Atviras Jurbarko moksleivių MMA/kikbokso turnyras

Atviras Jurbarko moksleivių MMA/kikbokso turnyras
2019-03-30
Jurbarkas

Daugiau FOTO

Sporto klube „Pantera“ vyko atviras Jurbarko moksleivių  MMA/kikbokso turnyras.
Turnyro organizatoriai – Lietuvos Mišrių kovos menų federacija ir sporto klubas „Pantera“.  Sportininkai atvyko iš Vilniaus,  Kauno,  Jonavos,  Klaipėdos,  Raseinių,  Marijampolės,  Tauragės, Jurbarko. Iš viso dalyvavo 65 kovotojai. Kovos vyko pagal  MMA ir Kikbokso taisykles. Kovose netrūko noro ir ryžto siekti pergalės tiek vaikų, tiek jaunimo amžiaus grupėse. Kovos buvo gražios ir techniškos, turnyrą papuošė ir gražios merginų kovos.  Varžybos buvo puikus pasiruošimas prieš Vilniaus Atvirą MMA čempionatą.

PROTOKOLAS/REZULTATAI
MERGAITĖS
Svorio kategorija iki 60 kg    MMA                                Amžiaus grupė   iki 16 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Greta Vitkutė 16 55 Faiteris 1
2. Lijana Lipinskaitė 15 60 Jurbarkas Pantera 2

Svorio kategorija  60  kg     Kikboksas                                         Amžiaus grupė 16 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
  Greta Židulytė 14 57 Jurbarko Pantera 1
  Kamilė Ščerbikovaitė 15 57 Dainralfas 2

 U–10 (iki 10 m. vaikai)
Svorio kategorija iki 30  kg     MMA                              Amžiaus grupė   iki 10 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Vilius Kairys, 9 25 LUTADOR KLAIPĖDA 1
2. Rokas Bivainis 7 30 Šimkaičiai Pantera 2
3. Damir Perescenin 9 25 Vilniaus  „Atėnų tigrai“ 3
4. Danielius Tuckis 7 24 Šimkaičiai Pantera  

Svorio kategorija  iki  33  kg      MMA                           Amžiaus grupė iki 10 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Tajus Viršilas 10 31 LUTADOR KLAIPĖDA 1
2. Nikita Tunkevič 9 Vilniaus  „Atėnų tigrai“ 2
3. Majus Kačinskas 9 Jurbarko Pantera 3

Svorio kategorija iki 34  kg     Kikboksas                   Amžiaus grupė   iki 10 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Aironas Banikonis 9 34 Iron Sky Gym 1
2. Edvinas Malinovskis 11 Vilniaus  „Atėnų tigrai“ 1

 U–12 (11 ir 12 m. vaikai)

Svorio kategorija  iki 38 kg  MMA                                  Amžiaus grupė   iki 12 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
  Kajus Pažereckas 11 35 Jurbarko Pantera 1
  Matas Bružinskas 11 38 LUTADOR KLAIPĖDA 2
  Edvin Aleksandrovič 11 37 Vilnius Naglis 3
  Arturas Jonikaitis 10 LUTADOR KLAIPĖDA  
  Lukas Mockus 12 36 LUTADOR KLAIPĖDA  

Svorio kategorija  iki 38 kg   Kikboksas                      Amžiaus grupė iki 12 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
  Gvidas Jurevičius 12 38 Dainralfas 1
  Edvin Aleksandrovič 11 37 Vilnius Naglis 2

Svorio kategorija  iki 41 kg    MMA                              Amžiaus grupė iki 12 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Karolis Petrauskas 11 39 Šimkaičiai Pantera 1
2. Adrianas Narkun 11 39 Jurbarko Pantera 2

Svorio kategorija iki 52 kg      MMA                           Amžiaus grupė iki 12 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Daniel Tunkevič 12 52 Vilniaus Atėnų Tigrai 1
  Joris Kuncaitis 11 47 Jurbarkas Pantera 2
2. Emilis Stankevičius 11 50 Faiteris 3
  Mantas Paulauskas 11 51 LUTADOR KLAIPEDA  

Svorio kategorija + 56 kg      Kikbokasa                      Amžiaus grupė iki 12 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
  Gabriel Marcinkevič 12 58 Vilniaus Atėnų Tigrai 1
  Emilis Stankevičius 11 Faiteris 2
  Aurimas Grigonius 12 58 Jurbarko Pantera 3

U–14 (13 ir 14 m. vaikai)

Svorio kategorija iki 44 kg   MMA                                Amžiaus grupė iki 14 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
  Justas Vyturys 13 44 Pantera 1
  Matas Janušis 13 Ošimas 2
  Nojus Rimdeika 13 41 Faiteris 3

Svorio kategorija 44 kg      Kikbokasas                      Amžiaus grupė iki 14 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
  Justas Vyturys 13 44 Pantera 1
  Nojus Rimdeika 13 41 Faiteris 2

