Rekordinis dalyvių skaičius Atvirame ringe Pantera „Žalgirio Taurė“,2018-10-20

Rekordinis dalyvių skaičius Atvirame ringe Pantera „Žalgirio Taurė“

Daugiau foto

Spalio 20 d. Jurbarke įvyko MMA varžybos, kurių organizatorius – sporto klubas „Pantera“. Varžybose dalyvavo 175 dalyviai iš 18 sporto klubų. Galime pasidžiaugti, kad į Jurbarką dalyviai atvyksta kaskart vis iš daugiau Lietuvos miestų: Vilniaus, Kauno, Jonavos, Klaipėdos, Šiaulių, Tauragės, Pakruojo, Raseinių, Šakių ir net iš užsienio – Baltarusijos ir Indijos. Vaikai, jaunimas ir suaugę kovojo dviejuose MMA narvuose. MMA sportas tampa vis populiaresnis, tai rodo didelis dalyvių ir žiūrovų skaičius. Galima drąsiai teigti, kad MMA kovos menas yra įdomus ne tik sportininkams. Gražios ir kovingos kovos pritraukia vis daugiau kovos menais besidominčių žiūrovų.
Varžybos buvo puikus pasiruošimas artėjančiam Lietuvos MMA čempionatui, kuris vyks jau š. m. gruodžio 15 d. Susumavus visus rezultatus pagrindinė „Žalgirio taurė“ atiteko šeimininkams – sporto klubui „Pantera“, antroji vieta – Šakių sporto klubui „Ošimas“, trečioji vieta – Vilniaus ,,Valetudo MMA akademija“. Organizatoriai dėkoja visiems sportininkams ir treneriams už kantrybę ir supratingumą, nes varžybos užsitęsė. Taip pat Jurbarko sporto klubo „Pantera“ dėkoja sportininkams, kurie prisidėjo savo darbu ruošiantis varžybas ir joms pasibaigus. Taip pat didelė padėka varžybų teisėjams už darbą skaičiuojant dalyvių taškus ir norą bei pastangas saugoti sportininkų sveikatą.

PROTOKOLAS

Atviras ringas Pantera  „Žalgirio Taurė“

2018 m. spalio 20 d.,  Jurbarkas

 

Adresas: Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija (Vydūno g., 15, Jurbarkas)

 

Varžybų sekretorius –  Mindaugas Smirnovas

Vyr. teisėjas – Tadas Rimkevičius

Teisėjai –  Vytautas Smirnovas, Rytis Kveselys, Ernestas Varankevičius, Raimondas Zeniauskas, Augustas Šalkauskas, Simas Garbenis, Matas Vaicekauskas.

Klubų rezultatai  (už 1 vietą – 3 taškai, už 2 vietą – 2 taškai, už 3 vietą – 1 taškas)

1 vieta – Sporto klubas „Pantera“ (38 taškai)

2 vieta  – Šakių sporto klubas „Ošimas“ (29 taškai)

3 vieta – Vilniaus „Valetudo MMA Akademija“ (27 taškai)

MMA

U – 10 (iki 10 m. vaikai)
Svorio kategorija  iki  30  kg                                               Amžiaus grupė iki 10 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Titas Ramanauskas 9 29 „Pantera“ 1
2. Airidas Bakutis 9 26 „Pantera“ 2
3. Arminas Tėvainis 9 29 „Pantera“ 3
4. Arijus Lužeckas 8 30 „Pantera“ 3
5. Osvaldas Jukna 8 23 Kaunas ,,Ironsky gym“  

Svorio kategorija iki 34  kg                                               Amžiaus grupė   iki 10 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Matas Pečiulis 10 36 Kaunas „Naglis Gym“ 1
2. Kajus Pažereckas 10 35 Jurbarkas „Pantera“ 2
3. Nojus Ivanauskas 10 35 Raseiniai „Pantera“ 3
4. Gvidas Pamedytis 8 34 „Pantera“  

U – 12 (11 ir 12 m. vaikai)

