REZULTATAI/ Open Baltic MMA Championship 2019, Jonava

Open Baltic MMA Championship, , 2019 m. vasario 16 d., Jonava
Jonavos sporto arena /Žeimių gatvė 17, Jonava

Daugiau FOTO

Atviras Baltijos šalių MMA Čempionatas 2019

Jonavos sporto Arenoje vasario 16 d. vyko atviras Baltijos šalių MMA čempionatas! Lietuvoje Atviras Baltijos šalių MMA čempionatas įvyko jau antrą kartą. Čempionate dalyvavo Lietuvos, Latvijos ir Estijos MMA (mišrių kovos menų) klubų sportininkai, iš viso 157 dalyviai iš 24 klubų. Varžybas atidarė sporto klubo „Faiteris“ prezidentas Arnoldas Lukošiūnas, Lietuvos MMA  federacijos prezidentas Mindaugas Smirnovas ir Jonavos rajono meras Eugenijus Sabutis. Kovos vyko specialiuose MMA narvuose. Čempionate labiausiai nustebino jauniausiųjų MMA kovotojų ryžtas ir noras siekti pergalės. Jie savo meistriškumu nenusileido suaugusiųjų kovoms. Šios varžybos buvo išskirtinės tuo, kad kovos vyko pagal du lygius, tai yra C – mėgėjų lygį ir B – pažengusiųjų MMA mėgėjų (MMA Semi pro). Pagrindinis skirtumas tarp B ir C lygių yra tai, kad mėgėjams (C lygis) parteryje yra neleistini smūgiai į veidą, o pažengusiųjų (semi pro, B lygio) kovose smūgiai į veidą nėra draudžiami. Dar vienas svarbus čempionato akcentas, kad kovos vyko ne tik tarp sportininkų, bet ir tarp klubų. Varžybų metu buvo skaičiuojami ir sumuojami klubų atstovų iškovoti taškai. Čempionate geriausiai pasirodė ir nemaža taškų persvara pergalę iškovojo ir geriausiu klubu tapo sporto klubas „Pantera“ (treneris Mindaugas Smirnovas), antrąją vietą iškovojo Vilniaus „Pankratos“ (treneris Konstantin Mokšin), trečioji vieta atiteko svečiams iš Latvijos (Rygos) sporto klubui „Sev Arch“ (treneris Manvel Isadzhanjan).

Dar vienas papildomas prizas buvo skirtas aktyviausiai ir daugiausiai sportininkų atvežusiai  komandai iš Vilniaus – sporto kubui „Pankratos“ (treneris Konstantin Mokšin). Sveikiname trenerį ir klubo sportininkus už aktyvų dalyvavimą ir gerus sportininkų rezultatus!  

Organizatoriai liko patenkinti varžybomis ir dėkoja visiems dalyvavusiems ir padėjusiems organizuoti čempionatą, teisėjams už nelengvą ir atsakingą darbą ir labiausiai rėmėjams, be kurių tokio lygio varžybų nebūtų įmanoma padaryti, tai – Jonavos kūno kultūros ir sporto centrui, Jonavos rajono savivaldybei ir jos merui Eugenijui Sabučiui.

REZULTATAI

SVĖRIMO PROTOKOLAS

MERGAITĖS

Svorio kategorija  iki   kg                                               Amžiaus grupė         m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta

 

    Iki 15 iki 60    
1. Greta Židulytė 13 58 Jurbarkas Pantera II
2. Lijana Lipinskaitė 15 58 Jurbarkas Pantera I
3. Patricija Cvetkova 15 63 Various team III
   
  Iki 17 Iki 60  
1. Eglė Valatkevičiutė 16 56 Vejas  
2. Greta Vitkutė 16 55 Faiteris I
3. Monika Orlavičiūtė 17 57 Sporto klubas „Faiteris II
4. Beata Martinkevič 15 61 Various team III
   
  Iki 10 Iki 24  
1. Sofija Mokšina 8 23 Vilnius „Pankratos“ II
2. Taisija Gerasimovič 7 24 Vilnius „Pankratos“ I
   
  Imtynės Iki 66  
1. Ieva Smirnovaitė 15 Šakiai „Ošimas“ II
2. Ernesta Kareckaitė 20 64 Kaunas „Cunamis“ I

