LIETUVOS MMA ČEMPIONATAS 2018-12-16

LIETUVOS MMA ČEMPIONATAS

Daugiau Foto

Kaimo turizmo sodyboje “Karpynė” gruodžio 16 d. vyko Lietuvos MMA čempionatas, kurio organizatorius – sporto klubas „Pantera“ ir Lietuvos MMA federacija. Varžybose dalyvavo 157 dalyviai iš 26 sporto klubų. Galime pasidžiaugti, kad į varžybas dalyviai atvyksta kaskart vis iš daugiau Lietuvos miestų: Vilniaus, Kauno, Jonavos, Klaipėdos, Šiaulių, Tauragės, Pakruojo, Raseinių, Šakių ir net iš užsienio – Baltarusijos, Latvijos, Estijos, Indijos. Vaikai, jaunimas ir suaugę kovojo dviejuose MMA narvuose. MMA sportas tampa vis populiaresnis, tai rodo didelis dalyvių ir žiūrovų skaičius. Galima drąsiai teigti, kad MMA kovos menas yra įdomus ne tik sportininkams. Gražios ir kovingos kovos pritraukia vis daugiau kovos menais besidominčių žiūrovų.

Varžybos prasidėjo 13.00 val. vaikų, jaunimo kovomis ir atrankinėmis kovomis suaugusių amžiaus grupėse. Vakare 18.30 val. vyko finalinės kovos su specialiu apšvietimu. Varžybose netrūko ryžto ir gražių kovų, pasibaigus kovomis visi prizininkai buvo apdovanoti medaliais ir diplomais. Susumavus visus rezultatus „Lietuvos MMA geriausia komanda“,  čempionais tapo varžybų šeimininkai – sporto klubas „Pantera“, antra vieta atiteko Vilniaus „Pankratos“, trečia vieta – Vilniaus ,,Valetudo MMA akademija“.  Sportininkai iškovoję čempiono vardus tapo Lietuvos MMA federacijos rinktinės nariai ir atstovaus Lietuvą tarptautiniuose čempionatuose. Organizatoriai dėkoja visiems sportininkams ir treneriams už kantrybę ir dalyvavimą. Taip pat sporto klubo „Pantera“ dėkoja sportininkams, kurie prisidėjo savo darbu ruošiantis varžyboms ir joms pasibaigus. Didelė padėka varžybų teisėjams už darbą skaičiuojant dalyvių taškus ir norą bei pastangas saugoti sportininkų sveikatą. Didele dėkui ir renginio rėmėjams: Raseinių rajono savivaldybės merui Algirdui Griciui, Raseinių kūno kultūros ir sporto centrui, MIŠKO RUOŠOS DARBAI, UAB, UAB „Dero“, UAB „Eurobiuras“, Daivarui Rybakovui, Apsaugos tarnybai UAB „NORGAUDA, Servira, R. Lapkausko IĮ, kovinio sporto prekių parduotuvei “FighterShop.lt”

PROTOKOLAS

MERGAITĖS

Svorio kategorija  iki   kg                                               Amžiaus grupė         m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
  Iki  61 kg (+19)       Vieta
1. Ieva Smirnovaitė 2003 56 Ošimas Šakiai 2
2. Alina Dubosa 8.02.1992 60 Gracie Barra Brasa (Profesionālis) Latvija 1
   
  Iki 61 kg (Jaunimas iki 18 m) Vieta
1. Greta Židulytė 61 Jurbarkas/Pantera 1
2. Ieva Ričkutė 60 Titanic/Klaipėda 2
3 Benita Eidikytė 60 Šakiai „Ošimas“ 3
 4 Beata Martinkevič 60 Vilnius „Warrios Team  
5 Emilija Andrijauskaitė 60 Šakiai „Ošimas“
6 Monika Orlavičiūtė 59 Faiteris
7 Deimantė Buivydaitė 58 Raseiniai „Pantera“
  Iki 55 kg (Jaunimas) Vieta
1. Greta Vitkutė 15 54 Faiteris 1
2. Aleksandra Tuzova 15 51 Arėjas Vilnius 2
   
  Iki 32 kg Vieta
1. Neli Čepėnaitė 8 30 Vilnius/Pankratos 3
2. Sofija Mokšina 8 22 Vilnius/Pankratos 1
3. Taisija Gerasimovič 7 23 Vilnius/Pankratos 2