Svorio kategorija  iki 38 kg                                               Amžiaus grupė   iki 12 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Justas Vyturys 12 38 Jurbarkas „Pantera“ 1
2. Arnas Kavoliūnas 12 37 ,,Grizlis“ 2
3. Matas Barkauskas 12 40 Tauragė „Taurris“ 3
4. Nojus Rimdeika 12 34 FAITERIS  
5. Tauras Šakys 11 37 Kaunas ,,Cunamis“  
6. Mantas Škadauskas 11 33 Kaunas ,,Strikers Gym“

Svorio kategorija iki 45  kg                                               Amžiaus grupė   iki 12 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Dovydas Nešokocas 11 45 ,,Grizlis“  1
2. Edvinas Kvieska 13 45 Jurbarkas „Pantera“  2
3. Tautvydas  Lebeckas 13 44 „Pantera“  3
4. Mantas Škadauskas 42 Kaunas ,,Strikers Gym“  

Svorio kategorija iki 56 kg                                               Amžiaus grupė iki 12 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Deimantas Vabalas 12 53 „Pantera“ 1
2. Karolis Augulis 11 55 Šiauliai FFC 2

U – 14 (13 ir 14 m. vaikai)

Svorio kategorija iki 41 kg                                               Amžiaus grupė iki 14 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Lukas Bučelis 14 41 Vilnius ,,Valetudo MMA akademija“ 1
2. Doivydas Cikanas 15 40 Jurbarkas ,,Pantera“ 2

Svorio kategorija iki 44 kg                                               Amžiaus grupė iki 14 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Lukas Bučelis 14 42 Vilnius ,,Valetudo MMA akademija“ 1
2. Deimantas Vabalas 12 53 „Pantera“ 2

Svorio kategorija iki 48 kg                                               Amžiaus grupė iki 14 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Vygaudas Kaušius 13 48 Šakiai ,,Ošimas“ 1
2. Pavelas Majauskas 13 48 Jurbarkas „Pantera“ 2

Svorio kategorija iki 52 kg                                               Amžiaus grupė iki 14 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Benas Šochorovas 14 52 Kaunas 1
2. Danielius Hermanas 14 51 Vilnius ,,Valetudo MMA akademija“ 2
3. Tumas Statulevičius 14 52 Vilnius ,,Valetudo MMA akademija“ 3
4. Deivydas Gurklys 14 52 Jurbarkas „Pantera“  
5. Rokas Veverskis 14 49 „Pantera“  

Svorio kategorija iki 61  kg                                               Amžiaus grupė iki 14 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Matas Savickas 14 58 Kaunas ,,Fighter House/  Roger Academy“ 1
2. Emilis Panceris 14 59 Vilnius ,,Valetudo MMA akademija“ 2

Svorio kategorija  iki 66  kg                                               Amžiaus grupė iki 14 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Dovydas Kaženauskas 14 65 Tauragė „Taurris“ 1
2. Matas Zdančius 13 63 Kaunas ,,Strikers Gym“ 2

Svorio kategorija  + 66  kg                                               Amžiaus grupė iki 14 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Maksim Podchodiaščev 13 70 Vilnius ,,Valetudo MMA akademija“ 1
2. Oliwer Mikulskij 14 69 Vilnius ,,Valetudo MMA akademija“ 2
3. Kornelijus Bruno 13 73 Jurbarkas ,,Pantera“ 3

U – 16 (15 ir 16 m. jaunimas)

Svorio kategorija  iki 52 kg                                               Amžiaus grupė iki 16 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Robertas Keršys 16 47 FAITERIS 1
2. Marius Marčiūnas 15 45 Vilnius ,,Valetudo MMA akademija“ 2

Svorio kategorija  iki 56 kg                                               Amžiaus grupė iki 16 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Deivydas Žamba 16 56 Kaunas ,,Cunamis“ 1
2. Karolis Dorofėjevas 16 54 ,,Grizlis“ 2
3. Aleksandras Juzik 16 55 Klaipėda ,,Lion“ 3
4. Modestas Narbutas 16 56 Raseiniai „Pantera“  

