Lietuvos  MMA čempionatas 2020 m. gruodžio 5 d.,  Jurbarkas

Lietuvos  MMA čempionatas

Daugiau FOTO

Gruodžio 5 d. Jurbarke įvyko Lietuvos MMA čempionatas, kurio organizatorius – LMMAF ir sporto klubas „Pantera“. Varžybose dalyvavo 74 dalyviai iš 14 sporto klubų. Galime pasidžiaugti, kad šiuo visiems sudėtingu laikotarpiu, COVID-19 pandemijos metu, į pagrindines LMMAF aukšto meistriškumo varžybas atvyko stipriausi MMA sporto klubų atstovai. Čempionatas vyko laikantis visų saugumo reikalavimų – be žiūrovų, dalyviai kontroliuojant srautus buvo suskirstyti į dvi grupes. Iš pradžių vyko jaunimo kovos ir apdovanojimai. Antroje dalyje – suaugusių kovos ir apdovanojimai. Kovos vyko specialiame MMA ringe, kaip ir reikalauja tarptautinės MMA taisyklės. Sportininkai demonstravo gražią techniką ir ryžtą siekiant čempiono vardo. Sveikiname čempionus, o tuos, kuriems šįkart nepavyko pasiekti pergalių, skatiname nenusiminti, nes sporte viskas įmanoma, kryptingai dirbdami pasieksite sau užsibrėžtus tikslus. Čempionatas buvo puikus šių metų varžybų ciklo užbaigimas. Jei situacija Lietuvoje ir Europoje pagerės, tai artėjančiais 2021 metais sportininkų laukia nemažai iššūkių: vasario mėnesį vyks Baltijos šalių čempionatas, o vasarą, liepos antroje pusėje Italijoje bus organizuojamas Europos jaunimo ir suaugusių MMA čempionatas.

Susumavus visus rezultatus pagrindinė „Komandinė čempiono taurė“ atiteko Vilniaus sporto klubui „PANKRATOS “, antroji vieta  –  sporto klubui „PANTERA“, trečioji vieta – sporto klubui „Lutador Klaipėda“. Organizatoriai dėkoja visiems sportininkams ir treneriams už kantrybę ir MMA sporto palaikymą. Sporto klubas „Pantera“ dėkoja sportininkams, kurie prisidėjo savo darbu ruošiantis varžyboms ir joms pasibaigus. Dėkojame už paramą Jurbarko rajono savivaldybei, Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijai. Taip pat didelė padėka varžybų teisėjams ir sekretoriatui už darbą skaičiuojant dalyvių taškus bei pastangas saugant sportininkų sveikatą.

Protokolas/Rezultatai

Lietuvos  MMA (Mišrių kovos menų)  čempionatas
2020 m. gruodžio 5 d.,  Jurbarkas

Organizatorius – LMMAF ir Sporto klubas ‘Pantera“
Vedėja –Miglė Smirnovaitė
Vyr. teisėjas – Tadas Rimkevičius
Teisėjai – Arnoldas Lukošiunas, Gabija Rimkevičiūtė, Martynas Girskis, Rytis Kveselys, Ernestas Varankevičius.

GERIAUSIŲ KOMANDŲ SURINKTI TAŠKAI:
I VIETA – Vilnius „Pankratos“ – 101 t.
II VIETA – „Pantera“ – 45 t.
III VIETA – „Lutador Klaipėda“ – 14 t.
IŠ VISO 74 DALYVIAI.

MERGAITĖS
Svorio kategorija  iki 48 kg                                                               Amžiaus grupė  iki 14 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Karolina Lukaitė 13 48 Jurbarkas Pantera 1
2. Liudmila Kasparavičiūtė 12 42 Vilnius „Pankratos“ 2

Svorio kategorija  iki 70 kg                    K-1                                    Amžiaus grupė  iki 16 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Greta Židulytė 15 61 Jurbarkas „Pantera“ 1
2. Dovilė Gunevičiūtė 15 67 Raseiniai „Pantera“ 2

