REZULTATAI, Atviras ringas Pantera  „Žalgirio Taurė“ 2019-10-12 Jurbarkas

Atviras ringas Pantera  „Žalgirio Taurė“   2019-10-12 Jurbarkas

DAUGIAU FOTO ČIA

Spalio 12 d. Jurbarke įvyko MMA varžybos, kurių organizatorius – sporto klubas „Pantera“. Varžybose dalyvavo 100 dalyviai iš 15 sporto klubų. Galime pasidžiaugti, kad į Jurbarką dalyviai atvyksta kaskart vis iš daugiau Lietuvos miestų: Vilniaus, Kauno, Jonavos, Klaipėdos, Šiaulių, Tauragės,  Raseinių, Vaikai, jaunimas ir suaugę kovojo dviejuose MMA narvuose. MMA sportas tampa vis populiaresnis, tai rodo didelis dalyvių ir žiūrovų skaičius. Galima drąsiai teigti, kad MMA kovos menas yra įdomus ne tik sportininkams. Gražios ir kovingos kovos pritraukia vis daugiau kovos menais besidominčių žiūrovų.

Varžybos buvo puikus pasiruošimas artėjančiam Lietuvos MMA čempionatui, kuris vyks jau š. m. lapkričio 9 d. Susumavus visus rezultatus pagrindinė „Žalgirio taurė“ atiteko šeimininkams – sporto klubui „Pantera“, antroji vieta –  sporto klubui „Faiteris“, trečioji vieta – Vilniaus ,,Valetudo MMA akademija“. Organizatoriai dėkoja visiems sportininkams ir treneriams už kantrybę ir palaikoma MMA sportas. Taip pat Jurbarko sporto klubo „Pantera“ dėkoja sportininkams, kurie prisidėjo savo darbu ruošiantis varžybas ir joms pasibaigus. Dėkojame už paramą varžybos: Jurbarko rajono savivaldybei, Lietuvos sporto draugija  Žalgiris, Apsaugos tarnybai Norgauda. Taip pat didelė padėka varžybų teisėjams už darbą skaičiuojant dalyvių taškus ir norą bei pastangas saugoti sportininkų sveikatą.

Protokolas/Rezultatai

MERGAITĖS

Svorio kategorija  iki  54 kg   IMTYNĖS                                            Amžiaus grupė   14  m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Monika Bartulytė 14 54 Jurbarkas Pantera 1
2. Viltė Merkevičiūtė 13 52 Šakiai Ošimas 2

Svorio kategorija iki 61  kg      IMTYNĖS                                         Amžiaus grupė iki 16 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Lijana Lipinskaitė 16 61 Jurbarkas Pantera 1
2. Benita Eidikytė 15 57 Šakiai Ošimas 2
3. Greta Židulytė 14 60 Jurbarkas Pantera 3

Svorio kategorija iki  74 kg        IMTYNĖS                                       Amžiaus grupė iki 18 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Ieva Smirnovaitė 16 61 Šakiai Ošimas 1
2. Monika Orlavičiūtė 18 57 Faiteris 2
3. Emilija Andrijauskaitė 15 74 Šakiai Ošimas 3

Svorio kategorija iki 66 kg         MMA                                     Amžiaus grupė iki 16 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Erika Šachvorostovaitė 16 67 Faiteris 1
2. Lijana Lipinskaitė 16 61 Jurbarkas Pantera 2

Svorio kategorija iki 61  kg         MMA                                      Amžiaus grupė iki 18 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Lijana Lipinskaitė 16 61 Jurbarkas Pantera 1
2. Monika Orlavičiūtė 18 57 Faiteris 2
   

U – 10 (iki 10 m. vaikai)
Svorio kategorija  iki  31  kg                                               Amžiaus grupė iki 10 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Vilius Kairys 10 27 Lutador Klaipėda 1
2. Kristupas Bartusevičius 10 29 Jurbarkas Pantera 2
3. Arnis Železniakas 7 30 Faiteris 3
4. Deividas Stankevičius 9 30 Faiteris

Svorio kategorija iki 34  kg                                               Amžiaus grupė   iki 10 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Kazys Kazakevičius 10 32 Faiteris 1
2. Mindaugas Jonauskas 10 33 Lutador Klaipėda 2

U – 12 (11 ir 12 m. vaikai )
Svorio kategorija  iki 37 kg                                               Amžiaus grupė   iki 12 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Kajus Pažereckas 11 35 Jurbarkas Pantera 1
2. Eimantas Šilaikis 12 29 Faiteris 2
3. Deividas Ivanauskas 11 30 Faiteris 3

Svorio kategorija  iki 40 kg                                               Amžiaus grupė iki 12 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Matas Pečiulis 11 40 Kaunas „Naglis Gym“ 1
2. Adrijanas Narkun 12 40 Jurbarkas „Pantera“ 2

