Atviras ringas Pantera 3 „Žalgirio Taurė“ 2016 m. spalio 29 d. Jurbarkas

Atviras ringas Pantera 3 „Žalgirio Taurė“

bendra-jaunimas

Daugiau FOTO

Atviras ringas Pantera 3 „Žalgirio Taurė“
2016 m. spalio 29 d.
Jurbarkas

Jurbarke spalio 29 d. įvyko MMA varžybos, kurių organizatoriai buvo sporto klubas „Pantera „,  Lietuvos sporto draugija „Žalgiris“ ir Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija.  Varžybose dalyvavo 92 dalyviai. Jauniausi sportininkai iki 14 m. varžėsi ant tatamio, o vyresni ir suaugę kovojo MMA narve.  MMA sportas tampa vis populiaresnis, ką rodo didelis dalyvių skaičius.  Varžybos buvo geras pasiruošimas artėjančiam Lietuvos MMA čempionatuis, kurios vyks jau š.m. gruodžio 10 d. Susumavus visus rezultatus pagrindinė Žalgirio taurė atiteko šeimininkams – sporto klubui „Pantera“, antroji vieta – Šiaulių „Fighting and Fitness center“ , trečioji vieta – Šakių sporto klubui „Ošimas“. Organizatoriai dėkoja visiems sportininkams ir treneriams. Didelis ačiū Jurbarko sporto klubo „Pantera“ sportininkams, kurie prisidėjo savo darbu, tiek ruošiant varžybas tiek joms pasibaigus. Taip pat didelė padėka varžybų teisėjams už darbą skaičiuojat dalyvių taškus ir norą saugoti sportininkų sveikatą.

REZULTATAI
JAUNUČIAI  U – 11 m.

Svorio kategorija iki 32 kg         MMA

Vardas,  Pavardė Miestas,  Klubas Vieta
Edas Strakšys Raseiniai „Pantera“ I
Justas Vyturys Jurbarkas „Pantera“ II

Svorio kategorija iki 36 kg          MMA

Nedas Kurelaitis Jurbarkas „Pantera“ I
Arminas Tėvainis Jurbarkas „Pantera“ II
Erikas Rukšnaitis Jurbarkas „Pantera“ III

Svorio kategorija iki 40 kg       K-1

Mindaugas Motiekaitis Jonava SK „Faiteris“ I
Edas Strakšys Raseiniai „Pantera“ II

JAUNUČIAI  U – 14 m.

Svorio kategorija iki 40 kg          MMA

Deivydas Zambacevičius Jurbarkas „Pantera“ I
Tomas Mulvinskas Šakiai „Ošimas“ II
Modestas Narbutas Raseiniai „Pantera“ III
Aivaras Margevičius, Raseiniai „Pantera“  

Svorio kategorija iki 40 kg               K-1

Eidvinas Vaitkus Jurbarkas „Pantera“ I
Modestas Narbutas Raseiniai „Pantera“ II
Aivaras Margevičius, Raseiniai „Pantera“ III

Svorio kategorija 45 kg          MMA

Mantas Rimeika Jonava SK „Faiteris“ I
Robertas Keršys Jonava SK „Faiteris“ II
Eidvinas Vaitkus Jurbarkas „Pantera“ III

Svorio kategorija iki 55 kg             MMA

Paulius Karpavičius Jurbarkas „Pantera“ I
Lukas Mikaitis Tauragė „Taurrus“ II
Airidas Mikalauskas Kaunas „Dainralfas“ III
Vilius Naujokas Šakiai „Ošimas“  

Svorio kategorija iki 60 kg                  MMA

Arnas Eidukaitis Šakiai „Ošimas“ I
Simas Kveselys Raseiniai „Pantera“ II
Dovydas Rakauskas Jonava SK „Faiteris“ III

Svorio kategorija  iki 60 kg          K-1               Amžiaus grupė  iki 14 m.

Renaldas Samajauskas Jonava „Sporto Legionas“ I
Mantas Dobilas Jurbarkas „Pantera“ II
Simas Kveselys Raseiniai „Pantera“ III

Svorio kategorija  iki 70 kg          MMA

Mantas Icikevičius Jurbarkas  „Pantera“ I
Denis Fediuškinas Jonava SK „Faiteris“ II
Kristupas Šimkus Tauragė „Taurrus“ III

Svorio kategorija   70+ kg             MMA

Augustinas Orentas Jurbarkas „Pantera“ I
Ernestas Mažintas Raseiniai „Pantera“ II

JAUNIAI U – 17

Svorio kategorija iki 56  kg               MMA

Milanas Majauskas Jurbarkas „Pantera“ I
Aivaras Banaitis Jurbarkas „Pantera“ II
Vladimir Prodous „LUTADOR KLAIPEDA“ III

