REZULTATAI „Atviras MMA/K-1 čempionatas” 2021m Balandžio 17 d. Jurbarkas

MMA Federacija


Daugiau info apie čempionatą čia

Atviras MMA/K-1 čempionatas 
2021 m. balandžio 17 d.
Jurbarkas
Foto kovos momentai
Foto Apdovanojimai

Balandžio 17 d. Jurbarke įvyko ATVIRAS MMA K-1 ČEMPIONATAS, kurio organizatorius – LMMAF. Varžybose dalyvavo 105 dalyviai iš 22 sporto klubų.  Šiuo visiems sudėtingu laikotarpiu, COVID-19 pandemijos metu, į LMMAF aukšto meistriškumo varžybas atvyko stipriausi MMA sporto klubų atstovai. Čempionatas vyko laikantis visų saugumo reikalavimų – be žiūrovų, dalyviai kontroliuojant srautus buvo suskirstyti į dvi grupes. Iš pradžių vyko jaunimo MMA kovos mažajame MMA narve ir Kikbokso kovos didžiajame MMA narve bei apdovanojimai. Antroje dalyje –  MMA suaugusiųjų kovos, o po jų dalyvių ir geriausiai pasirodžiusių klubų apdovanojimai. Kovos vyko dviejuose MMA narvuose, kaip ir reikalauja tarptautinės MMA taisyklės. Sportininkai demonstravo gražią techniką ir ryžtą siekiant čempiono vardo. Sveikiname čempionus, o tuos, kuriems šįkart nepavyko pasiekti pergalių, skatiname nenusiminti, nes sporte viskas įmanoma, kryptingai dirbdami pasieksite sau užsibrėžtus tikslus. Čempionatas buvo puikus šių metų varžybų ciklo atidarymas. Jei situacija Lietuvoje ir Europoje pagerės, tai 2021 metais sportininkų laukia nemažai iššūkių: jau gegužės 22 d. Jonavos sporto arenoje „Atviras Baltijos šalių MMA čempionatas“, o vasarą, liepos antroje pusėje Turkijoje(Stambule) bus organizuojamas Pasaulio jaunimo ir suaugusių MMA čempionatas.
Susumavus visus rezultatus minimaliu skirtumu  pagrindinė „Komandinė čempiono taurė“ atiteko sporto klubui „PANTERA“, antroji vieta  –  sporto klubui „FAITERIS“, trečioji vieta – sporto klubui „PANKRATOS“ . Organizatoriai dėkoja visiems sportininkams ir treneriams už kantrybę ir MMA sporto palaikymą. Sporto klubas „Pantera“ vadovas dėkoja sportininkams, kurie prisidėjo savo darbu ruošiantis varžyboms ir joms pasibaigus. Dėkojame varžybų teisėjams ir sekretoriatui už darbą skaičiuojant dalyvių taškus bei pastangas saugant sportininkų sveikatą.

Protokolas/Rezultatai
Organizatorius – Lietuvos Mišrių kovos menų federacija (LMMAF)
Vyr. teisėjas – Tadas Rimkevičius
Teisėjai: Arnoldas Lukošiūnas,  Martynas Girskis, Ernestas Varankevičius, Evelina Puidaitė, Darius Karanauskas, Matas Vaicekauskas, Renatas Buškus, Raimondas Zeniauskas.
MERGAITĖS
Svorio kategorija  iki 61 kg           imtynės                                       Amžiaus grupė  iki 16  m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Viltė Merkevičiūtė 14 53 Šakiai, Ošimas 1
2. Karina Gaidamovič 13 61 Vilnius Pankratos 2

Svorio kategorija  iki 61 kg              MMA                                       Amžiaus grupė  iki 16  m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Lijana Lipinskaitė 17 61 Jurbarkas, Pantera 1
2. Aleksandra Tuzova 18 60 Vilnius, ValeTudo Mma Akademija 2
3. Liza Ucaeva 13 Vilnius Pankratos 3
4. Kamila Pavlova 18 59 Klaipėda, Titanic Sporto Centras
5. Luiza Ucaeva 13 60 Vilnius Pankratos
6. Karina Gaidamovič 13 61 Vilnius Pankratos