Svorio kategorija iki 48 kg   MMA                              Amžiaus grupė iki 14 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Pavelas Majauskas 13 44 Jurbarkas Pantera 1
2. Natas Stupak 14 47 Kaunas CUNAMIS 2
3. Dovydas Sabonaitis 13 45 Dainralfas 3
4. Rafal Baranovič 14 49 Valetudo  

Svorio kategorija iki 56 kg         MMA                         Amžiaus grupė iki 14 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Vygaudas Kaušius 13 54 Šakiai Ošimas 1
2. Matas Zdančius 14 Kaunas Strikers 2
3. Adomas Razma 13 54 Valetudo 3

Svorio kategorija iki 56  kg    Kikboksas                    Amžiaus grupė iki 14 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Matas Savickas 14 Fighter House 1
  Erikas Bagurskas 14 56 Dainralfas 2

U–16 (15 ir 16 m. jaunimas
Svorio kategorija  iki 52 kg     MMA                      Amžiaus grupė iki 16 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Robertas Keršys 16 47 Faiteris 1
  Marius Marčiūnas 15 51 Valetudo 2
2. Rokas Veverskis 15 51 Raseinių Pantera 3
  Lukas Bučelis 15 Valetudo  

Svorio kategorija  iki 56 kg       MMA                      Amžiaus grupė iki 16 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Benas Šorochovas 15 56 Dainralfas 1
2. Aleksandras Juzik 16 55 Team Lion MMA Klaipėda 2

Svorio kategorija   Iki 70 kg     kikboksas                 Amžiaus grupė iki 16 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
  Deimantas Grigonius 13 70 Jurbarko Pantera 1
  Iki  52 kg  
  Robertas Keršys 16 50 Faiteris 1
  Benas Šorochovas 15 Dainralfas  

Svorio kategorija iki 61  kg      MMA                           Amžiaus grupė   iki 16 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Martynas Pupelis 16 60 Valetudo 1
2. Deividas Kondrockis 15 59 Valetudo 2
3. Emilis Matas Panceris 15 60 Valetudo 3
3. Justinas Bartusis 16 61 Tauragė Taurris  
4. Grantas Girdžijauskas 16 61 Jurbarkas Pantera  
5. Maksim Prochorenko 16 58 Vilniaus  „Atėnų tigrai“  

Svorio kategorija 66  kg        MMA                             Amžiaus grupė  iki 16 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Aidas Abrutis 61 Team Lion Mma 1
2. Faustas Bartkus 16 66 Tauragė Taurris 2
3. Adomas Stanaitis 66 Jurbarkas Pantera 3

Svorio kategorija 70  kg              MMA                       Amžiaus grupė  iki 16 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Tautvydas Tamošaitis 16 70 Tauragė Taurris 1
2. Adomas Laugalys 16 70 Tauragė Taurris 2
3. Eligijus Babianskas 15 70 Iron Sky Gym 3
 4, Titas Jarmalavičius 16 68 Valetudo  

Svorio kategorija 70  kg       kikboksas                      Amžiaus grupė  iki 16 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
  Ignas Semaško 67 Kaunas „Fighter House“ 1
  Tomas Pirogov 15 67 Iron Sky Gym 2
  Nikas Naujokas 16 70 Kaunas „Fighter House“ 3
  Adomas Stanaitis 15 66 Jurbarko Pantera  
  Ramūnas Zuikis 16 68 Gladiator Gym Marijampolė  

Svorio kategorija 70  kg       MMA                           Amžiaus grupė  suaugusių

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Liudas Šaltys 25 68 Ošimas 1
2. Tautvydas Tamošaitis 16 70 Tauragė Taurris 2

Svorio kategorija iki 77 kg         MMA                       Amžiaus grupė iki 16 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
  Maksim Podchodiaščev 14 74 Valetudo 1
  Augis Povilaitis 16 77 Šakiai Ošimas 2
  Erik Raskov 15 73 Valetudo 3
  Dominykas Lukšė 16 76 Faiteris  
  Bernardas Dadyčin 15 71 Team Lion MMA Klaipėda  

Svorio kategorija iki 77  kg      kikboksas                  Amžiaus grupė  iki 16

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
  Tauras Čiuplys 16 74 Gladiator Gym Marijampolė 1
  Danielius Tumėnas 17 77 Iron Sky Gym 2
  Dominykas Lukšė 16 76 Faiteris  

Svorio kategorija + 77  kg     MMA                            Amžiaus grupė iki 16 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
  Marius Juočiūnas 16 +77 Šakiai Ošimas 1
  Marius Budreckas 16 84 Tauragė Taurris 2

Svorio kategorija + 77  kg      kikboksas                    Amžiaus grupė  iki 16

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
Laurynas Petruškevičius 16 107 Kaunas „Fighter House“ 1
Tautvydas Putinas 16 86 Kaunas „Fighter House“ 1
Vytautas Čelka 16 99 Iron Sky Gym 3
Marius Juočiūnas 16 +77 Šakiai Ošimas

Svorio kategorija + 77  kg   kikboksas                        Amžiaus grupė   – suaugusių

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Tadas Veverskis +18 75 Raseiniai Pantera 1
2. Lukas Sidokerskis +18 75 Kaunas Strikers 2