2019 m. Atvirame Lietuvos MMA čempionate dalyvavo gausus būrys užsieniečių
Lapkričio 9 d. Jurbarke įvyko Atviras Mišrių kovos menų čempionatas. Varžybose dalyvavo 139 dalyviai iš 18 sporto klubų. Galime pasidžiaugti, kad į Jurbarką dalyvių atvyksta kaskart vis iš daugiau Lietuvos miestų: Vilniaus, Kauno, Jonavos, Klaipėdos, Šiaulių, Tauragės, Marijampolės Raseinių. Varžybose dalyvavo ir sportininkai iš Latvijos ir Estijos MMA sporto klubų. Vaikai, jaunimas ir suaugę kovojo dviejuose MMA narvuose. Tiek jaunimo, tiek suaugusių kovos pasižymėjo atkaklumu ir techniškomis dvikovomis. Daugiausiai dėmesio sulaukė merginų kovos iki 18 m. Sportininkės itin atkakliai siekė čempionės vardo. Susumavus visus rezultatus pagrindinė taurė atiteko Vilniaus sporto klubui “Pankratos“, antroji vieta – sporto klubui „Pantera“, trečioji vieta – sporto klubui „Faiteris“. Speciali taurė už ryžtą, atkaklumą ir pačią gausiausią komandą atiteko taip pat sporto klubui „Pankratos“.
Varžybos buvo geras pasiruošimas artėjančiam Baltijos šalių MMA čempionatui, kuris vyks jau 2020 m. vasario 29 d. Jonavos sporto Arenoje. Lietuvos ir Baltijos šalių čempionams, tai svarbiausios varžybos po kurių bus atrinkti sportininkai, kurie atstovaus Lietuvą 2020 m. liepos mėnesį Italijoje, Romos mieste.
MMA sportas tampa vis populiaresnis, tai rodo didelis dalyvių ir žiūrovų skaičius. Galima drąsiai teigti, kad MMA kovos menas yra įdomus ne tik sportininkams. Gražios ir kovingos kovos pritraukia vis daugiau kovos menais besidominčių žiūrovų.
Organizatoriai dėkoja visiems sportininkams ir treneriams už kantrybę ir MMA sporto palaikymą. Taip pat Jurbarko sporto klubo „Pantera“ dėkoja sportininkams, kurie prisidėjo savo darbu ruošiantis varžybas ir joms pasibaigus. Dėkojame už paramą varžybos – Jurbarko rajono savivaldybei, Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijai, saugos tarnybai „Norgauda“. Taip pat didelė padėka varžybų teisėjams už darbą skaičiuojant dalyvių taškus ir norą bei pastangas saugoti sportininkų sveikatą.
Atvirame Lietuvos MMA čempionate
2019 m. lapkričio 9 d., Jurbarkas
Rėmėjai – partneriai
Jurbarko rajono savivaldybė
Apsaugos tarnyba „Norgauda“
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija
Vedėjas – Rolandas Lukoševičius
Vyr. teisėjas – Tadas Rimkevičius
Teisėjai – Arnoldas Lukošiunas, Ovidijus Brazas, Simas Garbenis, Raimondas Zeniauskas, Martynas Girskis, , Ramūnas Venslovas, Renatas Buškus, Paulius Smirnovas, Mantvydas Šulcas.