Svorio kategorija  iki 70 kg                   imtynės                               Amžiaus grupė  iki 18 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Ieva Smirnovaitė 17 70 Šakiai, Ošimas 1
2. Miglė Nemanytė 24 75 Sporto klubas FAITERIS 2

U – 12 (smūgiai i veidą draudžiami) iki 11 m.
Svorio kategorija  iki 40 kg                                               Amžiaus grupė iki 12 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Arnis Železniakas 9 39 Sporto klubas FAITERIS 1
2. Nikita Tunkevič 10 36 Vilnius “Atėnų tigrai” 2

U – 14 (12 ir 13 m. jaunučiai) (smūgiai i veidą draudžiami)
Svorio kategorija iki 48 kg                                               Amžiaus grupė iki 14 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Kajus Pažereckas 13 47 Jurbarkas, Pantera 1
2. Kazys Kazakevičius 12 45 Sporto klubas FAITERIS 2
3. Michail Jakšys 13 42 Vilnius Pankratos 3

Svorio kategorija iki 57 kg                                               Amžiaus grupė iki 14 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Joris Kuncaitis 13 57 Jurbarkas, Pantera 1
2. Adrijanas Narkun 13 52 Jurbarkas, Pantera 2
3. Gustas Simanauskas 13 57 Raseiniai Pantera 3

U – 16 (14 ir 15 m. jaunimas) (kovoja su šalmais su grotelėmis)
Svorio kategorija iki 62  kg                                               Amžiaus grupė   iki 16 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Matas Barkauskas 15 56 Tauragė Taurris 1
2. Pavelas Majauskas 15 58 Jurbarkas Pantera 2
3. Tautvydas Lebeckas 15 61 Jurbarkas, Pantera 3
4. Jokūbas Kazarezas 14 59 LUTADOR KLAIPĖDA

Svorio kategorija iki 67  kg                                               Amžiaus grupė  iki 16 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Daniel Afanasjev 15 63 Vilnius Pankratos 1
2. Vladislav Makovskij 14 64 Vilnius Pankratos 2
3. Adomas Razma 14 64 Valetudo 3
4. Natas Stupak 15 64 Jonava, SK Sparta
5. Benas Linauskas 14 65 Jonava, SK Sparta

Svorio kategorija iki 72  kg                                               Amžiaus grupė  iki 16 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Danila Zacharov 14 71 Vilnius Pankratos 1
2. Emilis Stankevičius 14 71 Sporto klubas FAITERIS 2
3. Mindaugas Motiekaitis 15 72 Sporto klubas FAITERIS 3
4. Matas Gižys 14 70 Sporto klubas FAITERIS

Svorio kategorija +72 kg                                               Amžiaus grupė iki 16 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Edvinas Galdikas 15 77 LUTADOR KLAIPĖDA 1
2. Konstantin Grušin 15 75 Vilnius Arėjas 2
3. Kornelijus Bruno 15 77 Jurbarkas, Pantera 3
4. Konstantinas Maciulevičius 14 76 Jonava, SK Sparta

U – 18 (16 ir 17 m. jaunimas ) (Naudojami atviri šalmai)

Svorio kategorija iki 61  kg                                               Amžiaus grupė   iki 18 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Deividas Kondrackis 17 60 Vilnius, ValeTudo Mma Akademija 1
2. Artūras Brižinskas 16 59 Klaipėda, K-1 Akademija 2

Svorio kategorija iki 66  kg                                               Amžiaus grupė  iki 18 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Elijus Budrėvič 17 64 Vilnius Valetudo 1
2. Pavel Voinickij 16 64 Vilnius Arėjas 2
3. Vilius Lukošiūnas 17 65 LUTADOR KLAIPĖDA 3
4. Emilis Panceris 17 65 Vilnius, ValeTudo Mma Akademija  

Svorio kategorija iki 70 kg                                               Amžiaus grupė iki 18 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Dominykas Juška 16 69 LUTADOR KLAIPĖDA  
2. Bernardas Gončaras 16 68 Kaunas, Naglis Gym 2
3. Modestas Vasiliauskas 17 70 Šakiai, Ošimas  
4. Evgenij Jakubovič 17 70 Vilnius Arėjas  
5. Einaras Aleksandravičius 17 69 Sporto klubas FAITERIS 1
6. Henrikas Mutulas 17 69 Raseiniai Pantera 3

