Lietuvos MMA moksleivių čempionatas
Daugiau Foto
Čempionatas vyko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijos sporto slalėje. Čempionatą atidarė ir sveikinimo žodį sakė Lietuvos Respublikos seimo narys, Jaunimo ir sporto reikalų komisijos pirmininkas Kęstutis Smirnovas ir Lietuvos MMA ir džiudžitsu federacijos prezidentas Mindaugas Smirnovas. Čempionate dalyvavo 98 dalyviai. Iki 15 m. amžiaus dalyviai kovojo ant tatamio, o vyresni –specialiame MMA narve. Tiek jaunimas, tie vyresni rodė gražias kovas ir ryžtą laimėti kovas. Geriausią ir įsimintiniausią įspūdį paliko klaipėdietis Naglis Kanišauskas. Jis kovojo dviejose amžiaus grupėse ir abejose tapo nugalėtoju aiškia persvara. Čempionate geriausiai pasirodė ir nemaža taškų persvara pergalę tarp kitų klubų iškovojo ir geriausiu+ tapo sporto klubas „Pantera“ (treneris Mindaugas Smirnovas), antrąją vietą iškovojo Šakių sporto klubas „Ošimas“ (treneris Vytautas Smirnovas), trečioji vieta atiteko „Klaipėda Titanikas-ATM“ (treneris Vasilij Nevolia).
Organizatoriai dėkoja dalyviams, teisėjams už atsakinga darbą ir rėmėjams – Jurbarko raj. kūno kultūros ir sporto centrui ir Vitalforce.lt
Rezultatai
Lietuvos MMA moksleivių čempionatas
Protokolas
Vieta – Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija (Vydūno g., 15, Jurbarkas),
Data – 2018 m. balandžio 21 diena.
Organizatoriai – Lietuvos MMA ir Džiudžitsu Federacija, Sporto klubas ‚Pantera“
Vyr. sekretorės: Deimantė Smirnovaitė,
Vedėja: Miglė Smirnovaitė
Vyr teisėjas : Mindaugas Smirnovas
Teisėjai: Tadas Bybartas, Simas Garbenis, Žymantas Maumevičius, Augustas Šalkauskas, Raimondas Ženiauskas, Arnas Jurgelaitis, Vytautas Smirnovas, Arnoldas Lukošiūnas.
Dalyviai – 98
Klubai – Šakiai „Ošimas“, Jonava/Vilnius „Faiteris“, Jurbarkas/Raseiniai „Pantera“, Kaunas „Irom sky gym“, Kaunas „Fighter house“, Vilnius KMC „Smauglys“, Vilnius „Valetudo MMA Akademija“, Vilnius „Arėjas“, Šiauliai „Fighting and fitness center“, Tauragė „Taurris“, Klaipėda „Titanikas“, „Lutador Klaipėda“.
Tarp klubų geriausiai pasirodė ir prizines vietas iškovojo:
I – Jurbarkas/Raseiniai „Pantera“ 46 taškų
II – Šakiai „Ošimas“ 20 taškų
III – Klaipėda“Titanikas“ 17 taškų
MERGAITĖS
Svorio kategorija iki 60 kg Amžiaus grupė iki 14 m.
Eil. Nr. | Vardas, pavardė | Amžius | Svoris | Miestas, klubas | Vieta |
1. | Greta Vitkutė | 14 | 57 | Jonava FAITERIS | 3 |
2. | Miglė Peleckytė | 14 | 57 | Šakiai „Ošimas“ | 2 |
3. | Ieva Smirnovaitė | 14 | 60 | Šakiai „Ošimas“ | 1 |
Svorio kategorija iki 55 kg Amžiaus grupė iki 14 m.
Eil. Nr. | Vardas, pavardė | Amžius | Svoris | Miestas, klubas | Vieta |
1. | Emilija Andrijauskaitė | 13 | 55 | Šakiai „Ošimas“ | 1 |
2. | Greta Židulytė | 13 | 55 | Jurbarkas „Pantera“ | 2 |
U – 10 (iki 10 m. jaunučiai)
Svorio kategorija iki 30 kg Amžiaus grupė iki 10 m.
Eil. Nr. | Vardas, pavardė | Amžius | Svoris | Miestas, klubas | Vieta |
1. | Arminas Tėvainis | 8 | 30 | Jurbarkas „Pantera“ | 1 |
2. | Arijus Lužeckas | 7 | 28 | Jurbarkas „Pantera“ | 3 |
3. | Airidas Bakutis | 8 | 22 | Raseiniai Pantera | 2 |
Svorio kategorija iki 38+ kg Amžiaus grupė iki 10 m.