U–10 (iki 10 m. vaikai)
Svorio kategorija  iki  30  kg                                               Amžiaus grupė iki 10 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Kristupas Bartusevičius 10 28 Jurbarkas/Pantera
2. Matas Bendikis 7 33 Jurbarkas/Pantera  
3. Domantas Lebeckas 10 29 Jurbarkas/Pantera 2
4. Vilius Kairys 9 25 LUTADOR KLAIPEDA 3
5. Jan Kiril Gerasimovič 8 30 Vilnius/Pankratos 1
6. Adrian Baranovski 10 30 Vilnius/Pankratos  
7. Titas Ramanauskas 9 30 Jurbarkas/Pantera  
8. Airidas Bakutis 9 26 Raseiniai/Pantera  

Svorio kategorija iki 34  kg                                               Amžiaus grupė   iki 10 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Kajus Pažereckas 10 34 Jurbarkas/Pantera 1
2. Edvin Aleksandrovič 10 34 Naglis/Vilnius 2
3. Adrijanas Narkun 10 34 Jurbarkas/Pantera 3
4. Deividas Karalkevičius 10 33 Vilnius/Pankratos  

Svorio kategorija  iki 38   kg                                               Amžiaus grupė iki 10 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Daniel Burbo 10 35 Vilnius/Pankratos 1
2. Patrik Kumpickij 10 37 Vilnius/Pankratos 2
3. Matas Aršėna 10 35 Raseinių/Pantera 3

U–12 (11 ir 12 m. jaunučiai)
Svorio kategorija  iki 38 kg                                               Amžiaus grupė   iki 12 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Nojus Rimdeika 12 38 Faiteris  
2. Rokas Bartulis 12 33 Jurbarkas/Pantera  
3. Timas Marcinkus 12 35 Team Lion MMA/ Klaipėda  
4. Oleg Baldovskij 11 31 Vilnius/Pankratos 2
5. Michail Jakšys 11 33 Vilnius/Pankratos
6. Daniel Sadovskij 11 36 Vilnius/Pankratos
7. Karolis Petrauskas 11 36 Raseiniai/Pantera 3
8. Nojus Ivanauskas 11 35 Raseiniai/Pantera 1

Svorio kategorija  iki 41 kg                                               Amžiaus grupė iki 12 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Matas Bartkus 12 41 Tauragė/Taurris 2
2. Ernestas Visockis 11 40 Vilnius/Pankratos 3
3. Vladislav Makovskij 12 41 Vilnius/Pankratos 1
4. Joris Kuncaitis 11 41 Jurbarko/Pantera
5. Erikas Andrudvič 9 42 Klaipėda/Titanic

Svorio kategorija iki 48  kg                                               Amžiaus grupė   iki 12 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Daniel Pestov 11 45 Vilnius/Pankratos 2
2. Daniel Afanasjev 12 48 Vilnius/Pankratos 1

Svorio kategorija iki 52 kg                                               Amžiaus grupė iki 12 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Neilas Narkun 12 52 Jurbarkas/Pantera 2
2. Deimantas Vabalas 12 54 Jurbarkas/Pantera 1

U–14 (13 ir 14 m. jauniai)
Svorio kategorija iki 41 kg                                               Amžiaus grupė iki 14 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Justas Vyturys 13 41 Jurbarkas/Pantera 1
2. Robertas Juckevič 13 34 Vilnius/Pankratos 2

Svorio kategorija iki 44 kg                                               Amžiaus grupė iki 14 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Tautvydas Lebeckas 13 44 Jurbarkas/Pantera 1
2. Matas Barkauskas 13 43 Tauragė/Taurris 2
3 Tomas Mulvinskas 44 Ošimas 3
4 Markas Iliuščenko 44 Faiteris
5 Markas Iliuščenko 44 Faiteris
6 Kvieska Edvinas 44 Jurbarkas/Pantera
7 Aleksandras Juzik 44 Team Lion MMA

