Bendra Lietuvos MMA federacijos treniruotė 2020.01.20, Šiauliai

Bendra Lietuvos MMA federacijos treniruotė

Daugiau FOTO ČIA

2020 m. sausio 20 d. 18.00 val. MMA sporto puoselėtojai rinkosi Šiauliuose, sporto klube
„Fighting And Fitness Center”. Šiuos metus pradėjome aktyviai – Lietuvos mišrių kovos menų federacijos sporto klubų bendra treniruote ir MMA taisyklių seminaru!

Dalyvavo sporto klubai – Sporto klubas „Faiteris“, Sporto klubas LUTADOR KLAIPĖDA, Valetudo MMA Akademija, Sporto klubas „Pantera“, Fighting And Fitness Center, Šakių klubas „Ošimas“, Sporto klubas “ Otso Gym“,

Federacijos administracija dėkoja visiems dalyvavusiems. Ypač dėkojame Simui Garbeniui už pravestą treniruotę, Tadui Rimkevičiui už MMA taisyklių seminarą, Eva Simutytė už įamžintus kadrus.. Apie pasikeitimus varžybų taisyklėse paskelbsime netrukus.