U–10 (iki 10 m. vaikai)  

Svorio kategorija  iki  30  kg                                               Amžiaus grupė iki 10 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Domantas Lebeckas 10 30 Jurbarkas „Pantera“ I
2. Tajus Virsilas 10 30 „Lutador Klaipėda“  
3. Kiril Gerasimovič 8 30 Vilnius „Pankratos“ II
4. Aironas Banikonis 9 30 Kaunas „IronSky Gym“  
5. AURIS ČIŪRAS 10 29 Panevėžio  „Voras“  
6. Osvaldas Jukna 8 25 Kaunas „IronSky Gym“ III

Svorio kategorija iki 34  kg                                               Amžiaus grupė   iki 10 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Kristupas Kolosovas 10 34 Ukmergės Dziudo I
2. Renars Daugulis 10 34 Latvija „Sev Arch“ II

Svorio kategorija  iki 38   kg                                               Amžiaus grupė iki 10 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Patrik Kumpickij 10 38 Vilnius “Pankratos”  II
2. Daniel Burbo 10 37 Vilnius “Pankratos” I

Svorio kategorija  + 38   kg                                               Amžiaus grupė iki 10 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Mantas Paulauskas 10 51 “Lutador Klaipėda” I
2. KAROLIS VEIKŠAS 10 40 Panevėžio  „Voras“  II

U–12 (11 ir 12 m. vaikai)

Svorio kategorija  iki 38 kg                                               Amžiaus grupė   iki 12 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Kajus  Pažereskas 11 35 Jurbarkas „Pantera“  
2. Matas Bruzinskas 11 37 “Lutador Klaipėda”  
3. Ilja Panov 12 38 Vilnius “Pankratos“  
4. Aironas Urbonavičius 12 35 Kaunas “Cunamis” I
5. Tauras Šakys 11 38 Kaunas “Cunamis” III
6. Oleg Baldovskij 12 32 Vilnius “Pankratos”  
7. .Daniel Sadovskij 11 36 Vilnius “Pankratos” II
8. Rokas Vilčinskas 11 34 Panevėžio  „Voras”  
9. Rokas Bartulis 12 34 Jurbarkas „Pantera”  

Svorio kategorija iki 44  kg                                               Amžiaus grupė   iki 12 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Vladislav Makovskij 12 44 Vilnius „Pankratos“ I
2. Nojus Rimdeika 12 41 Sporto klubas “Faiteris”  II

Svorio kategorija iki 52 kg                                               Amžiaus grupė iki 12 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Deimantas Vabalas 12 50 Raseiniai „Pantera“ I
2. Eimantas Stonkus 12 52 Jurbarko „Pantera“  III
3. Daniel Pestov 12 47 Vilnius „Pankratos“ II

Svorio kategorija + 56 kg                                               Amžiaus grupė iki 12 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Karolis Augulis 11 61 Šiauliai „Fighting And Fitness Center“ II
2. Neilas Narkun 12 56 Jurbarkas „Pantera“ I

U–14 (13 ir 14 m. vaikai)

Svorio kategorija iki 44 kg                                               Amžiaus grupė iki 14 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Kvieska Edvinas 13 44 Jurbarkas „Pantera“ II
2. Marius Galinis 14 44 „Faiteris“ I

Svorio kategorija iki 48 kg                                               Amžiaus grupė iki 14 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Natas Stupak 13 46 Kaunas „Cunamis“ I
2. Tautvydas Lebeckas 13 44 Jurbarkas „Pantera“ II

Svorio kategorija iki 52 kg                                               Amžiaus grupė iki 14 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Pavelas Majauskas 13 52 Jurbarkas „Pantera“ I
2. Rokas Veverskis 13 50 Raseiniai „Pantera“ III
3. Daniel Afanasjev 13 50 Vilnius „Pankratos“ II
4. Kajus Žemaitis 14 51 Šakiai „Ošimas“  

Svorio kategorija iki 56 kg                                               Amžiaus grupė iki 14 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Kārlis LIZANDERS 14 55 Latvija „Saldus“ II
2. Mindaugas Motiekaitis 14 57 „Faiteris“ III
3. Dalius Kutka 13 54 Vilnius „Pankratos“ I
4. Tumas Stasiulevičius 14 56 Vilnius „Valetudo MMA akademija“ +

