Atviras Jurbarko MMA mėgėjų moksleivių čempionatas 2018/Jurbarkas

Atviras Jurbarko MMA mėgėjų moksleivių čempionatas
2018-03-17 d.
Jurbarkas

Daigiau info

Čempionatas vyko sporto klube „Pantera“.  Tai buvo geras pasiruošimas prieš Lietuvos MMA mėgėjų moksleivių čempionatą. Į atvirą Jurbarko MMA mėgėjų moksleivių čempionatą atvyko sporto klubai: Jurbarka/Raseiniai „Pantera“, Šakiai „Ošimas“, Šiauliai „Fighting and fitness center“, Jonava/Vilnius „Faiteris“, Vilnius „Valetudo“, Vilnius „Atėnų tigrai“.

Rezultatai

Viso čempionato rezultatai
Svorio kategorija  iki  56 kg                                               Amžiaus grupė  iki 14  m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Pastabos
1. Maksim Prochorenko 14 55 Vilnius „Atėnų tigrai“ 2
2. Greta Vitkutė 14 54 Jonava „Faiteris“ 1

Svorio kategorija  iki 36  kg                                               Amžiaus grupė iki 12 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Pastabos
1. Paulina Petrauskaitė 8 30 Jurbarkas „Pantera“ 2
2. Evelina Stikliūtė 11 36 Šakiai „Ošimas“ 1

Svorio kategorija  iki 56  kg                                               Amžiaus grupė iki 14 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Pastabos
1. Evelina Ignatavičiūtė 11 41 Šakiai „Ošimas“ 3
2. Kornelija Jarmalajevaitė 13 44 Veliuona „Pantera“ 2
3. Monika Bartulytė 13 54 Jurbarkas „Pantera“ 1
4. Gabija Liškevičiūtė 13 52 Jurbarkas „Pantera“ 3

U – 10 (iki 10 m. vaikai)

Svorio kategorija  iki  30  kg                                               Amžiaus grupė iki 10 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Pastabos
1. Arminas Tėvainis 8 30 Jurbarkas „Pantera“ 1
2. Herkus Pluščiauskas 7 28 Raseiniai „Pantera 2
3. Arijus Lužeckas 7 28 Jurbarkas „Pantera“ 3

Svorio kategorija iki 34  kg                                               Amžiaus grupė   iki 10 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Pastabos
1. Aironas Šimaitis 8 33 Jurbarkas „Pantera“ 3
2. Matas Aršėnas 9 34 Raseiniai „Pantera“ 1
3. Edvinas Malinovskis 10 34 Vilnius „Atėnų tigrai“ 2
4. Eimantas Orintas 10 34 Jurbarkas “Pantera”  

U – 12 (11 ir 12 m. vaikai )

Svorio kategorija  iki 38 kg                                               Amžiaus grupė   iki 12 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Pastabos
1. Mantas Onusaitis 12 28 Šakiai „Ošimas“ 3
2. Rokas Bartulis 11 33 Jurbarkas „Pantera“ 2
3. Nedas Rinkevičius 12 30 Šakiai „Ošimas“ 3
4. Justas Vyturys 12 37 Jurbarkas „Pantera“ 1

Svorio kategorija iki 44  kg                                               Amžiaus grupė   iki 12 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Pastabos
1. Edvinas Kvieska 12 44 Jurbarkas „Pantera“ 2
2. Kajus Orintas 12 43 Jurbarkas „Pantera“ 3
3. Tautvydas  Lebeckas 12 40 Jurbarkas „Pantera“ 1
4. Nojus  Žiūraitis 12 41 Jurbarkas „Pantera“  

Svorio kategorija iki 48  kg                                               Amžiaus grupė   iki 12 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Pastabos
1. Gabriel Marcinkevič 12 47 Vilnius „Atėnų tigrai“  
2. Vygaudas Kaušius 12 45 Šakiai „Ošimas“ 3
3. Mindaugas Motiekaitis 12 48 Jonava „Faiteris“ 2
4. Pavelas Majauskas 12 42 Jurbarkas „Pantera“ 1

U – 14 (13 ir 14 m. vaikai )

Svorio kategorija iki 48 kg                                               Amžiaus grupė iki 14 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Pastabos
1. Rokas Veverskis 14 45 Raseiniai „Pantera“ 1
2. Martynas Matula 13 52 Jurbarkas „Pantera“ 2
3. Eimantas Šimkaitis 13 40 Šakiai „Ošimas“ 3
4. Stasius Onusaitis 14 41 Šakiai „Ošimas“ 3

Svorio kategorija iki 56 kg                                               Amžiaus grupė iki 14 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Pastabos
1. Severyn Rynkevič 14 54 Vilnius „Valetudo“ 3
2. Emilis Učkuronis 14 53 Vilnius „Atėnų tigrai“
3. Maksim Prochorenko 14 55 Vilnius „Atėnų tigrai“  
4. Mantas Rimeika 14 52 Jonava „Faiteris“ 2
5. Modestas Narbutas 15 52 Raseiniai „Pantera“ 1

Svorio kategorija iki 61  kg                                               Amžiaus grupė iki 14 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Pastabos
1. Deividas Čelkis 14 60 Veliuona „Pantera“ 2
2. Emilis Panceris 14 59 Vilnius „Valetudo“ 1

Svorio kategorija  iki 66  kg                                               Amžiaus grupė iki 14 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Pastabos
1. Kornelijus Bruno 13 66 Jurbarkas „Pantera“ 2
2. Bernard Rynkevič 13 65 Vilnius „Valetudo“ 1
3. Šarūnas Matulionis 14 66 Vilnius „Atėnų tigrai“ 3

Svorio kategorija  + 66  kg                                               Amžiaus grupė iki 14 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Pastabos
1. Titas Barauskis 13 73 Jurbarkas „Pantera“ 2
2. Maksim Podchodiaščev 13 70 Vilnius „Valetudo“ 1

U – 16 (15 ir 16 m. jaunimas )

Svorio kategorija iki 61  kg                                               Amžiaus grupė   iki 16 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Pastabos
1. Justinas Slabada 15 60 Vilnius „Valetudo“ 3
2. Vilius Naujokas 15 61 Šakiai „Ošimas“ 2
3. Milanas Majauskas 15 60 Jurbarkas „Pantera“ 1

Svorio kategorija 66  kg                                               Amžiaus grupė  iki 16 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Pastabos
1. Dominykas Vasiliauskas 15 66 Raseiniai „Pantera“ 3
2. Simas Kveselys 16 66 Raseiniai „Pantera“  
3. Arnas Pužas 15 67 Raseiniai „Pantera“ 2
4. Arnas Eidukaitis 15 61 Šakiai „Ošimas“ 1

Svorio kategorija iki 77 kg                                               Amžiaus grupė iki 16 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Pastabos
1. Dominykas Lukšė 15 77 Vilnius „Faiteris“ 2
2. Mantas Icikevičius 16 74 Jurbarkas „Pantera“ 1
3. Nedas Pranckus 16 75 Šiauliai „Fighting and fitness center“  
4. Ignas Kučinskas 15 74 Šiauliai „Fighting and fitness center“ 3

U – 18 (17 ir 18 m. jaunimas )

Svorio kategorija iki 84 kg                                               Amžiaus grupė iki 18 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė  Amžius Svoris Miestas, klubas Pastabos
1. Laurynas Makaveckas 17 68 Vilnius „Faiteris“ 1
2. Aurimas Gustas 16 86 Šakiai „Ošimas“ 2
3. Antanas Kriščiūnas 17 65 Šakiai „Ošimas“ 3