Open Baltic MMA Amateur Championship, 2018-02-24, REZULTATAI

  Baltijos Šalių  MMA MĖGĖJŲ ČEMPIONATAS
2018 m. vasario 24 d.

Daugiau Foro

Baltijos Šalių MMA MĖGĖJŲ ČEMPIONATAS 2018 m. vasario 24 d. Jonavos sporto Arenoje 2018 m vasario 24 d. vyko atviras Baltijos šalių MMA mėgėjų čempionatas!! Lietuvoje Atviras Baltijos šalių MMA mėgėjų čempionatas įvyko pirmąjį kartą. Čempionate dalyvavo Lietuvos, Latvijos ir Estijos MMA(mišrių kovos menų) klubų sportininkai, 127 dalyviai iš 24 klubų. Varžybas atidarė Jonavos kūno kultūros ir sporto centro direktorės pavaduotojas Laurynas Gailius, sporto klubo „Faiteris“ prezidentas Arnoldas Lukošiūnas ir Lietuvos MMA ir džiudžitsu federacijos prezidentas Mindaugas Smirnovas. Vaikų ir jaunimo iki 16 metų kovos vyko ant tatamio, o jaunimo nuo 17 metų ir suaugusiųjų kovos vyko MMA narve. Čempionate labiausiai nustebino jauniausiųjų MMA kovotojų ryžtas ir noras siekti pergalės jie savo meistriškumu nenusileido suaugusiųjų kovoms. Šios varžybos buvo išskirtinės tuo, kad kovos vyko pagal du lygius, tai yra C- mėgėjų lygį ir B – pažengusių MMA mėgėjų (MMA Semi pro). Pagrindinis skirtumas tarp B ir C lygių yra tai, kad mėgėjams (C lygis) parteryje yra neleistini smūgiai į veidą, o pažengusiųjų (semi pro, B lygio) kovose smūgiai į veidą nėra draudžiami. Dar vienas svarbus čempionato akcentas, kad kovos vyko ne tik tarp sportininkų bet ir tarp klubų. Varžybų metu buvo skaičiuojami ir sumuojami klubų atstovų iškovoti taškai. Čempionate geriausiai pasirodė ir nemaža taškų persvara pergalę iškovojo ir geriausiu klubu tapo Vilniaus „Pankratos“ (treneris Konstantin Mokšin), antrąją vietą iškovojo sporto klubas „Pantera“ (treneris Mindaugas Smirnovas), trečioji vieta atiteko Vilniaus „Valetudo MMA Akademijai“ (treneris Artemij Sitenkov).

Organizatoriai liko patenkinti varžybomis ir dėkoja visiems dalyvavusiems ir padėjusiems organizuoti čempionatą, teisėjams už nelengvą ir atsakingą darbą ir labiausiai rėmėjams, be kurių tokio lygio varžybų nebūtų įmanoma padaryti, tai – Jonavos kūno kultūros ir sporto centrui, Jonavos rajono savivaldybei ir jos merui Eugenijus Sabučiui.

Varžybų rezultatai

Protokolas

MERGAITĖS

Svorio kategorija  iki   61 kg                            Amžiaus grupė     suaugusios    m.

Vardas, pavardė Miestas, klubas Vieta
Marija Ratautaitė Vilnius Valetudo 2
Jūratė Gedvilaitė Team Lion MMA Klaipeda 1

Svorio kategorija  iki   61 kg                              Amžiaus grupė  iki 17 m.

Vardas, pavardė Miestas, klubas Vieta
Greta Vitkutė Jonava Faiteris 1
Ugnė Ieskauskaitė Jonava Faiteris 2
Kamilė Diržinskaitė Jonava Faiteris 3

U – 10 (iki 10 m. vaikai)

Svorio kategorija  iki  30  kg                                               Amžiaus grupė iki 10 m.

Vardas, pavardė Miestas, klubas Vieta
Oleg Baldovskij Vilnius Pankratos 1
Aironas Šimaitis Jurbarkas „Pantera“ 2

Svorio kategorija iki 35  kg                                 Amžiaus grupė   iki 10 m.

Vardas, pavardė Miestas, klubas Vieta
Daniel Burbo Pankratos 1
Daniel Sadovskij Pankratos 2
Karolis Petrauskas Jurbarkas Pantera 3
Benediktas Domkus Panevežys Voras  
Rimvydas Karazinas Raseiniai Pantera  
Michail Jakšys Pankratos  

Svorio kategorija  iki 40   kg                                Amžiaus grupė iki 10 m.

