Open Baltic MMA Championship, , 2019 m. vasario 16 d., Jonava
Jonavos sporto arena /Žeimių gatvė 17, Jonava
Atviras Baltijos šalių MMA Čempionatas 2019
Jonavos sporto Arenoje vasario 16 d. vyko atviras Baltijos šalių MMA čempionatas! Lietuvoje Atviras Baltijos šalių MMA čempionatas įvyko jau antrą kartą. Čempionate dalyvavo Lietuvos, Latvijos ir Estijos MMA (mišrių kovos menų) klubų sportininkai, iš viso 157 dalyviai iš 24 klubų. Varžybas atidarė sporto klubo „Faiteris“ prezidentas Arnoldas Lukošiūnas, Lietuvos MMA federacijos prezidentas Mindaugas Smirnovas ir Jonavos rajono meras Eugenijus Sabutis. Kovos vyko specialiuose MMA narvuose. Čempionate labiausiai nustebino jauniausiųjų MMA kovotojų ryžtas ir noras siekti pergalės. Jie savo meistriškumu nenusileido suaugusiųjų kovoms. Šios varžybos buvo išskirtinės tuo, kad kovos vyko pagal du lygius, tai yra C – mėgėjų lygį ir B – pažengusiųjų MMA mėgėjų (MMA Semi pro). Pagrindinis skirtumas tarp B ir C lygių yra tai, kad mėgėjams (C lygis) parteryje yra neleistini smūgiai į veidą, o pažengusiųjų (semi pro, B lygio) kovose smūgiai į veidą nėra draudžiami. Dar vienas svarbus čempionato akcentas, kad kovos vyko ne tik tarp sportininkų, bet ir tarp klubų. Varžybų metu buvo skaičiuojami ir sumuojami klubų atstovų iškovoti taškai. Čempionate geriausiai pasirodė ir nemaža taškų persvara pergalę iškovojo ir geriausiu klubu tapo sporto klubas „Pantera“ (treneris Mindaugas Smirnovas), antrąją vietą iškovojo Vilniaus „Pankratos“ (treneris Konstantin Mokšin), trečioji vieta atiteko svečiams iš Latvijos (Rygos) sporto klubui „Sev Arch“ (treneris Manvel Isadzhanjan).
Dar vienas papildomas prizas buvo skirtas aktyviausiai ir daugiausiai sportininkų atvežusiai komandai iš Vilniaus – sporto kubui „Pankratos“ (treneris Konstantin Mokšin). Sveikiname trenerį ir klubo sportininkus už aktyvų dalyvavimą ir gerus sportininkų rezultatus!
Organizatoriai liko patenkinti varžybomis ir dėkoja visiems dalyvavusiems ir padėjusiems organizuoti čempionatą, teisėjams už nelengvą ir atsakingą darbą ir labiausiai rėmėjams, be kurių tokio lygio varžybų nebūtų įmanoma padaryti, tai – Jonavos kūno kultūros ir sporto centrui, Jonavos rajono savivaldybei ir jos merui Eugenijui Sabučiui.
REZULTATAI
SVĖRIMO PROTOKOLAS
MERGAITĖS
Svorio kategorija iki kg Amžiaus grupė m.
Eil. Nr. | Vardas, pavardė | Amžius | Svoris | Miestas, klubas | Vieta
|
Iki 15 | iki 60 | ||||
1. | Greta Židulytė | 13 | 58 | Jurbarkas Pantera | II |
2. | Lijana Lipinskaitė | 15 | 58 | Jurbarkas Pantera | I |
3. | Patricija Cvetkova | 15 | 63 | Various team | III |
4. | Eglė Valatkevičiutė | 15 | 58 | Vejas | |
5. | Ieva Smirnovaitė | 15 | 58 | Ošimas | |
Iki 17 | Iki 60 | ||||
1. | Greta Vitkutė | 16 | 55 | Faiteris | I |
2. | Monika Orlavičiūtė | 17 | 57 | Sporto klubas „Faiteris | II |
3. | Beata Martinkevič | 15 | 61 | Various team | III |
Iki 10 | Iki 24 | ||||
1. | Sofija Mokšina | 8 | 23 | Vilnius „Pankratos” | II |
2. | Taisija Gerasimovič | 7 | 24 | Vilnius „Pankratos” | I |
Imtynės | Iki 66 | ||||
1. | Ieva Smirnovaitė | 15 | Šakiai „Ošimas“ | II | |
2. | Ernesta Kareckaitė | 20 | 64 | Kaunas „Cunamis“ | I |
U–10 (iki 10 m. vaikai)
Svorio kategorija iki 30 kg Amžiaus grupė iki 10 m.
