Lietuvos MMA moksleivių čempionatas 2018-04-21 d.

Daugiau info

Lietuvos MMA ir  Džiudžitsu federacijos
prezidentas
Mindaugas Smirnovas
Tvirtinu:

Lietuvos MMA moksleivių čempionatas
2018-04-21 d.
Jurbarkas
TIKSLAI IR UŽDAVINIAI
Populiarinti MMA(Mixed martial arts/Mišrus kovos menas) sportą.
Išsiaiškinti pajėgiausius Lietuvos moksleivių MMA sportininkus.

VARŽYBŲ VYKDYMO VIETA IR LAIKAS
Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija (Vydūno g., 15, Jurbarkas), Varžybų pradžia 2018-04-21 d. 13.00 val.  Atvykstančios komandos turi iki 2018 m. balandžio 15 d. informuoti Lietuvos MMA/DF apie komandų sudėtį m.smirnovas@gmail.com arba telefonu +370 698 32 406 (nurodyti sportininko: vardą, pavardę, gimimo metus, klubą, tikslų svorį)

Preliminari programa:
10.00 – 11.00 val.                         – sportininkų svėrimas, medicininė apžiūra;
11.00 – 11.30 val.                         – trenerių, teisėjų pasitarimas;
13.00 val.                                     – varžybų pradžia.

REIKALAVIAI VARŽYBŲ DALYVIAMS

Varžybose gali dalyvauti visi norintys (mergaitės ir berniukai) Lietuvos ir užsienio šalių sportininkai, kurie:

• susimokėjo dalyvio mokestį (varžybų dieną svėrimo metu) –  Lietuvos MMA/DF nariams 10 eur., kitiems 15 eur.
  • susipažino ir sutinka su varžybų taisyklėmis
  • turi sveikatos pažymą (pageidaujama ir sveikatos draudimą)
  • nepilnamečiai sportininkai privalo turėti tėvų sutikimą
  • turi aprangos bei apsaugos atributus.
  • nevartoja jokių draudžiamų medikamentų ar Antidopingo organizacijos uždraustų  medžiagų.AMŽIAUS BEI SVORIO KATEGORIJOS
    U – 10 (iki 10 m. vaikai) iki 30 kg.; iki 34 kg.; iki 38 kg.; +38 kg.;
    U – 12 (11 ir 12 m. vaikai) iki 38 kg.; iki 41 kg.; iki 44 kg.; iki 48 kg.; iki 52 kg.; iki 56 kg.; + 56 kg.
    U – 14 (13 ir 14 m. vaikai)iki 41 kg.; iki 44 kg.; iki 48 kg.; iki 52 kg.; iki 56 kg.; iki 61 kg.; iki 66 kg.; + 66 kg.
    U – 16 (15 ir 16 m. jaunimas) iki52.; iki 56 kg; iki 61 kg.; iki 66 kg.; iki 70 kg.; iki 77 kg.; + 77 kg.
    U – 18 (17 ir 18 m. jaunimas) iki 56.; iki 61 kg.; iki 66 kg.; iki 70 kg.; iki 77 kg.; iki 84 kg.; + 84 kg.
    U – 21 (19,20 ir 21 m.)  iki 61 kg.; iki 66 kg.; iki 70 kg.; iki 77 kg.; iki 84 kg.; + 84 kg.
    Merginos – iki 52 kg. iki 56 kg; iki 61 kg.; iki 66 kg.; iki 70 kg.; + 70 kg.
    mergaitės-merginos, gali kovoti ir pagal MMA imtynes, taškų vertinimo sistema tokia pati tik draudžiami visi smūgiai (kojų apsaugos ir MMA pirštinėlės nenaudojamos).

VARŽYBŲ VADOVAVIMAS
Varžybas vykdo: Sporto klubas „Pantera“,
Vadovauja: Lietuvos MMA ir Džiudžitsu federacijos patvirtinta teisėjų kolegija.
Varžybų vyr. teisėjas – Mindaugas Smirnovas, vyr. sekretorė – Aušra Smirnovienė.

