MMA/Pankration/Ryga/2018-08-13

Daugiau foto

MMA/Pankration/Ryga/2018-08-13

Jau kasmet vykstame į tarptautinį MMA/Pankration turnyrą „Ghetto Fight” Rygoje.  Rugpjūčio 13 d. įvykęs turnyras buvo aukšto lygio, kuriame Latvijos MMA komanda kovojo prieš Europos MMA komandą. Nors bendroje įskaitoje Europa laimėjo, bet latviai tikrai verti pagarbos, visų kovotojų lygis išaugo!  Į turnyrą buvo pakviesti  ir Lietuvos MMA federacijos sportininkai. Norisi pagirti visą Lietuvos komandą, buvo malonu matyti kiekvieną. Pirmas kovojo Milanas Majauskas (Pantera), jo priešininkas – Nikita Suhlovs (Latvija). Kovą smaugimo veiksmu laimėjo Milanas. Antras kovojo Pavelas Majauskas (Pantera) prieš Nikita Bricis (Latvija). Pavelas buvo pakviestas tik likus kelioms dienoms iki turnyro. Jis pakeitė netikėtai traumą patyrusį moldavą. Kovos pradžia buvo apylygė, tačiau eigoje latvis perėmė iniciatyvą ir laimėjo. Trečias kovojo Tadas Veverskis (Pantera) prieš Aleksadras Prochorivas (Latvija). Kovą laimėjo Tadas rankos laužimu. Ketvirtas į narvą žengė Marius Bagdonas (Pantera), kuris susikovė su Armands Tilens (Latvija). Kova vyko apylygiai, pasibaigus kovos laikui teisėjų sprendimu pergalė atiteko Latvijos atstovui. Penktas kovojo Ernestas Varankevičius (Ošimas) prieš Arturs Leisans (Latvija). Ernestas iškovojo pergalę smaugimo veiksmu. Paskutinis kovojo Arnoldas Ragažinskas (Pantera) prieš Arzu Dzhafarov (Latvija). Kova vyko permainingai, tačiau pabaigoje geriau sukovojo latvis, kuris ir laimėjo.