ATVIRAS RINGAS PANTERA „ŽALGIRIO TAURĖ“  2020.10.03 Jurbarkas

Daugiau Foto

Spalio 3 d. Jurbarke įvyko MMA varžybos, kurių organizatorius – sporto klubas „Pantera“. Varžybose dalyvavo 116 dalyviai iš 15 sporto klubų. Galime pasidžiaugti, kad į Jurbarką dalyviai atvyksta kaskart vis iš daugiau Lietuvos miestų: Vilniaus, Kauno, Jonavos, Klaipėdos, Šiaulių, Tauragės,  Raseinių, Vaikai, jaunimas ir suaugę kovojo dviejuose MMA narvuose. MMA sportas tampa vis populiaresnis, tai rodo didelis dalyvių ir žiūrovų skaičius. Galima drąsiai teigti, kad MMA kovos menas yra įdomus ne tik sportininkams. Gražios ir kovingos kovos pritraukia vis daugiau kovos menais besidominčių žiūrovų.

Varžybos buvo puikus pasiruošimas artėjančiam Lietuvos MMA čempionatui, kuris vyks jau š. m.gruodžio 5 d. Susumavus visus rezultatus pagrindinė „Žalgirio taurė“ atiteko šeimininkams – sporto klubui „Pantera“, antroji vieta –  sporto klubui „Faiteris“, trečioji vieta – Vilniaus pankrationo sporto klubas „Atėnų tigrai“. Organizatoriai dėkoja visiems sportininkams ir treneriams už kantrybę ir palaikoma MMA sportas. Taip pat Jurbarko sporto klubo „Pantera“ dėkoja sportininkams, kurie prisidėjo savo darbu ruošiantis varžybas ir joms pasibaigus. Dėkojame už paramą varžybos: Jurbarko rajono savivaldybei, Lietuvos sporto draugijai Žalgiris.  Taip pat didelė padėka varžybų teisėjams už darbą skaičiuojant dalyvių taškus ir norą bei pastangas saugoti sportininkų sveikatą.

Protokolas/Rezultatai

ATVIRAS RINGAS PANTERA „ŽALGIRIO TAURĖ“
2020 m. spalio 3 d.,  Jurbarkas
MMA rungtis 82 dalyviai
K-1 rungtis -34 dalyviai
Viso – 116

Organizatorius LMMAF ir Sporto klubas ‘Pantera“
Vedėjas –Evaldas Bunevicius
Vyr. teisėjas – Tadas Rimkevičius
Teisėjai – Arnoldas Lukošiunas, Ovidijus Brazas, Simas Garbenis,  Martynas Girskis,  Renatas Buškus, Gabija Rimkevičiūtė, Martynas Girskis, Matas Vaicekauskas, Rytis Kveselys.
MERGAITĖS
Svorio kategorija iki  45   kg                  MMA                                      Amžiaus grupė iki 12  m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Samanta Petrovskaja 11 28 FAITERIS 1
2. Marta Ščedrova 12 45 FAITERIS 1

Svorio kategorija iki  55   kg                 MMA                  Amžiaus grupė 18+  m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Marija Ratautaitė 20+ 48 Valetudo 1
2. Dyja Petraviciute 16 55 ValeTudo Mma Akademija 2

Svorio kategorija  iki 60  kg                     MMA                    Amžiaus grupė  iki 18 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Lijana Lipinskaitė 17 61 Pantera 1
2. Deimantė Dzimitravičiūtė 15 57 FAITERIS 2

Svorio kategorija iki   70  kg                  MMA                     Amžiaus grupė iki 18  m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Rugilė Gaižauskaitė 15 69 Pantera 1
2. Dovilė Gunevičiūtė 15 66 Pantera 2

Svorio kategorija iki  70   kg                  GRAPPLING                   Amžiaus grupė 18+  m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Ernesta Kareckaitė 18+ 65 Cunamis 1
2. Miglė Nemanytė 18+ 72 FAITERIS 2
3. Lijana Lipinskaitė 17 61 Pantera 3

U – 12 (iki 11 m. jaunučiai)  (smūgiai i veidą draudžiami)
Svorio kategorija  iki  31  kg                                               Amžiaus grupė iki 12 m.