APDOVANOJIMAI
Varžybų nugalėtojai ir prizininkai bus apdovanojami medaliais ir diplomais.
Geriausiai pasirodančius klubus, surinkusius daugiausia taškų, apdovanos taurėmis.

VARŽYBŲ FINANSAVIMAS
Atvykstančių komandų ar pavienių sportininkų maitinimo ir kelionės išlaidas dengia komandiruojanti organizacija ar patys sportininkai.
Turnyro organizavimo išlaidas dengia sporto klubas „Pantera“ ir Lietuvos MMA ir džiudžitsu federacija.

TAISYKLĖS
Varžybos vyks:  Nuo 15 m. kovos MMA Narve (7×7), iki 14 m. ant tatamio.
Kovos vyks pagal:  MMA mėgėjų C-lygio taisykles.
Daugiau apie taisykles rasite čia: http://mmafederation.lt/lt_LT/mma-taisykles/

C  lygio sportininkams, papildomi neleidžiami veiksmai:

1. Sportininkams, kurie aktyviai dalyvauja ar dalyvavo pagal A lygio taisykles (profesionaliai) ir turi daugiau kaip 3 pergales ir yra žinomi kaip patyrę profesionalūs sportininkai –  dalyvauti draudžiama.
  2. Iki 17 m. – šalmai privalomi; vaikai iki 14 m. kovoje privalo dėvėti šalmus su grotomis.( vaikai iki 10 m. į veidą smūgiuoti draudžiama ir šalmai nenaudojami)
  3. Parteryje rankomis smūgiuoti varžovui į galvą;
  4. Parteryje smūgiuoti keliu ar koja;
  5. Ranka, pėda, alkūne ar keliu trinti į varžovo veidą;
  6. Skausmingi pėdų veiksmas – kulniuko sukimas;
  7. Sportininką atkelti iš gulimos padėties virš juosmens ir trenkti į tatamį
  8. Mesti varžovą ant grindų sugriebiant vien galvą/kaklą.
  9. Kelių stovėsenoje smūgiuoti į galvą.
  10. KOVOS  TRUKMĖ BEI VERTINIMO KRITERIJAI
    (2 raundai po 4 min. (vaikams iki 14 m. – 1×4 min.), (esant būtinumui galimas papildomas 4 min. raundas)
    Pergalė pasiekiama:
  • Priešininko nokautu;
  • Techniniu nokautu;
  • Priešininko pasidavimu;
  • Priešininko diskvalifikacija;
  • Surenkant daugiau taškų teisėjų sprendimu, kuris bus daromas atsižvelgiant į kovotojų:

Kovai vykstant ant tatamio, draudžiama kovos metu  išeiti nuo tatamio:

• Pirmas išėjimas – įspėjimas
  • Antras išėjimas – minus vienas taškas
  • Trečias išėjimas – kova nutraukiama ir pergalė skiriama oponentui.
  1. APRANGA BEI APSAUGOS

Varžybų apranga :
Laisva – MMA sportiniai šortai; merginoms papildomai MMA/graplingo marškinėliai.

Būtinos apsaugos, kurias privalo turėt visi dalyviai:

• bandažas (tarpkojo apsauga);
  • kapa (dantų apsauga);
  • kojų apsaugos (minkštos);
  • klasikinės MMA mėgėjų pirštinėlės;
  • merginos papildomai turi dėvėti krūtinės apsaugas.

Pastaba:
pageidautina, kad dalyvių komandos turėtų savo kojų apsaugas,  MMA pirštinėles, šalmus.
Kovotojams  iki 17 m. šalmai yra privalomi.
Kiekvienas sportininkas virš 17 m. pasirenka dėtis šalmą arba ne, nepriklausomai nuo to, ką pasirenka jo oponentas.
SUTIKIMAS
Sportininkai, treneriai bei komandų vadovai SAVO DALYVAVIMU varžybose PRIPAŽĮSTA, kad yra susipažinę ir sutinka su visais aukščiau išvardintais nuostatais bei keliamais reikalavimais.