XI Gala MMA Cup/PLMMA 76 Białystok 2018-09-21

XI Gala MMA Cup/PLMMA 76 Białystok 2018-09-21

Daugiau foto

Rugsėjo 22 d. Lenkijoje, Bialystoko mieste vyko „XI Gala MMA Cup/PLMMA 76 Białystok 2018“ turnyras, kuriame dalyvavo LMMAF (Lietuvos MMA federacija) sportininkai – Naglis Kanišauskas, Tadas Veverskis, Marius Bagdonas, Edvinas Januševičius, Milanas Majauskas ir Neilas Strakšys. Kovos vyko pagal MMA Semi pro taisykles. Komandos vadovas M. Smirnovas su USW-MMA federacija bendradarbiauja jau kelinti metai. Lenkijoje MMA sportas aukštame lygyje, o lietuviai į Lietuvą parveža vis geresnius rezultatus.

Geriausiai sekėsi Nagliui Kanišauskui ir Milanui Majauskui. Abu sportininkai kovas laimėjo  antrame raunde. Naglis atliko trikampį smaugimą, o Milanas – rankos laužimą. Kitiems sportininkams teko pripažinti varžovų pranašumą ir gauti geros patirties ruošiantis tolimesnėms kovoms. Lenkijos organizatoriai liko patenkinti lietuvių kovomis ir LMMAF komandą kviečia dalyvauti tarptautiniame turnyre, kuris vyks Varšuvoje lapkričio 20 d.