Lietuvos MMA Čempionatas 2019 m. lapkričio 9 d.,  Jurbarkas REZULTATAI

Daugiau FOTO

Apdovanojimai

Video

2019 m. Atvirame Lietuvos MMA čempionate dalyvavo gausus būrys užsieniečių

Lapkričio 9 d. Jurbarke įvyko Atviras Mišrių kovos menų čempionatas. Varžybose dalyvavo 139 dalyviai iš 18 sporto klubų. Galime pasidžiaugti, kad į Jurbarką dalyvių atvyksta kaskart vis iš daugiau Lietuvos miestų: Vilniaus, Kauno, Jonavos, Klaipėdos, Šiaulių, Tauragės, Marijampolės  Raseinių. Varžybose dalyvavo ir sportininkai iš Latvijos ir Estijos MMA sporto klubų. Vaikai, jaunimas ir suaugę kovojo dviejuose MMA narvuose. Tiek jaunimo, tiek suaugusių kovos pasižymėjo atkaklumu ir techniškomis dvikovomis. Daugiausiai dėmesio sulaukė merginų kovos iki 18 m. Sportininkės itin atkakliai siekė čempionės vardo. Susumavus visus rezultatus pagrindinė taurė atiteko Vilniaus sporto klubui “Pankratos“,  antroji vieta – sporto klubui „Pantera“, trečioji vieta  –  sporto klubui „Faiteris“. Speciali taurė už ryžtą, atkaklumą ir pačią gausiausią komandą atiteko taip pat sporto klubui „Pankratos“.

Varžybos buvo geras pasiruošimas artėjančiam Baltijos šalių MMA čempionatui, kuris vyks jau 2020 m. vasario 29 d. Jonavos sporto Arenoje. Lietuvos ir Baltijos šalių čempionams, tai svarbiausios varžybos po kurių bus atrinkti sportininkai, kurie atstovaus Lietuvą 2020 m. liepos mėnesį Italijoje, Romos mieste.

MMA sportas tampa vis populiaresnis, tai rodo didelis dalyvių ir žiūrovų skaičius. Galima drąsiai teigti, kad MMA kovos menas yra įdomus ne tik sportininkams. Gražios ir kovingos kovos pritraukia vis daugiau kovos menais besidominčių žiūrovų.

Organizatoriai dėkoja visiems sportininkams ir treneriams už kantrybę ir MMA sporto palaikymą. Taip pat Jurbarko sporto klubo „Pantera“ dėkoja sportininkams, kurie prisidėjo savo darbu ruošiantis varžybas ir joms pasibaigus. Dėkojame už paramą varžybos – Jurbarko rajono savivaldybei, Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijai, saugos tarnybai „Norgauda“. Taip pat didelė padėka varžybų teisėjams už darbą skaičiuojant dalyvių taškus ir norą bei pastangas saugoti sportininkų sveikatą.

Atvirame Lietuvos MMA čempionate
2019 m. lapkričio 9 d.,  Jurbarkas

Rėmėjai – partneriai
Jurbarko rajono savivaldybė
Apsaugos tarnyba „Norgauda“
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vedėjas – Rolandas Lukoševičius
Vyr. teisėjas – Tadas Rimkevičius
Teisėjai – Arnoldas Lukošiunas, Ovidijus Brazas, Simas Garbenis, Raimondas Zeniauskas,  Martynas Girskis, , Ramūnas Venslovas, Renatas Buškus, Paulius Smirnovas, Mantvydas Šulcas.

Protokolas
Viso 139 dalyviai
Speciali taurė už ryžtą, atkaklumą ir pačią gausiausią komandą – Pankratos
Pankratos – I vieta
Pantera – II vieta
Faiteris – III vieta

MERGAITĖS
Svorio kategorija  iki 31 kg                                               Amžiaus grupė   iki 12 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Taisija Gerasimovič 8 26 Vilnius Pankratos 1
2. Sofija Mokšina 9 25 Vilnius Pankratos 2

Svorio kategorija iki 44 kg                                             Amžiaus grupė iki 12 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Marta Ščedrova 11 37 Faiteris 1
2. Liudmila Stefanovič 11 42 Vilnius Pankratos 2

Svorio kategorija iki 66 kg                                             Amžiaus grupė iki 12 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Luiza Ucaeva 12 56 Vilnius Pankratos 1
2. Liza Ucaeva 12 64 Vilnius Pankratos 2