Svorio kategorija iki 61  kg                                               Amžiaus grupė iki 14 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Lukas Mačiūnas 13 60 Šiauliai „Fighting And Fitness Center“ II
2. ARONAS UZDRA 14 57 Panevėžys  „VORAS“ III
3. Matas Savickas 14 59 Kaunas „Fighter house“ I

Svorio kategorija  + 66  kg                                                Amžiaus grupė iki 14 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Erikas Duškinas 14 75 Kaunas „Cunamis“  
2. Kornelijus Bruno 13 66 Jurbarkas „Pantera“  
3. Nikita Panov 13 68 Vilnius „Pankratos“ III
4. Maksim Podchodiaščev 14 73 Vilnius „Valetudo MMA akademija“ I
5. Erikas Raskov 14 70 Vilnius „Valetudo MMA Akademija“ II
6. Nedas Jaškevičius 14 73 Prienų „Vėjas“  

 U–16 (15 ir 16 m. jaunimas)

Svorio kategorija  iki 52 kg                                               Amžiaus grupė iki 16 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Marius Juckevič 15 50 Vilnius „Pankratos“ I
2. Deividas Reišis 15 40 Vilnius „Pankratos“  
3. Robertas Keršys 15 47 „Faiteris“ II
4. Marius Marčiūnas 15 50 Vilnius „Valetudo MMA akademija“ III
5. Lukas Bučelis 15 43 Vilnius „Valetudo MMA akademija“  

Svorio kategorija  iki 56 kg                                               Amžiaus grupė iki 16 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Aleksandras Juzik 16 54 Klaipėda „Team Lion“ III
2. Deividas Žamba 16 55 Kaunas „Cunamis“ I
3. Maksim Danilov 16 56 Latvija „Sev Arch“  
4. Martynas Dilis 15 56 Panevėžys  „Voras“  
5. Mantas Rimeika 15 56 „Faiteris“ II

Svorio kategorija iki 61  kg                                               Amžiaus grupė   iki 16 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Toms Kaminskis 16 60 Latvija „Saldus“ II
2. Emilis Panceris 16 58 Vilnius „Valetudo MMA Akademija III
3. Arnaldas Ivanauskas 16 59 Kaunas „Cunamis“  
4. Ilja Jasinskij 16 61 Latvija „Sev Arch“ I
5. Ernestas Sakavičius 16 59 Vilnius „Valetudo MMA akademija“  

Svorio kategorija 66  kg                                               Amžiaus grupė  iki 16 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Dominykas Vasiliauskas 16 66 Raseiniai „Pantera“ III
2. Erikas Cikanavičius 16 66 Kaunas „Cunamis“  
3. Dmitrijs Mickevich 16 66 Latvija „Sev Arch“  
4. Faustas Bartkus 16 66 Tauragė  „Taurris“ I
5. Dovydas Kazianiauskas 16 66 Tauragė  „Taurris“  
6. Emilis Putinauskas 15 64 Ukmergės Dziudo II

Svorio kategorija 70  kg                                               Amžiaus grupė  iki 16 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Bernardas Dadyčin 16 70 Klaipėda „Team Lion“ III
3. Eligijus Babianskas 15 70 Kaunas „IronSky Gym“  
4. Tautvydas Tamošaitis 16 69 Tauragė  „Taurris“  
5. Aleksandr Krasnjakov 16 70 Latvija „Sev Arch“ I
6. Paulius Urbanavičius 16 69 Vilnius „Warrious team“  
7. Danila Matiukov 15 70 „Lutador Klaipėda“ II
8. Arnas Zepkinas 15 70 Kauna „Cunamis“  

Svorio kategorija iki 77 kg                                               Amžiaus grupė iki 16 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Natas Burokas 17 77 Švenčionys „Liuto narvas“  I
2. Maksim Podchodiaščev 15 71 Vilnius „Valetudo MMA Akademija“  
3. Augis Povilaitis 16 76 Šakiai „Ošimas“ II

Svorio kategorija + 77  kg                                               Amžiaus grupė iki 16 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Mantvydas Šulcas 16 77 Jurbarkas „Pantera“ I
2. Andžei Klevinskij 15 97 Vilnius „Pankratos“ III
3. Marius Juočiūnas 15 83 Šakiai „Ošimas“ II
4. Lukas Biekša 16 78 Vilnius „Valetudo MMA Akademija“  