Eil. Nr. | Vardas, pavardė | Amžius | Svoris | Miestas, klubas | Vieta |
1. | Deividas Laukaitis | 9 | 38 | Klaipėda Titanikas | 3 |
2. | Matas Aršėnas | 9 | 33 | Raseiniai Pantera | 1 |
3. | Timonas Laukaitis | 9 | 46 | Klaipėda Titanikas | 2 |
U – 12 (11 ir 12 m. jaunučiai)
Svorio kategorija iki 38 kg Amžiaus grupė iki 12 m.
Eil. Nr. | Vardas, pavardė | Amžius | Svoris | Miestas, klubas | Vieta |
1. | Nojus Rimdeika | 12 | 35 | Jonava FAITERIS | 2 |
2. | Justas Vyturys | 12 | 37 | Jurbarkas „Pantera“ | 1 |
3. | Rokas Bartulis | 11 | 33 | Jurbarkas „Pantera“ | 3 |
Svorio kategorija iki 41 kg Amžiaus grupė iki 12 m.
Eil. Nr. | Vardas, pavardė | Amžius | Svoris | Miestas, klubas | Vieta |
1. | Edvinas Kvieska | 12 | 41 | Jurbarkas Pantera | 1 |
2. | Justas Vyturys | 12 | 37 | Jurbarkas „Pantera“ | 3 |
3. | Tautvydas Lebeckas | 12 | 41 | Jurbarkas „Pantera“ | |
4. | Eimantas Šimkaitis | 12 | 40 | Šakiai Ošimas | 2 |
Svorio kategorija iki 48 kg Amžiaus grupė iki 12 m.
Eil. Nr. | Vardas, pavardė | Amžius | Svoris | Miestas, klubas | Vieta |
1. | Pavelas Majauskas | 12 | 44 | Jurbarkas „Pantera“ | 1 |
2. | Edvinas Vasiliauskas | 12 | 48 | Jurbarkas „Pantera“ | 3 |
3. | Edas Strakšys | 12 | 44 | Raseiniai Pantera | 2 |
4. | Nojus Žiūraitis | 12 | 44 | Jurbarkas Pantera | |
5. | Vygaudas Kaušius | 12 | 45 | Šakiai Ošimas | |
6. | Kajus Orintas | 12 | 44 | Jurbarkas Pantera | |
7. | Rokas Veverskis | 12 | 45 | Raseiniai Pantera |
Svorio kategorija iki 52 kg Amžiaus grupė iki 12 m.
Eil. Nr. | Vardas, pavardė | Amžius | Svoris | Miestas, klubas | Vieta |
1. | Danil Andrejev | 12 | 52 | Klaipėda Titanikas | 1 |
2. | Laurynas Šereiva | 12 | 51 | Šiauliai Fighting and fitness center | 3 |
3. | Antoni Labutis | 12 | 50 | Klaipėda Titanikas | |
4. | Mindaugas Motiekaitis | 12 | 49 | Jonava FAITERIS | 2 |
U – 14 (13 ir 14 m. Jauniai)
Svorio kategorija iki 52 kg Amžiaus grupė iki 14 m.
Eil. Nr. | Vardas, pavardė | Amžius | Svoris | Miestas, klubas | Vieta |
1. | Rokas Petrauskas | 14 | 50 | Klaipėda Titanikas | 2 |
2. | Severyn Rynkevič | 14 | 51 | Vilnius Valetudo MMA akademija | 1 |
Svorio kategorija iki 61 kg Amžiaus grupė iki 14 m.
Eil. Nr. | Vardas, pavardė | Amžius | Svoris | Miestas, klubas | Vieta |
1. | Emilis Panceris | 14 | 58 | Vilnius Valetudo MMA akademija | 1 |
2. | Dovydas Kaženauskas | 14 | 57 | Tauragė Taurris | 2 |
Svorio kategorija iki 66 kg Amžiaus grupė iki 14 m.
Eil. Nr. | Vardas, pavardė | Amžius | Svoris | Miestas, klubas | Vieta |
1. | Kornelijus Bruno | 13 | 66 | Jurbarkas „Pantera“ | 3 |
2. | Orestas Streleckis | 13 | 66 | Jurbarkas „Pantera“ | |
3. | Albertas Janovič | 14 | 66 | Vilnius “Arėjas” | |
4. | Bernard Rynkevič | 13 | 65 | Vilnius Valetudo MMA akademija | 2 |
5. | Erik Raskov | 13 | 65 | Vilnius Valetudo MMA akademija | 1 |
6. | Faustas Bartkus | 13 | 65 | Tauragė Taurris | |
7. | Justinas Bauža | 65 | Jurbarkas Pantera |
Svorio kategorija + 66 kg Amžiaus grupė iki 14 m.