Eil. Nr. | Vardas, pavardė | Amžius | Svoris | Miestas, klubas | Vieta |
1. | Domantas Lebeckas | 10 | 30 | Jurbarkas „Pantera“ | I |
2. | Tajus Virsilas | 10 | 30 | „Lutador Klaipėda“ | |
3. | Kiril Gerasimovič | 8 | 30 | Vilnius „Pankratos“ | II |
4. | Aironas Banikonis | 9 | 30 | Kaunas „IronSky Gym“ | |
5. | AURIS ČIŪRAS | 10 | 29 | Panevėžio „Voras“ | |
6. | Osvaldas Jukna | 8 | 25 | Kaunas „IronSky Gym“ | III |
Svorio kategorija iki 34 kg Amžiaus grupė iki 10 m.
Eil. Nr. | Vardas, pavardė | Amžius | Svoris | Miestas, klubas | Vieta |
1. | Kristupas Kolosovas | 10 | 34 | Ukmergės Dziudo | I |
2. | Renars Daugulis | 10 | 34 | Latvija „Sev Arch“ | II |
Svorio kategorija iki 38 kg Amžiaus grupė iki 10 m.
Eil. Nr. | Vardas, pavardė | Amžius | Svoris | Miestas, klubas | Vieta |
1. | Patrik Kumpickij | 10 | 38 | Vilnius “Pankratos” | II |
2. | Daniel Burbo | 10 | 37 | Vilnius “Pankratos” | I |
Svorio kategorija + 38 kg Amžiaus grupė iki 10 m.
Eil. Nr. | Vardas, pavardė | Amžius | Svoris | Miestas, klubas | Vieta |
1. | Mantas Paulauskas | 10 | 51 | “Lutador Klaipėda” | I |
2. | KAROLIS VEIKŠAS | 10 | 40 | Panevėžio „Voras“ | II |
U–12 (11 ir 12 m. vaikai)
Svorio kategorija iki 38 kg Amžiaus grupė iki 12 m.
Eil. Nr. | Vardas, pavardė | Amžius | Svoris | Miestas, klubas | Vieta |
1. | Kajus Pažereskas | 11 | 35 | Jurbarkas „Pantera“ | |
2. | Matas Bruzinskas | 11 | 37 | “Lutador Klaipėda” | |
3. | Ilja Panov | 12 | 38 | Vilnius “Pankratos” | |
4. | Aironas Urbonavičius | 12 | 35 | Kaunas “Cunamis” | I |
5. | Tauras Šakys | 11 | 38 | Kaunas “Cunamis” | III |
6. | Oleg Baldovskij | 12 | 32 | Vilnius “Pankratos” | |
7. | .Daniel Sadovskij | 11 | 36 | Vilnius “Pankratos” | II |
8. | Rokas Vilčinskas | 11 | 34 | Panevėžio „Voras” | |
9. | Rokas Bartulis | 12 | 34 | Jurbarkas „Pantera” |
Svorio kategorija iki 44 kg Amžiaus grupė iki 12 m.
Eil. Nr. | Vardas, pavardė | Amžius | Svoris | Miestas, klubas | Vieta |
1. | Vladislav Makovskij | 12 | 44 | Vilnius „Pankratos“ | I |
2. | Nojus Rimdeika | 12 | 41 | Sporto klubas “Faiteris” | II |
Svorio kategorija iki 52 kg Amžiaus grupė iki 12 m.