Protokolas
Viso 139 dalyviai
Speciali taurė už ryžtą, atkaklumą ir pačią gausiausią komandą – Pankratos
Pankratos – I vieta
Pantera – II vieta
Faiteris – III vieta
MERGAITĖS
Svorio kategorija iki 31 kg Amžiaus grupė iki 12 m. (jaunučiai)
Eil. Nr. | Vardas, pavardė | Amžius | Svoris | Miestas, klubas | Vieta |
1. | Taisija Gerasimovič | 8 | 26 | Vilnius Pankratos | 1 |
2. | Sofija Mokšina | 9 | 25 | Vilnius Pankratos | 2 |
Svorio kategorija iki 44 kg Amžiaus grupė iki 12 m.(jaunučiai)
Eil. Nr. | Vardas, pavardė | Amžius | Svoris | Miestas, klubas | Vieta |
1. | Marta Ščedrova | 11 | 37 | Faiteris | 1 |
2. | Liudmila Stefanovič | 11 | 42 | Vilnius Pankratos | 2 |
Svorio kategorija iki 66 kg Amžiaus grupė iki 12 m.(jaunučiai)
Eil. Nr. | Vardas, pavardė | Amžius | Svoris | Miestas, klubas | Vieta |
1. | Luiza Ucaeva | 12 | 56 | Vilnius Pankratos | 1 |
2. | Liza Ucaeva | 12 | 64 | Vilnius Pankratos | 2 |
Svorio kategorija iki 61 kg Amžiaus grupė iki 16 m. (jaunimas)
Eil. Nr. | Vardas, pavardė | Amžius | Svoris | Miestas, klubas | Vieta |
1. | Lijana Lipinskaite | 16 | 59 | Jurbarkas Pantera | 1 |
2. | Neringa Banišauskaitė | 15 | 55 | Marijampolė Gladiator Gym | 2 |
3. | Anastasija Prilepskaja | 15 | 56 | Vilnius Valetudo | 3 |
4. | Dyja Petravičiūtė | 15 | 53 | Vilnius „Valetudo MMA Akademija” | |
5. | Greta Vitkutė | 16 | 54 | Faiteris | |
6. | Greta Židulytė | 14 | 59 | Jurbarkas Pantera | |
7 | Monika Orlavičiūtė | 16 | 58 | Faiteris |
Svorio kategorija iki 66 kg Amžiaus grupė iki 18 m.(jaunimas)
Eil. Nr. | Vardas, pavardė | Amžius | Svoris | Miestas, klubas | Vieta |
1. | Erika Šachvorostovaitė | 16 | 67 | Faiteris | 1 |
2. | Alisa Bostan | 18 | 64 | Estija Tokon | 2 |
U – 10 (iki 10 m. vaikai)
Svorio kategorija iki 31 kg Amžiaus grupė iki 10 m.
Eil. Nr. | Vardas, pavardė | Amžius | Svoris | Miestas, klubas | Vieta |
1. | Kristupas Bartusevičius | 10 | 30 | Jurbarkas Pantera | 1 |
2. | Vilius Kairys | 10 | 27 | Lutador Klaipėda | 2 |
3. | Artiom Zenkevič | 10 | 30 | Vilnius Pankratos | 3 |
4. | Arnis Železniakas | 7 | 30 | Faiteris |
Svorio kategorija iki 37 kg Amžiaus grupė iki 10 m.
Eil. Nr. | Vardas, pavardė | Amžius | Svoris | Miestas, klubas | Vieta |
1. | Patrik Kumpickij | 10 | 37 | Vilnius Pankratos | 1 |
2. | Kiril Gerasimovič | 9 | 36 | Vilnius Pankratos | 2 |
Svorio kategorija +37 kg Amžiaus grupė iki 10 m.
Eil. Nr. | Vardas, pavardė | Amžius | Svoris | Miestas, klubas | Vieta |
1. | Nojus Tranavičius | 10 | 54 | Lutador Klaipėda | 1 |
2. | Deimantas Šegžda | 10 | 50 | Jurbarkas Pantera | 2 |
U – 12 (11 ir 12 m. jaunučiai )
Svorio kategorija iki 37 kg Amžiaus grupė iki 12 m.
Eil. Nr. | Vardas, pavardė | Amžius | Svoris | Miestas, klubas | Vieta |
1. | Oleg Baldovskij | 12 | 34 | Vilnius Pankratos | 1 |
2. | Michail Jakšys | 12 | 36 | Vilnius Pankratos | 2 |
3. | Klaidas Kukliauskas | 11 | 35 | Jurbarkas Pantera | 3 |
4. | Kazys Kazakevičius | 11 | 35 | Faiteris | |
5. | Deividas Ivanauskas | 11 | 30 | Faiteris | |
6. | Artiom Pukianec | 11 | 36 | Vilnius Pankratos |
Svorio kategorija iki 40 kg Amžiaus grupė iki 12 m.