Svorio kategorija iki 61  kg                                               Amžiaus grupė iki 16  m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Lijana Lipinskaite 16 59 Jurbarkas Pantera 1
2. Neringa Banišauskaitė 15 55 Marijampolė Gladiator Gym 2
3. Anastasija Prilepskaja 15 56 Vilnius Valetudo 3
4. Dyja Petravičiūtė 15 53 Vilnius „Valetudo MMA Akademija“  
5. Greta Vitkutė 16 54 Faiteris  
6. Greta Židulytė 14 59 Jurbarkas Pantera  
7 Monika Orlavičiūtė 18 58 Faiteris  

Svorio kategorija iki 66 kg                                             Amžiaus grupė iki 18 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Erika Šachvorostovaitė 16 67 Faiteris 1
2. Alisa Bostan 18 64 Estija Tokon 2

U – 10 (iki 10 m. vaikai)
Svorio kategorija  iki  31  kg                                               Amžiaus grupė iki 10 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Kristupas Bartusevičius 10 30 Jurbarkas Pantera 1
2. Vilius Kairys 10 27 Lutador Klaipėda 2
3. Artiom Zenkevič 10 30 Vilnius Pankratos 3
4. Arnis Železniakas 7 30 Faiteris  

Svorio kategorija iki 37  kg                                               Amžiaus grupė   iki 10 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Patrik Kumpickij 10 37 Vilnius Pankratos 1
2. Kiril Gerasimovič 9 36 Vilnius Pankratos 2

Svorio kategorija +37 kg                                               Amžiaus grupė   iki 10 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Nojus Tranavičius 10 54 Lutador Klaipėda 1
2. Deimantas Šegžda 10 50 Jurbarkas Pantera 2

U – 12 (11 ir 12 m. vaikai )
Svorio kategorija  iki 37 kg                                               Amžiaus grupė   iki 12 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Oleg Baldovskij 12 34 Vilnius Pankratos 1
2. Michail Jakšys 12 36 Vilnius Pankratos 2
3. Klaidas Kukliauskas 11 35 Jurbarkas Pantera 3
4. Kazys Kazakevičius 11 35 Faiteris  
5. Deividas Ivanauskas 11 30 Faiteris  
6. Artiom Pukianec 11 36 Vilnius Pankratos  

Svorio kategorija  iki 40 kg                                               Amžiaus grupė iki 12 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Renars Daugulis 12 40 Latvija Sev Arch 1
2. Adrijanas Narkun 12 40 Jurbarkas Pantera 2
3. Ernestas Antanaitis 12 40 Tauragė Taurris 3
4. Daniel Sadovskij 12 39 Vilnius Pankratos  
5. Domantas Rapalis 11 38 Liutadao .Klaipėda  
6. Naglis Stoškus 12 40 Vilnius „Valetudo MMA Akademija“  
7. Karolis Petrauskas 12 40 Pantera  

Svorio kategorija iki 44  kg                                               Amžiaus grupė   iki 12 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Ilja Panov 12 42 Vilnius Pankratos 1
2. Joris Kuncaitis 12 44 Jurbarkas Pantera 2
3. Danielius Kondratjevas 12 42 Faiteris 3

Svorio kategorija iki 52  kg                                               Amžiaus grupė   iki 12 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Daniel Pestov 12 51 Vilnius Pankratos 1
2. Mantas Paulauskas 11 47 Lutador Klaipėda  2

Svorio kategorija iki +52  kg                                               Amžiaus grupė   iki 12 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Emilis Stankevičius 12 55 Faiteris 1
2. Darekas Vysockis 12 52 Vilnius Pankratos 2

U – 14 (13 ir 14 m. vaikai )
Svorio kategorija iki 44  kg                                               Amžiaus grupė   iki 14 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Gvidas Jurevičius 13 42 Kaunas Dainralfas 1
2. Rokas Bartulis 13 36 Jurbarkas Pantera 2

Svorio kategorija iki 48 kg                                               Amžiaus grupė iki 14 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Matas Barkauskas 13 48 Tauragė Taurris 1
2. Edvinas Kvieska 13 48 Jurbarkas Pantera 2

Svorio kategorija iki 52 kg                                               Amžiaus grupė iki 14 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Daniel Afanasjev 13 49 Vilnius Pankratos 1
2. Dovydas Sabonaitis 14 51 Kaunas Dainralfas 2
3. Deimantas Vabalas 13 52 Raseiniai Pantera 3
4. Martynas Čebanauskas 14 51,5 Faiteris  

Svorio kategorija iki 61  kg                                               Amžiaus grupė   iki 14 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Dalius Kutka 14 59 Vilnius Pankratos 1
2. Pavel Voinickij 14 61 Vilnius Arėjas 2
3. Pavelas Majauskas 14 54 Jurbarkas Pantera 3
4. Neilas Narkun 13 59 Jurbarkas Pantera  