Eil. Nr. | Vardas, pavardė | Amžius | Svoris | Miestas, klubas | Vieta |
1. | Dominykas Bliuvas | 14 | 67 | Šakiai „Ošimas“ | 2 |
2. | Maksim Podchodiaščev | 13 | 69 | Vilnius Valetudo MMA akademija | 1 |
U – 16 (15 ir 16 m. jaunimas )
Svorio kategorija iki 56 kg Amžiaus grupė iki 16 m.
Eil. Nr. | Vardas, pavardė | Amžius | Svoris | Miestas, klubas | Vieta |
1. | Modestas Narbutas | 15 | 52 | Raseiniai Pantera | 1 |
2. | Gytis Litvinenka | 16 | 56 | Tauragė Taurris | 2 |
3. | Mantas Rimeika | 15 | 52 | Jonava Faiteris | |
4. | Simas Kveselys | 15 | Raseiniai Pantera | ||
5. | Titas Barauskis | Jurbarkas Pantera | |||
6. | Žilvinas Vitkus Tamošiūnas | 15 | 52 | Raseiniai Pantera | 3 |
Svorio kategorija iki 61 kg Amžiaus grupė iki 16 m.
Eil. Nr. | Vardas, pavardė | Amžius | Svoris | Miestas, klubas | Vieta |
1. | Žygimantas Gudaitis | 15 | 61 | Vilnius FAITERIS | |
2. | Milanas Majauskas | 15 | 60 | Jurbarkas „Pantera“ | 1 |
3. | Arnas Eidukaitis | 15 | 60 | Šakiai Ošimas | 3 |
4. | Tadas Magyla | 15 | 60 | Iron sky gym | |
5. | Aidas Veryga | 15 | 61 | Raseiniai Pantera | 2 |
6. | Edvinas Turkus | 15 | 57 | Vilnius Valetudo MMA akademija | |
7. | Kipras Šlepetis | 15 | 60 | Vilnius Valetudo MMA akademija |
Svorio kategorija 66 kg Amžiaus grupė iki 16 m.
Eil. Nr. | Vardas, pavardė | Amžius | Svoris | Miestas, klubas | Vieta |
1. | Mykolas Korsakovas | 16 | 65 | Kaunas Fighter House | 1 |
2. | Einaras Žukas | 16 | 66 | Jurbarkas Pantera | 3 |
3. | Deividas Daividavičius, | 16 | 66 | „LUTADOR KLAIPĖDA“ | |
4. | Rokas Janonis | 16 | 66 | Iron sky gym | |
5. | Dominykas Vasiliauskas | 15 | 65 | Raseiniai Pantera | 2 |
6. | Faustas Bartkus | 15 | 65 | Tauragė Taurris | |
7. | Neilas Strakšys | 16 | 67 | Raseiniai Pantera |
Svorio kategorija 70 kg Amžiaus grupė iki 16 m.
Eil. Nr. | Vardas, pavardė | Amžius | Svoris | Miestas, klubas | Vieta |
1. | Paulius Smirnovas | 16 | 69 | Jurbarkas Pantera | 2 |
2. | Nedas Pranckus | 16 | 69 | Šiauliai Fighting and fitness center | 3 |
3. | Andrius Dumašius | 16 | 68 | Jurbarkas Pantera | |
4. | Danila Matiukov | 16 | 70 | „LUTADOR KLAIPĖDA“ | 1 |
5. | Linas Šimkus | 16 | 70 | Jurbarkas Pantera | |
6. | Arnas Ilgūnaitis | 15 | 70 | Šakiai Ošimas | |
7. | Arnas Pužas | 15 | 67 | Raseiniai pantera |
Svorio kategorija iki 77 kg Amžiaus grupė iki 16 m.
Eil. Nr. | Vardas, pavardė | Amžius | Svoris | Miestas, klubas | Vieta |
1. | Tautvydas Tamošaitis | 15 | 76 | Tauragė Taurris | 3 |
2. | Mantas Icikevičius | 16 | 71,5 | Jurbarkas „Pantera“ | 2 |
3. | Eimantas Neverauskas | 15 | 75 | Vilnius Valetudo MMA akademija | |
4. | Martin Saikauskas | 16 | 76 | Kaunas Fighter House | 1 |
5. | Dominykas Lukšė | 15 | 77 | Vilnius Faiteris | |
6. | Ignas Kučinskas | 15 | 74 | Šiauliai Fighting and fitness center | |
7. | Antanas Kriščiūnas | 16 | 75 | Šakiai Ošimas |
Svorio kategorija + 77 kg Amžiaus grupė iki 16 m.