Svorio kategorija iki 77 kg                                               Amžiaus grupė iki 18 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Antoni Rafal Lamauskas 17 77 Vilnius Pankratos 1
2. Bernardas Dadyčin 17 77 Klaipėda, Team Lion MMA 2
3. Aidas Veryga 17 72 Raseiniai Pantera 3
4. Sergej Gomazkovas 16 77 Vilnius Arėjas  

Svorio kategorija iki 84 kg                                               Amžiaus grupė iki 18 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Dovydas Rakauskas 17 81 Sporto klubas FAITERIS 1
2. Erikas Raskov 16 83 Vilnius, ValeTudo Mma Akademija 2
3. Daniil Orlov 17 84 Vilnius Arėjas 3

 U – 20 (18 ir 19 m. jaunimas ) (kovos be šalmų)
Svorio kategorija iki 61  kg                                               Amžiaus grupė   iki 20 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Aleksandras Juzik 18 61 Klaipėda, Team Lion MMA 1
2. Robertas Keršys 18 56 Sporto klubas FAITERIS 2

Svorio kategorija iki 66  kg                                               Amžiaus grupė  iki 20 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Aidas Abrutis 19 65 Klaipėda, Team Lion MMA 1
2. Nojus Ringys 18 66 Kaunas, Fighter House 2
3. Marius Šeputis 20 66 Klaipėda, Team Lion MMA 3
4. Rokas Rutkauskas 18 66 Kaunas, Naglis Gym
5. Robertas Keršys 18 56 Sporto klubas FAITERIS

Svorio kategorija iki 77 kg                                               Amžiaus grupė iki 20 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Danila Matiukov 19 77 LUTADOR KLAIPĖDA 3
2. Baisangur Semiev 19 76 Vilnius Valetudo 1
3. Tautvydas Tamošaitis 18 75 Tauragė Taurris 2

Svorio kategorija iki 93 kg                                               Amžiaus grupė iki 20 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Augis Povilaitis 18 87 Šakiai, Ošimas 1
2. Kristupas Šimkus 18 89 Tauragė Taurris 2
3. Erik Savčiuk 19 90 Vilnius warriors team 3

Suaugusieji +20 (kovos be šalmų ir leidžiama smūgiai rankomis i veidą parteryje)

Svorio kategorija  iki 70 kg                                               Amžiaus grupė   +20 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Oliinyk Bohdan   70 Estija, TOKON 1
2. Anatolij Kuliapin 22 70 Vilnius warriors team 2
3. Mindaugas Bakševičius 70 Kaunas, Fighter House 3
4. Alexander Ganin 70 Estija, TOKON  

Svorio kategorija  iki 77 kg                                               Amžiaus grupė   +20 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Sergei Strinža   77 Estija, TOKON 1
2. Klaidas Lukaševičius 77 Kaunas, Fighter House 2

Svorio kategorija  iki  84 kg                                               Amžiaus grupė     +20   m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Laimonas Valančius 32 83 LUTADOR KLAIPĖDA 3
2. Raigo Kutsar 18+ 83 Estija, TOKON 1
3. Deividas Daividavičius 19 84 LUTADOR KLAIPĖDA 2

Svorio kategorija  iki 93  kg                                               Amžiaus grupė  +20     m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Željko Bilanovič 42 90 Klaipėda, Titanic
2. Mindaugas Bartkus 23 91 LUTADOR KLAIPĖDA 3
3. Erikas Osikevičius 25 93 Vilnius, MMA Knight LT
4. Vidmantas Hermanas 20+ 89 Kaunas „IronSky Gym” 2
5. Tomas Kutniauskas 27 93 Kaunas, Naglis Gym 1

Svorio kategorija + 93  kg                                        Amžiaus grupė  +20 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Edgaras Petrauskas 30 103 Vilnius Valetudo 1
2. Michail Žovnir 30 102 Vilnius Valetudo 2

