Tarptautinis „MMA Jiu-Jitsu Fight‘ 10“ turnyras REZULTATAI

Tarptautinis „MMA Jiu-Jitsu Fight‘ 10“ turnyras REZULTATAI

Baltijos šalių MMA čempiono diržas iškeliavo į Plungę.

bendra mma karpyne

Turnyro Foto

Nuotraukos Deivido Dravininko

Balandžio 16 d. Karpynė tapo MMA (mišrių kovos menų) sostine. MMA narve (aštuonkampyje) kovojo geriausi pabaltijo kovotojai. Pagrindinės turnyro kovos vyko dėl Baltijos šalių čempiono iki 78 kg diržo. Renginį vedė fitneso trenerė, modelis bei televizijos laidų vedėja Jolanta Leonavičiūtė.

Baltijos šalių MMA mėgėjų čempionu tapo plungiškis Mantas Žukauskas. Dėl šio titulo pusfinalyje jam teko kovoti su Šakių sporto klubo „Ošimas“ atstovu Ignu Vaičiūnu. Mantas antrame raunde laimėjo techniniu nokautu. Finale Mantas susikovė ir nugalėjo Latvijos sporto klubo  „Sev Arch“ atstovą Vladislav Gusev, kuris atrankinėje kovoje savo priešininką įveikė teisėjų sprendimu.

Svorio kategorijoje iki 75 kg gražią pergalę iškovojo lietuvis, Šakių sporto klubo „Ošimas“ auklėtinis Ernestas Varankevičius. Jis nugalėjo Latvijos sporto klubo „Profesionālis“ atstovą Olegą Hritonenko. Pirmas raundas vyko apylygiai, tačiau antrame raunde dominavo lietuvis – tai jam ir atnešė pergalę.

Vietiniams  Raseinių kovotojams varžybos davė puikios patirties. Lygiąsias iškovojo Gytis Brazauskas, kuris pagal kikbokso (K-1) taisykles susikovė su šiauliečiu Simonu Marcinkevičiumi ir Arnas Laskys, kurio aponentas buvo Latvijos atstovas Aleksandr Chernjavskij.  Gražiai su priešininku iš Latvijos, Aleksandr Chizhov, sukovojo ir raseiniškis Rytis Kveselys. Šie du sportininkai jau buvo susitikę ringe anksčiau, tuomet jų dvikova baigėse lygiosiomis. Karpynėje jų kova vyko permainingai, stovėsenoje geriau sekėsi Ryčiui, o parteryje – Aleksandrui. Pasibaigus kovos laikui teisėjų sprendimu, minimaliu taškų skirtumu pergalė atiteko Aleksandrui.

Įdomi dvikova vyko tarp sunkiasvorių – jurbarkiškio  Almanto Maksvyčio ir kauniečio Eimanto Zdančiaus. Kova buvo permaininga, abu sportininkai negailėdami vienas kito atakavo smūgiais, pasibaigus kovos laikui teisėjai skyrė pratęsimą. Jo metu iniciatyvą perėmė Almantas, kuris atlikęs smaugimo veiksmą parteryje iškovojo pergalę.

Į renginį susirinkęs gausus žiūrovų būrys griausmingomis ovacijomis palaikė kovotojus. Pagrindinis organizatorius, Lietuvos MMA federacijos vadovas, renginiu liko patenkintas, nes kovos buvo gražios ir techniškos, visi sportininkai siekė pergalių ir kovojo iki paskutinės sekundės. Laimėjo geriau pasiruošę, o tie kuriems pritrūko sėkmės, gavo geros patirties. Taip pat galima pasidžiaugti profesionaliu ir sąžiningu turnyro teisėjų darbu. Renginį pagyvino puikiai jį vedusi charizmatiškoji Jolanta Leonavičiūtė. Organizatoriai dėkoja visiems palaikiusiems  ir parėmusiems turnyrą.

TURNYRO REZULTATAI
Kovų Protokolas 2016 04 16 d. Raseiniai
Tarptautinis „MMA Jiu-Jitsu Fight‘ 10“ turnyras

Raudonas kampas Mėlynas kampas Nugalėtojas Laikas ir rezultatas