Svorio kategorija iki 44  kg                                               Amžiaus grupė   iki 12 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Ernestas Antanaitis 12 41 Tauragė „Taurris“ 1
2. Joris Kuncaitis 12 44 Jurbarkas „Pantera“ 2
3. Tauras Šakys 12 43 Kaunas „Cunamis Fight Club“ 3
4. Naglis Stoškus 12 42 Vilnius „Valetudo MMA Akademija“
5. Domantas Rapalis 11 43 Lutador Klaipėda

Svorio kategorija iki 48  kg                                               Amžiaus grupė   iki 12 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Nojus Rimdeika 12 42 Faiteris 1
2. Mantas Paulauskas 11 48 Lutador Klaipėda 2

U – 14 (13 ir 14 m. vaikai )
Svorio kategorija iki 48 kg                                               Amžiaus grupė iki 14 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Justas Vyturys 14 48 Jurbarkas Pantera 1
2. Lukas Bučelis 14 46 Vilnius „Valetudo MMA Akademija“ 2
3. Nojus Rimdeika 13 42 Faiteris 3

Svorio kategorija iki 52 kg                                               Amžiaus grupė iki 14 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Emilis Stankevičius 12 55 Faiteris 1
2. Tautvydas Lebeckas 13 52 Jurbarkas Pantera 2
3. Matas Barkauskas 13 51 Tauragė Taurris 3
4. Justas Vyturys 14 48 Jurbarkas Pantera

Svorio kategorija iki 56 kg                                               Amžiaus grupė iki 14 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Aurimas Grigonis 13 56 Jurbarkas Pantera 1
2. Vygaudas Kaušius 14 54 Šakiai „Ošimas“ 2
3. Pavelas Majauskas 14 54 Jurbarkas Pantera 3
4. Haroldas Joneckis 14 55 Lutador Klaipėda

Svorio kategorija iki 66  kg                                               Amžiaus grupė iki 14 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Tumas Statulevičius 14 61 Vilnius „Valetudo MMA Akademija“ 1
2. Adomas Razma 13 59 Vilnius „Valetudo MMA Akademija“ 2
3. Mindaugas Motiekaitis 13 63 Faiteris 3
4. Gabrielius Makovskis 13 66 Faiteris

Svorio kategorija  + 66  kg                                               Amžiaus grupė iki 14 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Kornelijus Bruno 14 73 Jurbarkas Pantera 1
2. Deimantas Grigonis 14 74 Jurbarkas Pantera 2
3. Ernestas Mažintas 15 77 Raseiniai Pantera 3

U – 16 (15 ir 16 m. jaunimas )
Svorio kategorija  iki 56 kg                                               Amžiaus grupė iki 16 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Robertas Keršys 16 49 Faiteris 1
2. Deividas Kondrackis 15 56 Vilnius „Valetudo MMA Akademija“ 2
3. Marius Marčiūnas 15 51 Vilnius „Valetudo MMA Akademija“ 3

Svorio kategorija iki 61  kg                                               Amžiaus grupė   iki 16 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Mantas Rimeika 16 58 Faiteris 1
2. Emilis Panceris 15 60 Vilnius „Valetudo MMA Akademija“ 2
3. Justinas Bartušis 16 59 Tauragė Taurris 3

Svorio kategorija iki 66  kg                                               Amžiaus grupė  iki 16 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Vilius Steponavičius 15 66 Kaunas „Naglis Gym“ 1
2. Lukas Dubrovnikas 15 64 Vilnius Valetudo 2

Svorio kategorija iki 70  kg                                               Amžiaus grupė  iki 16 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Aidas Veryga 16 70 Raseiniai Pantera 1
2. Eligijus Babianskas 16 72 Kaunas „Iron Sky Gym“ 2

Svorio kategorija iki 77 kg                                               Amžiaus grupė iki 16 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Maksim Podchodiaščev 15 75 Vilnius „Valetudo MMA Akademija“ 1
2. Erikas Duškinas 15 77 Kaunas „Cunamis Fight Club“ 2
3. Danielius Repenko 16 75 Klaipėda „Team Lion MMA“ 3
4. Bernard Dadyčin 16 75 Klaipėda „Team Lion MMA“
5. Erikas Raskov 15 74 Vilnius „Valetudo MMA Akademija“

U – 18 (17 ir 18 m. jaunimas )

Svorio kategorija iki 56  kg                                               Amžiaus grupė   iki 18 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Aleksandr Juzik 17 56 Klaipėda „Team Lion MMA“ 1
2. Milanas Majauskas 18 56 Jurbarkas Pantera 2

Svorio kategorija iki 61  kg                                               Amžiaus grupė   iki 18 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Artemij Aksiutovas 18 61 Vilnius Warriors Team 1
2. Milanas Majauskas 18 56 Jurbarkas Pantera 2