Svorio kategorija iki  61  kg                                                                Amžiaus grupė iki 18 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Aleksandra Tuzova 17 56 Vilnius ValeTudo MMA Akademija 1
2. Luiza Ucaeva 59 Vilnius „Pankratos“ 2
3. Lijana Lipinskaitė 17 61 Jurbarkas Pantera 3
4. Karolina Šapokaitė 59 Vilnius „Arėjas“
5. Benita Eidikytė 61 Šakiai Ošimas“
6. Miglė Sereičikaitė 59 Jurbarkas Pantera

Svorio kategorija  iki 70 kg                                                               Amžiaus grupė  iki 16  m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Liza Ucaeva 13 69 Vilnius „Pankratos“ 1
2. Dovilė Gunevičiūtė 15 67 Raseiniai „Pantera“ 2

U – 12 (smūgiai i veidą draudžiami)

Svorio kategorija  iki 28  kg                                               Amžiaus grupė iki 12 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Nikita Pukianec 7 27 Vilnius „Pankratos“ 1
2. Timofej Adamov 7 27 Vilnius „Pankratos“ 2
3. Edvinas Magulevičius 10 26 Vilniaus “Atėnų tigrai” 3
4. Artiom Volodkin 6 23 Vilnius „Pankratos“

Svorio kategorija  iki  34  kg                                               Amžiaus grupė iki 12 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Nikita Tunkevič 9 34 Vilniaus “Atėnų tigrai” 1
2. Arnis Železniakas 8 33 Faiteris 2
3. Erik Šimkus 10 31 Vilnius „Pankratos“ 3

Svorio kategorija  iki 40 kg                                               Amžiaus grupė iki 12 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Martin Stankevič 11 38 Vilnius „Pankratos“ 1
2. Kamil Jančenko 8 38 Vilnius „Pankratos“ 3
3. Eduard Adamov 9 38 Vilnius „Pankratos“ 2

Svorio kategorija iki 44  kg                                               Amžiaus grupė   iki 12 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Patrik Kumpickij 11 44 Vilnius „Pankratos“ 1
2. Anvar Stefanovič 11 44 Vilnius „Pankratos“ 2
3. David Magor 11 44 Vilnius „Pankratos“ 3
4. Kazys Kazakevičius 11 41 Faiteris  

Svorio kategorija +44  kg                                               Amžiaus grupė   iki 12 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Kiril Semakov 10 50 Vilnius „Pankratos“ 1
2. Armantas Mikalauckis 11 50 Vilnius „Pankratos“ 2

U – 14 (12 ir 13 m. jaunučiai) (smūgiai i veidą draudžiami)
Svorio kategorija iki 40 kg                                               Amžiaus grupė iki 14 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Kajus Pažereckas 12 40 Jurbarkas Pantera 1
2. Michail Jakšys 13 38 Vilnius „Pankratos“ 2
3. Artiom Zenkevič 12 36 Vilnius „Pankratos“ 3

Svorio kategorija iki 44 kg                                               Amžiaus grupė iki 14 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Aleksandr Šemis 13 44 Vilnius „Pankratos“ 1
2. Oleg Baldovskij 13 41 Vilnius „Pankratos“ 2

Svorio kategorija iki 48 kg                                               Amžiaus grupė iki 14 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Adrijanas Narkun 13 47 Jurbarkas Pantera 1
2. Ernestas Antanaitis 13 48 Tauragė Taurris 2
3. Ilja Panov 13 47 Vilnius „Pankratos“ 3
4. Edvin Aleksandrovič 13 45 Vilnius „Smauglys“
5. Laurynas Stonkus 13 48 „Lutador Klaipėda“

Svorio kategorija + 57  kg                                               Amžiaus grupė iki 14 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Olgert Biniuk 13 60 Vilnius „Pankratos“ 1
2. Joris Kuncaitis 13 54 Jurbarkas Pantera 2
3. Daniel Vasilionok 12 49 Vilnius „Pankratos“ 3

U – 16 (14 ir 15 m. jaunimas) (kovoja su šalmais su grotelėmis)

Svorio kategorija iki 57  kg                                               Amžiaus grupė   iki 16 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Matas Barkauskas 15 55 Tauragė Taurris 1
2. Jokūbas Kazarezas 14 57 „Lutador Klaipėda“ 2
3. Danielius Kovalenko 15 57 Vilnius „Pankratos“ 3