 

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Vilius Kairys 11 29 LUTADOR KLAIPĖDA 1
2. Edvinas Magulevičius 9/10 26 Vilnius Atėnų tigrai 2

Svorio kategorija iki 34  kg                                               Amžiaus grupė   iki 12 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Arnis Železniakas 8 33 FAITERIS 1
2. Deividas Stankevičius 10 34 FAITERIS 2
3. Nikita Tunkevič 9 33 Vilnius Atėnų tigrai 3
4. Artiom Tunkevič 7 34 Vilnius Atėnų tigrai  

U – 14 (12 ir 13 m. jaunučiai) (smūgiai i veidą draudžiami)   

Svorio kategorija iki 40 kg                                               Amžiaus grupė iki 14 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Eimantas Šilaikis 14 32 FAITERIS 1
2. Kajus Pažereckas 12 40 Pantera 2
3. Kazys Kazakevičius 11 40 FAITERIS 3

Svorio kategorija iki 48 kg                                               Amžiaus grupė iki 14 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Ernestas Antanaitis 13 48 Taurris 1
2. Adrijanas Narkun 13 47 Pantera 2

Svorio kategorija iki 57 kg                                               Amžiaus grupė iki 14 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Tauras Šakys 13 52 Cunamis 1
2. Mantas Paulauskas 12 57 LUTADOR KLAIPĖDA 2
3. Jokūbas Kazarezas 13 55 LUTADOR KLAIPĖDA 3
4. Domantas Rapalis 12 56 LUTADOR KLAIPĖDA  

Svorio kategorija + 57  kg                                               Amžiaus grupė iki 14 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Emilis Stankevičius 13 62 FAITERIS 1
2. Konstantinas Maciulevičius 13 75 Sparta 2
3. Karolis Augulis 12 70 Šiauliai FFC 3
4. Robert Kviatkovskij 13 65 valetudo  

U – 16 (14 ir 15 m. jaunimas ) (kovoja šalmai su grotelėmis)

Svorio kategorija  iki 52 kg                                               Amžiaus grupė iki 16 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Nikita Petrov 15 51 K-1 Akademija 1
2. Atilas Griškevičius 15 52 CUNAMIS FIGHT CLUB 2

Svorio kategorija iki 57  kg                                               Amžiaus grupė   iki 16 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Matas Barkauskas 14 56 Taurris 1
2. Pavelas Majauskas 15 55 Pantera 2
3. Erikas Pruckus 15 56 ValeTudo 3

Svorio kategorija iki 62  kg                                               Amžiaus grupė   iki 16 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Tautvydas Lebeckas 15 59 Pantera 1
2. Daniel Tunkevič 14 62 Vilnius Atėnų tigrai 2

Svorio kategorija iki 67  kg                                               Amžiaus grupė  iki 16 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Tadd Ilgas 15 66 LUTADOR KLAIPĖDA 1
2. Adomas Razma 14 63 ValeTudo 2
3. Tumas Statulevičius 15 66 Valetudo 3

Svorio kategorija iki 72  kg                                               Amžiaus grupė  iki 16 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Lukas Mačiūnas 15 71 Šiauliai FFC 1
2. Edvinas Galdikas 15 70 LUTADOR KLAIPĖDA 2
3. Kornelijus Bruno 15 72 Pantera 3
4. Mindaugas Motiekaitis 14 69 FAITERIS  
5. Titas Kisieliauskas 15 70 Šiauliai FFC  
6. Karolis Diugevič 14 69 ValeTudo Mma Akademija  

U – 18 (16 ir 17 m. jaunimas ) (Naudojami atviri šalmai)

