Atviras ringas Pantera „Žalgirio Taurė“ 2019-10-12 Jurbarkas
Spalio 12 d. Jurbarke įvyko MMA varžybos, kurių organizatorius – sporto klubas „Pantera“. Varžybose dalyvavo 100 dalyviai iš 15 sporto klubų. Galime pasidžiaugti, kad į Jurbarką dalyviai atvyksta kaskart vis iš daugiau Lietuvos miestų: Vilniaus, Kauno, Jonavos, Klaipėdos, Šiaulių, Tauragės, Raseinių, Vaikai, jaunimas ir suaugę kovojo dviejuose MMA narvuose. MMA sportas tampa vis populiaresnis, tai rodo didelis dalyvių ir žiūrovų skaičius. Galima drąsiai teigti, kad MMA kovos menas yra įdomus ne tik sportininkams. Gražios ir kovingos kovos pritraukia vis daugiau kovos menais besidominčių žiūrovų.
Varžybos buvo puikus pasiruošimas artėjančiam Lietuvos MMA čempionatui, kuris vyks jau š. m. lapkričio 9 d. Susumavus visus rezultatus pagrindinė „Žalgirio taurė“ atiteko šeimininkams – sporto klubui „Pantera“, antroji vieta – sporto klubui „Faiteris“, trečioji vieta – Vilniaus ,,Valetudo MMA akademija“. Organizatoriai dėkoja visiems sportininkams ir treneriams už kantrybę ir palaikoma MMA sportas. Taip pat Jurbarko sporto klubo „Pantera“ dėkoja sportininkams, kurie prisidėjo savo darbu ruošiantis varžybas ir joms pasibaigus. Dėkojame už paramą varžybos: Jurbarko rajono savivaldybei, Lietuvos sporto draugija Žalgiris, Apsaugos tarnybai Norgauda. Taip pat didelė padėka varžybų teisėjams už darbą skaičiuojant dalyvių taškus ir norą bei pastangas saugoti sportininkų sveikatą.
Protokolas/Rezultatai
MERGAITĖS
Svorio kategorija iki 54 kg IMTYNĖS Amžiaus grupė 14 m.
Eil. Nr. | Vardas, pavardė | Amžius | Svoris | Miestas, klubas | Vieta |
1. | Monika Bartulytė | 14 | 54 | Jurbarkas Pantera | 1 |
2. | Viltė Merkevičiūtė | 13 | 52 | Šakiai Ošimas | 2 |
Svorio kategorija iki 61 kg IMTYNĖS Amžiaus grupė iki 16 m.
Eil. Nr. | Vardas, pavardė | Amžius | Svoris | Miestas, klubas | Vieta |
1. | Lijana Lipinskaitė | 16 | 61 | Jurbarkas Pantera | 1 |
2. | Benita Eidikytė | 15 | 57 | Šakiai Ošimas | 2 |
3. | Greta Židulytė | 14 | 60 | Jurbarkas Pantera | 3 |
Svorio kategorija iki 74 kg IMTYNĖS Amžiaus grupė iki 18 m.
Eil. Nr. | Vardas, pavardė | Amžius | Svoris | Miestas, klubas | Vieta |
1. | Ieva Smirnovaitė | 16 | 61 | Šakiai Ošimas | 1 |
2. | Monika Orlavičiūtė | 18 | 57 | Faiteris | 2 |
3. | Emilija Andrijauskaitė | 15 | 74 | Šakiai Ošimas | 3 |
Svorio kategorija iki 66 kg MMA Amžiaus grupė iki 16 m.
Eil. Nr. | Vardas, pavardė | Amžius | Svoris | Miestas, klubas | Vieta |
1. | Erika Šachvorostovaitė | 16 | 67 | Faiteris | 1 |
2. | Lijana Lipinskaitė | 16 | 61 | Jurbarkas Pantera | 2 |
Svorio kategorija iki 61 kg MMA Amžiaus grupė iki 18 m.