Eil. Nr. | Vardas, pavardė | Amžius | Svoris | Miestas, klubas | Vieta |
1. | Dovydas Barakauskas | 16 | 84 | Šiauliai Fighting and fitness center | 2 |
2. | Vaidotas Andriekus | 16 | 89 | Tauragė Taurris | 3 |
3. | Dominykas Lukšė | 15 | 79 | Vilnius FAITERIS | |
4. | Laurynas Petruškevičius | 15 | 96 | Kaunas Fighter House | 1 |
U – 18 (17 ir 18 m. jaunimas )
Svorio kategorija iki 61 kg Amžiaus grupė iki 18 m.
Eil. Nr. | Vardas, pavardė | Amžius | Svoris | Miestas, klubas | Vieta |
1. | Edvinas Januševicius | 17 | 60 | Raseiniai Pantera | 2 |
2. | Modestas Markevičius | 18 | 60 | Šakiai Ošimas | 1 |
3. | Deivydas Rekštys | 17 | 61 | Raseiniai Pantera | 3 |
4. | Vilius Naujokas | 17 | 61 | Šakiai Ošimas | |
5. | Antanas Kriščiūnas | 17 | 60 | Šakiai Ošimas |
Svorio kategorija iki 70 kg Amžiaus grupė iki 18 m.
Eil. Nr. | Vardas, pavardė | Amžius | Svoris | Miestas, klubas | Vieta |
1. | Laurynas Makaveckas | 17 | 68 | Vilnius FAITERIS | 1 |
2. | Justinas Gedminas | 17 | 68 | Šiauliai Fighting and fitness center | 2 |
Svorio kategorija iki 77 kg Amžiaus grupė iki 18 m.
Eil. Nr. | Vardas, pavardė | Amžius | Svoris | Miestas, klubas | Vieta |
1. | Laurynas Vaičiulis | 17 | 76 | Šiauliai | 2 |
2. | Rytis Kveselys | 75 | Raseiniai Pantera | 1 | |
3. | Vidmantas Grigonis | 18 | 77 | Raseiniai Pantera | |
4. | Ernestas Misiūra | 72 | Vilnius „Valetudo“ | ||
5. | Giedrius Dumbauskas | 77 | Šakiai „Ošimas“ | 3 | |
6. | Erikas Saldukas | 77 | Jurbarkas Pantera |
Svorio kategorija iki 84 kg Amžiaus grupė iki 18 m.
Eil. Nr. | Vardas, pavardė | Amžius | Svoris | Miestas, klubas | Vieta |
1. | Naglis Kanišauskas | 18 | 84 | Klaipėda Titanikas-ATM | 1 |
2. | Ernestas Varankevičius | 18 | 82 | Šakiai „Ošimas“ | 2 |
3. | Artūras Boroška | 18 | 82 | Vilnius Arėjas | 3 |
Svorio kategorija 84+ kg Amžiaus grupė iki 18 m.
Eil. Nr. | Vardas, pavardė | Amžius | Svoris | Miestas, klubas | Vieta |
1. | Naglis Kanišauskas | 18 | 84 | Klaipėda Titanikas-ATM | 1 |
2. | Valdas Platkovskis | 17 | 94 | KMC „Smauglys” Vilnius | 2 |
U-21 suaugusieji
Svorio kategorija iki 84 kg Amžiaus grupė iki 21 m.
Eil. Nr. | Vardas, pavardė | Amžius | Svoris | Miestas, klubas | Vieta |
1. | Mindaugas Bartkus | 21 | 82 | „LUTADOR KLAIPĖDA”. | 2 |
2. | Naglis Kanišauskas | 18 | 82 | Klaipėda Titanikas-ATM | 1 |
Svorio kategorija + 84 kg Amžiaus grupė iki 21 m.
Eil. Nr. | Vardas, pavardė | Amžius | Svoris | Miestas, klubas | Vieta |
1. | Mindaugas Bartkus | 21 | 82 | „LUTADOR KLAIPĖDA”. | 2 |
2. | Danielius Grėbliūnas | 21 | 90 | KMC „Smauglys” Vilnius | 1 |
Lietuvos MMA ir Džiudžitsu Federacijos
Prezidentas Mindaugas Smirnovas