Svorio kategorija iki 48 kg                                               Amžiaus grupė iki 14 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Pavelas Majauskas 13 48 Jurbarkas/Pantera 1
2. Markuss Čeksters 14 45 SALDUS/Latvija 2
3. Deividas Reišis 48 Vilnius/Pankratos 3
4 Ignas Žekonis 48 Ošimas
5 Deivydas Gurklys 48 Jurbarkas , Pantera
6 Benas Šochorovas 48 Kaunas
7 Lukas Bučelis 48 Vilnius ,,Valetudo MMA akademija“

Svorio kategorija iki 52 kg                                               Amžiaus grupė iki 14 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Vygaudas Kaušius 2005 48 Šakiai/Ošimas 2
2. Rokas Veverskis 14 50 Raseiniai/Pantera 3
3. Marius Juckevič 14 52 Vilnius/Pankratos  
4. Danielius Hermanas 14 51 Vilnius/Valetudo MMA 1

Svorio kategorija iki 56 kg                                               Amžiaus grupė iki 14 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Kārlis Lizanders 14 53 SALDUS/Latvija 3
2. Domas Budraitis 14 56 Raseiniai/Pantera 2
3. Dalius Kutka 13 54 Vilnius/Pankratos  
4. Mindaugas Motiekaitis Jonava/Faiteris 1

Svorio kategorija iki 61  kg                                               Amžiaus grupė iki 14 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Matas Savickas 14 58 Kaunas/“Fighter House“ 1
2. Daniil Andrejev 13 61 Klaipėda/Titanic 2
3. Mindaugas Motiekaitis 13 55 Faiteris  
4. Emilis Panceris 14 60 Vilnius/Valetudo MMA 3

Svorio kategorija  + 66  kg                                                Amžiaus grupė iki 14 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Erikas Raskov 14 71 Vilnius/Valetudo MMA 2
2. Maksim Podchodiaščev 14 71 Vilnius/Valetudo MMA 1
3. Ernestas Skopovas 13 76 Vilnius/Pankratos 3
4. David Arsentjevas 14 69 Vilnius/Pankratos  
5. Pavel Evplov 13 90 Vilnius/Pankratos  

U–16 (15 ir 16 m. jaunimas)
Svorio kategorija  iki 52 kg                                               Amžiaus grupė iki 16 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Lukas Bučelis 15 39 Vilnius/Valetudo MMA 2
2. Edgar Miliaškevič 16 45 Vilnius/Pankratos 1

Svorio kategorija  iki 56 kg                                               Amžiaus grupė iki 16 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Justas Abraitis 2003 53 Šakiai/Ošimas 3
2. Rokas Patrauskas 15 53 Klaipėda/Titanic  
3. Aleksandras Juzik 16 55 Team Lion MMA/Klaipėda 2
4. Modestas Narbutas 15 56 Raseiniai/Pantera 1

Svorio kategorija iki 61  kg                                               Amžiaus grupė   iki 16 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Kęstutis Vyturys 16 61 Jurbarkas/Pantera  
2. Dovydas Vaitkus 15 60 Vilnius/Valetudo MMA  
3. Donatas Rindeikis 16 59 Team Lion MMA/Klaipėda 2
4. Timūr Luščenkov 16 58 Klaipėda/Titanic  
5. Vilius Naujokas 16 60 Šakiai/Ošimas 3
6. Adrians Allers 16 62 SALDUS/Latvija  
7. Toms Kaminskis 16 59 SALDUS/Latvija 1
8. Dan Jagelo 16 61 Pankratos/Vilnius
9. Arnoldas Žukovskis 16 59 Pankratos/Vilnius
10. Justinas Slabada 16 61 Vilnius/Valetudo MMA  
11. Ernestas Sakavičius 16 59 Vilnius/Valetudo MMA  

Svorio kategorija 66  kg                                               Amžiaus grupė  iki 16 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Justas Grybas 15 66 Jurbarkas/Pantera  
2. Faustas Bartkus 16 65 Tauragė/Taurris 1
3. Patriks Pinkovskis 16 66 SALDUS/Latvija 2
4. Dominykas Vasiliauskas 16 66 Raseiniai/Pantera  
5. Emilis Putiniauskas 15 64 Ukmergės Dziudo 3

Svorio kategorija 70  kg                                               Amžiaus grupė  iki 16 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Danila Matiukov 16 69 Liutador/Klaipėda 3
2. Bernardas Dadyčin 15 69 Team Lion MMA/Klaipėda 1
3. Jānis Ķināts 16 69 SALDUS/Latvija  
4. Rokas Janonis 16 68 Kaunas/IronSky Gym  
5. Justinas Bauža 15 70 Raseiniai/Pantera 2