Svorio kategorija iki 66  kg                                               Amžiaus grupė iki 14 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Lukas Mačiūnas 14 66 Šiauliai Fighting and Fitness Center 1
2. Edvinas Petrauskas 14 63 Vilnius „Valetudo MMA Akademija“ 2
3. Danila Zacharov 13 65 Vilnius Pankratos 3
4. Mindaugas Motiekaitis 14 64 Faiteris  

Svorio kategorija  + 66  kg                                               Amžiaus grupė iki 14 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Ernestas Mažintas 16 84 Raseiniai Pantera 1
2. Kornelijus Bruno 14 72 Jurbarkas Pantera 2

U – 16 (15 ir 16 m. jaunimas )
Svorio kategorija iki 48  kg                                               Amžiaus grupė   iki 16 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Lukas Bučelis 15 47 Vilnius „Valetudo MMA Akademija“ 1
2. Deividas Reišys 16 45 Vilnius Pankratos 2

Svorio kategorija  iki 56 kg                                               Amžiaus grupė iki 16 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Robertas Keršys 16 50 Faiteris 1
2. Dariuš Driven 15 55 Vilnius Pankratos 2
3. Vladimirs Jefimovs 16 56 Latvija Sev Arch 3

Svorio kategorija iki 61  kg                                               Amžiaus grupė   iki 16 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Mantas Rimeika 16 60 Faiteris 1
2. Benas Šorochovas 15 58 Kaunas Dainrafas 2
3. Germans Leško 16 60 Latvija Sev Arch 3
4. Justinas Bartušis 16 61 Tauragė Taurris  
5. Matas Savickas 15 60 Kaunas Fighter House  
6. Arminas Januškevičius 16 61 Jurbarkas Pantera  
7. Maksims Feklistovs 16 58 Latvija Sev Arch  
8. Artūras Andrijauskas 16 61 Šiauliai Fighting and Fitness center  

Svorio kategorija iki 66  kg                                               Amžiaus grupė  iki 16 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Modestas Narbutas 16 64 Raseiniai Pantera 1
2. Herkus Šetkus 15 66 Vilnius „Valetudo MMA Akademija“ 2
3. Emilis Panceris     Vilnius „Valetudo MMA Akademija“ 3
4. Erikas Bagurskas 15 64 Kaunas Dainralfas  
5. David Mickevičius 15 66 Vilnius „Valetudo MMA Akademija“  

Svorio kategorija iki 70  kg                                               Amžiaus grupė  iki 16 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Bernard Dadyčin 16 70 Klaipėda Team Lion MMA 1
2. Faustas Batkus 16 70 Tauragė Taurris 2
3. Daniels Jefanovs 16 70 Latvija Sev Arch 3
4. Lukas Višinskis 16 65 Vilnius Valetudo  
5. Eimantas Prochorenko 15 65 Vilnius Valetudo  

Svorio kategorija iki 77 kg                                               Amžiaus grupė iki 16 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Tauras Čiuplys 16 77 Marijampolė Gladiator Gym 1
2. Ignas Kučinskas 16 76 Šiauliai Fighting and Fitness Center 2
3. Erikas Raskov 15 75 Vilnius „Valetudo MMA Akademija“ 3
4. Danielius Repenko 16 76 Klaipėda Team Lion MMA  
5. Maksim Podchodiaščev 15 75 Vilnius „Valetudo MMA Akademija“  
6. Antoni Rafal Lamauskas 16 73 Vilnius Pankratos  
7. Erikas Lepeševas 15 77 Vilnius Arėjas  

Svorio kategorija iki +77  kg                                               Amžiaus grupė   iki 16 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Kristupas Šimkus 16 86 Tauragė Taurris 1
2. Radoslav Petrovski 16 95 Vilnius Valetudo 2

U – 18 (17 ir 18 m. jaunimas )
Svorio kategorija iki 56  kg                                               Amžiaus grupė   iki 18 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Aleksandras Juzik 17 56 Klaipėda Team Lion MMA 1
2. Dan Jagelo 17 56 Vilnius Pankratos 2

Svorio kategorija iki 61  kg                                               Amžiaus grupė   iki 18 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Aidas Abrutis 18 61 Klaipėda Team Lion MMA 1
2. Ain Kivimägi 18 61 Estonia Team MMAces 2
3. Semyon Fedorov 17 58 Estonia Tokon 3

Svorio kategorija iki 66  kg                                               Amžiaus grupė  iki 18 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Egert Messek 18 65 Estonia Team MMAces 1
2. Aksel Arna 18 66 Estonia Englas 2
3. Nedas Rainys 18 66 Tauragė Taurris 3