Eil. Nr. | Vardas, pavardė | Amžius | Svoris | Miestas, klubas | Vieta |
1. | Lijana Lipinskaitė | 16 | 61 | Jurbarkas Pantera | 1 |
2. | Monika Orlavičiūtė | 18 | 57 | Faiteris | 2 |
U – 10 (iki 10 m. vaikai)
Svorio kategorija iki 31 kg Amžiaus grupė iki 10 m.
Eil. Nr. | Vardas, pavardė | Amžius | Svoris | Miestas, klubas | Vieta |
1. | Vilius Kairys | 10 | 27 | Lutador Klaipėda | 1 |
2. | Kristupas Bartusevičius | 10 | 29 | Jurbarkas Pantera | 2 |
3. | Arnis Železniakas | 7 | 30 | Faiteris | 3 |
4. | Deividas Stankevičius | 9 | 30 | Faiteris |
Svorio kategorija iki 34 kg Amžiaus grupė iki 10 m.
Eil. Nr. | Vardas, pavardė | Amžius | Svoris | Miestas, klubas | Vieta |
1. | Kazys Kazakevičius | 10 | 32 | Faiteris | 1 |
2. | Mindaugas Jonauskas | 10 | 33 | Lutador Klaipėda | 2 |
U – 12 (11 ir 12 m. vaikai )
Svorio kategorija iki 37 kg Amžiaus grupė iki 12 m.
Eil. Nr. | Vardas, pavardė | Amžius | Svoris | Miestas, klubas | Vieta |
1. | Kajus Pažereckas | 11 | 35 | Jurbarkas Pantera | 1 |
2. | Eimantas Šilaikis | 12 | 29 | Faiteris | 2 |
3. | Deividas Ivanauskas | 11 | 30 | Faiteris | 3 |
Svorio kategorija iki 40 kg Amžiaus grupė iki 12 m.
Eil. Nr. | Vardas, pavardė | Amžius | Svoris | Miestas, klubas | Vieta |
1. | Matas Pečiulis | 11 | 40 | Kaunas „Naglis Gym“ | 1 |
2. | Adrijanas Narkun | 12 | 40 | Jurbarkas „Pantera“ | 2 |
Svorio kategorija iki 44 kg Amžiaus grupė iki 12 m.
Eil. Nr. | Vardas, pavardė | Amžius | Svoris | Miestas, klubas | Vieta |
1. | Ernestas Antanaitis | 12 | 41 | Tauragė „Taurris“ | 1 |
2. | Joris Kuncaitis | 12 | 44 | Jurbarkas „Pantera“ | 2 |
3. | Tauras Šakys | 12 | 43 | Kaunas „Cunamis Fight Club“ | 3 |
4. | Naglis Stoškus | 12 | 42 | Vilnius „Valetudo MMA Akademija“ | |
5. | Domantas Rapalis | 11 | 43 | Lutador Klaipėda |
Svorio kategorija iki 48 kg Amžiaus grupė iki 12 m.
Eil. Nr. | Vardas, pavardė | Amžius | Svoris | Miestas, klubas | Vieta |
1. | Nojus Rimdeika | 12 | 42 | Faiteris | 1 |
2. | Mantas Paulauskas | 11 | 48 | Lutador Klaipėda | 2 |
U – 14 (13 ir 14 m. vaikai )
Svorio kategorija iki 48 kg Amžiaus grupė iki 14 m.
Eil. Nr. | Vardas, pavardė | Amžius | Svoris | Miestas, klubas | Vieta |
1. | Justas Vyturys | 14 | 48 | Jurbarkas Pantera | 1 |
2. | Lukas Bučelis | 14 | 46 | Vilnius „Valetudo MMA Akademija“ | 2 |
3. | Nojus Rimdeika | 13 | 42 | Faiteris | 3 |
Svorio kategorija iki 52 kg Amžiaus grupė iki 14 m.
Eil. Nr. | Vardas, pavardė | Amžius | Svoris | Miestas, klubas | Vieta |
1. | Emilis Stankevičius | 12 | 55 | Faiteris | 1 |
2. | Tautvydas Lebeckas | 13 | 52 | Jurbarkas Pantera | 2 |
3. | Matas Barkauskas | 13 | 51 | Tauragė Taurris | 3 |
4. | Justas Vyturys | 14 | 48 | Jurbarkas Pantera |
Svorio kategorija iki 56 kg Amžiaus grupė iki 14 m.