KOMANDŲ TAŠKAI

Vilnius Pankratos 33
Pantera 35
Faiteris 34
Kaunas Ironsky Gym 28
Vilnius ValeTudo MMA Akademija 25
Klaipėda Team Lion MMA 24
Vilnius Atėnų tigrai 8
Vilnius Real Fight 8
Šakiai Ošimas 18
Kovos menų klubas Ardonas 3
Klaipėda K-1 Akademija 9
LT PRO TEAM 5
Vilnius Warriors Team 9
SK Vilkas 3
Kaunas Naglis Gym 9
Vilnius Sparta Fight Gym 10
Šiauliai Energy gym 3
Tauragė Taurris 11
LUTADOR KLAIPĖDA 13
Vilnius Arėjas 7
Estija TOKON 15
Kaunas Fighter House 7

K-1 (kikboksas)
Svorio kategorija    kg                                               Amžiaus grupė      m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Luiza Ucaeva 13 60 Vilnius Pankratos 1
2. Greta Židulytė 16 61 Jurbarkas, Pantera 2

Svorio kategorija    kg                                               Amžiaus grupė      m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Luiza Ucaeva 13 60 Vilnius Pankratos 1
2. Karolina Lukaitė 14 46 Jurbarkas, Pantera 2

Svorio kategorija  iki  34  kg                                               Amžiaus grupė iki 12 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Osvaldas Jukna 10 32 Kaunas „IronSky Gym” 1
2. Arnis Železniakas 9 39 Sporto klubas FAITERIS 2

Svorio kategorija  iki 40 kg                                               Amžiaus grupė iki 12 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Aironas Banikonis 11 42 Kaunas „IronSky Gym” 1
2. Nikita Tunkevič 11 36 Vilnius Atėnų tigrai 1

Svorio kategorija iki 57 kg                                               Amžiaus grupė iki 14 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Vadim Ivanov 12 53 Vilnius, Real Fight 1
2. Simas Pocinkus 14 53 Kaunas „IronSky Gym” 2

Svorio kategorija iki 57  kg                                               Amžiaus grupė   iki 16 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Benas Račkus 15 57 LT PRO TEAM 1
2. Pavelas Majauskas 15 57 Jurbarkas Pantera 2
3. Nikita Petrov 15 55 Klaipėda, K-1 Akademija 3
4. Tautvydas Lebeckas 15 57 Jurbarkas, Pantera  

Svorio kategorija iki 72  kg                                               Amžiaus grupė  iki 16 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Edmundas Bičkus 15 72 Kaunas „IronSky Gym” 1
2. Mindaugas Motiekaitis 15 72 Sporto klubas FAITERIS 2

kategorija iki 66  kg                                               Amžiaus grupė  iki 18 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Artūras Brižinskas 16 59 Klaipėda, K-1 Akademija 1
2. Emilis Panceris 17 65 Vilnius, ValeTudo Mma Akademija 2
3. Mindaugas Osanovas 17 62 Kaunas „IronSky Gym” 3

Svorio kategorija iki 70 kg                                               Amžiaus grupė iki 18 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Ernestas Kasparavičius 17 65 Kaunas „IronSky Gym” 1
2. Dainius Mielinis 18 67 Šakiai Ošimas 2

Svorio kategorija iki 77 kg                                               Amžiaus grupė iki 18 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Bernardas Dadyčin 17 77 Klaipėda, Team Lion MMA 1
2. Osvaldas Kusas 16 74 Kovos menu klubas Ardonas 2

Svorio kategorija  iki 70 kg                                               Amžiaus grupė   +18 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Anatolij Kuliapin 22 72 Vilnius warriors team 1
2. Erlandas Kaminskij 23 70 SK Vilkas 2
3. Motiejus Slavėnas 19 68 Kaunas, Naglis gym 3

Svorio kategorija  iki 84 kg                                               Amžiaus grupė   +18 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Arnoldas Misiūnas 82 Vilnius Sparta fight gym 1
2. Robert Potockij 28 82 Vilnius, Real Fight 2

Svorio kategorija  iki 93  kg                                               Amžiaus grupė  +18     m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Vilius Trijonis 22 88 Vilnius Sparta fight gym 1
2. Jonas Montvidas 23 90 Šiauliai „Energy Gym“ 2
3. Eimantas Liaškinas 24 92 Kaunas „IronSky Gym”

 

3