Svorio kategorija iki 61  kg                                               Amžiaus grupė   iki 16 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Martynas Pupelis 16 59 Vilnius ,,Valetudo MMA akademija“ 1
2. Arnaldas Ivanauskas 16 61 Kaunas „Cunamis“ 2
3. Seimir Asanovič 15 57 Vilnius „Warrios Team“ 3

Svorio kategorija 66  kg                                               Amžiaus grupė  iki 16 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Faustas Barkus 15 65 Tauragė „Taurris“ 1
2. Aidas Veryga 16 62 Jurbarkas „Pantera“ 2
3. Danila Matiukov 16 66 Klaupėda „Lutador“ 3
4. Paulius Urbanavičius 16 64 Vilnius „Warrios Team“  
5. Nerijus Brazys 15 65 Jurbarkas „Pantera“  

Svorio kategorija 70  kg                                               Amžiaus grupė  iki 16 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Bernard Dadyčin 15 68 Klaipėda „Lion“ 1
2. Arnas Zepkinas 15 71 Kaunas ,,Cunamis“ 2

Svorio kategorija iki 77 kg                                               Amžiaus grupė iki 16 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Rimvydas Brovka 16 73 Kaunas ,,Cunamis“ 1
2. Tautvydas Tamošaitis 16 74 Tauragė „Taurris“ 2
3. Danielius Repenko 15 73 Klaipėda ,,Lion“ 3
4. Joris Pelakauskas 15 77 Klaipėda ,,Lion“  
5. Ignotas Mendelis 15 77 Vilnius ,,Arėjas“  

Svorio kategorija + 77  kg                                               Amžiaus grupė iki 16 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Arnas Deikus 16 87  „Pantera“ 1
2. Aironas Skudžinskas 15 92  „Pantera“ 2

U – 18 (17 ir 18 m. jaunimas)

Svorio kategorija iki 56  kg                                               Amžiaus grupė   iki 18 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Artemij Aksiutovas 17 56 Vilnius „Warrios Team“ 1
2. Edgaras Radkevičius 18 56 Kaunas „IronSky gym“ 2

Svorio kategorija iki 61  kg                                               Amžiaus grupė   iki 18 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Aidas Abrutis 17 60 Klaipėda ,,Lion“ 1
2. Milanas Majauskas 17 60 Jurbarkas „Pantera“ 2
3. Gytis Litvenka 17 58 Tauragė „Taurris“ 3
4. Ronaldas Micevičius 16 59 Šiauliai FFC

Svorio kategorija 66  kg                                               Amžiaus grupė  iki 18 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Mykolas Korsakovas 17 64 Kaunas ,,Fighter House/  Roger Academy“ 1
2. Norbertas Buiniauskas 17 65 Kaunas ,,Cunamis“ 2
3. Arnas Eidukaitis 16 67 Šakiai ,,Ošimas“ 3
4. Marius Arlauskas 17 65 Kaunas ,,Cunamis“  
5. Danila Matikov 16 66 Klaipėda
6. Ovidijus Rapalis 18 63 Tauragė „Taurris“
7. Ruslan Kapanadzė 17 66 Vilnius ,,Valetudo MMA akademija“ 70

Svorio kategorija iki 70 kg                                               Amžiaus grupė iki 18 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Laurynas Makaveckas 17 67 FAITERIS 1

 

2. Deividas Daividavičius 17 69 Klaipėda „LUTUDOR“ 2
3. Nedas Pranckus 17 69 Šiauliai FFC 3
4. Mindaugas Kalvaitis 21 63 Kaunas ,,Strikers Gym“  
5. Lukas Jankauskas 17 70 Vilnius ,,Valetudo MMA akademija“  
6. Gytis Straleckas 18 68 Kaunas, ,,Cunamis“  
7. Benas Vaškevičius 17 72 Jurbarkas „Pantera“  
8. Domantas Vaitkevičius 17 73 Klaipėda ,,MUAY THAI IMPERIJA“