Eil. Nr. | Vardas, pavardė | Amžius | Svoris | Miestas, klubas | Vieta |
1. | Renars Daugulis | 12 | 40 | Latvija Sev Arch | 1 |
2. | Adrijan Narkun | 12 | 40 | Jurbarkas Pantera | 2 |
3. | Ernestas Antanaitis | 12 | 40 | Tauragė Taurris | 3 |
4. | Daniel Sadovskij | 12 | 39 | Vilnius Pankratos | |
5. | Domantas Rapalis | 11 | 38 | Liutadao .Klaipėda | |
6. | Naglis Stoškus | 12 | 40 | Vilnius „Valetudo MMA Akademija“ | |
7. | Karolis Petrauskas | 12 | 40 | Pantera |
Svorio kategorija iki 44 kg Amžiaus grupė iki 12 m.
Eil. Nr. | Vardas, pavardė | Amžius | Svoris | Miestas, klubas | Vieta |
1. | Ilja Panov | 12 | 42 | Vilnius Pankratos | 1 |
2. | Joris Kuncaitis | 12 | 44 | Jurbarkas Pantera | 2 |
3. | Danielius Kondratjevas | 12 | 42 | Faiteris | 3 |
Svorio kategorija iki 52 kg Amžiaus grupė iki 12 m.
Eil. Nr. | Vardas, pavardė | Amžius | Svoris | Miestas, klubas | Vieta |
1. | Daniel Pestov | 12 | 51 | Vilnius Pankratos | 1 |
2. | Mantas Paulauskas | 11 | 47 | Lutador Klaipėda | 2 |
Svorio kategorija iki +52 kg Amžiaus grupė iki 12 m.
Eil. Nr. | Vardas, pavardė | Amžius | Svoris | Miestas, klubas | Vieta |
1. | Emilis Stankevičius | 12 | 55 | Faiteris | 1 |
2. | Darekas Vysockis | 12 | 52 | Vilnius Pankratos | 2 |
U – 14 (13 ir 14 m. jauniai )
Svorio kategorija iki 44 kg Amžiaus grupė iki 14 m.
Eil. Nr. | Vardas, pavardė | Amžius | Svoris | Miestas, klubas | Vieta |
1. | Gvidas Jurevičius | 13 | 42 | Kaunas Dainralfas | 1 |
2. | Rokas Bartulis | 13 | 36 | Jurbarkas Pantera | 2 |
Svorio kategorija iki 48 kg Amžiaus grupė iki 14 m.
Eil. Nr. | Vardas, pavardė | Amžius | Svoris | Miestas, klubas | Vieta |
1. | Matas Barkauskas | 13 | 48 | Tauragė Taurris | 1 |
2. | Edvinas Kvieska | 13 | 48 | Jurbarkas Pantera | 2 |
Svorio kategorija iki 52 kg Amžiaus grupė iki 14 m.
Eil. Nr. | Vardas, pavardė | Amžius | Svoris | Miestas, klubas | Vieta |
1. | Daniel Afanasjev | 13 | 49 | Vilnius Pankratos | 1 |
2. | Dovydas Sabonaitis | 14 | 51 | Kaunas Dainralfas | 2 |
3. | Deimantas Vabalas | 13 | 52 | Raseiniai Pantera | 3 |
4. | Martynas Čebanauskas | 14 | 51,5 | Faiteris |
Svorio kategorija iki 61 kg Amžiaus grupė iki 14 m.
Eil. Nr. | Vardas, pavardė | Amžius | Svoris | Miestas, klubas | Vieta |
1. | Dalius Kutka | 14 | 59 | Vilnius Pankratos | 1 |
2. | Pavel Voinickij | 14 | 61 | Vilnius Arėjas | 2 |
3. | Pavelas Majauskas | 14 | 54 | Jurbarkas Pantera | 3 |
4. | Neilas Narkun | 13 | 59 | Jurbarkas Pantera | |
5. | Danila Zacharov | 13 | 60 | Vilnius Pankratos |
Svorio kategorija iki 66 kg Amžiaus grupė iki 14 m.
Eil. Nr. | Vardas, pavardė | Amžius | Svoris | Miestas, klubas | Vieta |
1. | Lukas Mačiūnas | 14 | 66 | Šiauliai Fighting and Fitness Center | 1 |
2. | Edvinas Petrauskas | 14 | 63 | Vilnius „Valetudo MMA Akademija“ | 2 |
3. | Danila Zacharov | 13 | Vilnius Pankratos | 3 | |
4. | Mindaugas Motiekaitis | 14 | 64 | Faiteris |
Svorio kategorija + 66 kg Amžiaus grupė iki 16 m.