Svorio kategorija iki 70 kg                                               Amžiaus grupė iki 18 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Mykolas Korsakovas 18 68 Kaunas Fighter House 1
2. Tautvydas Tamošaitis 18 70 Tauragė Taurris 2
3. Domas Vasiliauskas 17 70 Raseiniai Pantera 3
4. Lukas Grigaitis 18 70 Marijampolė Gladiator Gym  
5. Titas Jarmalavičius 17 69 Vilnius „Valetudo MMA Akademija“  
6. Aleksandrs Krasnakovs 18 70 Latvija Sev Arch  

Svorio kategorija iki 77  kg                                               Amžiaus grupė   iki 18 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Nedas Pranckus 18 76 Šiauliai Fighting and Fitness Center 1
2. Andrejs Koroljovs 18 77 Latvija Sev Arch 2
3. Kevin Ojaveer 18 77 Estonia Englas 3
4. Danila Matiukov 17 77 Lutador Klaipėda  
5. Eigintas Šlekys 18 76 Kaunas Iron Sky Gym  
6. Ivars Leitarts 17 76 Latvija Sev Arch  
7. Laurynas Vaičiulis 18 76 Šiauliai Fighting and Fitness Center  
8. Domas Krivelis 18 75 Vilnius Valetudo  
9. Dovydas Bužinskis 18 77 Vilnius Valetudo  

Svorio kategorija iki 84  kg                                               Amžiaus grupė iki 18 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Nikita Solomjanijs 17 82 Latvija Sev Arch 1
2. Vladislav Stefanovič 19+ 82 Vilnius Pankratos 2

Suaugusieji +19
Svorio kategorija  iki  61 kg                                               Amžiaus grupė    +19     m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Edvinas Januševičius 19+ 61 Raseiniai Pantera 1
2. Danils Kučurs 19+ 61 Latvija Sev Arch 2
3. Milanas Majauskas 19+ 58 Jurbarkas „Pantera“  

Svorio kategorija  iki  66 kg                                               Amžiaus grupė    +19     m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Madis Mäeste 19+ 66 Estonia Team MMAces 1
2. Edvinas Januševičius 19+ 61 Raseiniai Pantera 2
3. Abdurasul Kholikov 19+ 66 Latvija Sev Arch 3
4. Nikita Romanenko 19+ 64 Latvija Sev Arch  
5. Gintaras Sinkevičius 24 66 Vilnius Pankratos

Svorio kategorija  iki 70 kg                                               Amžiaus grupė       +19  m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Deividas Baltusevičius 19+ 67 Šakiai Ošimas 1
2. Nikita Prohorovs 19+ 70 Latvija Sev Arch 2
3. Konstantin Mokšin 19+ 70 Vilnius Pankratos 3

Svorio kategorija  iki  77 kg                                               Amžiaus grupė    +19     m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Tomas Markus 19+ 77 Vilnius „Valetudo MMA Akademija“ 1
2. Martin Timberg 19+ 77 Estonia Team MMAces 2
3. Rytis Kveselys 19+ 74 Raseiniai Pantera 3
4. Arzu Džafarovs 19+ 77 Latvija Sev Arch  
5. Iljas Salaev 19+ 73 Latvija Sev Arch  

Svorio kategorija  iki  84 kg                                               Amžiaus grupė     +19    m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Vladislav Stefanovič 19+ 82 Vilnius Pankratos 1
2. Edvardas Babarskas 24 84 Lutador Klaipėda 2

Svorio kategorija  iki 93  kg                                               Amžiaus grupė    +19     m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Edvardas Babarskas 24 84 Lutador Klaipėda 1
2. Vadim Valujev 26 92 Vilnius Pankratos 2

Svorio kategorija + 93  kg        pagall jaunimo taisykles!!!                                Amžiaus grupė +19 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Laurynas Petruškevičius 17 110 Kaunas Fighter House 1 (iki 18m.)
2. Edvard Petrovič 22 100+ Vilnius Pankratos 1 (19+m.)

Komandos narių vertinimo taškai!
I VIETA – 5
II VIETA – 3
III VIETA – 1

KLUBAS TAŠKAI
Vilnius Pankratos 86
Pantera 51
Faiteris 26
Latvia Sev Arch 23
Vilnius Valetudo MMA Akademija 22
Lutador Klaipėda 21
Tauragė Taurris 18
Estija Team MMAces 16
Klaipėda Team Lion MMA 13
Šiauliai Fighting and Fitness center 13
Kaunas Dainralfas 11
Kaunas Fighter House 10
Marijampolė Gladiator Gym 8
Šakiai Ošimas 5
Estija Tokon 4
Vilnius Arėjas 3
Estija Englas 4
Kaunas Iron Sky Gym