Open Vilnius MMA Championship 2019

Atviras Vilniaus MMA Čempionatas 2019
2019 m. gegužės 19 d.
Vytenio gatve 46B, Vilnius

Daugiau FOTO

REZULTATAI
Gegužės 19 d. Vilniuje pirmą karta vyko „Atviras Vilniaus MMA mėgėjų čempionatas“. Varžybų organizatoriai – Lietuvos Mišrių kovos menų federacija (LMMAF) ir Vilniaus pankrationo sporto klubas „Atėnų tigrai“ (vadovas Darius Karanauskas).

Vilniečiai ir miesto svečiai galėjo pamatyti ir pasigrožėti gražiomis  MMA kovomis, kuriose sportininkai atiduodami visas jėgas demonstravo savo įgūdžius. Sezono pabaiga, visi geros formos, todėl pasiekti pergales buvo labai sunku.dauguma sportininkų tik minimaliu skirtumu pasiekdavo pergalę ir patekdavo į kitą etapą. Čempionate varžėsi ne tik kovotojai, bet ir komandos. Geriausiu klubu iškovojus pirmąją vietą tapo sporto klubas „Pantera“ (treneris Mindaugas Smirnovas), antrąją vietą iškovojo Vilniaus „Pankratos“ (treneris Konstantin Mokšin), trečioji vieta atiteko Vilniaus „Valetudo MMA Akademija““ (treneriai Augustas Šalkauskas, Artemij Sitenkov). Čempionate dalyvavo 103 dalyviai iš 19 sporto klubų.

Organizatoriai liko patenkinti varžybomis ir dėkoja visiems dalyvavusiems ir padėjusiems organizuoti čempionatą, teisėjams už nelengvą ir atsakingą darbą, rėmėjams ir apsaugos tarnybai, kuri mus saugojo, kad viskas vyktų be sutrikimų – UAB „NORGAUDA“ vadovė Inga Dilienė.

 MERGAITĖS
Svorio kategorija  iki  26  kg                                               Amžiaus grupė iki 10 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Sofija Mokšina 8 23 Vilnius „Pankratos“ II
2. Taisija Gerasimovič 7 24 Vilnius „Pankratos“ I

Svorio kategorija  iki 60  kg                                               Amžiaus grupė    18     m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Monika Orlavičiūtė 17 57 Sporto klubas „Faiteris“ I
2. Eglė Valatkevičiūtė 17 56 Prienai „Vėjas“ III
3. Greta Vitkutė 15 55 Sporto klubas „Faiteris“ II
4. Daina Zalogaitė 14 56 Šiauliai „FFC“  

Svorio kategorija  iki  70  kg                                               Amžiaus grupė iki 18 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Akvilina Zybailaite +19 69 Vilniaus „Atėnų tigrai“ III
2. Erika Šachvorostovaitė 16 70 Sporto klubas „Faiteris“ I
4. Lijana Lipinskaitė 15 61 Jurbarkas „Pantera“ II

 U–10 (iki 10 m. vaikai)  

Svorio kategorija  iki  26  kg                                               Amžiaus grupė iki 10 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Vilius Kairys 9 26 „LUTADOR KLAIPĖDA“ I
2. Kristupas Bartusevičius 10 26 Jurbarkas „Pantera“ III
3. Damir Pereščenin 10 24 Vilnius „Atėnų tigrai“  
4. Dovydas Zykus 10 29 Prienai „Vėjas“  
5. Nikita Tunkevič 10 29 Vilnius „Atėnų tigrai“ II

Svorio kategorija iki 34  kg                                               Amžiaus grupė   iki 10 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Kiril Gerasimovič 8 32 Vilnius „Pankratos“ II
2. Daniel Charevič 10 31 Vilnius „Atėnų tigrai” I

Svorio kategorija  + 38   kg                                               Amžiaus grupė iki 10 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Patrik Kumpickij 10 40 Vilnius “Pankratos” I
2. Aironas Šimaitis 9 34 Jurbarkas „Pantera“ II

U–12 (11 ir 12 m. vaikai)

Svorio kategorija  iki 38 kg                                               Amžiaus grupė   iki 12 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Michail Jakšys 11 35 Vilnius „Pankratos“  
2. Oleg Baldovskij 12 33 Vilnius “Pankratos” III
3. Nojus Ivanauskas 12 37 Raseiniai “Pantera” II
4. Rokas Bartulis 12 36 Jurbarkas “Pantera”  
5. Matas Pečiulis 11 37 Vilnius “Naglis”  
6. Andrian Baranovski 11 30 Vilnius “Pankratos”  
7. Aironas Urbonavičius 12 37 Kaunas “Cunamis” I
8. Edvin Aleksandrovič 11 37 Vilnius  „Naglis“  