Vardas, pavardė Miestas, klubas Vieta
Artur Gerasimovič Pankratos 1
Timonas Laukaitis Klaipėda Titanikas 2
Deividas Laukaitis Klaipėda Titanikas 3

U – 12 (11 ir 12 m. vaikai )

Svorio kategorija  iki 35 kg                                Amžiaus grupė   iki 12 m.

Vardas, pavardė Miestas, klubas Vieta
Robertas Juckevič Pankratos 1
Nojus Rimdeika „Faiteris“ 2
Nojus Žiūraitis Jurbarkas Pantera 3
Adomaitis Deividas Jurbarkas Pantera  
Nedas Rinkevičius Šakiai Ošimas  
Oleg Baldovskij Vilnius Pankratos  

Svorio kategorija  iki 40 kg                                 Amžiaus grupė iki 12 m.

Vardas, pavardė Miestas, klubas Vieta
 Tautvydas Lebeckas Jurbarkas Pantera 1
Vladislav Makovskij Pankratos 2
Justas Vyturys Jurbarkas Pantera 3
Eimantas Šimkaitis Šakiai Ošimas  
Nedas Palubeckas Jurbarkas Pantera  

Svorio kategorija iki 45  kg                                Amžiaus grupė   iki 12 m.

Vardas, pavardė Miestas, klubas Vieta
Vygaudas Kaušius Šakiai Ošimas 1
Daniel Afanasjev Pankratos 2
Pavelas Majauskas Jurbarkas Pantera 3
Edvinas Kvieska Jurbarkas Pantera  
Kajus Orintas Jurbarkas Pantera  

Svorio kategorija iki 50  kg                                  Amžiaus grupė   iki 12 m.

Vardas, pavardė Miestas, klubas Vieta
Dalius Kutka Pankratos 1
Deividas Krukonis Vilnius Pankratos 2
Mindaugas Motiekaitis „Faiteris“ 3

Svorio kategorija iki +55 kg                                Amžiaus grupė iki 12 m.

Vardas, pavardė Miestas, klubas Vieta
Vitalij Gerasimovič Pankratos 1
Kornelijus Bruno Jurbarkas Pantera 2
Marius Kuzminskas Raseiniai Pantera 3

U – 14 (13 ir 14 m. vaikai )

Svorio kategorija iki 45 kg                                  Amžiaus grupė iki 14 m.

Vardas, pavardė Miestas, klubas Vieta
Marius Juckevič Pankratos 1
Edas Strakšys Raseiniai Pantera 2
Rokas Veverskis Raseiniai Pantera 3

Svorio kategorija iki 50 kg                                    Amžiaus grupė iki 14 m.

Vardas, pavardė Miestas, klubas Vieta
Dominykas Sakovič Švenčionys Liūto narvas 1
Nojus Lipniagovas Faiteris 2

Svorio kategorija iki 55 kg                                    Amžiaus grupė iki 14 m.

Vardas, pavardė Miestas, klubas Vieta
Mantas Rimeika Faiteris 1
Seimir Asanovič Warriors team 2

Svorio kategorija iki 60 kg                                     Amžiaus grupė iki 14 m.

Vardas, pavardė Miestas, klubas Vieta
Emilis Putinauskas UDK ukmergė 1
Justinas Bauža Jurbarkas Pantera 2
Severyn Rynkevič Vilnius Valetudo 3
Emilis Matas Panceris Vilnius Valetudo  

Svorio kategorija iki 65  kg                                  Amžiaus grupė iki 14 m.

Vardas, pavardė Miestas, klubas Vieta
Faustas Bartkus Tauragė Taurris 1
Erik Raskov Vilnius Valetudo 3
Bernard Rynkevič Vilnius Valetudo 2

Svorio kategorija + 65  kg                                   Amžiaus grupė iki 14 m.

Vardas, pavardė Miestas, klubas Vieta
Maksim Podchodiaščev Vilnius Valetudo 1
Edgar Jadevič Pankratos 2

U – 16 (15 ir 16 m. jaunimas )

Svorio kategorija  iki 50 kg                                 Amžiaus grupė iki 16 m.

Vardas, pavardė Miestas, klubas Vieta
Robertas Keršys Faiteris 1
Edgar Miliaškevič Pankratos 2

Svorio kategorija  iki 56 kg                                 Amžiaus grupė iki 16 m.

Vardas, pavardė Miestas, klubas Vieta
Arnoldas Žukovskis Pankratos 1
Gytis Litvinenka Tauragė Taurris 2
Žilvinas Vitkus Tamošiūnas Raseiniai Pantera 3
Matas Pagirys Prienai Vėjas  
Rokas Bubinas Vilnius Valetudo  

Svorio kategorija iki 61  kg                                Amžiaus grupė   iki 16 m.