Svorio kategorija iki 77 kg                                               Amžiaus grupė iki 18 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Eigintas Šlekys 18 73 Kaunas „IronSky gym“ 1
2. Valdas Kairys 18 77 2
3. Justas BAlšaitis 17 75 Šiauliai FFC 3
4. Domantas Vaitkevičius 17 73 Klaipėda ,,MUAY THAI IMPERIJA“  
5. Žilvinas Brazauskas 18 77  
6. Lukas Bendikas 18 72 Tauragė „Taurris“  
7. Domantas Vaitkevičius 17 73 Klaipėda ,,MUAY THAI IMPERIJA“  
8. Modestas Baronaitis 17 76 Kaunas ,,Fighter House/  Roger Academy“  

Svorio kategorija iki 84  kg                                               Amžiaus grupė iki 18 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Egidijus Labanauskas 18 80 Kaunas „Cunamis“ 1
2. Vidmantas Grigonis 18 79 Jurbarkas „Pantera“ 2

Svorio kategorija +  84  kg                                               Amžiaus grupė iki 18 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
  Ignas Vaičiūnas 17 90 Šakiai „Ošimas“ 1
2. Vakaris Šuopys 18 90 „Pantera“ 2
3. Danil Marcinkevič 17 113 Vilnius „Warrios Team“ 3
4. Aurimas Dumbrauskas 17 84 Klaipėda ,,MUAY THAI IMPERIJA“

Suaugusieji +19

Svorio kategorija  iki  66 kg                                               Amžiaus grupė    +19 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Deividas Baltusevičius 25 66 Šakiai ,,Ošimas“ 1
2. Paulius Leščinskas 24 66 Kaunas „Naglis Gym“ 2
3. Darius Povilaitis 28 66 Kaunas „Naglis Gym“ 3
4. Karolis Buslys 20 63 Kaunas
5. Mantas Rimša 22 61 Kaunas ,,Cunamis“

Svorio kategorija  iki 70 kg                                               Amžiaus grupė       +19 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Karolis Mulvinskas 20 72 Šakiai „Ošimas“ 1
2. Anatolij Kuliapin 19 68 Vilnius „Warrios Team“ 2
3. Aurimas Krukauskas 27 70 Vilnius ,,Arėjas“ 3
4. Remigijus Bartišius 22 70 Šakiai, ,,Ošimas“  
5. Maksim Mazin 24 69 Vilnius ,,Arėjas“  
6. Shree Vittal 21 69 Vilnius ,,Valetudo MMA akademija“  

Svorio kategorija  iki 77 kg                                               Amžiaus grupė      +19   m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Tomas Markus 24 77 Vilnius ,,Valetudo MMA akademija“ 1
2. Ričardas Padimauskas 19 77 Vilnius ,,Valetudo MMA akademija“ 2
3. Lukas Chodunov 19 74 Šiauliai FFC 3
4. Adrian Belousov 21 80 Vilnius ,,UDAR“  
5. Robertas Kabelis 22 74 Vilnius ,,UDAR“  
6. Dovydas Rimkus 19 72 Kaunas ,,Fighter House/  Roger Academy“  

Svorio kategorija  iki 93  kg                                               Amžiaus grupė    +19     m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Martynas Andrikis 31 90 Klaipėda  BJJ 1
2. Tomas Vestartas 27 85 Kaunas ,,Ironsky gym“ 2

Svorio kategorija  + 93 kg                                               Amžiaus grupė      +19   m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Anton Nozarenko 27 95 Šakiai ,,Ošimas“ 1
2. Gediminas Bagdonaičius 26 97 Kaunas ,,Strikers Gym“ 2

Mergaitės MMA imtynės

Svorio kategorija iki 44  kg                                               Amžiaus grupė   iki 13 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Evelina Stikliūtė 12 38 Šakiai ,,Ošimas“ 1
2. Kristalija Antanaitytė 13 42 „Pantera“ 2
3. Evelina Ignatavičiūtė 12 44 Šakiai ,,Ošimas“ 3