Svorio kategorija  iki 41 kg                                               Amžiaus grupė iki 12 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Daniel Burbo 11 39 Vilnius „Pankratos“ I
2. Adrijanas Narkun 11 40 Jurbarkas „Pantera“ II

Svorio kategorija iki 44  kg                                               Amžiaus grupė   iki 12 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Aironas Frolovas 11 43 Prienai „Vėjas“ I
2. Adrijus Frolovas 11 43 Prienai „Vėjas“ I
3. Artūras Jonikaitis 11 44 „LUTADOR KLAIPĖDA“  
4. Ilja Panov 12 42 Vilnius „Pankratos“ III

Svorio kategorija iki 48  kg                                               Amžiaus grupė   iki 12 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Ernestas Visockis 12 46 Vilnius „Pankratos“ II
2. Mantas Paulauskas 11 48 „LUTADOR KLAIPĖDA“ III
3. Vladislav Makovskis 12 46 Vilnius „Pankratos“ I

Svorio kategorija iki 52 kg                                               Amžiaus grupė iki 12 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Daniel Tunkevič 12 51 Vilniaus „Atėnų tigrai  
2. Emilis Stankevičius 12 51 Sporto klubas „Faiteris“ III
3. Daniel Pestov 12 50 Vilnius „Pankratos“ II
4. Deimantas Vabalas 12 53 Raseiniai „Pantera“ I
5. Karolis Augulis 11 64 Šiauliai „FFC“  

U–14 (13 ir 14 m. vaikai)

Svorio kategorija iki 41 kg                                               Amžiaus grupė iki 14 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Gvidas Jurevičius 13 39 Kaunas „Dainralfas“ II
2. Nojus Rimdeika 13 41 Sporto klubas „Faiteris“ I

Svorio kategorija iki 48 kg                                               Amžiaus grupė iki 14 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Dovydas Sabonaitis 14 45 Kaunas „Dainralfas“ III
2. Marius Galinis 14 47 Sporto klubas „Faiteris“ II
3. Justas Vyturys 13 44 Jurbarkas „Pantera“ I

Svorio kategorija iki 52 kg                                               Amžiaus grupė iki 14 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Daniel Afanasjev 13 51 Vilnius „Pankratos“ III
2. Kajus Žemaitis 13 52 Šakiai „Ošimas“  
3. Rokas Veverskis 13 52 Raseiniai „Pantera“ II
4. Pavelas Majauskas 13 52 Jurbarkas „Pantera“ I

Svorio kategorija iki 56 kg                                               Amžiaus grupė iki 14 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Dalius Kutka 14 56 Vilnius „Pankratos“ I
2. Vygaudas Kaušius 13 56 Šakių klubas „Ošimas“ III
3. Domantas Balčiūnas 14 53 Jurbarkas „Pantera“ II

Svorio kategorija iki 66  kg                                               Amžiaus grupė iki 14 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Mindaugas Motiekaitis 13 67 Sporto klubas „Faiteris“ I
2. Lukas Mačiūnas 14 61 Šiauliai  „FFC“ II

Svorio kategorija  + 66  kg                                                Amžiaus grupė iki 14 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Erikas Roskovas 14 75 Vilnius „Valetudo MMA Akademija“ I
2. Maksim Podchodiaščev 14 72 Vilnius „Valetudo MMA Akademija“ II
3. Kornelijus Bruno 14 +66 Jurbarkas „Pantera“ III

 U–16 (15 ir 16 m. jaunimas)

Svorio kategorija  iki 52 kg                                               Amžiaus grupė iki 16 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Lukas Bučelis 15 44 Vilnius „Valetudo MMA Akademija“ I
2. Kiril Bachilin 15 44 Vilnius „Atėnų tigrai“ II

Svorio kategorija  iki 56 kg                                               Amžiaus grupė iki 16 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Severeryn Rynkevič 15 55 Vilnius „Valetudo MMA Akademija“ II
2. Robertas Keršys 16 48 „Faiteris“ I

Svorio kategorija iki 61  kg                                               Amžiaus grupė   iki 16 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Justinas Bartušis 16 61 Tauragė „Taurris“ III
2. Dan Jagelo 16 59 Vilnius „Pankratos“  
3. Emilis  Panceris 15 61 Vilnius „Valetudo MMA Akademija“ I
4. Deividas Kondrackis 15 59 Vilnius „Valetudo MMA Akademija“ II

Svorio kategorija 70  kg                                               Amžiaus grupė  iki 16 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Tautvydas Tamošaitis 16 69 Tauragė „Taurris“ I
2. Dominykas Vasiliauskas 16 70 Raseiniai „Pantera“  
3. Titas Jarmalavičius 16 67 Vilnius „Valetudo MMA Akademija“ III
4. Tomas Vickun 16 67 Vilnius „Valetudo MMA Akademija“ II