Svorio kategorija  iki 56 kg          K-1

Milanas Majauskas Jurbarkas „Pantera“ I
Rokas Švambarys, Šiauliai „Fighting and Fitness center“ II

Svorio kategorija iki 61 kg                     MMA               

Justinas Janušauskas Tauragė „Taurrus“ I
Neilas Strakšys Raseiniai „Pantera“ II
Edgaras Mlečka Kaunas „Fighter House“ III
Paulius Piročkinas Jurbarkas „Pantera“  

Svorio kategorija  iki 61 kg          K-1

Orestas Prialgauskas, 2001 Šiauliai „Fighting and Fitness center“ 1
Deivydas Pratašius Raseiniai „Pantera“ 2
 

Svorio kategorija iki 66 kg                      MMA                        

Ervinas Mačiulaitis,15m. Šakiai Ošimas I
Styvenas Stonys Raseiniai „Pantera“ II
Martynas Naujokas Tauragė „Taurrus“ III
Laurynas Makaveckas Jonava SK „Faiteris“  
Ignas Dulaitis, 16m. Šakiai „Ošimas“  
Dovydas Kardauskas Šakiai „Ošimas“  
Deivydas Pratašius Raseiniai „Pantera“

Svorio kategorija  iki 66 kg          K-1

 

Deividas Staškus Raseiniai „Pantera“ 3
Styvenas Stonys Raseiniai „Pantera“ 2
Dovydas Rimkus Kaunas „Dainralfas“ 1

Svorio kategorija iki 72 kg               MMA

Tomas  Mkrtchyan Vilkaviškis „Oris Team“ I
Mindaugas Vaišnora Kaunas „Dainralfas“ II
Žygimantas Linauskas Kaunas „Dainralfas“ III
Dalius Tamašauskas Šakiai „Ošimas“  

Svorio kategorija  iki 72 kg          K-1

Augustinas Gorys Šiauliai „Fighting and Fitness center“ 1
Aretas Borusas Raseiniai „Pantera“ 2

Svorio kategorija iki 78 kg                 MMA

Osvadas Dambrauskas, 1999 Šiauliai „Fighting and Fitness center“ I
Naglis Kanišauskas Ju-ka-do Klaipėda/ATM Klaipėda II
Andrius Kažemėkaitis Šakiai „Ošimas“ III
Lukas Bataitis, 17m. Šakiai „Ošimas“
Daumantas Lekavičius Šakiai „Ošimas“

Svorio kategorija +84 kg

Dominykas Bertašius , 16 m. Jurbarkas „Pantera“ I
Vaidotas Andriekus Tauragė „Taurrus“ II
 

SUAUGĘ

Svorio kategorija iki 66 kg               MMA

Irmantas Zubrickis „Lutador Klaipėda“ I
Mažvydas Balcius Kaunas „Fighter House“ II

Svorio kategorija iki 66 kg                K-1

Artūras Lenkšas Klaipėda „Kovos Menų Namai“ 1
Simonas Marcinkevičius Šiauliai „Fighting and Fitness center“ 3
Justinas Riazancevas Jonava  „Sporto Legionas“ 2

Svorio kategorija iki 72 kg               MMA

Vytautas Sadauskas Kaunas „Dainralfas“ I
Marius Zemliauskas Klaipėda „Kovos Menų Namai“ II
Arnas Jurgelaitis Šakiai „Ošimas“ III

Svorio kategorija iki 72 kg                  K-1

Karolis Gaidukevičius Klaipėda „Kovos Menų Namai“  
Mantvydas Bunkys, 1998 Šiauliai „Fighting and Fitness center“ 3
Domantas Vaitoška,1998 Šiauliai „Fighting and Fitness center“  
Arnas Jurgelaitis Šakiai „Ošimas“ 2
Vytautas Sadauskas Kaunas „Dainralfas“ 1

Svorio kategorija iki 78 kg          MMA

Eimantas Viliopas, 1996 Šiauliai „Fighting and Fitness center“ I
Arūnas Minkevičius Kaunas „Fighter House“ II
Rytis Kveselys Raseinių „Pantera“ III

Svorio kategorija iki 78 kg            K-1

Mantas Kondratavičius Kaunas „Dainralfas“ 1
Rytis Kveselys Raseiniai „Pantera“ 2
Gražvydas Vedeckis Jurbarkas „Pantera“ 3
Jonas Montvidas, 1997 Šiauliai „Fighting and Fitness center“  
Adomas Bareikis Jonava „Sporto Legionas“  
Matas Žemaitaitis Tauragė „Taurrus“  

Svorio kategorija iki 84 kg

Grėjus Delininkaitis, 1991 „Lutador Klaipėda“ I
Marius Bagdonas Šakiai „Ošimas“ II
Arnoldas Misiūnas, 1996 Šiauliai „Fighting and Fitness center“ III