Svorio kategorija iki 61  kg                                               Amžiaus grupė   iki 17 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Ieva Smirnovaitė 15 60 Šakiai ,,Ošimas“ 1
2. Benita Eidikytė Šakiai ,,Ošimas“ 2
3. Beata Martinkevič 15 60 Vilnius „Warrios Team“ 3
4. Emilija Andrijauskaitė 14 54 Šakiai ,,Ošimas  
5. Ieva Smirnovaitė 15 60 Šakiai ,,Ošimas“  
6. Greta Vitkutė 15 52 FAITERIS  
7. Monika Orlavičiūtė 17 56 FAITERIS  

Svorio kategorija iki 66 kg                                               Amžiaus grupė   + 19 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Ernesta Kareckaitė 20 66 Kaunas ,,Cunamis“ 1
2. Aukšė Kaušiūtė 20 65 Šakiai „Ošimas“ 2
3. Anželika Petkevičiūtė 19 60 Vilnius „Warrios Team“ 3

Kikboksas (K-1)

U – 10 (iki 10 m. vaikai) 

Svorio kategorija iki 34  kg                                               Amžiaus grupė   iki 10 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Nojus Ivanauskas 10 35 Raseiniai „Pantera“ 1
2. Aironas Banikonis 9 31 Kaunas ,,Ironsky gym“ 2
3. Gvidas Pamedytis 8 34 „Pantera“ 3

U – 12 (11 ir 12 m. vaikai)

Svorio kategorija  iki 38 kg                                               Amžiaus grupė   iki 12 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Arnas Plavavičius 12 34 Kaunas  „Dainralfas“ 1
2. Nojus Rimdeika 12 34 FAITERIS 2
3. Gvidas Jurevičius 12 35 Kaunas 3
4. Deimantas Vabalas 12 40 „Pantera“  

U – 14 (13 ir 14 m. vaikai)

Svorio kategorija  + 66  kg                                               Amžiaus grupė iki 14 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Lukas Bučelis 14 42 Vilnius ,,Valetudo MMA akademija“ 1
2. Justinas Gulbinas 13 66 Klaipėda „Imperija“ 2
3. Markas Gudeliauskas 13 70 „Pantera“ 3

U – 16 (15 ir 16 m. jaunimas)

Svorio kategorija  iki 56 kg                                               Amžiaus grupė iki 16 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Robertas Keršys 16 47 FAITERIS 1
2. Tomas Tutkus 14 57 Kaunas „Naglis Gym“ 2

Svorio kategorija 66  kg                                               Amžiaus grupė  iki 16 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Motiejus Slavėnas 17 59 Kaunas „Naglis Gym“ 1
2. Milanas Majauskas 17 61 Jurbarkas ‚Pantera“ 2
3. Andzej Karabanov 16 64 Vilnius ,,UDAR“ 3
4. Remigijus Vaičiūnas 15 61 Kaunas     
5. Mantas Stanevičius 16 68 Klaipėda ,,Lion“  

Svorio kategorija iki 70 kg                                               Amžiaus grupė iki 18 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Domantas Vaitkevičius 17 70 Klaipėd, ,,MUAY THAI IMPERIJA“ 1
2. Benas Vaškevičius 17 70 „Pantera“ 2
3. Justas Tydekas 17 66 Klaipėda ,,MUAY THAI IMPERIJA“ 3

Suaugusieji +19

Svorio kategorija  iki 77 kg                                               Amžiaus grupė      +19   m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Dovydas Rimkus 19 72 Kaunas ,,Fighter House/  Roger Academy“ 1
2. Robertas Kabelis 22 74 Vilnius ,,UDAR“ 2

Svorio kategorija  + 93 kg                                               Amžiaus grupė      +19   m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Anton Nozarenko 27 95 Šakiai ,,Ošimas“ 1
2. Gediminas Bagdonaičius 26 97 Kaunas ,,Strikers Gym“ 2