Vardas, pavardė Miestas, klubas Vieta
Milanas Majauskas Jurbarkas Pantera 1
Vilius Naujokas Šakiai Ošimas 2
Arnas Eidukaitis Ošimas 3
Dominykas Vasiliauskas Raseiniai Pantera  
Žygimantas Gudaitis Faiteris  

Svorio kategorija 66  kg                                      Amžiaus grupė  iki 16 m.

Vardas, pavardė Miestas, klubas Vieta
Neilas Strakšys Raseiniai Pantera 1
Deividas Daividavičius Klaipėda Lutador 2
Mantas Stanevičius Team Lion MMA Klaipeda 3

Svorio kategorija 72  kg                                      Amžiaus grupė  iki 16 m.

Vardas, pavardė Miestas, klubas Vieta
Natas Burokas Švenčionys Liūto narvas 1
Rokas Valatka Prienai Vėjas 2
Matas Galaunė Kaunas ONE BLOOD 3
Linas Šimkus Jurbarkas Pantera  
Dovydas Talubinskas Fighter house  

Svorio kategorija iki 78 kg                                   Amžiaus grupė iki 16 m.

Vardas, pavardė Miestas, klubas Vieta
Vidmantas Grigonis Raseiniai Pantera  
Dominykas Lukšė Faiteris 2
Dovydas Bužinskas Vilnius Valetudo 3
Martin Saikauskas Fighter house 1

Svorio kategorija + 78  kg                                    Amžiaus grupė iki 16 m.

Vardas, pavardė Miestas, klubas Vieta
Aurimas Dumbrauskas Lutador Klaipėda 1
Laurynas Petruškevičius Fighter house 2

U – 18 (17 ir 18 m. jaunimas )

Svorio kategorija iki 61  kg                                  Amžiaus grupė   iki 18 m.

Vardas, pavardė Miestas, klubas Vieta
Deivydas Rekštys Raseiniai Pantera 1
Modestas Merkevičius Ošimas 2
Danielius Nevedomskis Pankratos 3

Svorio kategorija 66  kg                                        Amžiaus grupė  iki 18 m.

Vardas, pavardė Miestas, klubas Vieta
Anatolij Kuliapin Warriors team 1
Algirdas Voitkevič Pankratos 2
Antanas Kriščiūnas Ošimas 3

Svorio kategorija iki 72 kg                                   Amžiaus grupė iki 18 m.

Vardas, pavardė Miestas, klubas Vieta
Mindaugas Kairys TAURUS “ Šiauliai 1
Tauras Adomaitis Kaunas s/k „Tonusas“ 2
Lukas Motieka Panevėžys”Voras” 3
Laurynas Bunevičius Prienai Vėjas  
Germanas Leleika Panevėžys Voras  
Laurynas Makaveckas Faiteris  
Ernestas Misiūra Vilnius Valetudo  
Deividas Krepšta Lutador Klaipėda  

Svorio kategorija iki 78 kg                                    Amžiaus grupė iki 18 m.

Vardas, pavardė Miestas, klubas Vieta
Giedrius Dumbauskas Šakiai Ošimas 1
 Erikas Saldukas Jurbarkas Pantera 2

Svorio kategorija iki 84  kg                                 Amžiaus grupė iki 18 m.

Vardas, pavardė Miestas, klubas Vieta
Naglis Kanišauskas „atm/ju-ka-do Klaipėda“  1
Rimantas Žvaliauskas Prienai Vėjas 2

SUAUGUSIEJI

Svorio kategorija 66  kg                                       Amžiaus grupė  + 19 m.

Vardas, pavardė Miestas, klubas Vieta
Konstantin Mokšin pankratos 1
Mihails Anisimkovs Latvia A.R. Sporta studija  2
Danas Germanavičius Kaunas LDG 3

Svorio kategorija iki 72 kg                                      Amžiaus grupė +19 m.

Vardas, pavardė Miestas, klubas Vieta
Žygimantas Ramaška Ukmergės UDK 1
Igor Gerasimov Vilnius Valetudo 2
Vytautas Gaurilčikas Šiauliai Fighting And Fitness Center 3
Deividas Baltusevičius Šakiai Ošimas  

Svorio kategorija iki 78 kg                                               Amžiaus grupė +19 m.

Vardas, pavardė Miestas, klubas Vieta
Nerijus Senavaitis Prienai Vėjas  1
Ramzan Tšergizov Estija TOKON   2
Vladislav Stefanovič Pankratos  3
Mindaugas Bartkus Lutador Klaipėda  
Tadas Veverskis Raseiniai Pantera  

Svorio kategorija iki 84  kg                                     Amžiaus grupė +19 m.