Jaunimas ir suaugę – 61 sportininkas

U – 18 (17 ir 18 m. jaunimas)

Svorio kategorija iki 56  kg                                               Amžiaus grupė   iki 18 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Edgar Miliaškevič 17 50 Vilnius „Pankratos“ III
2. Tomas Artiševskij 17 56 Vilnius „Pankratos“  
3. Artmij Aksiutovas 17 56 Vilnius „Wariorrs team“ I
4. Matas Pagirys 17 54 Prienai „Vėjas“ II

Svorio kategorija iki 61  kg                                               Amžiaus grupė   iki 18 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Redas Juraitis 18 60 Kaunas „Hidza“  
2. Milanas Majauskas 17 60 Jurbarkas „Pantera“ II
3. Modestas Merkevičius 18 61 Šakiai „OŠIMAS“  
4. Gytis Litvinenka 18 58,9 Tauragė  „Taurris“  
5. Edvinas  Januševičius 18 61 Raseiniai „Pantera“ III
6. Aidas Abrutis 18 60 Klaipėda „Team Lion“ I

Svorio kategorija 66  kg                                               Amžiaus grupė  iki 18 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Norbertas Buinauskas 17 65 Kaunas „Cunamis“  
2. Maksim Rizhov 18 66 Latvija „Sev Arch“ II
3. Drąsius Ragažinskas 18 66 „Pantera“  
4. Nedas Rainys 17 65 Tauragė „Taurris“  
5. Nedas Pranckus 17 66 Šiauliai “Fithing and fitness center” III
6. Aurimas Kybartas 18 63 Panevėžys „Simmas team“  
7. Mykolas Korsakovas 17 65 Kaunas „Fighter house“ I

Svorio kategorija iki 70 kg                                               Amžiaus grupė iki 18 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1 Arūnas Lukoševičius 18 70 Ukmergės dziudo II
2. Deividas Daividavičius 18 69 „Lutador Klaipėda“  
3. Arturs Kleinovs 18 68 Latvija „SALDUS“  
4. Rimvydas Brovka 17 70 Kaunas „Cunamis“  
5. Deividas Datkevičius 17 69 Kaunas „Cunamis“  
6. Artjom Muizhnieks 18 70 Latvija „Sev Arch“ III
7. Laurynas Makaveckas 19 69,7 „Faiteris“ I

Svorio kategorija iki 77 kg                                               Amžiaus grupė iki 18 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Nojus Zakarauskas 18 74 Panevėžys „Simmas team“ III
2. Eigintas Šlekys 18 76 Kaunas “IronSky Gym“  
3. Andrej Koroljov 18 77 Latvija „Sev Arch“ I
4. Lukas Motieka 18 73 Panevėžys  „Voras“  
5. Lukas Jankauskas 18 74 Vilnius „ValeTudo Mma Akademija“  
6. Modestas Baronatis 18 74,6 Kaunas „Fighter house“  
7. Vytautas Jūras 18 72 Kaunas „Hidza“ II

SUAUGUSIEJI +19

Svorio kategorija  iki 61 kg                                               Amžiaus grupė  +19       m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vietas
1. Mantas Rimša 22 60 Kaunas „Cunamis“ I
2. Edvinas  Januševičius 18 61 Raseiniai „Pantera“ II
3. Danila Kuchur +19 61 Latvija „Sev Arch“ III

Svorio kategorija  iki  66 kg                                               Amžiaus grupė    +19     m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Konstantin Mokšin +19 66 Vilnius „Pankratos“ I
2. Anatolij Kuliapi 19 65 Vilnius „Warriors team“ II
3. Irvidas Pudlauskas 19 65 Kaunas „Hidza“  
4. Danielius Nevedomskis 18 64 Vilnius „Pankratos“ III

Svorio kategorija  iki 70 kg                                               Amžiaus grupė       +19  m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Vjatšeslav Aktšurin +19 70 Estija „Tokon“  
2. Silvis Jansons +19 69 Latvija „Saldus“ III
3. Igor Ševiakov 19 69 Lietuvos kariuomenė, Kunigaiščio Vaidoto  Batalionas  
4. Robert Urbanovič 19 71 Lietuvos kariuomenė, Kunigaiščio Vaidoto  Batalionas  
5. Arnoldas Ragažinskas +19 70 Pantera I
6. Tauras Adomaitis +19 69,9 Kaunas  ,,Tonusas“ II
7. Nikita Prohorov +19 70 Latvija „Sev Arch“  