Svorio kategorija iki 61  kg                                               Amžiaus grupė   iki 18 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Emilis Panceris 16 61 ValeTudo Mma Akademija 1
2. Artūras Brižinskas 16 57 k-1 akademija 2
3. Deividas Kondrackis 16 58 ValeTudo 3
4. David Mickevic 16 55 ValeTudo  

Svorio kategorija iki 66  kg                                               Amžiaus grupė  iki 18 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Matas Savickas 16 63 Fighter house 1
2. Arnas Bartušis 16 66 Cunamis 2
3. Emilis Bendoraitis 16 66 Pantera 3

Svorio kategorija iki 70 kg                                               Amžiaus grupė iki 18 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Ignas Sakavičius 16 69 Cunamis 1
2. Dovydas Žilinskas 16 68 Šiauliai FFC 2
3. Aidas Veryga 17 69 Pantera 3

Svorio kategorija iki 84  kg                                               Amžiaus grupė iki 18 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Ugnius Dumskis 16 79 Pantera 1
2. Giedrius Samoščenko 16 67 Vilnius Atėnų tigrai 2

U – 20 (18 ir 19 m. jaunimas ) ( kovos be šalmų)

Svorio kategorija iki 70 kg                                               Amžiaus grupė 18 – 19 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Samuelis Šorochovas 18 69 Dainralfas 1
2. Deivydas Rekštys 19 61 Pantera 2

Svorio kategorija iki 77 kg                                               Amžiaus grupė 18 – 19 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Tauras Čiuplys 18 77 Gladiator Gym 1
2. Danila Matiukov 18 77 LUTADOR KLAIPĖDA 2

Suaugusieji +20 (kovos be šalmų ir leidžiama smūgiai rankomis i veidą parteryje)

Svorio kategorija  iki  56 kg     BE SMŪGIŲ Į GALVĄ PARTERY              Amžiaus grupė    +20 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Robertas Keršys 18 52 FAITERIS 1
2. Marius Kontrimas 20+ 55 Šilutė ELIS 3
3. Marius Marčiūnas 16 55 Valetudo 2

Svorio kategorija  iki  61 kg                                               Amžiaus grupė    +20 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Mantas Rimša 20+ 61 Cunamis 1
2. Dominik Macuk 20 60 Valetudo 2

Svorio kategorija  iki  66 kg                                               Amžiaus grupė    +20 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Povilas Matulaitis 20+ 65 Fighter house 1
2. Eimantas Maigys 20+ 65 Cunamis 2

Svorio kategorija  iki 70 kg                                               Amžiaus grupė   +20 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Mykolas Korsakovas 19 69 Fighter house 1
2. Anatolij Kuliapin 20+ 70 Warriors team 2
3. Renatas Buškus 20+ 69 Otso gym 3
4. Nojus Kupčius 20+ 69 Cunamis  

Svorio kategorija  iki 77 kg                                               Amžiaus grupė   +20 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Erikas Cchovrebovas +20 77 Kretinga „ Ardonas“ 1
2. Aurimas Stuglys 21 76 Vilnius Strength 2
3. Martynas Sasnauskas 28 76 LUTADOR KLAIPĖDA 3
4. Denis Degutis 21 77 K-1 Akademija  

Svorio kategorija  iki  84 kg                                               Amžiaus grupė     +20   m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Mindaugas Bartkus 23 82 LUTADOR KLAIPĖDA 1
2. Vidas Cirtautas 1994 83 Genshi 2

Svorio kategorija  iki 93  kg                                               Amžiaus grupė  +20    m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Robertas Gunia 26 93 ValeTudo Mma Akademija 1
2. Julius Lilis 20+ 92 FAITERIS 2

K-1 Rungtis
MERGAITĖS
Svorio kategorija iki 60    kg                                       Amžiaus grupė  iki 18 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Miglė Sereičikaitė 16 60 Pantera 1
2. Roberta Sakalauskaitė 17 57 Pantera 2

U – 12 (iki 11 m. jaunučiai)  
Svorio kategorija iki 34  kg                                               Amžiaus grupė   iki 12 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Artiom Tunkevič 7 33 Vilnius Atėnų tigrai 1
2. Edvinas Magulevičius 9 26 Vilnius Atėnų tigrai 2