Eil. Nr. | Vardas, pavardė | Amžius | Svoris | Miestas, klubas | Vieta |
1. | Deimantas Vabalas | 12 | 50 | Raseiniai „Pantera“ | I |
2. | Eimantas Stonkus | 12 | 52 | Jurbarko „Pantera“ | III |
3. | Daniel Pestov | 12 | 47 | Vilnius „Pankratos“ | II |
Svorio kategorija + 56 kg Amžiaus grupė iki 12 m.
Eil. Nr. | Vardas, pavardė | Amžius | Svoris | Miestas, klubas | Vieta |
1. | Karolis Augulis | 11 | 61 | Šiauliai „Fighting And Fitness Center“ | II |
2. | Neilas Narkun | 12 | 56 | Jurbarkas „Pantera“ | I |
U–14 (13 ir 14 m. vaikai)
Svorio kategorija iki 44 kg Amžiaus grupė iki 14 m.
Eil. Nr. | Vardas, pavardė | Amžius | Svoris | Miestas, klubas | Vieta |
1. | Kvieska Edvinas | 13 | 44 | Jurbarkas „Pantera“ | II |
2. | Marius Galinis | 14 | 44 | „Faiteris“ | I |
Svorio kategorija iki 48 kg Amžiaus grupė iki 14 m.
Eil. Nr. | Vardas, pavardė | Amžius | Svoris | Miestas, klubas | Vieta |
1. | Natas Stupak | 13 | 46 | Kaunas „Cunamis“ | I |
2. | Tautvydas Lebeckas | 13 | 44 | Jurbarkas „Pantera“ | II |
Svorio kategorija iki 52 kg Amžiaus grupė iki 14 m.
Eil. Nr. | Vardas, pavardė | Amžius | Svoris | Miestas, klubas | Vieta |
1. | Pavelas Majauskas | 13 | 52 | Jurbarkas „Pantera“ | I |
2. | Rokas Veverskis | 13 | 50 | Raseiniai „Pantera“ | III |
3. | Daniel Afanasjev | 13 | 50 | Vilnius „Pankratos” | II |
4. | Kajus Žemaitis | 14 | 51 | Šakiai „Ošimas“ | |
5. | Tumas Stasiulevičius | 14 | 52 | Vilnius „Valetudo MMA akademija“ |
Svorio kategorija iki 56 kg Amžiaus grupė iki 14 m.
Eil. Nr. | Vardas, pavardė | Amžius | Svoris | Miestas, klubas | Vieta | |||
1. | Kārlis LIZANDERS | 14 | 55 | Latvija „Saldus“ | II | |||
2. | Mindaugas Motiekaitis | 14 | 57 | „Faiteris“ | III | |||
3. | Dalius Kutka | 13 | 54 | Vilnius „Pankratos” | I | |||
4. | Tumas Stasiulevičius | 14 | 52 | Vilnius „Valetudo MMA akademija“ | + |
Svorio kategorija iki 61 kg Amžiaus grupė iki 14 m.
Eil. Nr. | Vardas, pavardė | Amžius | Svoris | Miestas, klubas | Vieta |
1. | Lukas Mačiūnas | 13 | 60 | Šiauliai „Fighting And Fitness Center“ | II |
2. | ARONAS UZDRA | 14 | 57 | Panevėžys „VORAS“ | III |
3. | Matas Savickas | 14 | 59 | Kaunas „Fighter house“ | I |
Svorio kategorija + 66 kg Amžiaus grupė iki 14 m.
Eil. Nr. | Vardas, pavardė | Amžius | Svoris | Miestas, klubas | Vieta |
1. | Erikas Duškinas | 14 | 75 | Kaunas „Cunamis“ | |
2. | Kornelijus Bruno | 13 | 66 | Jurbarkas „Pantera“ | |
3. | Nikita Panov | 13 | 68 | Vilnius „Pankratos“ | III |
4. | Maksim Podchodiaščev | 14 | 73 | Vilnius „Valetudo MMA akademija“ | I |
5. | Erikas Raskov | 14 | 70 | Vilnius „Valetudo MMA Akademija“ | II |
6. | Nedas Jaškevičius | 14 | 73 | Prienų „Vėjas“ |
U–16 (15 ir 16 m. jaunimas)
Svorio kategorija iki 52 kg Amžiaus grupė iki 16 m.