Svorio kategorija iki 77 kg                                               Amžiaus grupė iki 16 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Natas Burokas 16 73 Liūto narvas,Švenčionys 1
2. Lukas Tamulis 15 70 Šakiai Ošimas  
3. Joris Pelakauskas 16 75 Team Lion MMA Klaipeda 3
4. Rinalds Dirvēns 16 75 SALDUS Latvija 2

Svorio kategorija + 77  kg                                               Amžiaus grupė iki 16 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Marius Juočiūnas 16 82 Šakiai/Ošimas 2
2. Laurynas Petruskevicius 16 101 Kaunas/Fighter House 1
3. Arnas Deikus 16 86 Raseiniai/Pantera 3

 U – 18 (17 ir 18 m. jaunimas)

Svorio kategorija iki 56  kg                                               Amžiaus grupė   iki 18 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Ernestas Šarauskas 17 52 Pankratos/Vilnius 1
2. Robertas Keršys 17 47 Faiteris 2

Svorio kategorija iki 61  kg                                               Amžiaus grupė   iki 18 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Ain Kivimägi 2001 60 MMAces, Pärnu,/Estonia 3
2. Augustas Bražas 2001 61 Šakiai/Ošimas
3. Aidas Abrutis 18 61 Team Lion MMA,Klaipėda 2
4. Milanas Majauskas 17 58 Jurbarkas/Pantera  
5. Gytis Litvinenka 17 59 Taurris/Tauragė 1

Svorio kategorija 66  kg                                               Amžiaus grupė  iki 18 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Mykolas Korsakovas 18 65 Kaunas/Fighter House 1
2. Ovidijus Rapalis 18 65 Tauragė/Taurris 2
3. Modestas Merkevičius 2000 63 Šakiai/Ošimas 3

Svorio kategorija iki 70 kg                                               Amžiaus grupė iki 18 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Laurynas Makaveckas 18 70 Faiteris 1
2. Deividas Daividavičius 17 69,6 Liutador/Klaipėda 3
3. Silvis Jansons 18 70 SALDUS/Latvija  
4. Arturs Kleinovs 18 69,4 SALDUS/Latvija 2
5. Domas Krivelis 17 70 MMA Valetudo/Vilnius  

Svorio kategorija iki 77 kg                                               Amžiaus grupė iki 18 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Nojus Zakarauskas 18 72 SIMMAS TEAM/Panevėžys 1
2. Eigintas Šlekys 17 75 Kaunas/IronSky Gym 3
3. Borisas Jablonskis 76 Ukmergės dziudo 2

Svorio kategorija iki 84  kg                                               Amžiaus grupė iki 18 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Naglis Kanišauskas 18 84 Titanic/ATM Klaipeda, 1
2. Renārs Ričards Hartmanis 18 83 SALDUS/Latvija 2

Svorio kategorija +  84  kg                                               Amžiaus grupė iki 18 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Vakaris Šuopys 18 93 Jurbarkas/Pantera 1
2. Deividas Lazurkevičius 17 84 Vilnius Pankratos 2

SUAUGUSIEJI +19
Svorio kategorija  iki 61 kg                                               Amžiaus grupė  +19       m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vietas
1. Danielius Nevedomskis 18 61 Vilnius/Pankratos 3
2. Modestas Merkevičius 2000 61 Šakiai/Ošimas 2
3. Ain Kivimägi 2001 60 MMAces, Pärnu,/Estonia 1

Svorio kategorija  iki  66 kg                                               Amžiaus grupė    +19     m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Madis Mäeste 1988 66 MMAces, Pärnu/ Estonia 1
2 Dainius Šimoliūnas +19 66 Pakruojis  
3. Arnoldas Rauba, +19 65 Liutador/Klaipėda 2
4. Konstantin Mokšin +19 66 Vilnius/Pankratos 3
5. Igor Gerasimov + 65 Valetudo MMA/Vilnius  

