ATVIRAS LIETUVOS MMA MĖGĖJŲ ČEMPIONATAS

Rezultatai

JAUNIAI
Svorio kategorija  iki 45  kg,   Amžiaus grupė   iki 17 m.

Vardas, pavardė             Miestas, klubas      Vieta
1. Mantas Klimantavičius   Ukmergė „Dziudo“     1
2. Osvald Fedorovic          Vilnius „Rings“          2
3. Edvinas  Bubelis           Vilnius „Rings“          3

Svorio kategorija  iki 50  kg,   Amžiaus grupė   iki 17 m.

Vardas, pavardė     Miestas, klubas        Vieta
1. Ernestas Sakas    Ukmergė „Dziudo“       1
2. Gabriel Tarvidas   Vilnius „Rings“             2

Svorio kategorija  iki 55 kg,   Amžiaus grupė   iki 17 m.

    Vardas, pavardė              Miestas, klubas        Vieta
1. Žygimantas Ramaška    Ukmergė „Dziudo“         1
2. Gediminas Beržinskas  Jurbarkas „Pantera“       2
3. Gzegos Gripinskij         Vilnius „Rings“               3
4. Henrikas Milmontas      Jurbarkas „Pantera“ 

Svorio kategorija  iki 60 kg,   Amžiaus grupė   iki 17 m.

    Vardas, pavardė            Miestas, klubas       Vieta
1. Edvinas Ulinauskas      Prienai „Vėjas“            1
2. Laurynas Bertašius     Jurbarkas „Pantera“     2
3. Lukas Mackevičius      Šakiai  „Ošimas“          3
4. Pavel Jurgilevic           Vilnius „Rings“
5. Naurimas Taraškus    „Lutador Klaipėda“ 

Svorio kategorija  iki 65 kg,   Amžiaus grupė iki 17 m.

    Vardas, pavardė             Miestas, klubas      Vieta
1. Rustas Kozlovas           Vilnius „Smauglys”      1
2. Natas Akmanavičius      Ukmergė „Dziudo“      2
3. Mantas Makarevičius     Prienai „Vėjas“           3
4. Evaldas Drevinskas      „Lutador Klaipėda“
5. Modestas Zapolskas      Molėtai „Igoramas“
6. Aivaras Bubelis             Vilnius „Rings“
7. Giedrius Skunčikas       Vilnius „Rings“
8. Mantas Šerpetauskis     Tauragė „Taurris“
9. Elvis Krakauskas           Šakiai „Audra”
10. Ainis Vaščiūnas          Molėtai „Igoramas“ 

Svorio kategorija iki 70  kg,    Amžiaus grupė   iki 17 m.

Vardas, pavardė                   Miestas, klubas           Vieta
1. Tomas Smirnovas               Kaunas                           1
2. Edvinas Afanasjevas           Vilnius „Smauglys”           2
3. Matas Lukerovas                Kaunas „Cunamis“           3
4. Augustinas Koženiauskas   Tauragė „Taurris“
5. Marijus Mineika                  Marijampolė „Gladiator Gym“
6. Julius Tamošaitis               Jurbarkas „Pantera”
7. Mantas Kavaliauskas          Prienai „Vėjas“
8. Ernestas Varankevičius      Šakiai  „Ošimas“
9. Karolis Mulvinskas             Šakiai  „Ošimas“ 

Svorio kategorija iki 75  kg,    Amžiaus grupė  iki 17 m.

Vardas, pavardė                 Miestas, klubas         Vieta
1. Lukas Žemantauskas        Vilniaus „Smauglys”       1
2. Almantas Maksvytis          Jurbarkas „Pantera“       2
3. Rytis Vainikonis               Jurbarkas „Pantera”       3
4. Eugenijus Brazinskas       Prienai „Vėjas“
5. Elijus Daujotas                „Lutador Klaipėda“
6. Eimantas Sabataitis         Jurbarkas „Pantera“
7. Liudas Stulgaitis              Šakiai  „Ošimas“
8. Armandas Dirvelis           Šakiai  „Ošimas“
9. Karolis Zdanavičius         Prienai „Vėjas“

Svorio kategorija  iki  80 kg,   Amžiaus grupė   iki 17 m.