Eil. Nr. | Vardas, pavardė | Amžius | Svoris | Miestas, klubas | Vieta |
1. | Marius Juckevič | 15 | 50 | Vilnius „Pankratos“ | I |
2. | Deividas Reišis | 15 | 40 | Vilnius „Pankratos“ | |
3. | Robertas Keršys | 15 | 47 | „Faiteris“ | II |
4. | Marius Marčiūnas | 15 | 50 | Vilnius „Valetudo MMA akademija“ | III |
5. | Lukas Bučelis | 15 | 43 | Vilnius „Valetudo MMA akademija“ |
Svorio kategorija iki 56 kg Amžiaus grupė iki 16 m.
Eil. Nr. | Vardas, pavardė | Amžius | Svoris | Miestas, klubas | Vieta |
1. | Aleksandras Juzik | 16 | 54 | Klaipėda „Team Lion“ | III |
2. | Deividas Žamba | 16 | 55 | Kaunas „Cunamis“ | I |
3. | Maksim Danilov | 16 | 56 | Latvija „Sev Arch“ | |
4. | Martynas Dilis | 15 | 56 | Panevėžys „Voras“ | |
5. | Mantas Rimeika | 15 | 56 | „Faiteris“ | II |
Svorio kategorija iki 61 kg Amžiaus grupė iki 16 m.
Eil. Nr. | Vardas, pavardė | Amžius | Svoris | Miestas, klubas | Vieta |
1. | Toms Kaminskis | 16 | 60 | Latvija „Saldus“ | II |
2. | Emilis Panceris | 16 | 58 | Vilnius „Valetudo MMA Akademija | III |
3. | Arnaldas Ivanauskas | 16 | 59 | Kaunas „Cunamis“ | |
4. | Ilja Jasinskij | 16 | 61 | Latvija „Sev Arch“ | I |
5. | Ernestas Sakavičius | 16 | 59 | Vilnius „Valetudo MMA akademija“ |
Svorio kategorija 66 kg Amžiaus grupė iki 16 m.
Eil. Nr. | Vardas, pavardė | Amžius | Svoris | Miestas, klubas | Vieta |
1. | Dominykas Vasiliauskas | 16 | 66 | Raseiniai „Pantera“ | III |
2. | Erikas Cikanavičius | 16 | 66 | Kaunas „Cunamis“ | |
3. | Dmitrijs Mickevich | 16 | 66 | Latvija „Sev Arch“ | |
4. | Faustas Bartkus | 16 | 66 | Tauragė „Taurris“ | I |
5. | Dovydas Kazianiauskas | 16 | 66 | Tauragė „Taurris“ | |
6. | Emilis Putinauskas | 15 | 64 | Ukmergės Dziudo | II |
Svorio kategorija 70 kg Amžiaus grupė iki 16 m.
Eil. Nr. | Vardas, pavardė | Amžius | Svoris | Miestas, klubas | Vieta |
1. | Bernardas Dadyčin | 16 | 70 | Klaipėda „Team Lion“ | III |
3. | Eligijus Babianskas | 15 | 70 | Kaunas „IronSky Gym“ | |
4. | Tautvydas Tamošaitis | 16 | 69 | Tauragė „Taurris” | |
5. | Aleksandr Krasnjakov | 16 | 70 | Latvija „Sev Arch“ | I |
6. | Paulius Urbanavičius | 16 | 69 | Vilnius „Warrious team“ | |
7. | Danila Matiukov | 15 | 70 | „Lutador Klaipėda“ | II |
8. | Arnas Zepkinas | 15 | 70 | Kauna „Cunamis“ |
Svorio kategorija iki 77 kg Amžiaus grupė iki 16 m.
Eil. Nr. | Vardas, pavardė | Amžius | Svoris | Miestas, klubas | Vieta |
1. | Natas Burokas | 17 | 77 | Švenčionys „Liuto narvas“ | I |
2. | Maksim Podchodiaščev | 15 | 71 | Vilnius „Valetudo MMA Akademija“ | |
3. | Augis Povilaitis | 16 | 76 | Šakiai „Ošimas“ | II |
Svorio kategorija + 77 kg Amžiaus grupė iki 16 m.