Svorio kategorija  iki 40 kg                                               Amžiaus grupė iki 12 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Nikita Tunkevič 9 33 Vilnius Atėnų tigrai 1
2. Evanas Kasparavičius 10 38 IronSky Gym 2

Svorio kategorija iki 44  kg                                               Amžiaus grupė   iki 12 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Davidas Vaigauskas 12 35 VIKINGAS 1
2. Aironas Banikonis 11 41 Iron Sky Gym 2
3. Kiril Rumiancev 9 43 Vilnius Atėnų tigrai 3

U – 16 (14 ir 15 m. jaunimas ) 

Svorio kategorija  iki 48 kg                                               Amžiaus grupė iki 16 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Arijus Vaisvyla 13 50 Kaunas Dainralfas 1
2. Simas Pocinkus 14 50 IronSky Gym 2

Svorio kategorija  iki 52 kg                                               Amžiaus grupė iki 16 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Nikita Petrov 15 52 K-1 Akademija 1
2. Gvidas Jurevičius 14 48 Kaunas Dainralfas 2

Svorio kategorija iki 67  kg                                               Amžiaus grupė  iki 16 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Daniel Tunkevič 14 64 Vilnius Atėnų tigrai 1
2. Gabriel Marcinkevič 13 65 Vilnius Atėnų tigrai 2

Svorio kategorija iki 72  kg                                               Amžiaus grupė  iki 16 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Giedrius Drukteinis 15 70 VIKINGAS 1
2. Edmundas Bičkus 14 69 Ironsky gym 2

U – 18 (16 ir 17 m. jaunimas ) (Naudojami atviri šalmai)

Svorio kategorija iki 66  kg                                               Amžiaus grupė  iki 18 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Arturas Brižinskas 16 57 K-1 Akademija 1
2. Ernestas Kasparavičius 17 63 IronSky Gym 2

Svorio kategorija iki 70 kg                                               Amžiaus grupė iki 18 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Elvijus Pinaitis 17 70 Pantera 1
2. Giedrius Samoščenko 16 67 Vilnius Atėnų tigrai 2
3. Benas Šorochovas 16 70 Kaunas Dainralfas 3
4. Nedas Kubilius 16 69 VIKINGAS  
5. Tomas Pirogov 17 70 IronSky gym  
6. Ignas Maceika 17 70 Gladiator Gym  

Suaugusieji +18
Svorio kategorija  iki 70 kg                                               Amžiaus grupė   +18 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Anatolij Kuliapin 20+ 70 Warriors team 1
2. Mindaugas Jastržembskis 23 69 IronSky Gym 2
3. Domimykas Vasiliauskas 18 70 Pantera 3

Svorio kategorija  iki  84 kg                                               Amžiaus grupė     +18   m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Denis Fediuškin 18 80 FAITERIS 1
2. Denis Degutis 21 77 K-1 Akademija 2
3. Vytautas Medzevičius 23 82 FAITERIS 3

Svorio kategorija + 93  kg                                        Amžiaus grupė  +18 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Anton Nozarenko 29 105 Baltarusija 1
2. Robertas Gunia 26 93 ValeTudo 2
3. Edgaras Banikonis 93 IronSky Gym 3

 KOMANDŲ SURINKTI TAŠKAI

PANTERA 53
FAITERIS 49
Vilnius Atėnų tigrai 35
VALETUDO 33
CUNAMIS 29
LUTADOR KLAIPĖDA 26
K-1 Akademija 21
IronSky Gym 19
FIGHTER HOUSE 15
Kaunas Dainralfas 14
VIKINGAS 10
TAURRIS 10
FFC 9
Warriors team 8
Baltarusija Ošimas 5
GLADIATOR GYM 5
ARDONAS 5
GENSHI 3
STRENGTH 3
SPARTA 3
OTSO GYM 1
ELIS 1