Vardas, pavardė              Miestas, klubas       Vieta
1. Matas Mozūras              Kaunas „Pantera“        1
2. Edvinas Janulaitis          Šakiai „Audra“             2
3. Paulius Žemaitis            Šakiai  „Ošimas“          3
4. Tomas Šukelis               Molėtai „Igoramas“
5. Arnas Jurgelaitis           Šakiai „Audra“

SUAUGUSIEJI

Svorio kategorija iki 66 kg,      Amžiaus grupė nuo 18 m.

    Vardas, pavardė                      Miestas, klubas        Vieta
1. David Gryc                          Lenkija   Bialystok          1
2. Marius Andrikis                   Jurbarkas „Pantera“        2
3. Konstantin Mokšin               Vilnius „Smauglys”          3
4. Ernestas Lobovas                Šiauliai „Drakonas“
5. Kęstutis Šerpetauskis          Tauragė „Taurris“
6. Donatas Petravičius            Tauragė „Taurris“
7. Mindaugas Ambruževičius   Šakiai  „Ošimas“ 

Svorio kategorija iki 72  kg,    Amžiaus grupė nuo 18 m. 

    Vardas, pavardė                Miestas, klubas           Vieta
1. Tadas Lilionis                 Molėtai „Igoramas“-          1
Vilnius „Smauglys“
2. Mantas Smailys              Kaunas „Cunamis“           2
3. Valdis Atvars                  Šiauliai „Lokys Gym“        3
4. Tomas Akstinas              Jurbarkas „Pantera“
5. Raimondas Zeniauskas   „Lutador Klaipėda“
6. Modestas Keršis             Tauragė „Taurris“
7. Mantas Šeputis               Tauragė „Taurris“
8. Tomas Blažauskas          Marijampolė „Gladiator Gym“
9. Lukas Plečkaitis              Šiauliai „Drakonas“ 

Svorio kategorija iki 78  kg,    Amžiaus grupė nuo 18 m.

    Vardas, pavardė                Miestas, klubas        Vieta
1. Tomas Žilinskas              Vilnius „Smauglys”        1
2. Tomas Šiurna                 Vilnius „Smauglys”        2
3. Paulius Saulevičius         Vilnius „Smauglys”        3
4. Julius Razvanavičius       Jurbarkas „Pantera”
5. Nerijus Senavaitis            Prienai „Vėjas”
6. Žymantas Maumevičius   Jurbarkas „Pantera“
7. Marius Bagdonas            Šakiai  „Ošimas“
8. Hubertas Gečiauskas      Šiauliai  “Drakonas”
9. Robertas Leščauskas      Tauragė „Taurris“
10. Deividas Micuta             Tauragė „Taurris“
11. Tadas Bernotavičius      Jurbarkas “Pantera”   

Svorio kategorija  iki 84 kg,   Amžiaus grupė nuo 18 m.

    Vardas, pavardė            Miestas, klubas     Vieta
1. Mažvydas Pieža        „Lutador Klaipėda“       1
2. Arnoldas Eiza           Jurbarkas „Pantera“     2
3. Eimantas Zdančius    Kaunas „Pantera“        3
4. Liudas Stulgaitis        Šakiai „Ošimas“ 

Svorio kategorija  iki 91 kg,     Amžiaus grupė nuo 18 m.

    Vardas, pavardė           Miestas, klubas             Vieta
1. Justas Valackis         Šiauliai „Lokys Gym“        1
2. Lukas Milašauskas    Prienai „Vėjas“                 2
3. Arnas Remeikis        Jurbarkas „Pantera“          3
4. Martynas Olekas       Šakiai „Ošimas“