Eil. Nr. | Vardas, pavardė | Amžius | Svoris | Miestas, klubas | Vieta |
1. | Aurimas Grigonis | 13 | 56 | Jurbarkas Pantera | 1 |
2. | Vygaudas Kaušius | 14 | 54 | Šakiai „Ošimas“ | 2 |
3. | Pavelas Majauskas | 14 | 54 | Jurbarkas Pantera | 3 |
4. | Haroldas Joneckis | 14 | 55 | Lutador Klaipėda |
Svorio kategorija iki 66 kg Amžiaus grupė iki 14 m.
Eil. Nr. | Vardas, pavardė | Amžius | Svoris | Miestas, klubas | Vieta |
1. | Tumas Statulevičius | 14 | 61 | Vilnius „Valetudo MMA Akademija“ | 1 |
2. | Adomas Razma | 13 | 59 | Vilnius „Valetudo MMA Akademija“ | 2 |
3. | Mindaugas Motiekaitis | 13 | 63 | Faiteris | 3 |
4. | Gabrielius Makovskis | 13 | 66 | Faiteris |
Svorio kategorija + 66 kg Amžiaus grupė iki 14 m.
Eil. Nr. | Vardas, pavardė | Amžius | Svoris | Miestas, klubas | Vieta |
1. | Kornelijus Bruno | 14 | 73 | Jurbarkas Pantera | 1 |
2. | Deimantas Grigonis | 14 | 74 | Jurbarkas Pantera | 2 |
3. | Ernestas Mažintas | 15 | 77 | Raseiniai Pantera | 3 |
U – 16 (15 ir 16 m. jaunimas )
Svorio kategorija iki 56 kg Amžiaus grupė iki 16 m.
Eil. Nr. | Vardas, pavardė | Amžius | Svoris | Miestas, klubas | Vieta |
1. | Robertas Keršys | 16 | 49 | Faiteris | 1 |
2. | Deividas Kondrackis | 15 | 56 | Vilnius „Valetudo MMA Akademija“ | 2 |
3. | Marius Marčiūnas | 15 | 51 | Vilnius „Valetudo MMA Akademija“ | 3 |
Svorio kategorija iki 61 kg Amžiaus grupė iki 16 m.
Eil. Nr. | Vardas, pavardė | Amžius | Svoris | Miestas, klubas | Vieta |
1. | Mantas Rimeika | 16 | 58 | Faiteris | 1 |
2. | Emilis Panceris | 15 | 60 | Vilnius „Valetudo MMA Akademija“ | 2 |
3. | Justinas Bartušis | 16 | 59 | Tauragė Taurris | 3 |
Svorio kategorija iki 66 kg Amžiaus grupė iki 16 m.
Eil. Nr. | Vardas, pavardė | Amžius | Svoris | Miestas, klubas | Vieta |
1. | Vilius Steponavičius | 15 | 66 | Kaunas „Naglis Gym” | 1 |
2. | Lukas Dubrovnikas | 15 | 64 | Vilnius Valetudo | 2 |
Svorio kategorija iki 70 kg Amžiaus grupė iki 16 m.
Eil. Nr. | Vardas, pavardė | Amžius | Svoris | Miestas, klubas | Vieta |
1. | Aidas Veryga | 16 | 70 | Raseiniai Pantera | 1 |
2. | Eligijus Babianskas | 16 | 72 | Kaunas „Iron Sky Gym“ | 2 |
Svorio kategorija iki 77 kg Amžiaus grupė iki 16 m.
Eil. Nr. | Vardas, pavardė | Amžius | Svoris | Miestas, klubas | Vieta |
1. | Maksim Podchodiaščev | 15 | 75 | Vilnius „Valetudo MMA Akademija“ | 1 |
2. | Erikas Duškinas | 15 | 77 | Kaunas „Cunamis Fight Club“ | 2 |
3. | Danielius Repenko | 16 | 75 | Klaipėda „Team Lion MMA“ | 3 |
4. | Bernard Dadyčin | 16 | 75 | Klaipėda „Team Lion MMA“ | |
5. | Erikas Raskov | 15 | 74 | Vilnius „Valetudo MMA Akademija“ |
U – 18 (17 ir 18 m. jaunimas )
Svorio kategorija iki 56 kg Amžiaus grupė iki 18 m.