Svorio kategorija  iki 77 kg                                               Amžiaus grupė      +19   m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Andrej Kudrjavcev +19 77 Latvija „Sev Arch“ II
2. Sergei Strinža +19 76 Estija „Tokon“  
3. Tomas Markus +19 76,4 Vilnius „ValeTudo MMA Akademija“ III
4. Tadas Vevesrkis +19 77 Raseiniai „Pantera“  
5. Pavel Bazhenov +19 77 Latvija „Sev Arch“ I
6. Lukas Bendikas +19 77 Tauragė  „Taurris“  

Svorio kategorija  iki  84 kg                                               Amžiaus grupė     +19    m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Edvardas Babarskas +19 84 „Lutador Klaipėda“ II
2. Mindaugas Bartkus +19 84 „Lutador Klaipėda“ I
3. Tadas Vestartas +19 82 Kaunas „IronSky Gym“ III
4. Tomas Vestartas +19 85 Kaunas „IronSky Gym“  

Svorio kategorija  iki 93  kg                                               Amžiaus grupė    +19     m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Edgaras Banikonis +19 88 Kaunas „IronSky Gym“ II
2. Martynas Vaškovičius 92 Vilnius „Valetudo MMA Akademija“ I
3. Martynas Olekas +19 87 Šakiai „Ošimas“ III

Svorio kategorija  + 93 kg                                               Amžiaus grupė      +19   m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Artūras Kudrešovas 25 100 Kaunas „Cunamis“ I
2. Edvard Petrovič +19 111 Vilnius „Pankratos“ III
3. Vidmantas Hermanas +19 94 Kaunas „IronSky Gym“ II

Sporto klubų rezultatai!

Kaunas „Cunamis“ 10 3331 333 9 19
„Faiteris“ 10 22132 233 8 18
Vilnius „Pankratos“ 29 1313223232232 3111 6 35 II
Kaunas „IronSky Gym“ 1 1 122 5 6
„Lutador Klaipėda“ 5 23 32 5 10
Tauragė  „Taurris“ 3 3 3
Vilnius „Valetudo MMA Akademija“ 7 1132 31 4 11
Latvija „Sev Arch“ 8 332 123321 12 20 III
„Pantera“ 22 3131223313 232321 13 35 I
Estija  „TOKON“  
Kaunas „Hidza“  
Latvija „SALDUS“ 4 22 1 1 5
Kaunas  ,,Tonusas“ 2 2 2
Lietuvos kariuomenė, Kunigaiščio Vaidoto  Batalionas  –
Panevėžys  „VORAS“ 3 12  – 3
Panevėžys „Simmas team“ 1 1 1
Klaipėda „Team  Lion“ 2 11 3 3 5
Ukmergės dziudo 5 23 2 2 7
Kaunas „Fighter house“ 3 3 3 3 6
Prienai „Vėjas“ 2 2 2
Vilnius „Warriors  team“ 2113 7 7
Šakiai “Ošimas” 4 22 21 3 7
Šiauliai “Fithing and fitness center” 4 22 1 1 5
Švenčionys “Liūto narvas” 3 3 3

Viso: 157 dalyviai, 24 klubai
Organizatoriai: Sporto klubas ,,Faiteris” ir Jonavos kūno kultūros ir sporto centras
Renginio globėjas: Jonavos rajono meras EUGENIJUS SABUTIS
Varžybų partneris: Lietuvos MMA federacija

Vyr. sekretorė – Aušra Smirnovienė
Varžybų vedėjas – Evaldas Bunevičius
Vyr. teisėjas – Vytautas Smirnovas
Teisėjai Raimondas Zeniauskas, Augustas Šalkauskas, Paulius Smirnovas, Tadas Bybartas, Simas Garbenis, Dainius Burokas, Renatas Buškus, Vidas Leščinskas

Kovos vyko dviejuose MMA narvuose.

1 MMA Narvas (mažasis)

U-10/U-12 (1×3), U-14 (2×3)

 2 MMA Narvas (didysis)

U-16/U-18/+19 (2×4)