Svorio kategorija iki 77 kg                                               Amžiaus grupė iki 16 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Arnas Eidukaitis 16 73 Šakiai „Ošimas“  
2. Lukas Bieška 16 76 Vilnius „Valetudo MMA Akademija“ III
3. Erikas Švenčiūnas 16 75 Raseiniai „Pantera“ II
4. Arnas Deikus 16 80 Raseiniai „Pantera“ I

U – 18 (17 ir 18 m. jaunimas)

Svorio kategorija 66  kg                                               Amžiaus grupė  iki 18 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Modestas Merkevičius 18 66 Šakiai „Ošimas“ I
2. Nedas Rainys 17 66 Tauragė „Taurris“ II
3. Deivydas Rekštys 18 61 Raseiniai „Pantera“ III

Svorio kategorija iki 70 kg                                               Amžiaus grupė iki 18 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Norbertas Buinauskas 18 68 Kaunas „Cunamis“ II
2. Danila Matiukov 17 70 „LUTADOR KLAIPĖDA“  
3. Deividas Daividavičius 17 70 „LUTADOR KLAIPĖDA“ I
4. Samuelis Šorochovas 17 69 Kaunas „Dairalfas“  
5. Justinas Gedminas 18 70 Šiauliai „FFC“ III

Svorio kategorija iki 77 kg                                               Amžiaus grupė iki 18 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Mantas Icikevičius 17 77 Jurbarkas „Pantera“ II
2. Natas Burokas 17 76 Švenčionys „Liūto narvas“ III
3. Egidijus Labanauskas 18 80 Kaunas „Cunamis“ I

SUAUGUSIEJI +19

Svorio kategorija  iki  66 kg                                               Amžiaus grupė    +19     m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Danielius Nevedomskis 19 64 Vilnius „Pankratos“ I
2. Ovidijus Bartusevičius 25 65 Kaunas „Naglis gym“ III
3. Mantas Rimša +19 60 Kaunas „Cunamis“ II

Svorio kategorija  iki 70 kg                                               Amžiaus grupė       +19  m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Renatas Buškus +19 69 Kaunas „Otso Gym“ I
2. Ervinas Fokinas +19 70 Kaunas „Tora“ III
3. Lukas Chodunov 20 70 Šiauliai „ FFC“ II
4. Tadas Veverskis +19 74 Raseiniai „Pantera“  

Svorio kategorija  iki  84 kg                                               Amžiaus grupė     +19    m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Deividas Bimba +19 86 Vilniaus „Atėnų tigrai“ II
2. Adrian Belousov +19 82 Vilnius „A-force BJJ„ III
3. Marius Bagdonas +19 84 Šakiai I

Svorio kategorija  iki 93  kg                                               Amžiaus grupė    +19     m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Vadim Valujev 25 90 Vilnius „Pankratos“  
2. Mantas Žukauskas +19 90 Plungė „MMA Knight management“ I
3. Edvardas Babarskas +19 92 „LUTADOR KLAIPĖDA“  
4. Robertas Valančius +19 93 „LUTADOR KLAIPĖDA“ III
5. Tomas Bajorinas +19 90 Vilnius „Valetudo MMA Akademija“  
6. Rimantas Žvaliauskas +19 93 Prienai „Vėjas“ II

Svorio kategorija  + 93 kg                                               Amžiaus grupė      +19   m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Deividas Žukauskas +19 104 Plungė „MMA Knight management“ II
2. Eligijus Balinskas +19 96 Prienai „Vėjas“ III
3. Martynas Vaškovičius 98 Vilnius „Valetudo MMA Akademija“ I

KLUBŲ TAŠKAI

Eil.

nr.

Klubas Viso Vieta
1.                                      Vilnius „Pankratos“ 29 II
2.                   Šakiai „Ošimas“ 3  
3.                   Vilnius „Valetudo MMA Akademija“ 22 III
4.                   „Pantera“ 31 I
5.                   Tauragė „Taurris“ 6
6.                   „Faiteris“ 20
7.                   Vilnius „Atėnų tigrai“ 10
8.                   Šiauliai „FFC“ 5
9.                   Kaunas „Dainralfas“ 6
10.               „LUTADOR KLAIPĖDA“ 8
11.               Prienai „Vėjas“ 10
12.               Vilnius “Naglis”
13.               Kaunas “Cunamis” 10
14.               Švenčionys „Liūto narvas“ 1
15.               Kaunas „Naglis gym“ 1
16.               Kaunas „Otso Gym“ 3
17.               Kaunas „Tora“ 1
18.               Vilnius „A-force BJJ„ 1
19.               Plungė „MMA Knight management“ 5