REZULTATAI ,, Jonavos atviras MMA mėgėjų čempionatas“ 2017 sausio 22 d

,, Jonavos atviras MMA mėgėjų čempionatas“    2017 sausio 22 d

FOTO
Jonavoje sausio 22 dieną vyko mišrių kovos menų (MMA) čempionatas. Įvairiausių stilių kovotojai pirmą kartą varžės dėl Jonavos MMA mėgėjų čempiono titulo. Čempionatas bus atviras, jame dalyvavos ne tik Lietuvos, bet ir užsienio MMA sportininkai – svečiai iš Turkijos. Kovos menų gerbėjai šį čempionatą galėjo stebėti Jonavos kūno kultūros ir sporto centro salėje. Renginio organizatoriai – sporto klubas ,,Faiteris“ ir Lietuvos MMA ir džiudžitsu Federacija (LMMA/DF).

Varžybų atmosfera buvo labai gera, palaikyti savų sportininkų ir pažiūrėti MMA (Mišrų kovos meną) susirinko didelis sirgalių būrys. Varžybose vaikai iki 14 m kovojo ant tatamio, o vyresni ir suaugusieji specialiame MMA sportui pritaikytam MMA narve. Renginį atidarė Jonavos rajono savivaldybės laikinasis meras Eugenijus Sabutis, sporto klubo „Faiteris“ prezidentas Arnoldas Lukošiūnas ir Lietuvos MMA federacijos prezidentas Mindaugas Smirnovas.

REZULTATAI

 U-11
Svorio kategorija
  iki 28  kg                                              

Vardas, pavardė Miestas, klubas Vieta
Rokas Macelis Kaunas „Adrenalinas“ 1
Kajus Čaplikas     Kaunas „Adrenalinas“ 2
Lukas Mickus Jurbarkas Pantera 3

 Svorio kategorija  iki 40  kg                                                              

Vardas, pavardė Miestas, klubas Vieta
Mindaugas Motiekaitis Jonava“Faiteris“ 1
Nedas Kurelaitis Jurbarkas Pantera 2

 U-14

Svorio kategorija  iki 40 kg                                                               

Vardas, pavardė Miestas, klubas Vieta
Modestas Narbutas Raseiniai Pantera 1
Tomas Mulvinskas Šakiai Ošimas 2
Karolis Lukauskas Raseiniai Pantera 3
Aivaras Margevičius, Raseiniai Pantera
Gerardas Daktaras Raseiniai Pantera

 Svorio kategorija  iki 45 kg                                                               

Vardas, pavardė Miestas, klubas Vieta
Deivydas Zambacevičius Jurbarkas Pantera 1
Eidvinas Vaitkus Jurbarkas Pantera 2
Vidmantas Kriščiūnas Šakiai Ošimas 3
Aistis Mikalauskas „Tonusas“ Kaunas  
Tomas Slizius „LUTADOR KLAIPEDA“  

 Svorio kategorija  iki 50  kg                                                              

Vardas, pavardė Miestas, klubas Vieta
Emilis Putinauskas Dziudo Ukmerge 1
Robertas Keršys Vilnius “Faiteris“ 2
Aidenis Tovtkevičius Raseiniai Pantera 3
Mantas Rimeika Jonava“Faiteris“
Dangiras Mikalauskas „Tonusas“ Kaunas

 Svorio kategorija iki 60  kg                                                               

Vardas, pavardė Miestas, klubas Vieta
Martynas Pupelis Vilnius „Valetudo MMA Akademija“ 1
Vilius Naujokas Šakiai Ošimas 2
Dovydas Rakauskas Jonava“Faiteris“ 3

 Svorio kategorija iki 65  kg                                                               

Vardas, pavardė Miestas, klubas Vieta
Arnas Eidukaitis Šakiai Ošimas 1
Deividas Daividavicius, „LUTADOR KLAIPEDA“ 2

 Svorio kategorija + 65  kg                                                                 

Vardas, pavardė Miestas, klubas Vieta
Mantas Icikevičius Jurbarkas Pantera 1
Augustinas Orentas Jurbarkas Pantera 2
Ernestas Mažintas Raseiniai Pantera 3