Svorio kategorija iki 62  kg                                               Amžiaus grupė   iki 16 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Daniel Afanasjev 14 61 Vilnius „Pankratos“ 1
2. Tautvydas Lebeckas 15 61 Jurbarkas Pantera 2
3. Daniel Tunkevič 14 62 Vilniaus “Atėnų tigrai” 3
4. Pavelas Majauskas 14 58 Jurbarkas „Pantera“
5. Mindaugas Motiekaitis 14 61  Vilnius „Faiteris“

Svorio kategorija iki 67  kg                                               Amžiaus grupė  iki 16 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Dalius Kutka 15 67 Vilnius „Pankratos“ 1
2. Tadd Ilgas 15 66 „Lutador Klaipėda“ 2
3. Adomas Razma 15 66 Vilnius ValeTudo MMA Akademija 3

Svorio kategorija iki 72  kg                                               Amžiaus grupė  iki 16 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Edvinas Galdikas 15 71 „Lutador Klaipėda“ 1
2. Danila Zacharov 14 69 Vilnius „Pankratos“ 2

Svorio kategorija +72 kg                                               Amžiaus grupė iki 16 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Lukas Mačiūnas 15 73 Šiauliai FFC 1
2. Nikita Panov 15 79 Vilnius „Pankratos“ 2
3. Kornelijus Bruno 15 74 Jurbarkas Pantera 3
4. Erik Raskov 15 73 Vilnius, ValeTudo MMA Akademija
5. Ugnius Dumskis 15 79 Raseiniai Pantera

U – 18 (16 ir 17 m. jaunimas ) (Naudojami atviri šalmai)

Svorio kategorija iki 61  kg                                               Amžiaus grupė   iki 18 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Artūras Brižinskas 16 58 K-1 Akademija 1
2.

 

Nerijus Šmotavičius 16 61 Raseiniai Pantera 2

Svorio kategorija iki 70 kg                                               Amžiaus grupė iki 18 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Emilis Panceris 16 65 Vilnius ValeTudo MMA Akademija 1
2. Alanas Paulauskas 16 70 Raseiniai Pantera 2

Svorio kategorija iki 77 kg                                               Amžiaus grupė iki 18 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Antonio Lamauskas 17 76 Vilnius „Pankratos“ 1
2. Bernard Dadyčin 17 75 Klaipėda Team Lion MMA 2

U – 20 (18 ir 19 m. jaunimas ) (kovos be šalmų)

Svorio kategorija iki 61  kg                                               Amžiaus grupė  iki 20 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Modestas Narbutas 18 61 Raseiniai Pantera 1
2. Aleksandras Juzik 18 61 Klaipėda Team Lion MMA 2
3. Marius Kontrimas 24 54 Šilutė „Elis“ 3

Svorio kategorija iki 84 kg                                               Amžiaus grupė iki 20 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Marius Šeputis 19 68 Klaipėda Team Lion MMA 1
2. Danila Matiukov 18 77 „Lutador Klaipėda“ 2
3. Artur Dviliov 20+ 82 Vilnius „Pankratos“ 3

Suaugusieji +20 (kovos be šalmų ir leidžiama smūgiai rankomis i veidą parteryje)

Svorio kategorija  iki  66 kg                                               Amžiaus grupė    +20 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Konstantin Mokšin 66 Vilnius „Pankratos“ 1
2.          

Svorio kategorija  iki 77 kg                                               Amžiaus grupė   +20 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Denis Degutis 21 76 K-1 Akademija 1
2. Erikas Cchovrebovas 20+ 76 Palanga Ardonas 2
3. Aivaras Krukauskas 20+ 77 Vilnius „Arėjas“ 3

Svorio kategorija  iki 93  kg                                               Amžiaus grupė  +20     m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Liudvikas Zimblys 20+ 92 Tauragė Taurris 1
2. Jonas Montvidas 23 90 Šiauliai „Energy Gym“ 2

Svorio kategorija + 93  kg                                        Amžiaus grupė  +20 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Viktoras Seniutis 20+ 105 Vilnius „Pankratos“ 1
2. Vadim Valujev 20+ 94 Vilnius „Pankratos“ 2