Eil. Nr. | Vardas, pavardė | Amžius | Svoris | Miestas, klubas | Vieta |
1. | Mantvydas Šulcas | 16 | 77 | Jurbarkas „Pantera“ | I |
2. | Andžei Klevinskij | 15 | 97 | Vilnius „Pankratos” | III |
3. | Marius Juočiūnas | 15 | 83 | Šakiai „Ošimas“ | II |
4. | Lukas Biekša | 16 | 78 | Vilnius „Valetudo MMA Akademija“ |
Jaunimas ir suaugę – 61 sportininkas
U – 18 (17 ir 18 m. jaunimas)
Svorio kategorija iki 56 kg Amžiaus grupė iki 18 m.
Eil. Nr. | Vardas, pavardė | Amžius | Svoris | Miestas, klubas | Vieta |
1. | Edgar Miliaškevič | 17 | 50 | Vilnius „Pankratos“ | III |
2. | Tomas Artiševskij | 17 | 56 | Vilnius „Pankratos“ | |
3. | Artmij Aksiutovas | 17 | 56 | Vilnius „Wariorrs team“ | I |
4. | Matas Pagirys | 17 | 54 | Prienai „Vėjas“ | II |
Svorio kategorija iki 61 kg Amžiaus grupė iki 18 m.
Eil. Nr. | Vardas, pavardė | Amžius | Svoris | Miestas, klubas | Vieta |
1. | Redas Juraitis | 18 | 60 | Kaunas „Hidza“ | |
2. | Milanas Majauskas | 17 | 60 | Jurbarkas „Pantera“ | II |
3. | Modestas Merkevičius | 18 | 61 | Šakiai „OŠIMAS“ | |
4. | Gytis Litvinenka | 18 | 58,9 | Tauragė „Taurris“ | |
5. | Edvinas Januševičius | 18 | 61 | Raseiniai „Pantera“ | III |
6. | Aidas Abrutis | 18 | 60 | Klaipėda „Team Lion“ | I |
Svorio kategorija 66 kg Amžiaus grupė iki 18 m.
Eil. Nr. | Vardas, pavardė | Amžius | Svoris | Miestas, klubas | Vieta |
1. | Norbertas Buinauskas | 17 | 65 | Kaunas „Cunamis“ | |
2. | Maksim Rizhov | 18 | 66 | Latvija „Sev Arch“ | II |
3. | Drąsius Ragažinskas | 18 | 66 | „Pantera“ | |
4. | Nedas Rainys | 17 | 65 | Tauragė „Taurris“ | |
5. | Nedas Pranckus | 17 | 66 | Šiauliai “Fithing and fitness center” | III |
6. | Aurimas Kybartas | 18 | 63 | Panevėžys „Simmas team“ | |
7. | Mykolas Korsakovas | 17 | 65 | Kaunas „Fighter house“ | I |
Svorio kategorija iki 70 kg Amžiaus grupė iki 18 m.
Eil. Nr. | Vardas, pavardė | Amžius | Svoris | Miestas, klubas | Vieta |
1 | Arūnas Lukoševičius | 18 | 70 | Ukmergės dziudo | II |
2. | Deividas Daividavičius | 18 | 69 | „Lutador Klaipėda“ | |
3. | Arturs Kleinovs | 18 | 68 | Latvija „SALDUS“ | |
4. | Rimvydas Brovka | 17 | 70 | Kaunas „Cunamis“ | |
5. | Deividas Datkevičius | 17 | 69 | Kaunas „Cunamis“ | |
6. | Artjom Muizhnieks | 18 | 70 | Latvija „Sev Arch“ | III |
7. | Laurynas Makaveckas | 19 | 69,7 | „Faiteris“ | I |
Svorio kategorija iki 77 kg Amžiaus grupė iki 18 m.