 JAUNIAI U-17
Svorio kategorija
  iki 56 kg                                              

Vardas, pavardė Miestas, klubas  Vieta
Artemij Aksiutovas Vilnius „Warrios Team“ 1
Milanas Majauskas Jurbarkas Pantera 2
Aidas Patėjūnas Vilnius „Valetudo MMA Akademija“ 3
Arturas Anuskevic, „LUTADOR KLAIPEDA“  

 Svorio kategorija  iki 61 kg                                              

Vardas, pavardė Miestas, klubas  Vieta
Vilius Sasnauskas Vilnius “Arėjas” 1
Laurynas Makaveckas Vilnius “Faiteris“ 2

 Svorio kategorija  iki 66 kg                                              

Vardas, pavardė Miestas, klubas  Vieta
Zygimantas Linauskas Kaunas “Dainralfas” 1
Deividas Krepsta „LUTADOR KLAIPEDA“ 2
Anatolij Kuliapin Vilnius „Warrios Team“ 3

 Svorio kategorija  iki 72 kg                                              

Vardas, pavardė Miestas, klubas  Vieta
Lukas Bataitis Šakiai Ošimas 1
Arnas Ilgūnaitis Šakiai Ošimas 2
Titas Makarevičius Kaunas“ Otso Gym“ 3
Justas Karabinas Kaunas“ Otso Gym“  
Tauras Adomaitis  „Tonusas“ Kaunas  
Laurynas Mažuolis Vilnius „Valetudo MMA Akademija“  

 Svorio kategorija  iki 78 kg

Vardas, pavardė Miestas, klubas  Vieta
Naglis Kanišauskas Ju-ka-do Klaipėda/ATM Klaipėda 1
Giedrius Dumbauskas Šakiai Ošimas 2
Faustas Lisauskas Kaunas „Fighter House“ 3
Džiugas Gavrilčikas Kaunas“ Otso Gym“
Rokas Germanas Kaunas „Adrenalinas“

 Svorio kategorija  +  84 kg                                              

Vardas, pavardė Miestas, klubas Vieta
Gabrielius Bieliūnas Jonava“Faiteris“ 1
Mindaugas Judickas, „LUTADOR KLAIPEDA“ 3
Kasparas Igaris    Kaunas „Adrenalinas“ 2

 U-20
Svorio kategorija
  iki 66 kg                                              

Vardas, pavardė Miestas, klubas  Vieta
Irmantas Zubrickis, „LUTADOR KLAIPEDA“ 2
Ervinas Fokinas Kaunas „Tora“ 3
Renatas Buškus Kaunas“ Otso Gym“ 1

 Svorio kategorija iki 78  kg                                              

Vardas, pavardė Miestas, klubas Vieta
Karolis Mulvinskas „Ošimas“ 1
Martynas Banaitis Kaunas „Fighter House“ 2

 Svorio kategorija iki 84  kg                                              

Vardas, pavardė Miestas, klubas Vieta
Lukas Mackevičius Šakiai Ošimas 1
Mindaugas Bartkus, „LUTADOR KLAIPEDA“ 2

 Suaugusieji

Svorio kategorija iki 72  kg                                              

Vardas, pavardė Miestas, klubas Vieta
Arnoldas Mikulėnas Vilnius “Arėjas” 3
Arnoldas Ragažinskas Vilkaviškis Pantera 1
Kaan Ozcan Beast MMA, Turkija 2

 Svorio kategorija iki 84  kg                                              

Vardas, pavardė Miestas, klubas Vieta
Mažvydas Pieža Vilnius „Valetudo MMA Akademija 1
Raimondas Krilavičius Marijampolė „Gladiator „ 2
Marius Bagdonas Šakiai Ošimas  
Grejus Delininkaitis, „LUTADOR KLAIPEDA“ 3
Martynas Girskis Kaunas“ Otso Gym“  
Edgaras Banikonis Kaunas „Dainralfas“  

 Svorio kategorija iki 93  kg                                              

Vardas, pavardė Miestas, klubas Vieta
Bartosh Bronickij Vilnius “Arėjas” 1
Saimonas Marcinkevičius Vilnius „Valetudo MMA Akademija 2