Eil. Nr. | Vardas, pavardė | Amžius | Svoris | Miestas, klubas | Vieta |
1. | Ernestas Mažintas | 84 | Raseiniai Pantera | 1 | |
2. | Kornelijus Bruno | 14 | 72 | Jurbarkas Pantera | 2 |
U – 16 (15 ir 16 m. jaunimas )
Svorio kategorija iki 48 kg Amžiaus grupė iki 16 m.
Eil. Nr. | Vardas, pavardė | Amžius | Svoris | Miestas, klubas | Vieta |
1. | Lukas Bučelis | 15 | 47 | Vilnius „Valetudo MMA Akademija“ | 1 |
2. | Deividas Reišys | 16 | 45 | Vilnius Pankratos | 2 |
Svorio kategorija iki 56 kg Amžiaus grupė iki 16 m.
Eil. Nr. | Vardas, pavardė | Amžius | Svoris | Miestas, klubas | Vieta |
1. | Robertas Keršys | 16 | 50 | Faiteris | 1 |
2. | Dariuš Driven | 15 | 55 | Vilnius Pankratos | 2 |
3. | Vladimirs Jefimovs | 16 | 56 | Latvija Sev Arch | 3 |
Svorio kategorija iki 61 kg Amžiaus grupė iki 16 m.
Eil. Nr. | Vardas, pavardė | Amžius | Svoris | Miestas, klubas | Vieta |
1. | Mantas Rimeika | 16 | 60 | Faiteris | 1 |
2. | Benas Šorochovas | 15 | 58 | Kaunas Dainrafas | 2 |
3. | Germans Leško | 16 | 60 | Latvija Sev Arch | 3 |
4. | Justinas Bartušis | 16 | 61 | Tauragė Taurris | |
5. | Matas Savickas | 15 | 60 | Kaunas Fighter House | |
6. | Arminas Januškevičius | 16 | 61 | ||
7. | Maksims Feklistovs | 16 | 58 | Latvija Sev Arch | |
8. | Artūras Andrijauskas | 16 | 61 |
Svorio kategorija iki 66 kg Amžiaus grupė iki 16 m.
Eil. Nr. | Vardas, pavardė | Amžius | Svoris | Miestas, klubas | Vieta |
1. | Modestas Narbutas | 16 | 64 | Raseiniai Pantera | 1 |
2. | Herkus Šetkus | 15 | 66 | Vilnius „Valetudo MMA Akademija“ | 2 |
3. | Emilis Panceris | Vilnius „Valetudo MMA Akademija“ | 3 | ||
4. | Erikas Bagurskas | 15 | 64 | Kaunas Dainralfas | |
5. | David Mickevičius | 15 | 66 | Vilnius „Valetudo MMA Akademija“ |
Svorio kategorija iki 70 kg Amžiaus grupė iki 16 m.
Eil. Nr. | Vardas, pavardė | Amžius | Svoris | Miestas, klubas | Vieta |
1. | Bernard Dadyčin | 16 | 70 | Klaipėda Team Lion MMA | 1 |
2. | Faustas Batkus | 16 | 70 | Tauragė Taurris | 2 |
3. | Daniels Jefanovs | 16 | 70 | Latvija Sev Arch | 3 |
4. | Lukas Višinskis | 16 | 65 | Vilnius Valetudo | |
5. | Eimantas Prochorenko | 15 | 65 | Vilnius Valetudo |
Svorio kategorija iki 77 kg Amžiaus grupė iki 16 m.
Eil. Nr. | Vardas, pavardė | Amžius | Svoris | Miestas, klubas | Vieta |
1. | Tauras Čiuplys | 16 | 77 | Marijampolė Gladiator Gym | 1 |
2. | Ignas Kučinskas | 16 | 76 | Šiauliai Fighting and Fitness Center | 2 |
3. | Erikas Raskov | 15 | 75 | Vilnius „Valetudo MMA Akademija“ | 3 |
4. | Danielius Repenko | 16 | 76 | Klaipėda Team Lion MMA | |
5. | Maksim Podchodiaščev | 15 | 75 | Vilnius „Valetudo MMA Akademija“ | |
6. | Antoni Rafal Lamauskas | 16 | 73 | Vilnius Pankratos | |
7. | Erikas Lepeševas | 15 | 77 | Vilnius Arėjas |
Svorio kategorija iki +77 kg Amžiaus grupė iki 16 m.