Eil. Nr. | Vardas, pavardė | Amžius | Svoris | Miestas, klubas | Vieta |
1. | Nojus Zakarauskas | 18 | 74 | Panevėžys „Simmas team“ | III |
2. | Eigintas Šlekys | 18 | 76 | Kaunas “IronSky Gym“ | |
3. | Andrej Koroljov | 18 | 77 | Latvija „Sev Arch“ | I |
4. | Lukas Motieka | 18 | 73 | Panevėžys „Voras“ | |
5. | Lukas Jankauskas | 18 | 74 | Vilnius „ValeTudo Mma Akademija“ | |
6. | Modestas Baronatis | 18 | 74,6 | Kaunas „Fighter house“ | |
7. | Vytautas Jūras | 18 | 72 | Kaunas „Hidza“ | II |
SUAUGUSIEJI +19
Svorio kategorija iki 61 kg Amžiaus grupė +19 m.
Eil. Nr. | Vardas, pavardė | Amžius | Svoris | Miestas, klubas | Vietas |
1. | Mantas Rimša | 22 | 60 | Kaunas „Cunamis“ | I |
2. | Edvinas Januševičius | 18 | 61 | Raseiniai „Pantera“ | II |
3. | Danila Kuchur | +19 | 61 | Latvija „Sev Arch“ | III |
Svorio kategorija iki 66 kg Amžiaus grupė +19 m.
Eil. Nr. | Vardas, pavardė | Amžius | Svoris | Miestas, klubas | Vieta |
1. | Konstantin Mokšin | +19 | 66 | Vilnius „Pankratos“ | I |
2. | Anatolij Kuliapi | 19 | 65 | Vilnius „Warriors team“ | II |
3. | Irvidas Pudlauskas | 19 | 65 | Kaunas „Hidza“ | |
4. | Danielius Nevedomskis | 18 | 64 | Vilnius „Pankratos“ | III |
Svorio kategorija iki 70 kg Amžiaus grupė +19 m.
Eil. Nr. | Vardas, pavardė | Amžius | Svoris | Miestas, klubas | Vieta |
1. | Vjatšeslav Aktšurin | +19 | 70 | Estija „Tokon“ | |
2. | Silvis Jansons | +19 | 69 | Latvija „Saldus“ | III |
3. | Igor Ševiakov | 19 | 69 | Lietuvos kariuomenė, Kunigaiščio Vaidoto Batalionas | |
4. | Robert Urbanovič | 19 | 71 | Lietuvos kariuomenė, Kunigaiščio Vaidoto Batalionas | |
5. | Arnoldas Ragažinskas | +19 | 70 | Pantera | I |
6. | Tauras Adomaitis | +19 | 69,9 | Kaunas ,,Tonusas“ | II |
7. | Nikita Prohorov | +19 | 70 | Latvija „Sev Arch“ |
Svorio kategorija iki 77 kg Amžiaus grupė +19 m.
Eil. Nr. | Vardas, pavardė | Amžius | Svoris | Miestas, klubas | Vieta |
1. | Andrej Kudrjavcev | +19 | 77 | Latvija „Sev Arch“ | II |
2. | Sergei Strinža | +19 | 76 | Estija „Tokon“ | |
3. | Tomas Markus | +19 | 76,4 | Vilnius „ValeTudo MMA Akademija“ | III |
4. | Tadas Vevesrkis | +19 | 77 | Raseiniai „Pantera“ | |
5. | Pavel Bazhenov | +19 | 77 | Latvija „Sev Arch“ | I |
6. | Lukas Bendikas | +19 | 77 | Tauragė „Taurris“ |
Svorio kategorija iki 84 kg Amžiaus grupė +19 m.
Eil. Nr. | Vardas, pavardė | Amžius | Svoris | Miestas, klubas | Vieta |
1. | Edvardas Babarskas | +19 | 84 | „Lutador Klaipėda“ | II |
2. | Mindaugas Bartkus | +19 | 84 | „Lutador Klaipėda“ | I |
3. | Tadas Vestartas | +19 | 82 | Kaunas „IronSky Gym“ | III |
4. | Tomas Vestartas | +19 | 85 | Kaunas „IronSky Gym“ |
Svorio kategorija iki 93 kg Amžiaus grupė +19 m.