Eil. Nr. | Vardas, pavardė | Amžius | Svoris | Miestas, klubas | Vieta |
1. | Aleksandr Juzik | 17 | 56 | Klaipėda „Team Lion MMA“ | 1 |
2. | Milanas Majauskas | 18 | 56 | Jurbarkas Pantera | 2 |
Svorio kategorija iki 61 kg Amžiaus grupė iki 18 m.
Eil. Nr. | Vardas, pavardė | Amžius | Svoris | Miestas, klubas | Vieta |
1. | Artemij Aksiutovas | 18 | 61 | Vilnius Warriors Team | 1 |
2. | Milanas Majauskas | 18 | 56 | Jurbarkas Pantera | 2 |
Svorio kategorija iki 66 kg Amžiaus grupė iki 18 m.
Eil. Nr. | Vardas, pavardė | Amžius | Svoris | Miestas, klubas | Vieta |
1. | Aidas Abrutis | 18 | 65 | Klaipėda „Team Lion MMA“ | 1 |
2. | Modestas Merkevičius | 18 | 65 | Šakiai Ošimas | 2 |
3. | Nedas Rainys | 17 | 65 | Tauragė Taurris | 3 |
4. | Martynas Pupelis | 17 | 65 | Vilnius Valetudo MMA Akademija | |
5. | David Čechonin | 18 | 65 | Lutador Klaipėda | |
6. | Norbertas Buinauskas | 18 | 65 | Kaunas „Cunamis Fight Club“ |
Svorio kategorija iki 70 kg Amžiaus grupė iki 18 m.
Eil. Nr. | Vardas, pavardė | Amžius | Svoris | Miestas, klubas | Vieta |
1. | Mykolas Korsakovas | 18 | 67 | Kaunas Fighter House | 1 |
2. | Tautvydas Tamošaitis | 17 | 69 | Tauragė Taurris | 2 |
Svorio kategorija iki 84 kg Amžiaus grupė iki 18 m.
Eil. Nr. | Vardas, pavardė | Amžius | Svoris | Miestas, klubas | Vieta |
1. | Dovydas Bužinskis | 18 | 76 | Vilnius Valetudo MMA Akademija | 1 |
2. | Arnas Deikus | 17 | 83 | Raseiniai Pantera | 2 |
Suaugusieji +19
Svorio kategorija iki 66 kg Amžiaus grupė +19 m.
Eil. Nr. | Vardas, pavardė | Amžius | Svoris | Miestas, klubas | Vieta |
1. | Deividas Baltusevičius | +19 | 66 | Šakiai Ošimas | 1 |
2. | Edvinas Januševičius | +19 | 61 | Raseiniai Pantera | 2 |
Svorio kategorija iki 70 kg Amžiaus grupė +19 m.
Eil. Nr. | Vardas, pavardė | Amžius | Svoris | Miestas, klubas | Vieta |
1. | Renatas Buškus | +19 | 70 | Kaunas „Otso Gym“ | 1 |
2. | Gytis Petkevičius | +19 | 70 | Kaunas „Otso Gym“ | 2 |
3. | Dominykas Zaveckis | +19 | 69 | Vilnius Warriors Team | 3 |
4. | Liudas Šaltys | +19 | 67 | Šakiai Ošimas |
Svorio kategorija iki 84 kg Amžiaus grupė +19 m.
Eil. Nr. | Vardas, pavardė | Amžius | Svoris | Miestas, klubas | Vieta |
1. | Edvardas Babarskas | 24 | 83 | Lutador Klaipėda | 1 |
2. | Tomas Vestartas | 19+ | 84 | Kaunas Iron Sky Gym | 2 |
Svorio kategorija iki 93 kg Amžiaus grupė +19 m.