Svorio kategorija  iki 70 kg                                               Amžiaus grupė       +19  m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Vittal Menon 69 Vilnius/MMA Valetudo  
2. Andrius Arelis 69 Kovos menų centras „TORI“/Vilnius 3
3. Rytis Kveselys +19 70 Raseiniai/Pantera  
4. Ričardas Padimanskas 1999 70 Vilnius./MMA Valetudo  
5. Mihails Aņisimkovs +19 69 Latvija/A.R. Sporta studija 2
6. Aurimas Krukauskas +19 69 Arėjas/Vilnius 1

Svorio kategorija  iki 77 kg                                               Amžiaus grupė      +19   m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Lukas Mackevičius 20 77 Ošimas/Šakiai  
2. Erik  Samoilov +19 -77 Arėjas/Vilnius  
4. Tomas Markus +19 76 Vilnius/MMA Valetudo 2
5. Ilja Bitarišvili +19 77 Arėjas/Vilnius  
6. Edijs Upenieks +19 76 SALDUS/Latvija 3
7. Strinža Sergei +19 76,2 TOKON/Estija  
8. Tadas Vevesrkis 77 Pantera/Raseiniai 1

Svorio kategorija  iki  84 kg                                               Amžiaus grupė     +19    m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Nerijus Budrikas +19 84 Klaipėda/Muay thai Imperija 3
2. Neilas Zubas +19 83 Team Lion MMA/Klaipėda  
3. Edvardas Babarskas +19 83,4 Liutador/Klaipėda  
4. Vladislav Stefanovič 35 80 Vilnius/Pankratos 2
5. Naglis Kanišauskas 18 84 Titanic/ATM Klaipeda, 1

Svorio kategorija  iki 93  kg                                               Amžiaus grupė    +19     m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Erikas Osikevičius +19 93 Arėjas/Vilnius 2
2. Mantas Žukauskas +19 92 Plungė/MMA Knight managemen 1
3. Tadas Vestartas 23 88 Kaunas/IronSky Gym 3
4. Vadim Valujev 25 88 Vilnius/Pankratos  
5. Tadas Rudzinskis +19 86  Muay thai Imperija/Klaipėda  

Svorio kategorija  + 93 kg                                               Amžiaus grupė      +19   m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Anton Nozarenko 1991 95 Baltarusija „Ošimas“ 3
2. Deividas Žukauskas  +19 100 Plungė/MMA knight management 1
3. Daumantas Kovalevskis +19 +93 Vilnius Pankratos  

KLUBAI

Eil. nr. Klubas Taškai Viso
1.        „Pantera“ Jurbarkas/Raseiniai 1,3,1,2,2,3,3,1,3,3,1,2,3,3,2,1,3,3,3 43 t.

 I vt.

2.        „Pankratos“ Vilnius

 

3,2,3,2,3,1,2,3,2,1,3,2,1,1,3,1,3,2,1,2 41t.

 II vt.

3.        „Valetudo MMA“ Vilnius

 

3,1,2,3,2,2,2 15 t.

III vt.

4.        „SALDUS“ Latvija 1,2,2,2,3,2,2,1 15
5.        „Ošimas“ Šakiai 2,1,1,2,2,2,1,1 12
6.        Gracie Barra Brasa (Profesionālis) Latvija 3 3
7.        „Titanic“ Klaipėda 2,2 4
8.        „Faiteris“ 3,3,2,3 11
9.        „Arėjas“ Vilnius 2,1,2 5
10.    „LUTADOR KLAIPĖDA“ 1,1,1,2 5
11.    „Naglis“ Vilnius 2 2
12.    „Team Lion MMA“ Klaipėda 2,1,2,3,2 10
13.    „Taurris“ Tauragė 2,2,3,3,2 12
14.    „Fighter House“ Kaunas 3,3,3 9
15.    „IronSky Gym“ Kaunas 1,1 2
16.    „Liūto narvas“ Švenčionys 3 3
17.    MMAces, Pärnu, Estonia 3,1,3 7
18.    „SIMMAS TEAM“ Panevėžys 3 3
19.    Kovos menų centras „TORI“ Vilnius  1 1
20.    „TOKON“ Estija  
21.    „MMA Knight managemen“ Plungė 3,3 6
22.    „A.R. Sporta studija“ Latvija 2 2
23.    „Muay thai Imperija“ Klaipėda 1 1
24.    Ukmergės dziudo 1,2 3
25.    Titannic /ATM Klaipėda 3,3 6