Svorio kategorija iki 66  kg                                               Amžiaus grupė  iki 18 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Aidas Abrutis 18 65 Klaipėda „Team Lion MMA“ 1
2. Modestas Merkevičius 18 65 Šakiai Ošimas 2
3. Nedas Rainys 17 65 Tauragė Taurris 3
4. Martynas Pupelis 17 65 Vilnius Valetudo MMA Akademija
5. David Čechonin 18 65 Lutador Klaipėda
6. Norbertas Buinauskas 18 65 Kaunas „Cunamis Fight Club“

Svorio kategorija iki 70 kg                                               Amžiaus grupė iki 18 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Mykolas Korsakovas 18 67 Kaunas Fighter House 1
2. Tautvydas Tamošaitis 17 69 Tauragė Taurris 2

Svorio kategorija iki 84  kg                                               Amžiaus grupė iki 18 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Dovydas Bužinskis 18 76 Vilnius Valetudo MMA Akademija 1
2. Arnas Deikus 17 83 Raseiniai Pantera 2

Suaugusieji +19
Svorio kategorija  iki  66 kg                                               Amžiaus grupė    +19     m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Deividas Baltusevičius +19 66 Šakiai Ošimas 1
2. Edvinas Januševičius +19 61 Raseiniai Pantera 2

Svorio kategorija  iki 70 kg                                               Amžiaus grupė       +19  m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Renatas Buškus +19 70 Kaunas „Otso Gym“ 1
2. Gytis Petkevičius +19 70 Kaunas „Otso Gym“ 2
3. Dominykas Zaveckis +19 69 Vilnius Warriors Team 3
4. Liudas Šaltys +19 67 Šakiai Ošimas

Svorio kategorija  iki  84 kg                                               Amžiaus grupė     +19    m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Edvardas Babarskas 24 83 Lutador Klaipėda 1
2. Tomas Vestartas 19+ 84 Kaunas Iron Sky Gym 2

Svorio kategorija  iki 93  kg                                               Amžiaus grupė    +19     m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Artūras Kudrešovas 25 91 Kaunas „Cunamis Fight Club“ 1
2. Erikas Jaznas 27 91 Kaunas Strikers Gym 2

Svorio kategorija + 93  kg                       grappling                    Amžiaus grupė +19 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Artūras Kudrešovas 25 91 Kaunas „Cunamis Fight Club“ 1
2. Laurynas Petruškevičius 17 105 Kaunas Fighter House 2

 Kikbokas (K-1)
Svorio kategorija  iki 52 kg                                               Amžiaus grupė iki 16 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Robertas Keršys 16 49 Faiteris 1
2. Lukas Noreika 15 49 Kaunas Iron Sky Gym 2

Svorio kategorija iki  61 kg                                               Amžiaus grupė iki 16 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Justinas Bartušis 16 59 Tauragė Taurris 1
2. Mindaugas Osanovas 16 56 Kaunas Iron Sky Gym 2

Svorio kategorija iki  70 kg                                               Amžiaus grupė iki 16 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Tomas Pirogov 16 68 Kaunas „Iron Sky gym“ 1
2. Aidas Veryga 16 70 Raseiniai Pantera 2
3. Augustas Balnis 15 64 Kaunas Iron Sky gym 3

Svorio kategorija iki 77 kg                                               Amžiaus grupė iki 16 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Dovydas Dimša 16 73 Kaunas „Tora“ 1
2. Arnas Zepkinas 16 77 Kaunas „Cunamis Fight Club“ 2

Svorio kategorija iki 66 kg                                               Amžiaus grupė iki +19 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Motiejus Slavėnas 18 66 Kaunas „Naglis gym“ 1
2. Dainius Šimoliūnas +19 65 Pakruojis 2

Svorio kategorija iki  77 kg                                               Amžiaus grupė iki +19 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Stanislavas Sandulskis 28 76 Kaunas „Cunamis Fight Club“ 1
2. Erikas Bružikas 27 74 Kaunas Strikers Gym 2

KLUBAI – komandiniai taškai
I vieta- 3 taškai
II vieta – 2 taškai
III vieta – 1 taškas

KLUBAS TAŠKAI
Pantera 49  – I VIETA
Faiteris 31 – II VIETA
Vilnius „Valetudo MMA Akademija“ 20 – III VIETA
Šakiai Ošimas 15
Kaunas „Cunamis Fight Club“ 14
Kaunas „Iron Sky Gym“ 12
Tauragė „Taurris“ 11
Lutador Klaipėda 10
Kaunas „Naglis Gym“ 9
Klaipėda „Team Lion MMA“ 7
Kaunas „Fighter House/Roger Academy“ 5
Kaunas „Otso Gym“ 5
Kaunas „Strikers Gym“ 4
Kaunas „Tora“ 3
Vilnius „Warriors Team“ 3
Pakruojis 2