Lietuvos MMA moksleivių čempionatas 2018 04 21 REZULTATAI

Lietuvos MMA moksleivių čempionatas  

Daugiau Foto

Čempionatas vyko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijos sporto slalėje. Čempionatą atidarė ir sveikinimo žodį sakė Lietuvos Respublikos seimo narys,  Jaunimo ir sporto reikalų komisijos pirmininkas Kęstutis Smirnovas ir Lietuvos MMA ir džiudžitsu federacijos prezidentas Mindaugas Smirnovas. Čempionate dalyvavo 98 dalyviai. Iki 15 m. amžiaus dalyviai kovojo ant tatamio, o vyresni –specialiame MMA narve.  Tiek jaunimas, tie vyresni rodė gražias kovas ir ryžtą laimėti kovas. Geriausią ir įsimintiniausią įspūdį paliko klaipėdietis Naglis Kanišauskas. Jis kovojo dviejose amžiaus grupėse ir abejose tapo nugalėtoju aiškia persvara. Čempionate geriausiai pasirodė ir nemaža taškų persvara pergalę tarp kitų klubų iškovojo ir geriausiu+ tapo sporto klubas „Pantera“ (treneris Mindaugas Smirnovas), antrąją vietą iškovojo Šakių sporto klubas „Ošimas“ (treneris Vytautas Smirnovas), trečioji vieta atiteko „Klaipėda Titanikas-ATM“ (treneris Vasilij Nevolia).

Organizatoriai dėkoja dalyviams, teisėjams už atsakinga darbą ir rėmėjams – Jurbarko raj. kūno kultūros ir sporto centrui ir  Vitalforce.lt

Rezultatai

Lietuvos  MMA moksleivių čempionatas
Protokolas

Vieta – Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija (Vydūno g., 15, Jurbarkas),
Data – 2018 m. balandžio 21 diena.
Organizatoriai – Lietuvos MMA ir Džiudžitsu Federacija, Sporto klubas ‚Pantera“

Vyr. sekretorės: Deimantė Smirnovaitė,
Vedėja: Miglė Smirnovaitė
Vyr teisėjas : Mindaugas Smirnovas
Teisėjai: Tadas Bybartas, Simas Garbenis, Žymantas Maumevičius, Augustas Šalkauskas, Raimondas Ženiauskas, Arnas Jurgelaitis, Vytautas Smirnovas, Arnoldas Lukošiūnas.
Dalyviai – 98
Klubai      –   Šakiai „Ošimas“, Jonava/Vilnius „Faiteris“, Jurbarkas/Raseiniai „Pantera“, Kaunas „Irom sky gym“, Kaunas „Fighter house“, Vilnius KMC „Smauglys“, Vilnius „Valetudo MMA Akademija“, Vilnius „Arėjas“, Šiauliai „Fighting and fitness center“, Tauragė „Taurris“, Klaipėda „Titanikas“, „Lutador Klaipėda“.

Tarp klubų geriausiai pasirodė ir prizines vietas iškovojo:

I – Jurbarkas/Raseiniai „Pantera“ 46 taškų
II – Šakiai „Ošimas“ 20 taškų
III – Klaipėda“Titanikas“ 17 taškų

MERGAITĖS

Svorio kategorija  iki   60 kg                                               Amžiaus grupė     iki 14  m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Greta Vitkutė 14  57 Jonava FAITERIS 3
2. Miglė Peleckytė 14  57 Šakiai „Ošimas“ 2
3. Ieva Smirnovaitė 14 60 Šakiai „Ošimas“ 1

Svorio kategorija  iki   55 kg                                               Amžiaus grupė iki 14 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Emilija Andrijauskaitė 13 55 Šakiai „Ošimas“ 1
2. Greta  Židulytė 13 55 Jurbarkas „Pantera“ 2

U – 10 (iki 10 m. jaunučiai)
Svorio kategorija  iki  30  kg                                               Amžiaus grupė iki 10 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Arminas Tėvainis 8 30 Jurbarkas „Pantera“ 1
2. Arijus Lužeckas 7 28 Jurbarkas „Pantera“ 3
3. Airidas Bakutis 8 22 Raseiniai Pantera 2

Svorio kategorija  iki 38+   kg                                               Amžiaus grupė iki 10 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Deividas Laukaitis 9 38 Klaipėda Titanikas 3
2. Matas Aršėnas 9 33 Raseiniai Pantera 1
3. Timonas Laukaitis 9 46 Klaipėda Titanikas 2

U – 12 (11 ir 12 m. jaunučiai)