Vardas, pavardė Miestas, klubas Vieta
Bagdonas Marius Šakiai Ošimas  1
Rimantas Žvaliauskas Prienai Vėjas 2
Oleg Koren Estija TOKON  3
Nidijus Širvydas Team Lion MMA Klaipeda  
Edgaras Sarapinas Kaunas ONE BLOOD  
Nerijus Budrikas Lutador Klaipėda  
Rolandas Orlauskas Pankratos  

Svorio kategorija iki 93  kg                                        Amžiaus grupė +19 m.

Vardas, pavardė Miestas, klubas Vieta
Marek Taraškevič Grecicho fight team 1
Vadim Valujev Pankratos 2
Modestas Miliauskas Team Lion MMA Klaipeda 3

Svorio kategorija + 93  kg                                       Amžiaus grupė +19 m.

Vardas, pavardė Miestas, klubas Vieta
Darius Kanišauskas „atm/ju-ka-do Klaipėda“  1
Daumantas Kovalevskis Pankratos  2

 B LEVEL

Svorio kategorija iki 66  kg                                     Amžiaus grupė +19 m.

Vardas, pavardė Miestas, klubas Vieta
Mihails Anisimkovs Latvia A.R. Sporta studija 1
Konstantin Mokšin pankratos 2

Svorio kategorija iki 72  kg                                      Amžiaus grupė +19 m.

Vardas, pavardė Miestas, klubas Vieta
Igor Gerasimov Vilnius Valetudo 1
Artur Ovsepjan Estija TOKON 2
Rytis Kveselys Raseiniai Pantera 3

Svorio kategorija iki   kg                                         Amžiaus grupė +19 m.

Vardas, pavardė Miestas, klubas Vieta
Naglis Kanišauskas „atm/ju-ka-do Klaipėda“ 1
Ramzan Tšergizov Estija TOKON 2

Svorio kategorija iki 84  kg                                      Amžiaus grupė +19 m.

Vardas, pavardė Miestas, klubas Vieta
Bagdonas Marius Šakiai Ošimas 1
Oleg Koren Estija TOKON 2

Baltijos Šalių  MMA MĖGĖJŲ ČEMPIONATAS
2018 m. vasario 24 d.

Komandų rezultatai

  Miestas, Sporto klubas, Treneris/Vadovas Taškai Vieta
1 Vilnius „Pankratos“ Konstantin Mokšin 49 1
2 Jurbarkas/Raseiniai  “Pantera) Mindaugas Smirnovas 32 2
3 Vilniaus „Valetudo MMA Akademijai“ Artemij Sitenkov  21 3
4 Jonava Faiteris Arnoldas Lukošiunas 19 4
5 Šakiai Ošimas Vytautas Smirnovas 18 5
6 Estija TOKON Gribovski Juri 11 6
7 Ukmergės UDK Tomas Putinauskas 9 7
8 Prienai Vėjas Rokas Stambrauskas 9 7
9 „ATM/ju-ka-do Klaipėda“   9 7
10 Švenčionys Liūto narvas Dainius Burokas 6 8
11 Team Lion MMA Klaipeda Raimondas Zeniauskas 5 9
12 Warriors team Valdemaras Stančaitis 5 9
13 Latvia A.R. Sporta studija Mihails Anisimkovs 5 9
14 Grecicho fight team Sergej Grecicho 3 10
15 Tauragė Taurris Saulius Bucius 3 10
16 TAURUS “ Šiauliai   3 10
17 Klaipėda Titanikas Vasilij Nevolia 3 10
18 Kaunas s/k „Tonusas“ Tomas Šviažas /Tomas Malinauskas 2 11
19 Kaunas  Fighter house Donatas Uktveris 2 11
20 Lutador Klaipėda Ernestas Slavinskas 2 11
21 Šiauliai Fighting And Fitness Center Simas Garbenis 1 12
22 Panevėžys”Voras” Dainius Simaitis 1 12
23 Kaunas LDG   1 12
24 Kaunas ONE BLOOD   1 12

Sekretorės: Deimantė Smirnovaitė, Aušra Smirnovienė

Vedėja: Miglė Smirnovaitė

Vyr teisėjas : Mindaugas Smirnovas

Teisėjai: Tadas Bybartas, Simas Garbenis, Žymantas Maumevičius, Augustas Šalkauskas, Raimondas Zeniauskas, Edgaras Valėnas, Vytautas Smirnovas, Paulius Smirnovas, Arnoldas Lukošiūnas