Eil. Nr. | Vardas, pavardė | Amžius | Svoris | Miestas, klubas | Vieta |
1. | Kristupas Šimkus | 16 | 86 | Tauragė Taurris | 1 |
2. | Radoslav Petrovski | 16 | 95 | Vilnius Valetudo | 2 |
U – 18 (17 ir 18 m. jaunimas )
Svorio kategorija iki 56 kg Amžiaus grupė iki 18 m.
Eil. Nr. | Vardas, pavardė | Amžius | Svoris | Miestas, klubas | Vieta |
1. | Aleksandras Juzik | 17 | 56 | Klaipėda Team Lion MMA | 1 |
2. | Dan Jagelo | 17 | 56 | Vilnius Pankratos | 2 |
Svorio kategorija iki 61 kg Amžiaus grupė iki 18 m.
Eil. Nr. | Vardas, pavardė | Amžius | Svoris | Miestas, klubas | Vieta |
1. | Aidas Abrutis | 18 | 61 | Klaipėda Team Lion MMA | 1 |
2. | Ain Kivimägi | 18 | 61 | Estonia Team MMAces | 2 |
3. | Semyon Fedorov | 17 | 58 | Estonia Tokon | 3 |
Svorio kategorija iki 66 kg Amžiaus grupė iki 18 m.
Eil. Nr. | Vardas, pavardė | Amžius | Svoris | Miestas, klubas | Vieta |
1. | Egert Messek | 18 | 65 | Estonia Team MMAces | 1 |
2. | Aksel Arna | 18 | 66 | Estonia Englas | 2 |
3. | Nedas Rainys | 18 | 66 | Tauragė Taurris | 3 |
Svorio kategorija iki 70 kg Amžiaus grupė iki 18 m.
Eil. Nr. | Vardas, pavardė | Amžius | Svoris | Miestas, klubas | Vieta |
1. | Mykolas Korsakovas | 18 | 68 | Kaunas Fighter House | 1 |
2. | Tautvydas Tamošaitis | 18 | 70 | Tauragė Taurris | 2 |
3. | Domas Vasiliauskas | 17 | 70 | Raseiniai Pantera | 3 |
4. | Lukas Grigaitis | 18 | 70 | Marijampolė Gladiator Gym | |
5. | Titas Jarmalavičius | 17 | 69 | Vilnius „Valetudo MMA Akademija“ | |
6. | Aleksandrs Krasnakovs | 18 | 70 | Latvija Sev Arch |
Svorio kategorija iki 77 kg Amžiaus grupė iki 18 m.
Eil. Nr. | Vardas, pavardė | Amžius | Svoris | Miestas, klubas | Vieta |
1. | Nedas Pranckus | 18 | 76 | Šiauliai Fighting and Fitness Center | 1 |
2. | Andrejs Koroljovs | 18 | 77 | Latvija Sev Arch | 2 |
3. | Kevin Ojaveer | 18 | 77 | Estonia Englas | 3 |
4. | Danila Matiukov | 17 | 77 | Lutador Klaipėda | |
5. | Eigintas Šlekys | 18 | 76 | Kaunas Iron Sky Gym | |
6. | Ivars Leitarts | 17 | 76 | Latvija Sev Arch | |
7. | Laurynas Vaičiulis | 18 | 76 | Šiauliai Fighting and Fitness Center | |
8. | Domas Krivelis | 18 | 75 | Vilnius Valetudo | |
9. | Dovydas Bužinskis | 18 | 77 | Vilnius Valetudo |
Svorio kategorija iki 84 kg Amžiaus grupė iki 18 m.
Eil. Nr. | Vardas, pavardė | Amžius | Svoris | Miestas, klubas | Vieta |
1. | Nikita Solomjanijs | 17 | 82 | Latvija Sev Arch | 1 |
2. | Vladislav Stefanovič | 19+ | 82 | Vilnius Pankratos | 2 |
Suaugusieji +19
Svorio kategorija iki 61 kg Amžiaus grupė +19 m.