Svorio kategorija  iki 38 kg                                               Amžiaus grupė   iki 12 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Nojus Rimdeika 12 35 Jonava FAITERIS 2
2. Justas Vyturys 12 37 Jurbarkas „Pantera“ 1
3. Rokas Bartulis 11 33 Jurbarkas „Pantera“ 3

Svorio kategorija  iki 41 kg                                               Amžiaus grupė iki 12 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Edvinas Kvieska 12 41 Jurbarkas Pantera 1
2. Justas Vyturys 12 37 Jurbarkas „Pantera“ 3
3. Tautvydas  Lebeckas 12 41 Jurbarkas „Pantera“  
4. Eimantas  Šimkaitis 12 40 Šakiai Ošimas 2

Svorio kategorija iki 48  kg                                               Amžiaus grupė   iki 12 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Pavelas Majauskas 12 44 Jurbarkas „Pantera“ 1
2. Edvinas Vasiliauskas 12 48 Jurbarkas „Pantera“ 3
3. Edas Strakšys 12 44 Raseiniai Pantera 2
4. Nojus Žiūraitis 12 44 Jurbarkas Pantera  
5. Vygaudas Kaušius 12 45 Šakiai Ošimas  
6. Kajus Orintas 12 44 Jurbarkas Pantera  
7. Rokas Veverskis 12 45 Raseiniai Pantera  

Svorio kategorija iki 52 kg                                               Amžiaus grupė iki 12 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Danil Andrejev 12 52 Klaipėda Titanikas 1
2. Laurynas Šereiva 12 51 Šiauliai Fighting and fitness center 3
3. Antoni Labutis 12 50 Klaipėda Titanikas  
4. Mindaugas Motiekaitis 12 49 Jonava FAITERIS 2

U – 14 (13 ir 14 m. Jauniai)
Svorio kategorija iki 52 kg                                               Amžiaus grupė iki 14 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Rokas Petrauskas 14 50 Klaipėda Titanikas 2
2. Severyn Rynkevič 14 51 Vilnius Valetudo MMA akademija 1

Svorio kategorija iki 61  kg                                               Amžiaus grupė iki 14 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Emilis Panceris 14 58 Vilnius Valetudo MMA akademija 1
2. Dovydas Kaženauskas 14 57 Tauragė Taurris 2

Svorio kategorija  iki 66  kg                                               Amžiaus grupė iki 14 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Kornelijus Bruno 13 66 Jurbarkas „Pantera“ 3
2. Orestas Streleckis 13 66 Jurbarkas „Pantera“
3. Albertas Janovič 14 66 Vilnius “Arėjas”  
4. Bernard Rynkevič 13 65 Vilnius Valetudo MMA akademija 2
5. Erik Raskov 13 65 Vilnius Valetudo MMA akademija 1
6. Faustas Bartkus 13 65 Tauragė Taurris  
7. Justinas Bauža 65 Jurbarkas Pantera  

Svorio kategorija  + 66  kg                                               Amžiaus grupė iki 14 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Dominykas Bliuvas 14 67 Šakiai „Ošimas“ 2
2. Maksim Podchodiaščev 13 69 Vilnius Valetudo MMA akademija 1

U – 16 (15 ir 16 m. jaunimas )
Svorio kategorija  iki 56 kg                                               Amžiaus grupė iki 16 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Modestas Narbutas 15 52 Raseiniai Pantera 1
2. Gytis Litvinenka 16 56 Tauragė Taurris 2
3. Mantas Rimeika 15 52 Jonava Faiteris  
4. Simas Kveselys 15 Raseiniai Pantera  
5. Titas Barauskis Jurbarkas Pantera  
6. Žilvinas Vitkus Tamošiūnas 15 52 Raseiniai Pantera 3

Svorio kategorija iki 61  kg                                               Amžiaus grupė   iki 16 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Žygimantas Gudaitis 15 61 Vilnius FAITERIS
2. Milanas Majauskas 15 60 Jurbarkas „Pantera“ 1
3. Arnas Eidukaitis 15 60 Šakiai Ošimas 3
4. Tadas Magyla 15 60 Iron sky gym  
5. Aidas Veryga 15 61 Raseiniai Pantera 2
6. Edvinas Turkus 15 57 Vilnius Valetudo MMA akademija
7. Kipras Šlepetis 15 60 Vilnius Valetudo MMA akademija

