras Krylis 14 57 Klaipėda Titanic 2
3. Adrijus Frolovas 14 57 Prienai KKSC 3

Svorio kategorija iki 62  kg                                               Amžiaus grupė   iki 16 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Vladislav Makovskij 14 62 Vilnius, Pankratos 1
2. Lukas Miškinis 15 60 Vilkas 2
3. Gordonas Brižinskas 13 62 Klaipėda, Titanic 3
4. Tautvydas Lebeckas 15 61 Jurbarkas, Pantera
5. Nojus Rimdeika 15 61 Faiteris
6. Edgaras Sedovas 14 58 Fighters Gym

Svorio kategorija iki 67  kg                                               Amžiaus grupė  iki 16 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Daniel Afanasjev 15 65 Vilnius, Pankratos 1
2. Adomas Razma 15 67 Vilnius ValeTudo MMA Akademija 2

Svorio kategorija iki 72  kg                                               Amžiaus grupė  iki 16 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Anthony Labotis 15 71 Klaipėda, Titanic 1
2. Daniel Pestov 14 67 Vilnius, Pankratos 2
3. Atas Matijošaitis 15 69 Kaunas, One Blood 3

U – 18 (16 ir 17 m. jaunimas )

Svorio kategorija iki 66  kg                                               Amžiaus grupė  iki 18 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Augvydas Grybas 17 64,7 Fighters Gym 1
2. Titas Burba 16 64 Druskininkai, Dutch Style Kickboxing 2

Svorio kategorija iki 77 kg                                               Amžiaus grupė iki 18 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Dominykas Ulevič 16 75 Fighters Gym 1
2. Arminas Voveris 16 76 Druskininkai, Dutch Style Kickboxing 2
3. Danielius Repenko 17 77 Klaipėda, Team Lion MMA 3

 Suaugusieji  K-1

Svorio kategorija iki 70 kg                                               Amžiaus grupė +18 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Eimantas Maigys 28 66,7 Kaunas, Cunamis 1
2. Dainius Mielinis 18 67,6 Šakiai, Ošimas 2

Svorio kategorija iki 77 kg                                               Amžiaus grupė +18 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Benas Savičius 21 77 Kaunas, One Blood 1
2. Tadas Pozniakovas   77 KAUNAS TEAM MITKUS 2
3. Donatas Pokamoris 18 76 Klaipėda, Team Lion MMA 3
4. Arnoldas Valančius 32 75 Druskininkai, Dutch Style Kickboxing
5. Ernas Girnius 20 73 Faiteris
6. Ignas Nekraševičius 30 77 Kaunas, One Blood

Svorio kategorija iki 84 kg                                               Amžiaus grupė +18 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Robertas Ražinskas 26 84 Šiauliai, Taurus MMA 1
2. Denis Fediuškin 19 79 Faiteris 2
3. Justinas Voveris 19 84 Druskininkai, Dutch Style Kickboxing 3
4. Lukas Genys 84 Kaunas TEAM MITKUS

K-1 -IŠ VISO  DALYVIŲ 40

KOMANDINIAI TAŠKAI

Vilnius Pankratos 99
Estija TOKON 47
Faiteris 37
Vilnius ValeTudo MMA Akademija 27
LUTADOR KLAIPĖDA 27
Kaunas Cunamis 19
Fighters Gym 18
Pantera 17
Klaipėda Team Lion MMA 16
Kaunas Fighter House 16
Klaipėda Titanic 12
SK Vilkas 11
Šakiai Ošimas 11
Vilnius Atėnų tigrai 10
Estija Invicta 10
Tauragė Taurris 10
Kaunas Otso Gym 8
Druskininkai, Dutch style kickboxing 7
Ukmergė Dziudo 6
Kaunas, One blood 6
Vilnius Real Fight 3
Vilnius Amonas 3
LT PRO TEAM 5
Šiauliai Suncity MMA 9
Jonava Sparta 4
Marijampolė Gladiator Gym 5
Estija Garant 1
UHB Kickboxing Širvintai 3
Prienai KKSC 2
Vilnius Real fight 3
Šiauliai Taurus MMA 5
Kaunas Team Mitkus 3