Eil. Nr. | Vardas, pavardė | Amžius | Svoris | Miestas, klubas | Vieta |
1. | Edvinas Januševičius | 19+ | 61 | Raseiniai Pantera | 1 |
2. | Danils Kučurs | 19+ | 61 | Latvija Sev Arch | 2 |
3. | Milanas Majauskas | 19+ | 58 | Jurbarkas „Pantera“ |
Svorio kategorija iki 66 kg Amžiaus grupė +19 m.
Eil. Nr. | Vardas, pavardė | Amžius | Svoris | Miestas, klubas | Vieta |
1. | Madis Mäeste | 19+ | 66 | Estonia Team MMAces | 1 |
2. | Edvinas Januševičius | 19+ | 61 | Raseiniai Pantera | 2 |
3. | Abdurasul Kholikov | 19+ | 66 | Latvija Sev Arch | 3 |
4. | Nikita Romanenko | 19+ | 64 | Latvija Sev Arch | |
5. | Gintaras Sinkevičius | 24 | 66 | Vilnius Pankratos |
Svorio kategorija iki 70 kg Amžiaus grupė +19 m.
Eil. Nr. | Vardas, pavardė | Amžius | Svoris | Miestas, klubas | Vieta |
1. | Deividas Baltusevičius | 19+ | 67 | Šakiai Ošimas | 1 |
2. | Nikita Prohorovs | 19+ | 70 | Latvija Sev Arch | 2 |
3. | Konstantin Mokšin | 19+ | 70 | Vilnius Pankratos | 3 |
Svorio kategorija iki 77 kg Amžiaus grupė +19 m.
Eil. Nr. | Vardas, pavardė | Amžius | Svoris | Miestas, klubas | Vieta |
1. | Tomas Markus | 19+ | 77 | Vilnius „Valetudo MMA Akademija“ | 1 |
2. | Martin Timberg | 19+ | 77 | Estonia Team MMAces | 2 |
3. | Rytis Kveselys | 19+ | 74 | Raseiniai Pantera | 3 |
4. | Arzu Džafarovs | 19+ | 77 | Latvija Sev Arch | |
5. | Iljas Salaev | 19+ | 73 | Latvija Sev Arch |
Svorio kategorija iki 84 kg Amžiaus grupė +19 m.
Eil. Nr. | Vardas, pavardė | Amžius | Svoris | Miestas, klubas | Vieta |
1. | Vladislav Stefanovič | 19+ | 82 | Vilnius Pankratos | 1 |
2. | Edvardas Babarskas | 24 | 84 | Lutador Klaipėda | 2 |
Svorio kategorija iki 93 kg Amžiaus grupė +19 m.
Eil. Nr. | Vardas, pavardė | Amžius | Svoris | Miestas, klubas | Vieta |
1. | Edvardas Babarskas | 24 | 84 | Lutador Klaipėda | 1 |
2. | Vadim Valujev | 26 | 92 | Vilnius Pankratos | 2 |
Svorio kategorija + 93 kg pagall jaunimo taisykles!!! Amžiaus grupė +19 m.
Eil. Nr. | Vardas, pavardė | Amžius | Svoris | Miestas, klubas | Vieta |
1. | Laurynas Petruškevičius | 17 | 110 | Kaunas Fighter House | 1 (iki 18m.) |
2. | Edvard Petrovič | 22 | 100+ | Vilnius Pankratos | 1 (19+m.) |
Komandos narių vertinimo taškai!
I VIETA – 5
II VIETA – 3
III VIETA – 1
KLUBAS | TAŠKAI |
Vilnius Pankratos | 86 |
Pantera | 51 |
Faiteris | 26 |
Latvia Sev Arch | 23 |
Vilnius Valetudo MMA Akademija | 22 |
Lutador Klaipėda | 21 |
Tauragė Taurris | 18 |
Estija Team MMAces | 16 |
Klaipėda Team Lion MMA | 13 |
Šiauliai Fighting and Fitness center | 13 |
Kaunas Dainralfas | 11 |
Kaunas Fighter House | 10 |
Marijampolė Gladiator Gym | 8 |
Šakiai Ošimas | 5 |
Estija Tokon | 4 |
Vilnius Arėjas | 3 |
Estija Englas | 4 |
Kaunas Iron Sky Gym |