Svorio kategorija 66  kg                                               Amžiaus grupė  iki 16 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Mykolas Korsakovas 16 65 Kaunas Fighter House 1
2. Einaras Žukas 16 66 Jurbarkas Pantera 3
3. Deividas Daividavičius, 16 66 „LUTADOR KLAIPĖDA“  
4. Rokas Janonis 16 66 Iron sky gym  
5. Dominykas Vasiliauskas 15 65 Raseiniai Pantera 2
6. Faustas Bartkus 15 65 Tauragė Taurris
7. Neilas Strakšys 16 67 Raseiniai Pantera

Svorio kategorija 70  kg                                               Amžiaus grupė  iki 16 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Paulius Smirnovas 16 69 Jurbarkas Pantera 2
2. Nedas Pranckus 16 69 Šiauliai Fighting and fitness center 3
3. Andrius Dumašius 16 68 Jurbarkas Pantera  
4. Danila Matiukov 16 70 „LUTADOR KLAIPĖDA“ 1
5. Linas Šimkus 16 70 Jurbarkas Pantera  
6. Arnas Ilgūnaitis 15 70 Šakiai Ošimas  
7. Arnas Pužas 15 67 Raseiniai pantera  

Svorio kategorija iki 77 kg                                               Amžiaus grupė iki 16 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Tautvydas Tamošaitis 15 76 Tauragė Taurris 3
2. Mantas Icikevičius 16 71,5 Jurbarkas „Pantera“ 2
3. Eimantas Neverauskas 15 75 Vilnius Valetudo MMA akademija  
4. Martin Saikauskas 16 76 Kaunas Fighter House 1
5. Dominykas Lukšė 15 77 Vilnius Faiteris  
6. Ignas Kučinskas 15 74 Šiauliai Fighting and fitness center  
7. Antanas Kriščiūnas 16 75 Šakiai Ošimas  

Svorio kategorija + 77  kg                                               Amžiaus grupė iki 16 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Dovydas Barakauskas 16 84 Šiauliai Fighting and fitness center 2
2. Vaidotas Andriekus 16 89 Tauragė Taurris 3
3. Dominykas Lukšė 15 79 Vilnius FAITERIS  
4. Laurynas Petruškevičius 15 96 Kaunas Fighter House 1

U – 18 (17 ir 18 m. jaunimas )
Svorio kategorija iki 61  kg                                               Amžiaus grupė   iki 18 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Edvinas Januševicius 17 60 Raseiniai Pantera 2
2. Modestas Markevičius 18 60 Šakiai Ošimas 1
3. Deivydas Rekštys 17 61 Raseiniai Pantera 3
4. Vilius Naujokas 17 61 Šakiai Ošimas  
5. Antanas Kriščiūnas 17 60 Šakiai Ošimas  

Svorio kategorija iki 70 kg                                               Amžiaus grupė iki 18 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Laurynas Makaveckas 17 68 Vilnius FAITERIS 1
2. Justinas Gedminas 17 68 Šiauliai Fighting and fitness center 2

Svorio kategorija iki 77 kg                                               Amžiaus grupė iki 18 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Laurynas Vaičiulis 17 76 Šiauliai 2
2. Rytis Kveselys 75 Raseiniai Pantera 1
3. Vidmantas Grigonis 18 77 Raseiniai Pantera  
4. Ernestas Misiūra 72 Vilnius „Valetudo“  
5. Giedrius Dumbauskas 77 Šakiai „Ošimas“ 3
6. Erikas Saldukas 77 Jurbarkas Pantera  

Svorio kategorija iki 84  kg                                               Amžiaus grupė iki 18 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Naglis Kanišauskas 18 84 Klaipėda Titanikas-ATM 1
2. Ernestas Varankevičius 18 82 Šakiai „Ošimas“ 2
3. Artūras Boroška 18 82 Vilnius  Arėjas 3

Svorio kategorija 84+  kg                                               Amžiaus grupė iki 18 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Naglis Kanišauskas 18 84 Klaipėda Titanikas-ATM 1
2. Valdas Platkovskis 17 94 KMC „Smauglys“ Vilnius 2

U-21 suaugusieji

Svorio kategorija iki 84  kg                                               Amžiaus grupė iki 21 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Mindaugas Bartkus 21 82 „LUTADOR KLAIPĖDA“. 2
2. Naglis Kanišauskas 18 82 Klaipėda Titanikas-ATM 1

Svorio kategorija +  84  kg                                               Amžiaus grupė iki 21 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Mindaugas Bartkus 21 82 „LUTADOR KLAIPĖDA“. 2
2. Danielius Grėbliūnas 21 90 KMC „Smauglys“ Vilnius 1

Lietuvos MMA ir Džiudžitsu Federacijos
Prezidentas Mindaugas Smirnovas