Eil. Nr. | Vardas, pavardė | Amžius | Svoris | Miestas, klubas | Vieta |
1. | Artūras Kudrešovas | 25 | 91 | Kaunas „Cunamis Fight Club“ | 1 |
2. | Erikas Jaznas | 27 | 91 | Kaunas Strikers Gym | 2 |
Svorio kategorija + 93 kg grappling Amžiaus grupė +19 m.
Eil. Nr. | Vardas, pavardė | Amžius | Svoris | Miestas, klubas | Vieta |
1. | Artūras Kudrešovas | 25 | 91 | Kaunas „Cunamis Fight Club“ | 1 |
2. | Laurynas Petruškevičius | 17 | 105 | Kaunas Fighter House | 2 |
Kikbokas (K-1)
Svorio kategorija iki 52 kg Amžiaus grupė iki 16 m.
Eil. Nr. | Vardas, pavardė | Amžius | Svoris | Miestas, klubas | Vieta |
1. | Robertas Keršys | 16 | 49 | Faiteris | 1 |
2. | Lukas Noreika | 15 | 49 | Kaunas Iron Sky Gym | 2 |
Svorio kategorija iki 61 kg Amžiaus grupė iki 16 m.
Eil. Nr. | Vardas, pavardė | Amžius | Svoris | Miestas, klubas | Vieta |
1. | Justinas Bartušis | 16 | 59 | Tauragė Taurris | 1 |
2. | Mindaugas Osanovas | 16 | 56 | Kaunas Iron Sky Gym | 2 |
Svorio kategorija iki 70 kg Amžiaus grupė iki 16 m.
Eil. Nr. | Vardas, pavardė | Amžius | Svoris | Miestas, klubas | Vieta |
1. | Tomas Pirogov | 16 | 68 | Kaunas „Iron Sky gym“ | 1 |
2. | Aidas Veryga | 16 | 70 | Raseiniai Pantera | 2 |
3. | Augustas Balnis | 15 | 64 | Kaunas Iron Sky gym | 3 |
Svorio kategorija iki 77 kg Amžiaus grupė iki 16 m.
Eil. Nr. | Vardas, pavardė | Amžius | Svoris | Miestas, klubas | Vieta |
1. | Dovydas Dimša | 16 | 73 | Kaunas „Tora“ | 1 |
2. | Arnas Zepkinas | 16 | 77 | Kaunas „Cunamis Fight Club“ | 2 |
Svorio kategorija iki 66 kg Amžiaus grupė iki +19 m.
Eil. Nr. | Vardas, pavardė | Amžius | Svoris | Miestas, klubas | Vieta |
1. | Motiejus Slavėnas | 18 | 66 | Kaunas „Naglis gym” | 1 |
2. | Dainius Šimoliūnas | +19 | 65 | Pakruojis | 2 |
Svorio kategorija iki 77 kg Amžiaus grupė iki +19 m.
Eil. Nr. | Vardas, pavardė | Amžius | Svoris | Miestas, klubas | Vieta |
1. | Stanislavas Sandulskis | 28 | 76 | Kaunas „Cunamis Fight Club“ | 1 |
2. | Erikas Bružikas | 27 | 74 | Kaunas Strikers Gym | 2 |
KLUBAI – komandiniai taškai
I vieta- 3 taškai
II vieta – 2 taškai
III vieta – 1 taškas
KLUBAS | TAŠKAI |
Pantera | 49 – I VIETA |
Faiteris | 31 – II VIETA |
Vilnius „Valetudo MMA Akademija“ | 20 – III VIETA |
Šakiai Ošimas | 15 |
Kaunas „Cunamis Fight Club“ | 14 |
Kaunas „Iron Sky Gym“ | 12 |
Tauragė „Taurris“ | 11 |
Lutador Klaipėda | 10 |
Kaunas „Naglis Gym“ | 9 |
Klaipėda „Team Lion MMA“ | 7 |
Kaunas „Fighter House/Roger Academy“ | 5 |
Kaunas „Otso Gym“ | 5 |
Kaunas „Strikers Gym“ | 4 |
Kaunas „Tora“ | 3 |
Vilnius „Warriors Team“ | 3 |
Pakruojis | 2 |