Eil. Nr. | Vardas, pavardė | Amžius | Svoris | Miestas, klubas | Vieta |
1. | Edgaras Banikonis | +19 | 88 | Kaunas „IronSky Gym“ | II |
2. | Martynas Vaškovičius | 92 | Vilnius „Valetudo MMA Akademija“ | I | |
3. | Martynas Olekas | +19 | 87 | Šakiai „Ošimas“ | III |
Svorio kategorija + 93 kg Amžiaus grupė +19 m.
Eil. Nr. | Vardas, pavardė | Amžius | Svoris | Miestas, klubas | Vieta |
1. | Artūras Kudrešovas | 25 | 100 | Kaunas „Cunamis“ | I |
2. | Edvard Petrovič | +19 | 111 | Vilnius „Pankratos“ | III |
3. | Vidmantas Hermanas | +19 | 94 | Kaunas „IronSky Gym“ | II |
Sporto klubų rezultatai!
|
Kaunas „Cunamis“ | 10 | 3331 | 333 | 9 | 19 |
|
„Faiteris“ | 10 | 22132 | 233 | 8 | 18 |
|
Vilnius „Pankratos“ | 29 | 1313223232232 | 3111 | 6 | 35 II |
|
Kaunas „IronSky Gym“ | 1 | 1 | 122 | 5 | 6 |
|
„Lutador Klaipėda“ | 5 | 23 | 32 | 5 | 10 |
|
Tauragė „Taurris“ | 3 | 3 | – | 3 | |
|
Vilnius „Valetudo MMA Akademija“ | 7 | 1132 | 31 | 4 | 11 |
|
Latvija „Sev Arch“ | 8 | 332 | 123321 | 12 | 20 III |
|
„Pantera“ | 22 | 3131223313 | 232321 | 13 | 35 I |
|
Estija „TOKON“ | – | – | |||
|
Kaunas „Hidza“ | – | – | |||
|
Latvija „SALDUS“ | 4 | 22 | 1 | 1 | 5 |
|
Kaunas ,,Tonusas“ | – | 2 | 2 | 2 | |
|
Lietuvos kariuomenė, Kunigaiščio Vaidoto Batalionas | – | – | – | ||
|
Panevėžys „VORAS“ | 3 | 12 | – | 3 | |
|
Panevėžys „Simmas team” | – | 1 | 1 | 1 | |
|
Klaipėda „Team Lion“ | 2 | 11 | 3 | 3 | 5 |
|
Ukmergės dziudo | 5 | 23 | 2 | 2 | 7 |
|
Kaunas „Fighter house“ | 3 | 3 | 3 | 3 | 6 |
|
Prienai „Vėjas“ | – | 2 | 2 | 2 | |
|
Vilnius „Warriors team“ | – | 2113 | 7 | 7 | |
|
Šakiai “Ošimas” | 4 | 22 | 21 | 3 | 7 |
|
Šiauliai “Fithing and fitness center” | 4 | 22 | 1 | 1 | 5 |
|
Švenčionys “Liūto narvas” | 3 | 3 | – | 3 |
Viso: 157 dalyviai, 24 klubai
Organizatoriai: Sporto klubas ,,Faiteris” ir Jonavos kūno kultūros ir sporto centras
Renginio globėjas: Jonavos rajono meras EUGENIJUS SABUTIS
Varžybų partneris: Lietuvos MMA federacija
Vyr. sekretorė – Aušra Smirnovienė
Varžybų vedėjas – Evaldas Bunevičius
Vyr. teisėjas – Vytautas Smirnovas
Teisėjai – Raimondas Zeniauskas, Augustas Šalkauskas, Paulius Smirnovas, Tadas Bybartas, Simas Garbenis, Dainius Burokas, Renatas Buškus, Vidas Leščinskas
Kovos vyko dviejuose MMA narvuose.
1 MMA Narvas (mažasis)
U-10/U-12 (1×3), U-14 (2×3)
2 MMA Narvas (didysis)
U-16/U-18/+19 (2×4)